کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-13 ساعت 08:58)sarasara1 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 21:16)Iaccept نوشته:  سلام دوستای گل
من ساعت دو رسیدم
تا ساعت ۳ با مترو اومدم هتل
۴ رفتم nmc تا هفت طول کشید
گف پس فردا بیا جوابو بگیر
اومدم رفتم یه غذا خوردم حالم ب هم خورد از بس تند و داغون بود Sad ۳۴ درهمم پیاده شدم، از این ب بعد فقط بیس کویت Smile با کوکآآآآ
فعلا همین بود تا اینجا Smile
سیم کارت اتصالاتم بدرد نمیخوره
مخصوصا اینترنتش
فردا میخام برم بگردم جا خوب سراغ ندارین !؟!

یو اکسپت جان خدایی خیلی فعالی ها، میگم اگه دیدی راه داره یه جوری موقع مساحبه هم برامون پخش زنده بزار بچه ها استفاده کنن Smile
در ضمن مترو اینجاهم دست کمی از ترمینال جنوب نداره، فقط فرقش اینه ک شوفر نداره!

ه ه هBig Grin
تانگو نصب کنید میخام مامورآ سفارتو بپیچونم براتون ویدعو کنفرانس بفرستم از تو سفارت Smile
در ضمن الان دارم میرم دبی مال
آکواریومو، برج ۸۲۳ متریو ۱۲۰۰ تا فروشگاهرو ببینم Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، asher ، Memolk
دبی مال حتما برای شب بودن برنامه ریزی کن که رقص آب واقعا بسیار بسیار زیبایی داره و از زمان تاریک شدن هوا تا 10 -11 هر نیم ساعت یه آهنگ پخش میکنه و رقص آب متناسب رو.

فود کرت هم از طرف من یه سر Subway برو Meatball Mariana سفارش بده :دی (نون پارمژانو، گوجه و کاهو و خیار و زیتون و هالوپینو -البته اگر فلفل خوری- و خردل و مایونز) دهنم آب افتاد.
جناب KFC هم که مورد احترام همیشگی ماست البته شما که تند خور نیستی تاکید کن که اسپایسی نباشه. امروز دوشنبه است و اگر اشتباه نکنم یه سطل مرغ!!!! میزاره جلوت با نون و سالاد 39 درهم که تا پس فردا دیگه لازم نیست چیزی بخوری!!

Cheesecake Factory هم طبقه پایین روبروی آکواریوم هست . هم ویوی زیبایی از آکواریوم داری هم چیز کیکش عالی است. کلاسیک + توت فرنگی یا Ultimate Redvelvet اش رو حتما امتحان کن که نظرت راجع به هر چی چیز کیکه عوض میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Ali Sepehr ، Alex 2014 ، Iaccept ، laleht ، r.bazargan ، asher ، varchandi ، ziba62ka ، lotttery2015 ، Memolk
دوستان ببخشید اگه ممکنه کسی یک آژانس رو میشناسه که برای بلیط پرواز قیمت مناسب و منصفانه گرفته باشه من برای 12 می میخواستم......ممنونم
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 11:16)behdadK نوشته:  دبی مال حتما برای شب بودن برنامه ریزی کن که رقص آب واقعا بسیار بسیار زیبایی داره و از زمان تاریک شدن هوا تا 10 -11 هر نیم ساعت یه آهنگ پخش میکنه و رقص آب متناسب رو.

فود کرت هم از طرف من یه سر Subway برو Meatball Mariana سفارش بده :دی (نون پارمژانو، گوجه و کاهو و خیار و زیتون و هالوپینو -البته اگر فلفل خوری- و خردل و مایونز) دهنم آب افتاد.
جناب KFC هم که مورد احترام همیشگی ماست البته شما که تند خور نیستی تاکید کن که اسپایسی نباشه. امروز دوشنبه است و اگر اشتباه نکنم یه سطل مرغ!!!! میزاره جلوت با نون و سالاد 39 درهم که تا پس فردا دیگه لازم نیست چیزی بخوری!!

Cheesecake Factory هم طبقه پایین روبروی آکواریوم هست . هم ویوی زیبایی از آکواریوم داری هم چیز کیکش عالی است. کلاسیک + توت فرنگی یا Ultimate Redvelvet اش رو حتما امتحان کن که نظرت راجع به هر چی چیز کیکه عوض میشه.

ممنون بهدادجون از راهنماییت
ولی من رفتم تو طبقه lg دبی مال فروشگاه waitrose ، میوه و نون و پنیر و شیر و برا ناهار امروز ۲۰۰ گرم برنج و مرغ قاطی پاتی chicken bryani گرفتم( ۶.۱۵ درهم Smile اینا گرفتم Big Grin
کل خریدم شد ۵۱.۵ درهم، ریزشو خاستین براتون پیام خصوصی میکنمBig Grin
سعی میکنم این سه چارروزرو دانشجویی بگذرونم ،حالش بیشتره، چ فروشگاهی بود انصافا از شیر مرغ تا جونه آدمیزادم داشت Smile

در ضمن وقتی تو دبی مال قدم میزدم ، یاد حرف یه راننده تاکسی ک چن ماه پیش تو قشم بهم گفت ( گفت ،اینجا ( قشم) دو سال دیگه از دبیم میزنه بالاتر ) میفتادمو خنده ملیح همیشه رو چهرم بود Big Grin
کلیم خارجی گیر اوردم Sad براشون عکس گرفتمو انگلیش بلغور کردم !
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، laleht ، asher ، lotttery2015 ، شوشینا ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 11:30)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید اگه ممکنه کسی یک آژانس رو میشناسه که برای بلیط پرواز قیمت مناسب و منصفانه گرفته باشه من برای 12 می میخواستم......ممنونم

الی گشت و بریم سفر خوب هستن .
می تونید قیمت هاشون رو با هم مقایسه کنید
من خودم الی گشت گرفتم

(2015-04-13 ساعت 15:45)Iaccept نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 11:16)behdadK نوشته:  دبی مال حتما برای شب بودن برنامه ریزی کن که رقص آب واقعا بسیار بسیار زیبایی داره و از زمان تاریک شدن هوا تا 10 -11 هر نیم ساعت یه آهنگ پخش میکنه و رقص آب متناسب رو.

ممنون بهدادجون از راهنماییت
ولی من رفتم تو طبقه lg دبی مال فروشگاه waitrose ، میوه و نون و پنیر و شیر و برا ناهار امروز ۲۰۰ گرم برنج و مرغ قاطی پاتی chicken bryani گرفتم( ۶.۱۵ درهم Smile اینا گرفتم Big Grin
کل خریدم شد ۵۱.۵ درهم، ریزشو خاستین براتون پیام خصوصی میکنمBig Grin
سعی میکنم این سه چارروزرو دانشجویی بگذرونم ،حالش بیشتره، چ فروشگاهی بود انصافا از شیر مرغ تا جونه آدمیزادم داشت Smile

در ضمن وقتی تو دبی مال قدم میزدم ، یاد حرف یه راننده تاکسی ک چن ماه پیش تو قشم بهم گفت ( گفت ،اینجا ( قشم) دو سال دیگه از دبیم میزنه بالاتر ) میفتادمو خنده ملیح همیشه رو چهرم بود Big Grin
کلیم خارجی گیر اوردم Sad براشون عکس گرفتمو انگلیش بلغور کردم !
ولی قشم واقعا طبیعت زیبایی داره !
هم روی آب و هم زیر آبش!
تشکر کنندگان: behdadK ، varchandi ، Iaccept ، laleht ، شوشینا ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 16:19)رضا2015 نوشته:  [quote='endeavour' pid='593987' dateline='1428908430']
دوستان ببخشید اگه ممکنه کسی یک آژانس رو میشناسه که برای بلیط پرواز قیمت مناسب و منصفانه گرفته باشه من برای 12 می میخواستم......ممنونم

من خودم الی گشت گرفتم

آقا رضای عزیز
سلام
شما رفتین مصاحبه یا هنوز نه؟
راستی از اون دروغ 13 چه خبرا!!!Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: HERMES7 ، lotttery2015 ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 16:27)varchandi نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 16:19)رضا2015 نوشته:  [quote='endeavour' pid='593987' dateline='1428908430']

من خودم الی گشت گرفتم

آقا رضای عزیز
سلام
Big Grin
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-04-13 ساعت 16:34)رضا2015 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 16:27)varchandi نوشته:  

من خودم الی گشت گرفتم

آقا رضای عزیز
سلام
Big Grin

خوب Big Grin یعنی چی
من الان باید بگم جوابمو گرفتم
یا بگم جوابمو نگرفتم WinkSadBig GrinCool
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Iaccept ، Memolk
نه هنوز دوستان نگرفتم بنده هم به جمع دوستان کلیری پیوستم! Smile
تشکر کنندگان: Iaccept ، laleht ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 16:46)رضا2015 نوشته:  نه هنوز دوستان نگرفتم بنده هم به جمع دوستان کلیری پیوستم! Smile

ان شا ا... خیلی زود کلیر میشین
راستی سفرنامه یادتون نره Big GrinBig GrinBig Grin
ببخشید فقط محض شوخی بود
تشکر کنندگان: Iaccept ، asher ، lotttery2015
Endeavour عزیز من این هتلی ک گرفتم تویه الی گشت پنجاه تومن ارزونتر بود Smile
چقد حسه خوبی بود وقتی اینو کشف کردم Smile
ولی دیروز اومدم هتل گف پنجاتآ بده تکس، گفتم نمنععععع!
هیچی دیگه برام مدرکم رو کرد!
منم دادم
ولی تو سایت بریم سفر نوشته همه چی حساب شده و شما نباید هیچ پولی ب هتل بدین
از حق نگذریم الی گشت یه سیتومن بعدش تخفیف داد ولی فکر نکنم ارزونتر در بیاد، بیشتر بازاریابیه Smile
هتل برا من ک مجردم جاخابه و حمام و دبلیو سی خیلی مهم نیست الباقی چیزاش برام Smile
خلاصه هر چی گرفتی نزدیک مترو باشه خیلی خیلی ب نفعته
من دیروز با سه درهم و ۵۰۰ متر پیاده روی از فرودگاه اومدم هتل Smile
تاکسی میگفت صد درهم ، نمیدونم بنده خدا فکرکرده بود پشت گوشاآ من مخملیه Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، varchandi ، asher ، samane1363 ، endeavour ، lotttery2015 ، amin arefi ، Memolk ، mojgan m
دوستان سلام
من جواب مدیکال رو از nmc گرفتم دوتا پاکت قهوه ای بزرگ(مدیکال ریپرت+ ایکس ری فیلم) به هرکدوممون داد به همراه یک برگ کپی از واکسنهامون
پاکت جواب کوچک مدیکال نداد دیگه...!!!!
حالا چی رو باید با خودم ببرم سفارت؟ آیا چیزی جا مونده که بهم ندادند؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: Iaccept ، matrix84 ، amin arefi ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 17:18)Iaccept نوشته:  Endeavour عزیز من این هتلی ک گرفتم تویه الی گشت پنجاه تومن ارزونتر بود Smile
چقد حسه خوبی بود وقتی اینو کشف کردم Smile
ولی دیروز اومدم هتل گف پنجاتآ بده تکس، گفتم نمنععععع!
هیچی دیگه برام مدرکم رو کرد!
منم دادم
ولی تو سایت بریم سفر نوشته همه چی حساب شده و شما نباید هیچ پولی ب هتل بدین
از حق نگذریم الی گشت یه سیتومن بعدش تخفیف داد ولی فکر نکنم ارزونتر در بیاد، بیشتر بازاریابیه Smile
هتل برا من ک مجردم جاخابه و حمام و دبلیو سی خیلی مهم نیست الباقی چیزاش برام Smile
خلاصه هر چی گرفتی نزدیک مترو باشه خیلی خیلی ب نفعته
من دیروز با سه درهم و ۵۰۰ متر پیاده روی از فرودگاه اومدم هتل Smile
تاکسی میگفت صد درهم ، نمیدونم بنده خدا فکرکرده بود پشت گوشاآ من مخملیه Smile

Iaccpt جان ممنونم...آره همون دنبال یه هتل باید بگردم نزدیک مترو و بلیطم باید سیستمی بگیرم آنفورچنتلیTongueBig Grin
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-13 ساعت 18:38)samane1363 نوشته:  دوستان سلام
من جواب مدیکال رو از nmc گرفتم دوتا پاکت قهوه ای بزرگ(مدیکال ریپرت+ ایکس ری فیلم) به هرکدوممون داد به همراه یک برگ کپی از واکسنهامون
پاکت جواب کوچک مدیکال نداد دیگه...!!!!
حالا چی رو باید با خودم ببرم سفارت؟ آیا چیزی جا مونده که بهم ندادند؟

والآ میگن دوتا پاکت میدن
ک یکیش از اون یکی بزرگتره!
حالا شما میگین جفتش بزرگه، آی دونت نوBig Grin
دوستان لطفا پاسخ بدن
فردا منم میخام برم جواب بگیرم!

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
دو تا پاکت هست که روی پاکت ایکس ری کپی واکسن ها رو هم میدن
اون یکی پاکت مدیکال هست و میدین سفارت .
همراهتون باشه تو می تونید ببرید هر دو رو ولی فقط پاکت مدیکال رو میگیرن
تشکر کنندگان: samane1363 ، Iaccept ، amin arefi ، dv winner ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان