کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به همه
یکضرب شدم SmileSmileShyShy
منتظر خبر Iaccept برای فردا هستیم... ایشالله یه ضرب
تشکر کنندگان: sarasara1 ، asher ، behdadK ، miyu ، behjat ، samane1363 ، laleht ، lotttery2015 ، varchandi ، Alex 2014 ، MJAVADIAN ، shahin2737 ، fati.d ، Memolk ، mojgan m
(2015-04-14 ساعت 19:45)laleht نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 18:16)sarasara1 نوشته:  IACCEPT , چی کار کردی بابا جان ؟ رفتی تیم ملی یا گفتن واسا فعلن ؟

فردا مصاحبه داره سارا جان

گفت سه شنبه که، ماتریکس که یهویی گفت ، ایشالا اونم بگیره ، خدایا خدایا تا ۳۱ ام سپتامبر از نهضت یضربی محافظت بفرما ، آمین، شادی روح مرحوم مغفور آبراهام لینکلن هم که این نهضت رو راه انداخت اجماعا فاتحه.SmileSmile
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: asher ، varchandi ، mojgan m
(2015-04-14 ساعت 23:59)matrix84 نوشته:  سلام به همه
خوووووب شاد باش عرض میشه قربان، دیدی گفتم به دانشجو جماعت یضرب میدن ، ایشالا سفرنامه هم دبی هم عمی ریکا تون رو تبریک و تشکر (از اینا که پایین پستا هست هی کلیک میکنیم ) بگیم .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: asher ، matrix84
(2015-04-14 ساعت 23:59)matrix84 نوشته:  سلام به همه
ايولا تبريك ميگم بهتSmile
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: matrix84
دوستان داغ نبینی[emoji23]
اپ خوردم[emoji18]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: MJAVADIAN ، shahin2737 ، Memolk
(2015-04-15 ساعت 11:01)Iaccept نوشته:  دوستان داغ نبینی[emoji23]
اپ خوردم[emoji18]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
انشالله هر چه زودتر کلیر شی
دلیل خاصی داشت؟
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: Iaccept ، Memolk
(2015-04-15 ساعت 11:01)Iaccept نوشته:  دوستان داغ نبینی[emoji23]
اپ خوردم[emoji18]

Smile زندگی زیباست Smile

فدای سرت.
کار دولتی داشتی یا سربازی؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Iaccept
کارم ک والا دولتی نیست
شرکتم خصوصیه
سربازیم نداشتم
یه خانم و پسرش
و یه پسر مجرد سربازی رفته چک خوردیم
یه دختر خانم مجرد رشته ف ی ز ی ک یه ضرب گرفت!!!
خدا بزرگه[emoji106] [emoji106] [emoji106]

Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: storagemeter ، Memolk
(2015-04-15 ساعت 11:19)Iaccept نوشته:  کارم ک والا دولتی نیست
شرکتم خصوصیه
سربازیم نداشتم
یه خانم و پسرش
و یه پسر مجرد سربازی رفته چک خوردیم
یه دختر خانم مجرد رشته ف ی ز ی ک یه ضرب گرفت!!!
خدا بزرگه[emoji106] [emoji106] [emoji106]

Smile زندگی زیباست Smile
زمینه کاریت که نفت یا انرژی و نیرو و اینها که نیست؟
مدرکت چی ؟ حساسه؟

اگر جواب هر دو منفیه پس احتمال داره که کمتر از 1 ماه کلیر بشی.
شاید اینجوری واست بهتر هم باشه که دیگه هزینه این مدت موندن در دبی رو نداری. میدی پیکاپ
استیو چه سئوالایی ازت پرسید؟ بهت گفت کی کلیر میشی؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Iaccept ، asher ، samane1363 ، Alex 2014 ، Memolk
ما هم جفتمون ap خوردیم دوستان
همسرم سربازی س پ ا ه و خودم هم رشته ف ی ز ی ک و البته مدرس غیررسمی دانشگاه هم بودم
البته تاکید کردیم که شغلمون خصوصیه
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، behdadK ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، matrix84 ، Memolk
سلام ماشنيديم يه خانم رشته فيزيك يه ضرب گرفت كه؟
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-15 ساعت 16:25)رضا2015 نوشته:  سلام ماشنيديم يه خانم رشته فيزيك يه ضرب گرفت كه؟

اون مجرد بود دلش سوخت
ایشونو دیده بخاطر سربازی همسر که دارن AP میخورن گفت اینم روش Big Grin
ولی جدی خارج از شوخی من سر از این AP خوردن در نیاوردم مخصوصا از وقتی که rima اول کلیر شد بعد cv خواستن گیج شدم اصلا حکایت چیه Big Grin

(2015-04-15 ساعت 16:06)samane1363 نوشته:  ما هم جفتمون ap خوردیم دوستان
همسرم سربازی س پ ا ه و خودم هم رشته ف ی ز ی ک و البته مدرس غیررسمی دانشگاه هم بودم
البته تاکید کردیم که شغلمون خصوصیه
عیب نداره عزیزم
ایشالا هممون با هم خیلی زود کلیر میشیم و با هم هورا میکشیم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363 ، Memolk
من پیش بینی میکنم که ریما کمتر از یک ماه دیگه کلیره. البته نه 100% ولی احتمالش زیاده.
اونقدر خر توخره که کسی سر از کار اینا در نمیاره.
مهم اینه که امسال سریعترین سفارت ابوظبیه و شماها که مصاحبه رفتید همگی وقت کافی برای کلیر شدن دارید. قربونش هم برم کیس جا نمیگذاره ردیفی کلیر میکنه Big Grin
هیچکدومتون لازم نیست نگران باشید و خیالتون راحت باشه که به زودی کلیر میشید.
ما که اول سال بودیم بیشتر نگران بودیم چون هنوز روند امسال مشخص نشده بود ولی شما این نگرانی رو دیگه ندارید Big Grin خوشبختانه هم داستان تعطیلی و بودجه و کنگره به خیر گذشت هم دیتابیسشون ژانویه آپدیت شد و مشکل پارسال پیش نیومد!
ضمنا نمیدونم چه رسمیه که ابوظبی امسال اکثر خانواده هایی که خانم برنده است و شرایط یکضربی هم داره رو ویزا نمیده. احتمالا میخواد مثل پارسال ویزا نصف و نیمه نشه خانواده ها درگیر بشن Big Grin
از اون ور هم کلیر نصفه نیمه نمیده. در کل امسال ابوظبی فقط یکمورد (شاید هم دو تا) کلیر و یکضربی نصف نیمه داشته اگر اشتباه نکنم که خیلی بهتر از پارساله (و خیلی خیلی بهتر از سفارت های دیگه)
تشکر کنندگان: laleht ، samane1363 ، lotttery2015 ، Aghaman ، amindv15 ، shahin2737 ، Memolk ، mojgan m
(2015-04-15 ساعت 16:32)behdadK نوشته:  من پیش بینی میکنم که ریما کمتر از یک ماه دیگه کلیره. البته نه 100% ولی احتمالش زیاده.
اونقدر خر توخره که کسی سر از کار اینا در نمیاره.
مهم اینه که امسال سریعترین سفارت ابوظبیه و شماها که مصاحبه رفتید همگی وقت کافی برای کلیر شدن دارید. قربونش هم برم کیس جا نمیگذاره ردیفی کلیر میکنه Big Grin
هیچکدومتون لازم نیست نگران باشید و خیالتون راحت باشه که به زودی کلیر میشید.
ما که اول سال بودیم بیشتر نگران بودیم چون هنوز روند امسال مشخص نشده بود ولی شما این نگرانی رو دیگه ندارید Big Grin خوشبختانه هم داستان تعطیلی و بودجه و کنگره به خیر گذشت هم دیتابیسشون ژانویه آپدیت شد و مشکل پارسال پیش نیومد!

مرسی از اینهمه دلگرمی که به ما میدین و خیالمون رو راحت میکنین من مخصوصا بعضی روزا به این امید دادنا خیلی نیاز دارم انگار هر 10 روز یکبار فرمت میشم نیازه یکی یه آمپول امید دوباره بهم تزریق کنه Big Grin Big Grin
ولی خارج از شوخی مرسی بهداد جان
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، samane1363 ، Memolk ، mojgan m
(2015-04-15 ساعت 16:25)رضا2015 نوشته:  سلام ماشنيديم يه خانم رشته فيزيك يه ضرب گرفت كه؟
داش رضا اون بنده خدا امروز بود این بنده خدا دیروز Smile

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: samane1363 ، laleht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان