کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
هيلدا جان بعد چند روز دكتر بهتون جواب داد؟. من الان بيشتر از ده روزه كه ايميل زدم ولي از جواب خبري نيست!!
تشکر کنندگان:
(2015-02-27 ساعت 23:54)annahitaa نوشته:  هيلدا جان بعد چند روز دكتر بهتون جواب داد؟. من الان بيشتر از ده روزه كه ايميل زدم ولي از جواب خبري نيست!!
دکتر به ما یک روزه جواب ایمیل دادن
آدرس ایمیل رو درست میزنید؟
kristinekhachatryan@ymail.com
یه روزه جواب دادن و بعدشم با منشی دکتر (خانوم جنیس هماهنگ کردم و تایید کردیم)
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
اها. شما مال ارمنستان بوديد! درسته؟
من به دكتر شوكلاي دبي ايميل زدم
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-02-28 ساعت 00:34)annahitaa نوشته:  اها. شما مال ارمنستان بوديد! درسته؟

بله . تو امضام هم نوشتم ارمنستان(ایروان)
.
به نظرم شما هم برا خودتون امضا درست کنید تا اگه سوالی هم داشتید دوستان راحت تر کمک کنند.
موفق باشیدSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی می دونه هزینه مدیکال ابوظبی کمتر هست یا دبی و کدام یک بهتر است ؟ (با توجه به داشتن یک بچه 6 ساله )
لطفا جواب دهید ؟
شماره کیس نامبر: 7*2015AS46 ، تاریخ رویت قبولی: 1May 2014 ، تاریخ ارسال فرم ها : 30Aug2014 ، سفارت: ابوظبی ، تاریخ کارنت: Feb 2015 ، تاریخ مصاحبه: April 20 ، وضعیت ویزا : AP ، آپدیت ها : 21 و22 اپریل ، 19 می ، 1 جولای (همه اعضای کیس)، 24 جولای نفر اصلی ، 27 جولای (همه اعضای کیس)
27 جولای کلیر، ورود به آمریکا :2 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان:
(2015-02-28 ساعت 00:34)annahitaa نوشته:  اها. شما مال ارمنستان بوديد! درسته؟

آناهيتا جان خيلي بد جواب ميده من شايد 5-6 تا ايميل زدم فقط يه بار جواب داد اونم جواب كلي كه شرايط اينه و اونه و تاريخ و ساعت ورودتونو بگين تا مثلا ما بوكش كنيم
ولي ديگه جواب ندادن منم همه ايميلامو پرينت گرفتم سر ساعت و تاريخي كه ميخام اونجا باشم ميرم 98 درصد مشكلي نخواهد بود
نگران نباشين

(2015-03-01 ساعت 01:02)ALIARAD نوشته:  سلام دوستان کسی می دونه هزینه مدیکال ابوظبی کمتر هست یا دبی و کدام یک بهتر است ؟ (با توجه به داشتن یک بچه 6 ساله )
لطفا جواب دهید ؟

بستگي داره كه كجا بخواين اقامت كنين
ابوظبي ارزونتره ولي هردو خوبن فرقي ندارن اگه دبي اقامت ميكنين واسه مصاحبه ميرين ابوظبي مديكالو دبي انجام بدين وگرنه ابوظبي
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht
دوستان ارمنستانی

من همزمان ایمیل فرستادم برا دکتر کریستیین و دکتر انوش ولی بعداز گذشت یکروز هیچ کدام جواب ندادن. بنظر شما میشه قبل از دریافت جواب ایمیلم خودم با منشی هماهنگ کنم و نوبت رو اوکی کنم؟
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358
من هم براي هر دو دكتر ايميل فرستادم جواب ندادند
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان:
(2015-03-01 ساعت 17:45)m.ghoreishi نوشته:  دوستان ارمنستانی

من همزمان ایمیل فرستادم برا دکتر کریستیین و دکتر انوش ولی بعداز گذشت یکروز هیچ کدام جواب ندادن. بنظر شما میشه قبل از دریافت جواب ایمیلم خودم با منشی هماهنگ کنم و نوبت رو اوکی کنم؟
من چند شب پيش واسه دكتر كريستين إيميل زدم كه فردا صبش جواب داد يعني كمتر از ١٠ ساعت، و زمان رو مشخص كرده بود و يه فائل پيوست هم بود كه مدارك لازم رو نوشته بود، بعد هم به خانم جنيس منشئ خانم دكتر مسيج زديم و اون هم يادداشت كرد
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60
سلام. بالاخره امروز جواب داد nmc.
من اينجا درخواستمو فرستادم
http://nmc.ae/doctors/dr-dinesh-kumar-shukla-206/
(2015-03-01 ساعت 19:35)annahitaa نوشته:  سلام. بالاخره امروز جواب داد nmc.

سلام و سپاس از راهنمائی بی دریغ دوستان

دوست عزیز برای فرستادن درخواست به همین لینکی که دادین، تو قسمت شماره تلفن، کد رو نمیشه عوض کرد، شما برای این قسمت چیکار کردین؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
من ٢٠اپريل مصاحبه دارم ايروان ايميل زدم به دكتر ٤اپريل وقت گذاشته عجيب نيست
تشکر کنندگان:
(2015-03-01 ساعت 21:29)samirakn نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 19:35)annahitaa نوشته:  سلام. بالاخره امروز جواب داد nmc.

سلام و سپاس از راهنمائی بی دریغ دوستان

دوست عزیز برای فرستادن درخواست به همین لینکی که دادین، تو قسمت شماره تلفن، کد رو نمیشه عوض کرد، شما برای این قسمت چیکار کردین؟

من همينطوري يه چيزي نوشتم! چون نميشد تغييرش داد. اونا كه زنك نميزنن فقط جواب ايميل رو ميدن. بعد از اينكه ديدم جواب نميدن اومدم تو سايت nmc و درخواست وقت دادم تقريبا بعد ٤ روز جواب دادن
(2015-03-01 ساعت 19:12)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 17:45)m.ghoreishi نوشته:  دوستان ارمنستانی

من چند شب پيش واسه دكتر كريستين إيميل زدم كه فردا صبش جواب داد يعني كمتر از ١٠ ساعت، و زمان رو مشخص كرده بود و يه فائل پيوست هم بود كه مدارك لازم رو نوشته بود، بعد هم به خانم جنيس منشئ خانم دكتر مسيج زديم و اون هم يادداشت كرد
سلام دیدم شما سه نفرید ما چهار نفر هستیم دو تا بچه داریم مصاحبه 14 آپریل ایروانه هنو برای وقت دکتر اقدام نکردم آیا وقت رو به شما متناسب با زمان مصاحبتون دادند ؟هر چی زودتر برای وقت اقدام کنیم بهتره؟ میترسم زمان مدیکال رو خیلی زودتر از مصاحبه بدند
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، لطف اله
دوستان بالاخره امروز بعدازظهر دکتر کریستین جواب ایمیل منو داد و وقت مدیکالم رو تایید کرد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، لطف اله

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان