کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
با سلام
من با پست DHL فرستادم و رسیده و دلیور شده به سفارت ایمیل زدم گفتن هنوز بررسی پرونده 2015 شروع نشده چیکار باید کنم؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
دوستان سلام:چند روزی سایت بالا نمیومد بی خبر بودم.الان هم پست مدارک برای ترجمه رو نمیبینم گفتم سوالمو اینجا بپرسم/آیا من که شغل دولتی داشتم احکام شغلی رو هم باید (اولین حکم وآخرین حکم) رو برای سفارت ترجمه کنم یا لازم نیست؟ پوزش وتشکر
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
(2014-09-12 ساعت 22:31)elchin_f نوشته:  سلام

من هم مدارکم رو با DHL ارسال کردم

مدارک ارسال شده :
1. کپی پاسپورت
2. ترجمه مدارک تحصیلی
3. ترجمه شناسنامه + کارت ملی
4. 3 قطعه عکس
5. نامه اول ( نامه قبولی )
6. نامه دوم ( نامه وقت سفارت )
7. تاییدیه CSC
8. سند ازدواج ( برای متاهلین )
9. فرم پر شده سفارت

من ترجمه هام به دلیل اینکه ریز نمراتم به دلیل پاره وقت بودن زیادتر از 8 ترم بود Sad( و از هر مدرک 2 سری دادم که اضافه بود ولی برای بعد لازمشون دارم جمعا شد 610/000 تومان و پرواز ماهان - هتل 5*هم شد 2/490/000 تومان (7 شب )- پست دی اچ ال هم با وزن 580 گرم و تحویل قبل از ساعت 12 شد 255/000 تومان

سلام
ببخشید اگر ممکنه بفرمایید موارد 7 و 9 چی هستند و از کجا باید تهیه بشن؟
ممنونم
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان:
سلام، منظور از نامه اول و دوم که 15روز قبل از مصاحبه باید ارسال بشه چیه؟
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 13:50)amirhosein714 نوشته:  سلام، منظور از نامه اول و دوم که 15روز قبل از مصاحبه باید ارسال بشه چیه؟
سلام دوست عزيز
من فكر كنم منظور شما مدارك كه بايد 15 روز از قبل از مصاحبه، اصل ترجمه هاي مدارك براي سفارت انكارا ارسال بشه
اولين پست همين تايپيك مطالعه بفرماييد توضيحات لازم داده شده
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
با سلام
من با پست DHL فرستادم و رسیده و دلیور شده به سفارت ایمیل زدم گفتم ایا رسیده یا نه گفتن هنوز بررسی پرونده 2015 شروع نشده چیکار باید کنم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 14:09)Vandadi نوشته:  با سلام
من با پست DHL فرستادم و رسیده و دلیور شده به سفارت ایمیل زدم گفتم ایا رسیده یا نه گفتن هنوز بررسی پرونده 2015 شروع نشده چیکار باید کنم؟؟؟

شما اول از سایت فرستنده مدارک مطمئن بشید که مدارک رسیده!
سفارت احتمالا تا 30 سپتامبر برنامه ای برای 2015 ها نداره!
اگر کارنت شدید و نامه دوم وقت سفارت هم دستتون رسیده و در دوهفته اول اکتبر مصاحبه دارید به سفارت زنگ بزنید. در غیر اینصورت پیشنهاد میکنم بزارید هفته اول اکتبر و دوباره ایمیل بزنید و رسید دریافت شدن را همراه ایمیل براشون بفرستید.
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، سمیرا کریمی
تبریک میگم به همه بچه های 2015 من یه پیشنهاد دارم سایت ماهان رزرو اینترنتی داره با تسهیلات ویژه قیمتش ازآژانسا خیلی بهتره و یه سری تخفیف برای زمانهای مختلف که اژانسا نمیتونن این تخفیفارو اعمال کنن و مختص افرادیه که اینترنتی رزرو میکنن مثلن برای 28 مهر تا 9 آإذر برای انکارا پرواز ماهان قیمتش 700 تومنه برای کشورای دیگه هم پرواز داره فکر نمیکنم اژانسا این قیمتو اصلن به کسی تا حالا گفته باشن بعد بلیط رو همون موقع میتونین رزرو کنین و پرینت بگیرین و خدمات پشتیبانی داره که خیلی خوب راهنمایی میکنن اینم شمارشه 02148382020موفق باشین
تشکر کنندگان: babak12 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، miyu ، A_A
(2014-09-21 ساعت 14:35)رضا2015 نوشته:  

اگر کارنت شدید و نامه دوم وقت سفارت هم دستتون رسیده و در دوهفته اول اکتبر مصاحبه دارید به سفارت زنگ بزنید. در غیر اینصورت پیشنهاد میکنم بزارید هفته اول اکتبر و دوباره ایمیل بزنید و رسید دریافت شدن را همراه ایمیل براشون بفرستید.

سلام
من از سایت DHL مطمعنم که دلیور شده ورسیده چون نوشته signed by : necati
ایمیل زدم در خواب به من گفتن 1oc بررسی می کنن من کانت شدم نامه دوم من هم هومده اگر نیامده بود که مدارکم برا سفارت انکارا 15 روز قبل نمی دادم که به احتمال زیاد باید منتظر باشم......Cool
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 13:33)reza-alavi نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 22:31)elchin_f نوشته:  سلام

من هم مدارکم رو با DHL ارسال کردم

مدارک ارسال شده :
1. کپی پاسپورت
2. ترجمه مدارک تحصیلی
3. ترجمه شناسنامه + کارت ملی
4. 3 قطعه عکس
5. نامه اول ( نامه قبولی )
6. نامه دوم ( نامه وقت سفارت )
7. تاییدیه CSC
8. سند ازدواج ( برای متاهلین )
9. فرم پر شده سفارت

من ترجمه هام به دلیل اینکه ریز نمراتم به دلیل پاره وقت بودن زیادتر از 8 ترم بود Sad( و از هر مدرک 2 سری دادم که اضافه بود ولی برای بعد لازمشون دارم جمعا شد 610/000 تومان و پرواز ماهان - هتل 5*هم شد 2/490/000 تومان (7 شب )- پست دی اچ ال هم با وزن 580 گرم و تحویل قبل از ساعت 12 شد 255/000 تومان

سلام
ببخشید اگر ممکنه بفرمایید موارد 7 و 9 چی هستند و از کجا باید تهیه بشن؟
ممنونم
سلام دوست عزیز
مورد 7 این تایپیک و برای مورد 9فرم اطلاعات تماس از اولین پست در همین تایپیک( فایل ضمیمه) مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: elchin_f ، R-AL
(2014-09-21 ساعت 15:49)Vandadi نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 14:35)رضا2015 نوشته:  

سلام
من از سایت DHL مطمعنم که دلیور شده ورسیده چون نوشته signed by : necati
ایمیل زدم در خواب به من گفتن 1oc بررسی می کنن من کانت شدم نامه دوم من هم هومده اگر نیامده بود که مدارکم برا سفارت انکارا 15 روز قبل نمی دادم که به احتمال زیاد باید منتظر باشم......Cool
بله دوست عزیز مشکلی پیش نمی یاد
شما با توجه به دریافت نامه دوم مدارک ارسال کردین و نیازی به ایمل نبوده با این حال جای نگرانی نیست
کاش شما اطلاعاتی از کیستون در امضا قرار می دادین تا بشه بهتر راهنمایی کرد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-13 ساعت 10:52)behdadK نوشته:  لطفا فقط گفت؟؟؟؟؟ای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به ترکیه را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
در صورتی که اطلاعاتی که نیاز دارید در این تاپیک پیدا نشد مرجع اطلاعات اضافه تاپیک های مشابه سالهای قبلتاپیک 2014 و تاپیک 2013 و سفرنامه 2014 و سفرنامه 2013 می باشد. اطلاعات فوق حتما به تمامی سئوالات شما پاسخ خواهد داد. پس حتما قبل از ارائه سئوال تکراری اول تاپیک موجود را مطالعه کنید. بعد در صورت نیاز تاپیک های بالا و علی الخصوص سفرنامه 2014 ای ها را و اگر جواب را پیدا نکردید سئوال خود را در این تاپیک مطرح کنید.

[font=Times New Roman]دوستانی که در آنکارا مصاحبه دارند در نظر داشته باشند که باید اصل ترجمه های مدارکشون رو با پست حدود 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت مورد نظر در آنکارا برسونند.
مدارک مورد نیاز برای سفارت آنکارا

[b]آدرس سایت آنکارا و لینک های مفید این سایت

آدرس سفارت در آنکارا:
U.S. Embassy Ankara, Turkey
Consular Section
Immigrant Visa Unit
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, Turkey
The Immigrant Visa: (90 - 312) 455 5555 between 16:00 - 17:00 Mondays through Thursdays. Fax: (90-312) 468 6103
Non-Immigrant Visa: (90 - 312) 455 5555 between 11:00 - 12:00 Mondays through Thursdays. Fax: (90-312) 466-1586
و ايميل:
E-Mail: webmasterankara@state.gov , CA-Ankara@state.gov
[/b][/font]

فــــــــــــــــرم اطلاعات تماس
اقای مدیر از فرم مدارکی که باید ارسال کنیم و باخود ببریم فارسی هم دارین واسمون بزارین ممنون
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
با سلام
اگر در زمان پست کردن مدارک این قسمت را ننویسم Consular Section
Immigrant Visa Unit مشکلی بوجود میاد من موقع پست مدارک این قسمت یادم رفت اما به دست سفارت رسیده و در سایت DHL دلیور شده و امظا شده توسط گیرنده ایا مشکلی ایجاد میشه؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 23:23)Vandadi نوشته:  با سلام
اگر در زمان پست کردن مدارک این قسمت را ننویسم Consular Section
Immigrant Visa Unit مشکلی بوجود میاد من موقع پست مدارک این قسمت یادم رفت اما به دست سفارت رسیده و در سایت DHL دلیور شده و امظا شده توسط گیرنده ایا مشکلی ایجاد میشه؟؟؟

نه دوست عزیزم مشکلی نیست
اگه در هر حالتی از ارسال و رسیدن به مقصد مشکلی بوده باشه حتما در همون سایت dhl به شما اعلام میشده
که این طور نبوده
پس میشه نتیجه گیری کرد که فرمهای شما به دست سفارت رسیده و جای هیج نگرانی نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
سلام به همگي دوستان و سپاس فراوان از عزيزاني كه وقت ميذارن و ساير دوستان رو راهنمايي ميكنن
بنده يه سوال داشتم، نميدونم جاش اينجا هست يا نه، اگر نيست حقير رو ببخشيد.
آيا روز مصاحبه در آنكارا براي اثبات شغل و محل كار ( كه قبلا در فرم ٢٦٠ عنوان كرديم) نياز به مدركي هست؟
بنده كه توي شركت خصوصي كار ميكنم لازم هست نامه اي از محل كارم مبني بر اشتغال به كار در اين شركت به سفارت ارايه بدم يا خير؟
ممنون از راهنماييهاتون[/php]
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: Melon2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان