کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-09-29 ساعت 10:30)kimfar نوشته:  سلام ..میخواستم بدونم این ارسال مدارک به انکارا ..ایا مدارک مربوط به شخص برنده فقط پست بشه یا همه افراد منظور در کیس باید مدارکشونو پست کنن؟..

همه افراد منظور در كيس

كاوه **case number2015as00021**
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، kimfar ، آزاده_امین
(2014-08-14 ساعت 10:28)مامان خانم نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 05:28)hamid66 نوشته:  سلام اگه ميشه بگيد چه مداركي رو بايد بفرستيم و اينكه كپي از اصل مدرك رو هم بايد بفرستيم؟؟
سلام
تمام ترجمه ها کپی اصل مدرک را به همراه دارند همان کافی است
اما مدارک ارسالی به آنکارا
نامه تمکن مالی
ترجمه عقدنامه
ترجمه کارت پایان خدمت
ترجمه آخرین مدرک تحصیلی
ترجمه شناسنامه
کپی نامه اول. و دوم
نامه ثبت نام در سایت سیس
دوقطعه عکس 5 در 5
و یک فرم که از سایت سفارت دانلود کنید
موفق باشید

سلام ...بابت ویزاهاتون تبریک میگم خیلی براتون خوشحال شدم...یه سوالی داشتم در مورد مدرک تحصیلی ...من خودم لیسانسم و اصل مدرک رو ندارم فقط پروانه کار دایم دارم...میخواستم بدونم همینو ترجمه کنم بفرستم کافیه یا اصل مدرک لازم و مدرک دیپلمم لازم... با توجه به اینکه همسرم نفر اصلی کیس...
تشکر کنندگان: Rooz
دوستان کسی از هتل سمن یا segmen اطلاعی داره ایا کسی رفته راضی بوده ؟لطفا راهنمایی کنید
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
جواب منو كه كسي نداد
تشکر کنندگان:
بدويين بياين از مصاحبه ها تون تعريف كنين اكتبريا!
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، Rooz
آقا هتلاي ٣ ستاره از نظر گرمايش خوبن؟ كدوم هتل به نظر شما ازين نظر خوبه؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها من همین یک ساعت پیش از ترکیه اومدم البته رفته بودم به برادرم سر بزنم و هنوز نوبت مصاحبه من نشده ولی با اتوبوس 442 رفتم و کلی ماجرای دیگه انشالله یه سفرنامه جمع و جور امشب یا فردا مینویسم و براتون میزارم تا بخونید چون خیلی چیزا یاد گرفتم حتی میدان کیزیلای هم رفتم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، Rooz ، rezasadeghi ، goliii ، miyu ، reza.aa ، Ehsan171
(2014-10-01 ساعت 13:30)mendoosh نوشته:  آقا هتلاي ٣ ستاره از نظر گرمايش خوبن؟ كدوم هتل به نظر شما ازين نظر خوبه؟

کلا توی ترکیه سه ستاره ها دو دسته هستن ! یا سه ستاره واقهی اند یا دو ستارهSad
هتل های سه ستاره که توی خیابون های اصلی هستن کیفیت خوبی ندارن چون یک سری مشتری دارن بخاطر جاشون
وقیمتشون هم بین ۲۰ تا ۴۰ لیر از بقیه گرون تر هست.
هتل های خوب سه ستاره توی کوچه ها هستن چون دیده نمیشن مجبورن کیفیت با قیمت خوب بدن که مشتری راضی باشه ازشون .
از نظر گرمایش چند تا هتل من تو انکارا رفتم هم شهر هم توی منطقه صنعتی انکارا همه شون خوب بودن.

یکی از کارای خوبی که میتونید بکنید توی هتل چون اینترنتشون عالیه ولی زبانشون انگلیسیشون پایینه گوگل ترانسلیت رو فعال کنید و انگلیسی بنویسید که به ترکی ترجمه کنه.
فارسی به ترکی خیلی خوب در نمیاد!
از گرمایش مهم تر دمپایی بعضی از این هتل ها نمیزارن با وسایل نظافت حتما بهشون بگین بیارن!
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، Rooz ، rezasadeghi ، reza.aa ، AliReza.Sh ، R-AL
آقا امروز دومه ،پس کجان دوستانی که مصاحبه دارن ؟؟؟؟
اصلا کسی آنکارا رفته ؟؟؟؟
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12
سلام من میخوام تجربه سفرم به انکارا را بنویسم (البته برای مصاحبه نرفته بودم)
من جمعه هفته پیش با پرواز تابان رفتم انکارا وا حدود ساعت 11 از فرودگاه انکارا اومدم بیرون و دقیقا جلوی درب سالن فرودگاه دوتا اتوبوس هست که روی یکیش نوشته havas (هاواش ) و روی دومی نوشته belkoair (بلکو ایر) که من سوار بلکو ایر شدم و کرایش هم 8 لیر بود و بعد از چند ایستگاه و حدود 20 دقیقه از ایستگاه کیزیلای رد شد . نگران این نباشید که مثلا میدان کیزیلای را رد کنید چون هم کاملا مشخصه و هم با بلندگو اعلام میکنه . من در میدان کیزیلای هم فروشگاه های خوبی دیدم و هم رستوران هایی مثل مکدونالد . راستی جلوی اتوبوس هم نوشته 442 .
و تجربه شخصی اینکه پول خرد ترکیه را داشته باشید و با کمترین تعداد چمدون برید که راحت باشید و اصلا نیازی نیست با تور برید و فقط هتل را از اینجا رزرو کنید
راستی پرواز رفت من تاخیر نداشت ولی پرواز برگشت من که چهارشنبه بود 20 دیقه تاخیر داشت .
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم اگر سوال دیگری هم بود در خدمتم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: mendoosh ، goliii ، AliReza.Sh
من مدارک رو امروز فرستادم با TNT شد 107 تومن
دیپلم و ریز نمرات
نامه اول و دوم
2 تا عکس 5*5
ترجمه شناسنامه
ترجمه معافی
فتوکپی پاسپورت
نامه تمکن مالی
پرینت ثبت نام در سیس
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، Melon2015 ، AliReza.Sh
(2014-10-02 ساعت 17:32)aliklz نوشته:  من مدارک رو امروز فرستادم با TNT شد 107 تومن
دیپلم و ریز نمرات
نامه اول و دوم
2 تا عکس 5*5
ترجمه شناسنامه
ترجمه معافی
فتوکپی پاسپورت
نامه تمکن مالی
پرینت ثبت نام در سیس
بچه ها بوی ویزای یکضرب میاد !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 17:50)rezasadeghi نوشته:  
(2014-10-02 ساعت 17:32)aliklz نوشته:  من مدارک رو امروز فرستادم با TNT شد 107 تومن
دیپلم و ریز نمرات
نامه اول و دوم
2 تا عکس 5*5
ترجمه شناسنامه
ترجمه معافی
فتوکپی پاسپورت
نامه تمکن مالی
پرینت ثبت نام در سیس

ایا ریز نمرات لازم است بفرستیم ؟
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 18:51)sami_rg نوشته:  
دیپلم و ریز نمرات
نامه اول و دوم
2 تا عکس 5*5
ترجمه شناسنامه
ترجمه معافی
فتوکپی پاسپورت
نامه تمکن مالی
پرینت ثبت نام در سیس

ایا ریز نمرات لازم است بفرستیم ؟
خیر دوست عزیز فقط همراهتون باشه زمان مصاحبه در صورت نیاز که خواستند نشون بدید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi
دیپلم و ریز نمرات
نامه اول و دوم
2 تا عکس 5*5
ترجمه شناسنامه
ترجمه معافی
فتوکپی پاسپورت
نامه تمکن مالی
پرینت ثبت نام در سیس

من دو تا مشکل داره مدارکم
شماره پاسپورت رو هم برای سیس هم برای فرم 260 اشتباه وارد کردم باید روزه مصاحبه درست کنم
ایشالا که قبول کنن
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان