کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوست عزیز سایت سیس چیه ؟
تشکر کنندگان:
دوست گرامی
سلام
سایت سیس برای فقط برنده های مصاحبه شونده درآنکاراست.چون سفارت ایالات متحده برای اون مصاحبه شونده هائی که ویزا صادرمیکنه مثل ایروان و ابوظبی تحویل حضوری به برنده درسفارت نمیده و به آدرس مرکزپستی درآنکارا که درسایت سیس ثبت نام کرده اید میفرسته.
با آرزوی ویزاهای یضرب برای برنده های 2015[/b]
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: miyu
(2014-09-29 ساعت 23:09)goliii نوشته:  دوستان کسی از هتل سمن یا segmen اطلاعی داره ایا کسی رفته راضی بوده ؟لطفا راهنمایی کنید

من يه سفرنامه خوندم كه خيلي تعريف كرده بود ازش، ٢٠١٢ يا ١٣ بود فك ميكنم. من خوشم اومد. شما از آژانسا جايي رو مي شناسين كه با سگمن كار كنه؟ مث كه خيلي نزديك هتل ددمانه و به سفارت و دكتر هم ٧-١٠ دقيقه راهه.
من مشكلم اينه كه مامانم خيلي اصرار داره كه حتمن با تور بريم. با اينكه من به نظرم بليت و هتل گرفتن دست خودمون باشه خيلي راحت تره. ميخواستم ببينم سگمن رو جايي بهتون معرفي كرده؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: goliii
(2014-10-03 ساعت 02:03)Jefferson نوشته:  دوست گرامی
سلام
سایت سیس برای فقط برنده های مصاحبه شونده درآنکاراست.چون سفارت ایالات متحده برای اون مصاحبه شونده هائی که ویزا صادرمیکنه مثل ایروان و ابوظبی تحویل حضوری به برنده درسفارت نمیده و به آدرس مرکزپستی درآنکارا که درسایت سیس ثبت نام کرده اید میفرسته.
با آرزوی ویزاهای یضرب برای برنده های 2015[/b]

من از توضیحات شما درست متوجه نشدم منظورتون چیه ؟ دقیقا سیس کجاست؟ و چکار باید بکنیم ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
سلام
وقت سفارت من 12 نوامبر ترکیه هست..خانوم تنهایی هست تو این زمانا که با هم همسفر بشیم؟؟خوشحال میشم
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 08:02)mendoosh نوشته:  
(2014-09-29 ساعت 23:09)goliii نوشته:  دوستان کسی از هتل سمن یا segmen اطلاعی داره ایا کسی رفته راضی بوده ؟لطفا راهنمایی کنید

من يه سفرنامه خوندم كه خيلي تعريف كرده بود ازش، ٢٠١٢ يا ١٣ بود فك ميكنم. من خوشم اومد. شما از آژانسا جايي رو مي شناسين كه با سگمن كار كنه؟ مث كه خيلي نزديك هتل ددمانه و به سفارت و دكتر هم ٧-١٠ دقيقه راهه.
من مشكلم اينه كه مامانم خيلي اصرار داره كه حتمن با تور بريم. با اينكه من به نظرم بليت و هتل گرفتن دست خودمون باشه خيلي راحت تره. ميخواستم ببينم سگمن رو جايي بهتون معرفي كرده؟
سلام
من هتل سگمن رفتم خوب بود لااقل در بهار عالی بود چون همان زمان دوستم از گرما در هتل الیت ناراضی بود ولی ما اامکانات خوبی داشتیم این هتل را یکی از تور لیدز های ترک برایمان رزرو کرد چهار تخته شبی 90 دلار با سفارت 5 دقیقه راه بود در کل به مرکز تجاری هم نزدیک بود هرچند زیاد درقید و بند نزدیکی به سفارت نباشید
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: babak12 ، Samia ، aghamilad ، goliii ، AliReza.Sh
یعنی تا الان کسی نرفته مصاحبه ؟؟؟
دیگه دوشنبه باید یکی بیاد و خبر بده وگرنه مشخصه دوستان دارن کم لطفی میکنن

اون دوستی که سیم پرواز گرفته بود کجاست ،دلم میخواد دوشنبه بیای و خبر یه شوت یه ضزب بدی
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، babak12 ، A_A ، r.bazargan
(2014-10-03 ساعت 21:30)reza.aa نوشته:  یعنی تا الان کسی نرفته مصاحبه ؟؟؟
دیگه دوشنبه باید یکی بیاد و خبر بده وگرنه مشخصه دوستان دارن کم لطفی میکنن

اون دوستی که سیم پرواز گرفته بود کجاست ،دلم میخواد دوشنبه بیای و خبر یه شوت یه ضزب بدی

ما ۴شنبه میریم از اونجا حتما همتونو تو جریان میزاریم ما شرایط ویزای یک ضربو داریم کار ازاد و معافیت سربازی ولی خوب هیچ چیز معلوم نیست برامون دعا کنید
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، behjat ، reza.aa ، A_A ، r.bazargan ، goliii ، afrand
سلام دوستان ٢٠١٥
يه چند تا پيشنهاد
هتل رو با تور بگيريد بهتره چون ترانسفر داره و گشت رايگان
واسه يكي دو وعده غذا ببريد البته كنسروي نباشه چيزهايي مثل كتلت الويه
هتل اتب بلوار ، بست ، لطيف اوقلو ، سياو به نظرم خوبه هتل بست و لطيف اوقلو كه ما رفتيم عالي بود بست كه به سفارت و دكتر خيلي نزديك بود
دكتر هم كه رفتيد تا سوال نكرده چيزي نگيد همه واكسن ها رو كامل بزنيد
خريد هم تو تركيه خوبه فروشگاه lcwikiki & koton خوبه
مركز خريد انكا مال با مترو بريد ايستگاه اكوپرو پياده بشيد
ديگه ....
از سفر لذت ببريد و تو سفارت استرس نداشته باشيد و واسه همه توضيح نديد كه لاتاري هستيد
توصيه ميكنم چون زمستان داره مياد قرص nurofen رو از داروخانه بخريد خيلي خوبه
چون من مجبور شدم ٣ بار برم انكارا اينارو گفتم
تاكسي هم زياد گرون نيست البته اگر مسير دور نباشه و سعي كنيد پياده بريد جاهاي نزديك رو چون هوا خوبه لذتبخشه
همه هتل ها حوله داره با سشوار بار اضافي نبريد
خلاصه ما اين تجربه ها رو داشتيم ايشالا كه همتون موفق باشيد
کیس نامبر :2014as3xxx
مصاحبه : انکارا ٢٤ feb
2نفر
ویزا :
مقصد : فعلا نميدونم
اپديت : ٥/٦/١٧/١٨/١٩/٢٠ مارچ و با ايميل ٢٨ مي و اخرين اپديت ١٢ جون و ١٤ جولاي البته نميدونم به خاطر ايميل بوده يا نه چون جوابي ندادن و 23 جولای ٧ اگوست نفر اصلي ٢٢ اگوست بازم اصلي هر دو شب از امريكا و 27 اگوست هر2
تشکر کنندگان: reza.aa ، ارشان۲۰۱۵ ، babak12 ، ofrfar ، A_A ، behdadK ، r.bazargan ، goliii ، Melon2015 ، Ehsan171 ، AliReza.Sh
راستي ما مثل گل دقيقه ٩٠ مسي تونستيم ويزا بگيريم و واقعا تا وقتي ويزاي خوشگل تو پاستون نخورده دل به امريكا نبنديد و يادتون نره انرژي مثبت واقعا خوبه و خوب فكر كنيد و اگر زمان داريد زبان زياد بخونيد و حتي اگر شده تافل بگيريد اونجا خيلي خوبه و يه امتياز خوب واسه كار و ادامه تحصيله واقعا زبان رو خوب بخونيد
به اميد روزهاي خوب واسه همه
کیس نامبر :2014as3xxx
مصاحبه : انکارا ٢٤ feb
2نفر
ویزا :
مقصد : فعلا نميدونم
اپديت : ٥/٦/١٧/١٨/١٩/٢٠ مارچ و با ايميل ٢٨ مي و اخرين اپديت ١٢ جون و ١٤ جولاي البته نميدونم به خاطر ايميل بوده يا نه چون جوابي ندادن و 23 جولای ٧ اگوست نفر اصلي ٢٢ اگوست بازم اصلي هر دو شب از امريكا و 27 اگوست هر2
تشکر کنندگان: babak12 ، ofrfar ، A_A ، goliii ، soruosh ، afrand
مرسی این حوله که گفتید خیلی خوب بود چون کلی جا میگیره لامذهب
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: ofrfar ، r.bazargan ، soruosh
سلام خدمت دوستان،
آیا لازم هست که سابقه کار رو هم واسه سفارت در آنکارا پست کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 00:00)shirin_n نوشته:  سلام دوستان ٢٠١٥
يه چند تا پيشنهاد
هتل رو با تور بگيريد بهتره چون ترانسفر داره و گشت رايگان
واسه يكي دو وعده غذا ببريد البته كنسروي نباشه چيزهايي مثل كتلت الويه
هتل اتب بلوار ، بست ، لطيف اوقلو ، سياو به نظرم خوبه هتل بست و لطيف اوقلو كه ما رفتيم عالي بود بست كه به سفارت و دكتر خيلي نزديك بود
دكتر هم كه رفتيد تا سوال نكرده چيزي نگيد همه واكسن ها رو كامل بزنيد
خريد هم تو تركيه خوبه فروشگاه lcwikiki & koton خوبه
مركز خريد انكا مال با مترو بريد ايستگاه اكوپرو پياده بشيد
ديگه ....
از سفر لذت ببريد و تو سفارت استرس نداشته باشيد و واسه همه توضيح نديد كه لاتاري هستيد
توصيه ميكنم چون زمستان داره مياد قرص nurofen رو از داروخانه بخريد خيلي خوبه
چون من مجبور شدم ٣ بار برم انكارا اينارو گفتم
تاكسي هم زياد گرون نيست البته اگر مسير دور نباشه و سعي كنيد پياده بريد جاهاي نزديك رو چون هوا خوبه لذتبخشه
همه هتل ها حوله داره با سشوار بار اضافي نبريد
خلاصه ما اين تجربه ها رو داشتيم ايشالا كه همتون موفق باشيد
شیرین جون تبریک میگم بهتون....دست راستتون رو سرما.....با ارزوی موفقییت براتون....راستی هتل لطیف اوقلو هم رفتید؟؟خوب بود؟؟میگن الیت هم خوبه...نظرتون چیه؟؟ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 00:05)shirin_n نوشته:  راستي ما مثل گل دقيقه ٩٠ مسي تونستيم ويزا بگيريم و واقعا تا وقتي ويزاي خوشگل تو پاستون نخورده دل به امريكا نبنديد و يادتون نره انرژي مثبت واقعا خوبه و خوب فكر كنيد و اگر زمان داريد زبان زياد بخونيد و حتي اگر شده تافل بگيريد اونجا خيلي خوبه و يه امتياز خوب واسه كار و ادامه تحصيله واقعا زبان رو خوب بخونيد
به اميد روزهاي خوب واسه همه
کاش میشد امضاتونو به روز کنید که بفهمیم گل دقیقه نودتون کی بود وکجا بسلامتی تشریف میبرید...Wink
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 00:34)general_pooya نوشته:  سلام خدمت دوستان،
آیا لازم هست که سابقه کار رو هم واسه سفارت در آنکارا پست کنم؟
نه دوست عزیز نیازی نیست ولی روز مصاحبه همراهتون باشه بهتره....ضمنا لطف کنید با 15 ارسال امضا بسازید با حداقل اطلاعات مثل بقیه....ممنونRolleyes
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان