کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-03-13 ساعت 01:08)babak12 نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 23:10)laleht نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 16:01)peyman55 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز. ممنون میشم راهنماییم کنید:
من تو همین تایپیک خوندم که nmc آنکارا روزهای شنبه و یکشنبه تعطیله. میشه بگید nmc ابوظبی روز شنبه تعطیل هست یا نه؟
ممنونم.
nmc ابوظبى شنبه ها بازه و معاينه هم انجام ميدن اما nmc دبى تعطيله فقط جواب آزمايش ميدن ولى معاينه نميكنن
من در ادامه صحبتهای لاله خانم اینو اضافه کنم
که nmc دبی روز شنبه بازه و می تونید مدیکالتون انجام بدید

ببخشید فکر نمیکردم اطلاعاتم نیمچه غلط باشه Wink وگرنه عادت ندارم تا چیزی رو ندونم جواب بدم Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12
(2015-03-14 ساعت 01:22)taba60 نوشته:  از دوستان مهاجرسرایی کسی هست که شنبه رفته باشه nmc دبی و تا یکشنبه بعدازظهر جوابش اومده باشه؟؟؟؟ چون من دوشنبه مصاحبه دارم
مطمئن باشم nmc دبی تعطیل نیست و کار انجام میشه؟ دارم بلیت میگیرم آخه

سلام
مشکلی نیست دوست من تعطیل نیست و کار انجام میشه
فقط جک کنید در روز مدنظر شما تعطیل رسمی نباشه
شنبه بازه و اگر جواب ازمایش شما مشکلی نداشته باشه
یکشنبه عصری به شما جواب ازمایش میدن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، Alex 2014
با تشكر از همه ي دوستان،مرسي كه راجبه قيمت هم توضيح دادين.حالا كه اين كلينيك گرونه كجارو پيشنهاد ميكنيد؟! آخه بعضي جاها اذيت ميكنن و گره ميندازن توو كار آدم. دوستاني كه رفتن لطفا اگه اطلاعات دارن محبت كنن و راهنمايي كنن كه ما هم همونجا بريم... يه نكته ديگه هم كه آيا كلا كلينيك هاي ابوظبي نياز به وقت قبلي نداره يا فقط اون كلينيك كه ايرانيه اينجوره...؟!
تشکر کنندگان:
(2015-03-14 ساعت 12:30)امير حمزه نوشته:  با تشكر از همه ي دوستان،مرسي كه راجبه قيمت هم توضيح دادين.حالا كه اين كلينيك گرونه كجارو پيشنهاد ميكنيد؟! آخه بعضي جاها اذيت ميكنن و گره ميندازن توو كار آدم. دوستاني كه رفتن لطفا اگه اطلاعات دارن محبت كنن و راهنمايي كنن كه ما هم همونجا بريم... يه نكته ديگه هم كه آيا كلا كلينيك هاي ابوظبي نياز به وقت قبلي نداره يا فقط اون كلينيك كه ايرانيه اينجوره...؟!

دوست عزیز شما بجز کلینیک دکتر مروستی که به mideast poly clinic معروفه و اون nmc دبی که در ایستگاه ابوهیل هست و دکتر شوکلا معروف اونجاس جایی دیگه در دبی اجازه ندارین برین
باید حتما به مراکز مورد اعتماد سفارت تشریف ببرین که آخرین برروز رسانی دکترهای معتمدشان در این لینک هست :
http://travel.state.gov/content/dam/visa...0Dhabi.pdf
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12
دوستان اگر چهارشنبه صبح زود ایروان وقت مصاحبه دارم، سه شنبه برای وقت دکتر انوش دیره؟ یه روزه جواب عکس و آزمایش رو میدن برای یک نفر؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2015-03-14 ساعت 15:11)tara2005 نوشته:  دوستان اگر چهارشنبه صبح زود ایروان وقت مصاحبه دارم، سه شنبه برای وقت دکتر انوش دیره؟ یه روزه جواب عکس و آزمایش رو میدن برای یک نفر؟

ما دو نفر هستیم . دکتر به ما روز قبل از مصاحبه وقت دکتر داده.. جوابتون آماده میشه نگران نباشید.. دکتر ما دکتر کریستین هستن.... فکر کنم ایشون بهترن چون منشی ایشون فارسی بلد هستن.. باز خودتون میدونید.. موفق باشید.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: tara2005
(2015-03-14 ساعت 14:07)laleht نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 12:30)امير حمزه نوشته:  با تشكر از همه ي دوستان،مرسي كه راجبه قيمت هم توضيح دادين.حالا كه اين كلينيك گرونه كجارو پيشنهاد ميكنيد؟! آخه بعضي جاها اذيت ميكنن و گره ميندازن توو كار آدم. دوستاني كه رفتن لطفا اگه اطلاعات دارن محبت كنن و راهنمايي كنن كه ما هم همونجا بريم... يه نكته ديگه هم كه آيا كلا كلينيك هاي ابوظبي نياز به وقت قبلي نداره يا فقط اون كلينيك كه ايرانيه اينجوره...؟!

دوست عزیز شما بجز کلینیک دکتر مروستی که به mideast poly clinic معروفه و اون nmc دبی که در ایستگاه ابوهیل هست و دکتر شوکلا معروف اونجاس جایی دیگه در دبی اجازه ندارین برین
باید حتما به مراکز مورد اعتماد سفارت تشریف ببرین که آخرین برروز رسانی دکترهای معتمدشان در این لینک هست :

دوست عزيز ممنون از جوابتون.بايد به اين دكترشوكلا ايميل بزنم؟با متن انگليسي؟! اسم و مشختصات ميخاد؟! من مصاحبم ١٨ هم هست به خاطر شرايطم بايد زود برم و برگردم،اگه براي ١٧ وقت بگيرم مشكلي نيست؟ ممنون ميشم كمكم كنيد.
تشکر کنندگان:
دوستانی که به nmc دبی ایمیل زدن ، چند روز بعد جواب گرفتن؟
تشکر کنندگان:
(2015-03-15 ساعت 11:47)رضا2015 نوشته:  دوستانی که به nmc دبی ایمیل زدن ، چند روز بعد جواب گرفتن؟

رضا جان
من هم تو سایت nmc قسمت request appointment پر کردم هم به ایمیل خود دکتر که تو
هست زدم تا دو روز جواب نیومد بعد تلفن زدم تلفنی بهم وقت دادن و حتی مدارک مورد نیاز رو بهم گفتن و پرسیدن که به کدوم آدرس ایمیل زدین و ایمیل دکتر رو که خوندم دو ساعت بعد از تلفنم جواب ایمیلم هم دادن.
من اینطوری نتیجه گرفتم شما هم یه try کن Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hilda60 ، babak12
سلام دوستان
من یه ایمیل به nmc زدم....امروز جوابش اومد که 2روز کاری قبل از مصاحبه اینجا باشید.دوباره ایمیل زدم 11 اپریل که روز شنبه است مشکی نیست اونجا باشم که دیگه جوابمو ندادن.
نمیدونم منظورش از روز غیر کاری شنبه هم هست یا نه!
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2015-03-15 ساعت 22:15)taba60 نوشته:  سلام دوستان
من یه ایمیل به nmc زدم....امروز جوابش اومد که 2روز کاری قبل از مصاحبه اینجا باشید.دوباره ایمیل زدم 11 اپریل که روز شنبه است مشکی نیست اونجا باشم که دیگه جوابمو ندادن.

مي شه لطفاً بگيد به كدوم ايميل درخواستتونو فرستاديد؟
مديكالتون كجاست؟ دبي يا ابوظبي؟ ضمناً براي كدوم دكتر ميل زديد.
ممنونم اگه راهنمايي كنيد

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: HERMES7
ظاهرا شنبه ها بازه
تشکر کنندگان: laleht
(2015-03-15 ساعت 22:20)1362amin1362 نوشته:  
(2015-03-15 ساعت 22:15)taba60 نوشته:  سلام دوستان

مي شه لطفاً بگيد به كدوم ايميل درخواستتونو فرستاديد؟
مديكالتون كجاست؟ دبي يا ابوظبي؟ ضمناً براي كدوم دكتر ميل زديد.
ممنونم اگه راهنمايي كنيد

چند تا ارسال بالاتر ارسال ٣٥٤ من رو بخونين
تشکر کنندگان:
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: laleht
سلام دوستان عزیز
شنبه ها بیمارستان nmc باز است
فقط جک کنید روز مورد نظرتون تعطیل رسمی نباشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، Alex 2014 ، hilda60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان