کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
Smile 
سلام دوستان آيا مطمئنتر نيست براي ابوظبي هم جهت مديكال از قبل وقت بگيريم ؟
تشکر کنندگان: ostokhan
(2015-02-01 ساعت 01:33)rima4499 نوشته:  دوستان ما وقت مصاحبمون هفته اخر مارچ هستش کی ایمل بزنم واسه وقت مدیکال؟

از الان تا یکماه مونده به مصاحبه هر وقت دوست داشتین در ضمن ابوظبی هر روزی که تشریف ببرین مشکلی نداره. ولی محکم کاری هم اشکالی نداره و نوبت بگیرید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: rima4499 ، ostokhan ، لطف اله
(2015-02-01 ساعت 01:59)roozbehtaleb نوشته:  سلام دوستان آيا مطمئنتر نيست براي ابوظبي هم جهت مديكال از قبل وقت بگيريم ؟

دوست عزیز همونطور که به دیگر دوستان هم توصیه شده ابوظبی هر روزی که تشریف ببرین بجز ایام خاص مشکلی نداره ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه پس نوبت بگیرید که خیالتون راحتتر باشه. موفق باشید
تشکر کنندگان: ostokhan ، لطف اله
سلام..دوستان پدر من وقتی داشت برای ما نوبت دکتر میگرفت اسم مادرم و اشتباه وارد کرد به جای اینکه اسم شناسنامه ایش رو وارد کنه اسم دیگه مادرم و وارد کرد البته بقیه اطلاعات درسته! وقت دکترمون هم تایید شده..الان به نظر شما من باید چیکار کنم؟؟ باید بهشون ایمیل بزنم؟؟ اگه باید ایمیل بزنم میشه متن ایمیل و بهم بگین! ممنون
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2015-02-01 ساعت 01:33)rima4499 نوشته:  دوستان ما وقت مصاحبمون هفته اخر مارچ هستش کی ایمل بزنم واسه وقت مدیکال؟

شما از زمانی که وارد سایت دکتر میشید تا دقیقا یک ماه آینده میتونید وقت مصاحبه بگیرید.
حالا باید خودتون بررسی کنید ببینید چه روزی راحت تر هستید واسه دکتر. جوری بگیرید که دو سه روز مونده باشه به مصاحبه که بتونن جواب رو بهتون بدن و از طرفی هم زیاد نخواید آنکارا بمونید.
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
دوستان میشه یه نفر جواب بده؟؟ من خیلی عجله دارم
تشکر کنندگان:
(2015-02-01 ساعت 15:37)morida نوشته:  سلام..دوستان پدر من وقتی داشت برای ما نوبت دکتر میگرفت اسم مادرم و اشتباه وارد کرد به جای اینکه اسم شناسنامه ایش رو وارد کنه اسم دیگه مادرم و وارد کرد البته بقیه اطلاعات درسته! وقت دکترمون هم تایید شده..الان به نظر شما من باید چیکار کنم؟؟ باید بهشون ایمیل بزنم؟؟ اگه باید ایمیل بزنم میشه متن ایمیل و بهم بگین! ممنون

سلام
اولا کیس شما 4 نفرست و اطلاعات بقیه افراد کیس که درست باشه مشکلی برا یه اسم پیش نمیاد. فامیل ایشونم که میگی درست نوشته شده. سفارت رو نگفتی کجاست ولی اگه ابوظبی باشین راحتتر هستین. انکارا باشین هم مهم نیست.نگران این موضوع نباش
تشکر کنندگان: لطف اله
(2015-02-01 ساعت 17:08)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 15:37)morida نوشته:  سلام..دوستان پدر من وقتی داشت برای ما نوبت دکتر میگرفت اسم مادرم و اشتباه وارد کرد به جای اینکه اسم شناسنامه ایش رو وارد کنه اسم دیگه مادرم و وارد کرد البته بقیه اطلاعات درسته! وقت دکترمون هم تایید شده..الان به نظر شما من باید چیکار کنم؟؟ باید بهشون ایمیل بزنم؟؟ اگه باید ایمیل بزنم میشه متن ایمیل و بهم بگین! ممنون

سلام
اولا کیس شما 4 نفرست و اطلاعات بقیه افراد کیس که درست باشه مشکلی برا یه اسم پیش نمیاد. فامیل ایشونم که میگی درست نوشته شده. سفارت رو نگفتی کجاست ولی اگه ابوظبی باشین راحتتر هستین. انکارا باشین هم مهم نیست.نگران این موضوع نباش

بله بقیه اطلاعات درسته...سفارتمونم آنکاراست
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، لطف اله
دوستان مصاحبه ما روز دوشنبه هست، اگه پنج شنبه قبلش ٩ صبح برسيم انكارا همون روز ميتونيم مديكال انجام بديم؟
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان:
(2015-02-02 ساعت 19:20)mitramagh نوشته:  دوستان مصاحبه ما روز دوشنبه هست، اگه پنج شنبه قبلش ٩ صبح برسيم انكارا همون روز ميتونيم مديكال انجام بديم؟

اگه از قبل هماهنگ کرده و نوبت گرفته باشین باید از فرودگاه مستقیم به مطب تشریف ببرین و در این صورت مشکلی نخواهید داشت چون تا جمعه عصر یا نهایتآ شنبه جواب مدیکال اماده میشه
تشکر کنندگان: mitramagh ، لطف اله
خيلي سپاسگزارم ازتون ، اگر ابوظبي برام تاييد شد بعد سايت دكتر ابوظبي رو براي گرفتن وقت ازتون سوال ميكنم .

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام
هركاري ميكنم NMCدبي وقت دكتر رو واسم اوكي نميكنه
دوبار ايميل كلي واسم دادن آخرشم مينويسه ناريخ اومدنتو به ما اعلام كنين تا واستون فيكسش كنيم ولي چند بار ايميل زدم جواب ندادن بيخيال شدم
نميدونم بازم تلاش كنم يا نه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام. بچه ها من يكشنبه صبح وقت سفارت تو ابوظبي دارم. و چهارشنبه شب ميرسم دوبي. ميخوام پنجشنبه برم مديكال. ايميلم به دكتر زدم جواب نداده!! با توجه به اينكه جمعه و شنبه اش هم تعطيله بنظر شما ممكنه دكتر پنجشنبه نباشه؟!!! :-/
كسي شرايط منو تاحالا داشته كه يكشنبه مصاحبه اش بوده باشه؟؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-02-24 ساعت 00:14)annahitaa نوشته:  سلام. بچه ها من يكشنبه صبح وقت سفارت تو ابوظبي دارم. و چهارشنبه شب ميرسم دوبي. ميخوام پنجشنبه برم مديكال. ايميلم به دكتر زدم جواب نداده!! با توجه به اينكه جمعه و شنبه اش هم تعطيله بنظر شما ممكنه دكتر پنجشنبه نباشه؟!!! :-/

ظاهرأ دكتر ابوظبى هم از دكتر اونگان تركيه ياد گرفته و ايرانيهارو حسابى تلكه ميكنه، شنيدم با پرداخت مبلغ بيشترى ميتونيد جواب مديكال رو يك روزه بگيريد پس نگران نباشيد چون اين مشكل با پول قابل حله، در مورد ايميلم برا ابوظبى خيلى كارساز نبوده و اينكه جواب شمارو ندادن اصلا مهم نيست در ضمن اگر قرار بود دكتر در اونروز نباشه از قبل اعلام ميكردن، موفق باشيد
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-02-24 ساعت 00:26)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 00:14)annahitaa نوشته:  سلام. بچه ها من يكشنبه صبح وقت سفارت تو ابوظبي دارم. و چهارشنبه شب ميرسم دوبي. ميخوام پنجشنبه برم مديكال. ايميلم به دكتر زدم جواب نداده!! با توجه به اينكه جمعه و شنبه اش هم تعطيله بنظر شما ممكنه دكتر پنجشنبه نباشه؟!!! :-/

ظاهرأ دكتر ابوظبى هم از دكتر اونگان تركيه ياد گرفته و ايرانيهارو حسابى تلكه ميكنه، شنيدم با پرداخت مبلغ بيشترى ميتونيد جواب مديكال رو يك روزه بگيريد پس نگران نباشيد چون اين مشكل با پول قابل حله، در مورد ايميلم برا ابوظبى خيلى كارساز نبوده و اينكه جواب شمارو ندادن اصلا مهم نيست در ضمن اگر قرار بود دكتر در اونروز نباشه از قبل اعلام ميكردن، موفق باشيد

سلام دوست عزيز
NMCشنبه ها بازه نگران نباشين شما خيلي راحت پنجشنبه برين مديكال شنبه جواب ميدن يكشنبه هم برين سفارت
موفق و پيروز باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: لطف اله

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان