کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-03-16 ساعت 10:59)babak12 نوشته:  سلام دوستان عزیز
شنبه ها بیمارستان nmc باز است
فقط جک کنید روز مورد نظرتون تعطیل رسمی نباشه

تعطیل رسمی نیست.ظهر هم زنگ زدم به -2683131-04 sounita.menon
گفتن 2روز کاری قبل مصاحبه.پرسیدم شنبه تعطیل نیست گفتن نه
من دوشنبه مصاحبه دارم و شنبه صبح میرم nmcدیره
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2015-03-15 ساعت 11:47)رضا2015 نوشته:  دوستانی که به nmc دبی ایمیل زدن ، چند روز بعد جواب گرفتن؟

جواب ما دقیقا سه روز بعد آمد
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:
(2015-03-17 ساعت 05:42)Aghaman نوشته:  
(2015-03-15 ساعت 11:47)رضا2015 نوشته:  دوستانی که به nmc دبی ایمیل زدن ، چند روز بعد جواب گرفتن؟

جواب ما دقیقا سه روز بعد آمد

مگه أصلا نياز هست ايميل بزنيم؟ميگن دو روز قبل باشيم اكي هست؟درسته؟!بعد اينكه هر ساعتي برسيم دو روز قبل مصاحبه مديكال انجام ميشه؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد!
تشکر کنندگان:
(2015-01-26 ساعت 16:39)Aghaman نوشته:  
(2015-01-26 ساعت 16:29)lotttery2015 نوشته:  سلام من اگر سه شنبه مصاحبم ابوظبی باشه و اگه یکشنبه صبح یا حداکثر ظهر برسم دوبی و بعد از ظهر همانروز مدیکال رو انجام بدم فردا شبش جواب رو بهم میدن ؟ یا ریسکه ؟

در بدترین حالت مقداری هزینه اضافی شارژتان میکنند
البته فکر میکنم برسید

سلام دوست عزيز منم دقيقا شرايطم مثل شماست،چه كرديد بالاخره؟منم يكشنبه ساعت٤ميرسم دكتر احتمالا! اكي هست به نظر شما؟!باز كه هست يكشنبه nmc?!
تشکر کنندگان:
أصلا نياز هست ايميل براي وقت دكتر ابوظبي بزنيم؟ميگن دو روز قبل باشيم اكي هست؟درسته؟!بعد اينكه هر ساعتي برسيم دو روز قبل مصاحبه مديكال انجام ميشه؟اگه عصر يكشنبه برسم انجام ميشه؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد!
تشکر کنندگان:
من دو بار ایمیل دادم ولی جوابی نگرفتم از سفر نامه دوستان مشخصه خیلی ایمیل تعیین زمان براشون مهم نیست و شما سعی کنید دو یا سه روز قبل از مصاحبه اونجا باشید که کارتون انجام بشود
تشکر کنندگان: hilda60 ، امير حمزه ، Iaccept ، Alex 2014
(2015-03-17 ساعت 15:12)رضا2015 نوشته:  من دو بار ایمیل دادم ولی جوابی نگرفتم از سفر نامه دوستان مشخصه خیلی ایمیل تعیین زمان براشون مهم نیست و شما سعی کنید دو یا سه روز قبل از مصاحبه اونجا باشید که کارتون انجام بشود

من هم زدم
ولی انگار ایمیلشونو سالی یه بار چک میکنن Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
سلام من هم وقت گرفتم ديروز ولى confirm نشده پس كى جواب ايميل را اين دكتر اونگان ميده
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
آقا من هر چی به nmc دبی ایمیل می زنم برام تاریخ تعيین نمی کنن.فقط یه ایمیل جواب می دن که هزینه ها این جوری و از این حرفا.....
حالا ما مصاحبمون 2 شنبه هس، صبح شنبه قبل ساعت9 بريم مديکال خوبه?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-03-19 ساعت 08:28)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
آقا من هر چی به nmc دبی ایمیل می زنم برام تاریخ تعيین نمی کنن.فقط یه ایمیل جواب می دن که هزینه ها این جوری و از این حرفا.....

به نظرم او كى هست طبق نوشته دوستان البته اگه بچه همراه تون نيست
البته من چون آدم استرسى هستم تلفن هم كردم تا مطمئن شدم شما هم يه تماس بگيرين تا خيال تون راحت تر باشه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
بچه ها يه سئوال. من امروز درخواستم رو به دكتر شوكلا فرستادم. تو سايت nmc تو قسمت دكترها. اما در آخر هيچ پرينتي نداد. مي شه راهنمايي كنيد؟ و اگر دكتر شوكلا ايميل ديگه اي داره. اون رو هم بهم بديد. ممنونم.

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
سلام
منم دو بار ایمیل زدم
انگاری حال نمیکنن جواب بدن Smile
من ک احتمالا دوشنبه صبح برم مدیکال و تا عصر سه شنبه بهشون بگم ک بدستم برسونن
ب امید خدا Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: samane1363
(2015-03-19 ساعت 09:35)1362amin1362 نوشته:  بچه ها يه سئوال. من امروز درخواستم رو به دكتر شوكلا فرستادم. تو سايت nmc تو قسمت دكترها. اما در آخر هيچ پرينتي نداد. مي شه راهنمايي كنيد؟ و اگر دكتر شوكلا ايميل ديگه اي داره. اون رو هم بهم بديد. ممنونم.

دوست عزيز صفحه قبل پست هاى ٣٤٩ و ٣٥٤ منو بخونين ايميل دكتر توش هست
اگه در سايت nmc در خواست وقت كردين بايد بلا فاصله يك ايميل كانفرم دريافت بهتون بده
توى نامه تعيين وقت مصاحبه لينك مربوط به مدارك تكميلى آدرس ايميل دكترهاى معتمد سفارت هست

يه كوچولو وقت بزارين تاپيك ها رو كامل مطالعه كنين تمام راهنماييها هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:

شنبه 7 صبح اونجا باشید
چند روزیه یه خورده تاریخ ها رو کش میدن ولی اگر بچه ندارید همانطور که دوستان فرمودند یکشنبه شب بعد از ساعت 8 آماده است
البته خودشان هم 10 بار تاریخ و ساعت مصاحبه رو چک میکنند و حواسشون به همه چیز هست ، سعی کنید شنبه دیر نروید تا کارهاتون سریع انجام بشه

(2015-03-19 ساعت 09:35)1362amin1362 نوشته:  بچه ها يه سئوال. من امروز درخواستم رو به دكتر شوكلا فرستادم. تو سايت nmc تو قسمت دكترها. اما در آخر هيچ پرينتي نداد. مي شه راهنمايي كنيد؟ و اگر دكتر شوكلا ايميل ديگه اي داره. اون رو هم بهم بديد. ممنونم.

اصلا نامه و ایمیل و وقت گرفتن نمیخواد
با نامه دومتان بروید سریع کارتان را انجام میدهند
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:

منم دوبار ایمیل زدم... هیچ پاسخی ندادند بهم.باز خوبه شما یه ایمیل هزینه دستتون هست
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان