کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-06 ساعت 16:16)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
من میخوام مدارکم را ببرم واسه ترجمه
همه سفرنامه های ارمنستان را خواندم از هیچ کدام از افراد نه کارت ملی خواسته بودند و نه ریز نمرات
کسی از دوستان تجربه ای داره در این رابطه؟؟؟

سلام کارت ملی رو که نمی خواد ؛من خودم ریز نمرات رو دادم بش چون به مدرک پرچ شده بود
اما دوستان میگن برای احتیاط همراه داشته باشید

رتبه فراموش نشه :-)
تشکر کنندگان: shahin61 ، ebrahim1e ، smpf ، bahar101 ، ed2008
(2015-07-08 ساعت 11:46)ARSAMNEW نوشته:  یک برنامه هست برای اندروید وایفن اسمشم maps.me هست نقشه افیلاین ایروان رو میتونید دانلود کنید و بدون نیاز به اینترنت شما رو نویگیت میکنه من که خیلی به دردم خورد .رستوران ها . مال ها و جاهی مهم توش با علامت مشخص شده عالیه

فقط یه مشگل کوچولو داره ، حتما باید لوکیشن شما روشن باشه !!
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، bahar101 ، ed2008
(2015-07-08 ساعت 11:54)مهدی هژ نوشته:  [quote='Haghighat' pid='634113' dateline='1436336761']
راستش یه خورده منطقی به نظر نمیاد! دوستان میگن ۲ تا آفیسر در سفارت ایروان هست که یکی که جوانتر هست همه رو میفرسته برای کلیر و اون یکی هم که حتما افرادی به پستش میخوره که باید چک بشن با این حساب صف افراد چک خورده بسیار شلوغ خواهد شد و بر عکس خروجی این سفارت بسیار اندک میشه و این برای یه سفارت چندان مناسب نیست در واقع تعادل حجم کار اداری در زمانهایی، کاملا بهم میخوره!
[/quot
با سلام . خیلی ها بودن بدون سربازی و شعل دولتی باز هم کلیر شدن خیلی ها هم یکضرب دادن . فقط یه چیزی میشه گفت زورشون میرسه ما هم سر به زیر نمیتونیم کاری کنیم Sad .
خوب بدون شک اون افیسر جوونه سخت گیر تر هست شاید تازه وارده. اونا براشون مهم نیست خروجی سفارتشون کمه یا زیاده درستی کارشون براشون مهم تره

فکر کنم برای اطمینان از این فرضیه از دوستانی که با ایشان مصاحبه داشتن پرسید که ایا کسی که هیچ مشگل سربازی یا شغلی نداشته، یک ضرب گرفته ؟
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: Haghighat ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، smpf ، bahar101 ، ed2008 ، ariana80
(2015-07-07 ساعت 13:23)Masoud.hm نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 10:23)ELI ۲۰۱۵ نوشته:  دوستان خواهشا یکی کمک کنه تو ارمنستان در مورد نداشتن دیپلم گیر میدن آخه من پیداش نمی کنم و هفته دیگه هم مصاحبه دارم فکر می کردم آخرین مدرک و پیش کافی باشه ولی تو سفرنامه یکی از بچه ها دیدم که آفیسر گیر داده و گفته حتما دیپلمتو بیار حالا همه جا تا آخر هفته تعطیل چی کار کنم بچه هایی که ارمنستان رفتید همه دیپلم داشتید
پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم

بله داشتن دیپلم برای برنده اصلی لازم است .یا میتونید ۲ سال سابقه کار تو یکی از رشته هایی که اعلام کردن داشته باشین .
در صورت نداشتن یکی از اینا آفیسر ریجکتتون میکنه.حتما برین دنبال سابقه کار اگر دیپلم ندارین
این دیپلم فقط برای برنده اصلی نیازه؟
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101
(2015-07-08 ساعت 14:33)psms نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 13:23)Masoud.hm نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 10:23)ELI ۲۰۱۵ نوشته:  دوستان خواهشا یکی کمک کنه تو ارمنستان در مورد نداشتن دیپلم گیر میدن آخه من پیداش نمی کنم و هفته دیگه هم مصاحبه دارم فکر می کردم آخرین مدرک و پیش کافی باشه ولی تو سفرنامه یکی از بچه ها دیدم که آفیسر گیر داده و گفته حتما دیپلمتو بیار حالا همه جا تا آخر هفته تعطیل چی کار کنم بچه هایی که ارمنستان رفتید همه دیپلم داشتید
پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم

بله داشتن دیپلم برای برنده اصلی لازم است .یا میتونید ۲ سال سابقه کار تو یکی از رشته هایی که اعلام کردن داشته باشین .
در صورت نداشتن یکی از اینا آفیسر ریجکتتون میکنه.حتما برین دنبال سابقه کار اگر دیپلم ندارین
این دیپلم فقط برای برنده اصلی نیازه؟
بله فقط مدارک تحصیلی برنده اصلی رو می خوان
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، ed2008 ، ehsan_pars
دوستان دکتر کریستین هنوز جواب ایمیل مدیکال منو نداده. آیا همه جواب گرفتن؟من 3 جولای میل زدم ومنتظرم تا با گرفتن وقت مدیکال برنامه هتل و ویزا و غیره رو بچینم.ممنون
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، smpf ، bahar101
یه نکته ای که من نمیدونستم خانوم دکتر انوش مترجم فارسی زبون داره یک خانوم. بسیار با شخصیت که خیلی اونجا کمکمون کردن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، hamed shayan ، shahin61 ، مهدی هژ ، h_researcher ، ehsan_pars
دقيقا اون خانوم به ما هم خيلي كمك كرد فقط تو ايميل دكتر انوش از ما پرسيد كه گفتيم مترجم ميخوايم

شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، hamed shayan ، shahin61 ، ARSAMNEW
سلام خدمت دوستان
یک فیلم در یوتیوب هست که کل مراحل مصاحبه را نمایش میده
بد نیست یک نگاهی بهش بیندازید
موفق باشید

https://www.youtube.com/watch?v=b1aZj8ro...e=youtu.be
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، hamed shayan ، hamid99 ، shahin61 ، mel ، ALISHARIFI ، ariana80 ، ehsan_pars ، h_researcher
(2015-07-08 ساعت 17:52)ahuraee نوشته:  دقيقا اون خانوم به ما هم خيلي كمك كرد فقط تو ايميل دكتر انوش از ما پرسيد كه گفتيم مترجم ميخوايم

از ما که نپرسیدن مترجم میخوایم یا نه ولی ما مترجم میخوایمSad
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: smpf
تو ابميل دكتر انوش از ما پرسيد كه ميتونيد انگليسي صحبت كنيد گفتيم نه مترجم ميخوايم
اون خانوم هم اومد به عنوان مترجم كه كمك خيلي زيادي هم كرد

شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، shahin61 ، smpf
(2015-07-08 ساعت 22:32)ahuraee نوشته:  تو ابميل دكتر انوش از ما پرسيد كه ميتونيد انگليسي صحبت كنيد گفتيم نه مترجم ميخوايم

از ما هم پرسیده بود میتونید انگلیسی صحبت کنید ما هم نوشتیم بله ولی ترجیح میدیم فارسی باشه ولی نمیدونستیم مترجم میاره برامون
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: shahin61 ، smpf
(2015-07-09 ساعت 00:18)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 22:32)ahuraee نوشته:  تو ابميل دكتر انوش از ما پرسيد كه ميتونيد انگليسي صحبت كنيد گفتيم نه مترجم ميخوايم

از ما هم پرسیده بود میتونید انگلیسی صحبت کنید ما هم نوشتیم بله ولی ترجیح میدیم فارسی باشه ولی نمیدونستیم مترجم میاره برامون
مترجم نمی اورند هر دو دکتر دستیار فارسی زبان مهربانی دارند.اگر میپرسند برای اطمینان از حضور انها در روز مدیکال هستند.

تشکر کنندگان: smpf ، h_researcher ، ehsan_pars ، bahar101

ولی از ما اصلا نپرسیده بود
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: shahin61 ، ARSAMNEW ، smpf ، ehsan_pars
(2015-07-09 ساعت 00:34)bahar101 نوشته:  

ولی از ما اصلا نپرسیده بود
فکر مبکنم بستگی دارد که تقاضای وقت را به فارسی نوشته باشید یا انگلیسی.

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان