کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-03 ساعت 13:04)rima4499 نوشته:  [quote='laleht' pid='583085' dateline='1425366615']
دوستان عزیزی که از آنکارا پروندتون افتاده به ابوظبی و الان استرس دارین واسه معاینات پزشکی به کجا باید تماس بگیرین :

http://travel.state.gov/content/dam/visa...0Dhabi.pdf
[/qسلام ببخشین یعنی با مستقیم به خود دکتر ایمل بزنیم من هر قدر به بیمارستان ایملمیزنم جواب نمیدن

بعضی بچه ها از این طریق جواب گرفتن من خودمم به دکتر ایمیل زدم امروز حالا منتظر جوابم گرچه تلفنی باهاشون صحبت کردم گفتم هر وقت خواستی بیا و نیازی به وقت قبلی نیست.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Memolk
دوستان من مصاحبه ام یکشنبه هست و تصمیم دارم چهارشنبه برم که پنجشنبه صبح برم nmc.
شنیدم که با وجود تعطیلی جمعه و شنبه ولی نتیجه مدیکال رو میدن شنبه اگه مراجعه کنی و بگی یکشنبه مصاحبه دارم دوستی اگه اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه .
و اینکه تصمیم دارم واسه فردای مصاحبه برگردم اخه میگن چون خدمت رفتی Fbi chek حتمی میخوری ، این رو هم کسی نظری داره خوشحال میشم بشنوم.
سپاس
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
تشکر کنندگان: Iaccept
سلام

ديپلمم رو به من ندادن گفتن باید نامه درخواست دیپلم از دانشگاه کاردانيت بياري! کاردانيم رو بهم نمیدن میگن باید ديپلمت رو بیاری! اگر نامه میخوای برای گرفتن ديپلمت از هنرستان باید نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی از دانشگاهت بیاری! کارشناسيم رو بهم نمیدن میگن باید تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات از کاردانيت بیاری! نامه اشتغال و کپی معافیت دانشگاه ارشدم بهم نميده ميگه مدارک کارشناسيت رو بیار!

حالا من قضیه کاردانيم رو حل کردم ک کارشناسيم رو بهم بدن ولی موقت میدن دانشنامه رو نمیدن!
مدرک کارشناسيم رو بدن باید بدم ارشد تا نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی بهم بدن! تا بدم کاردانيم تا نامه درخواست دیپلم بهم بدن!

در آخر یه دیپلم فنی دستم ميمونه!

چیکا کنم بچه ها؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
باسلام خدمت تمامی دوستان
دوستان تو فرمی که 1صفحه هست باید مشخصات و شغل و...پرکنیم اون قسمت اخر ادرسه شهری که میخوایم وارد امریکا بشیم واسه زندگی باید بنوبسیم؟
اگر ادرس اونجا باشه ولی وارده شهره دیگه ای بشیم از نظر کارای اداری اینا به مشکل میخوریم؟
ممنون میشم جواب بدین
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان:
کدوم فرم؟ امارات که فرم مشخصات نداره؟ نکنه منظورتون کانکت شیت انکارا هست؟
اینجا فقط ادرس امریکا تون وقتی میرین برای دکتر سفارت همراهتون باشه
تشکر کنندگان: A_A
سلام به همه
ديدين اشتباه نكرده بودم
از سايت سفارت آمريكا اين رو خودتون ببينين

http://travel.state.gov/content/visas/en...-page.html
عكس با حجاب هم ميتونين واسه سفارت بفرستين يا ببرين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: قصه گو ، varchandi ، taba60
(2015-03-03 ساعت 14:24)bahram10 نوشته:  سلام

ديپلمم رو به من ندادن گفتن باید نامه درخواست دیپلم از دانشگاه کاردانيت بياري! کاردانيم رو بهم نمیدن میگن باید ديپلمت رو بیاری! اگر نامه میخوای برای گرفتن ديپلمت از هنرستان باید نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی از دانشگاهت بیاری! کارشناسيم رو بهم نمیدن میگن باید تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات از کاردانيت بیاری! نامه اشتغال و کپی معافیت دانشگاه ارشدم بهم نميده ميگه مدارک کارشناسيت رو بیار!

حالا من قضیه کاردانيم رو حل کردم ک کارشناسيم رو بهم بدن ولی موقت میدن دانشنامه رو نمیدن!
مدرک کارشناسيم رو بدن باید بدم ارشد تا نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی بهم بدن! تا بدم کاردانيم تا نامه درخواست دیپلم بهم بدن!

در آخر یه دیپلم فنی دستم ميمونه!

چیکا کنم بچه ها؟

کمکم کنید
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 13:53)sardar نوشته:  دوستان من مصاحبه ام یکشنبه هست و تصمیم دارم چهارشنبه برم که پنجشنبه صبح برم nmc.
شنیدم که با وجود تعطیلی جمعه و شنبه ولی نتیجه مدیکال رو میدن شنبه اگه مراجعه کنی و بگی یکشنبه مصاحبه دارم دوستی اگه اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه .
و اینکه تصمیم دارم واسه فردای مصاحبه برگردم اخه میگن چون خدمت رفتی Fbi chek حتمی میخوری ، این رو هم کسی نظری داره خوشحال میشم بشنوم.
سپاس

سردار جان Wink
برا 5شنبه برو مدیکال و چون 1نفر هستی جوابشو میتونی تا اخر وقت بگیری (با هزینه بیشتر) اگه نه که شنبه حتمآ امادست و تعطیلم نیست.فقط جمعه ها تعطیله. برا بلیط برگشتم انشالا که یکضرب میگیری و اونوقت ارزش اینو داره که با اندکی هزینه بیشتر بلیطت رو عوض کنی ولی اگه خدایی نکرده طبق حرف خودت بخاطر سربازیت ap خوردی سر وقت برمیگردی و ادامه ماجرا...
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: sardar ، varchandi
Embassy of the United States of America
Consular Section
P. O. Box 4009
Abu Dhabi, U.A.E.
TEL: 971-2-4436691
FAX: 971-2-4435785
PLEASE COMPLETE AND RETURN WITH FORM OF-230(I)
TO BE COMPLETED BY EACH IMMIGRANT VISA APPLICANT
BETWEEN THE AGE OF 18 AND 60

FULL NAME : ___________________________________________________________
(AS PER PASSPORT) (LAST) (FIRST) (MIDDLE)
_________________________ __________________________
DATE OF BIRTH PLACE OF BIRTH
__________________ ________________ ___________________
PASSPORT NUMBER DATE OF ISSUE DATE OF EXPIRY
CURRENT EMPLOYER’S NAME AND ADDRESS:
IS YOUR EMPLOYMENT AFFLIATED
TO THE GOVERNMENT OF IRAN : YES / NO
JOB TITLE : _______________________
PREVIOUS TRAVEL DATES TO THE U.S.
FROM TO PLACE VISITED VISA TYPE
______________ ______________ _______________ ________
NAME AND ADDRESS OF PERSON WITH
WHOM YOU WILL RESIDE IN THE U.S.

اقا این فرمو میگم
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: taba60
رسول جان

اینجا فقط ادرسی که قراره بعداز ورود به امریکا برید اونجارو بنویس و فرودگاهی که وارد میشی. ادرس نهایی که مدارکت قرار پست بشه میتونه همین باشه میتونی روز ورودت عوضش کنی
تشکر کنندگان: rasoul3711
(2015-03-03 ساعت 16:24)m.ghoreishi نوشته:  رسول جان

اینجا فقط ادرسی که قراره بعداز ورود به آمریکا برید اونجارو بنویس و فرودگاهی که وارد میشی. ادرس نهایی که مدارکت قرار پست بشه میتونه همین باشه میتونی روز ورودت عوضش کنی

این فرم کجا بوده من ندیدم!!

سوال بالا مارو جواب بدین لطفا
تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 16:43)bahram10 نوشته:  
(2015-03-03 ساعت 16:24)m.ghoreishi نوشته:  رسول جان

اینجا فقط ادرسی که قراره بعداز ورود به آمریکا برید اونجارو بنویس و فرودگاهی که وارد میشی. ادرس نهایی که مدارکت قرار پست بشه میتونه همین باشه میتونی روز ورودت عوضش کنی

این فرم کجا بوده من ندیدم!!

سوال بالا مارو جواب بدین لطفا

سوال شمارو فقط خود اوباما میتونه جواب بده از بس پیچیدست Big Grin
موقع ثبت نام کاردانی دیپلم رو میگیرن ازت بعداز فارغ التحصیلی هردو رو بر میگردونن(دیپلم و فوق دیپلم) موقع ثبت نام لیسانسم کاردانیتو میگیرن تا بعداز اتمام درس مدرک کارشناسی و کاردانی رو بر میگردونن و همینطور الی اخر. شما احتمالا خودت کم کاری کردی و به موقع مدارکو تحویل نمیدادی حالا به مشکل خوردی.باید زنجیر وار مدارکو تهیه و ترجمه کنی. خلاصه اینکه:
ملاک عمل سفارت اخرین مدرکه و حداقل ترینشم داشتن دیپلم 12 سالست.
اون مدرکی که نوشتی رو باید ثابت کنی که داری حالا اصل باشه بهتر اگه نشد حداقل گواهی موقتش رو داشته باش تا به مشکل نخوری
تشکر کنندگان:
فرم بالا شبیه contact sheet سفارت انکارس که زمانی که قرار بود مدارک رو ارسال کنیم این فرم رو هم باید ارسال میکردیم
اطلاعات خاصی هم نداره میتونید راحت پر کنید.
از بچه هایی که ابوظبی رفتن برای مصاحبه کسی حرفی از این فرم نزده که با مدارکش تحویل بده ، حالا هر کی خواست پر کنه همراهش باشه
اگه روز مصاحبه خواستن بهشون بده.

راستی قبل از مصاحبه از سفارت ابوظبی هم مثل انکارا نامه میاد و یاد اوری میکنه مدارک رو یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 17:29)رضا2015 نوشته:  فرم بالا شبیه contact sheet سفارت انکارس که زمانی که قرار بود مدارک رو ارسال کنیم این فرم رو هم باید ارسال میکردیم
اطلاعات خاصی هم نداره میتونید راحت پر کنید.
از بچه هایی که ابوظبی رفتن برای مصاحبه کسی حرفی از این فرم نزده که با مدارکش تحویل بده ، حالا هر کی خواست پر کنه همراهش باشه
اگه روز مصاحبه خواستن بهشون بده.

راستی قبل از مصاحبه از سفارت ابوظبی هم مثل انکارا نامه میاد و یاد اوری میکنه مدارک رو یا نه؟
سلام
خیر نمیاد. چیز خاصی من که ندیدم.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: HERMES7
(2015-03-03 ساعت 16:12)rasoul3711 نوشته:  Embassy of the United States of America
Consular Section
P. O. Box 4009
Abu Dhabi, U.A.E.
TEL: 971-2-4436691
FAX: 971-2-4435785
PLEASE COMPLETE AND RETURN WITH FORM OF-230(I)
TO BE COMPLETED BY EACH IMMIGRANT VISA APPLICANT
BETWEEN THE AGE OF 18 AND 60

FULL NAME : ___________________________________________________________
(AS PER PASSPORT) (LAST) (FIRST) (MIDDLE)
_________________________ __________________________
DATE OF BIRTH PLACE OF BIRTH
__________________ ________________ ___________________
PASSPORT NUMBER DATE OF ISSUE DATE OF EXPIRY
CURRENT EMPLOYER’S NAME AND ADDRESS:
IS YOUR EMPLOYMENT AFFLIATED
TO THE GOVERNMENT OF IRAN : YES / NO
JOB TITLE : _______________________
PREVIOUS TRAVEL DATES TO THE U.S.
FROM TO PLACE VISITED VISA TYPE
NAME AND ADDRESS OF PERSON WITH
WHOM YOU WILL RESIDE IN THE U.S.

اقا این فرمو میگم
اين فرم مال چند سال پيش بوده و ديگه اصلا استفاده نميشه من خيلى وقت پيش توى يكى از همين تاپيك ها از بهداد درباره اين فرم پرسيدم گفت از فكر كنم ٢٠١٠ ديگه استفاده نميشه اگه لينكش رو پيدا كردم واستون ميذارم كلا اين فرم رو بيخيال شين

اينا پيداش كردم سوال من :
توی سایت travel.state.gov. داشتم مدارک مورد نیاز واسه مصاحبه رو چک میکردم که گفته هر سفارتی ممکنه مدارک اضافه تر هم بخواد http://travel.state.gov/content/visas/en...ments.html
قسمت فایل pdf سفارت ابوظبی رو چک کردم یه فرم واسه سنین 60-18 هست که باید پر شه یکی از سوالاش اینه که آیا شرکتی که در آن کار میکنید وابسته به دولت ایران هست یا خیر؟
راستش شرکت من تا دو سال پیش دولتی بوده ولی الان دو سال هست که خصوصی هست
به نظرتون yes بزنم یا no آخه جایی واسه توضیح اضافه نداره که بگم تا دو سال پیش دولتی بوده
لطفا دوستان با تجریه نظر بدین
ممنون
جواب بهداد:
این فرم دیگه لازم نیست. برای 4-5 سال پیشه اما قطعا ازتون در مصاحبه میپرسن

لينك
http://www.mohajersara.com/thread-7072-p...#pid560352
در اصل صفحه ١٢ همين تاپيك من همين سوال رو پرسيدم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: tandis_n_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان