کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-02 ساعت 20:06)laleht نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 19:32)mfte.teacher نوشته:  با سلام دوستان ممنون میشم آدرس nmcدوبی و سفارت آمریکا تو ابوظبی رو لطف بفرمایید و اینکه برای nmc , و سفارت چن تا عکس لازمه
آدرس nmc دبى
Abu Hail Rd, Hor Al Anz, Deira, Salahuddin Road - Near Abu Hail Metro Station - Dubai - United Arab Emirates
آدرس دقيق سفارت توى نامه تعيين وقت مصاحبه هست
٥ عكس واسه nmc
٢ عكس واسه سفارت
مچکرم لاله خانم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: laleht ، بابراس ، HERMES7
برای تعیین وقت اینترنتی مدیکال دوبی، وارد چه آدرس اینترنتی بشم و از تون اون سایت کدوم پزشک های متخصص رو انتخاب کنم؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: HERMES7
(2015-03-02 ساعت 20:20)mfte.teacher نوشته:  برای تعیین وقت اینترنتی مدیکال دوبی، وارد چه آدرس اینترنتی بشم و از تون اون سایت کدوم پزشک های متخصص رو انتخاب کنم؟

http://nmc.ae/hospitals/dubai/nmc-specialty-hospital-8/
البته دوستان ميگن nmc دبى وقت قبلى نميخواد
توى نامه تاريخ مصاحبه http://www.travel.state.gov/visa/visa_4761.html
برين بخش آمادگى قبل از مصاحبه سفارت رو تعيين و panel physicians list واسه سفارت آمريكا در إمارات متحده عربى رو پيدا كنين
دكترهاى general practitioner بايد انتخاب كنين مثلا دكتر شوكلا
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: بابراس ، r.bazargan ، mfte.teacher ، A_A ، HERMES7 ، Memolk
دوستان يه سئوال : براي دو تا بچه حدود هفت ساله كارت مترو لازمه به نظرتون؟يا با همون كارت پدر و مادر مي تونن سوار شن؟

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-03-02 ساعت 20:29)1362amin1362 نوشته:  دوستان يه سئوال : براي دو تا بچه حدود هفت ساله كارت مترو لازمه به نظرتون؟يا با همون كارت پدر و مادر مي تونن سوار شن؟

بچه هاى زير ٥ سال (قد تا ٩٠ سانت ) مجانى هستند
مرجع : dubaimetro.eu
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mehdi1989 ، A_A ، قصه گو ، Memolk
ممنون

❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان: laleht
(2015-03-02 ساعت 19:32)mfte.teacher نوشته:  با سلام دوستان ممنون میشم آدرس nmcدوبی و سفارت آمریکا تو ابوظبی رو لطف بفرمایید و اینکه برای nmc , و سفارت چن تا عکس لازمه

تيچر جان نكنه مصاحبه ات افتاد ابوظبي ولي تو كه آنكارا بودي؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-03-02 ساعت 12:41)varchandi نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 08:59)p00ya2001 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 21:24)kaamiran نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 20:47)kaamiran نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 20:20)taba60 نوشته:  یعنی هیچکس نیست اینجا به من کمک کنه؟
سوال مربوط به ابوظبی ولی در امضا آنکارا نوشتید کدام درسته؟
علیهذا پاسخ سوال هاتون اگر در ابوظبی مصاحبه دارین :

1و2- مدارکی را که لازم است در روز مصاحبه همراه داشته باشید ، نیازی به ارسال آنها نمی باشد.(اصل گذرنامه- ترجمه های شناسنامه وکارت ملی و مدارک تحصیلی و کارت پایان خدمت به انضمام کپی آنها) -جمعا 7 قطعه عکس 5*5 برای سفارت و مدیکال باحجا ب یا بی حجاب فرقی نمی کنه- پاکت جوابیه مدیکال.
3- پرینت نامه دوم.
4- به عدم سوء پیشینه نیازی نیست.
5- برای ترجمه مدارک نیازی به مهر و امضاء دادگستری نمی باشد
موفق باشید.

البته اگر اقامت بيش از يكسال خارج از كشور دارين بايد از اون كشور عدم سوء پيشينه بگيرين

البته من توی سایت خوندم که گوش ها باید معلوم باشه و فکر کنم نوشته بود موها هم باید معلوم باشه
پیشنهاد میکنم اگه واقعاَ معذوریتی ندارین عکس بیحجاب بندازین
در غیر این صورت فکر کنم بهتره عکستون حتماَ طوری باشه که گوشاتون معلوم باشه

سلام به همه
ديدين اشتباه نكرده بودم
از سايت سفارت آمريكا اين رو خودتون ببينين

http://travel.state.gov/content/visas/en...-page.html
عكس با حجابم ميتونين واسه سفارت بفرستين يا ببرين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: taba60
سلام بچه ها

مدرک دیپلمم رو دانشگاه به من نداد!! مدرک کارشناسیم هم گواهی موقت پایان تحصیلات!!

چیکا کنم؟؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزی که از آنکارا پروندتون افتاده به ابوظبی و الان استرس دارین واسه معاینات پزشکی به کجا باید تماس بگیرین :

http://travel.state.gov/content/dam/visa...0Dhabi.pdf
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، taba60
(2015-03-03 ساعت 08:45)p00ya2001 نوشته:  

تيچر جان نكنه مصاحبه ات افتاد ابوظبي ولي تو كه آنكارا بودي؟

بله پویا خان منم مصاحبم افتاده ابوظبی

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-03-03 ساعت 10:01)bahram10 نوشته:  سلام بچه ها

مدرک دیپلمم رو دانشگاه به من نداد!! مدرک کارشناسیم هم گواهی موقت پایان تحصیلات!!

چیکا کنم؟؟

بچه ها لطفا جواب بدید
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 12:00)bahram10 نوشته:  

چیکا کنم؟؟

بچه ها لطفا جواب بدید
ببین می تونین با گذاشتن چک سفته شناسنامه پدر تون از شون بگیرین

تشکر کنندگان: A_A
(2015-03-03 ساعت 12:04)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-03 ساعت 12:00)bahram10 نوشته:  

چیکا کنم؟؟

بچه ها لطفا جواب بدید
ببین می تونین با گذاشتن چک سفته شناسنامه پدر تون از شون بگیرین

من رفتم دانشگاه خيلي راحت بهم دادن. فقط يه تعهد گرفت كه بهم تحويل دادن. اين يعني اينكه دانشگاه موظفه كه اين مدرك رو بر گردونه. به هر حال چون لازمه به هر دري مي توني بزن تا بگيري. برو دانشگاه مركز و براي دانشگاه به نامه دستوري ببر. كه موظفشون كنه مدركت رو بهت برگردونن

تشکر کنندگان: A_A
[quote='laleht' pid='583085' dateline='1425366615']
دوستان عزیزی که از آنکارا پروندتون افتاده به ابوظبی و الان استرس دارین واسه معاینات پزشکی به کجا باید تماس بگیرین :

http://travel.state.gov/content/dam/visa...0Dhabi.pdf
[/qسلام ببخشین یعنی با مستقیم به خود دکتر ایمل بزنیم من هر قدر به بیمارستان ایملمیزنم جواب نمیدن
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: laleht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان