کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-06 ساعت 16:31)ریحانا نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 15:45)amin551 نوشته:  دوستان من تا نيم ساعت ديگه پرواز دارم ميشه نقشه فرودگاه ايروان رو بذاريد

دوست عزیز فرصت برای آپلود نیست به محض خروج باید از پله برقی پایین بروید سمت راست دستگاه برای چنج کردن یک صددلاری دم دست بگذارو همونجا چنج کن بعد به ازای هرنفر ۳۰۰۰ درام با فرم تکمیل شده ویزا بده به قسمت روبروی همون پله ها اگر دو نفرید یکیتون بره توصف ویزا تا وقتیکه دیگری چنج کنه نشد هم مهم نیست کارها سریع انجام میشه بشرط اینکه فرمتونو آماده داشته باشید بعد هم هنگام خروج تهبه سیم کارت و اینترنت از ویوا سلvivacell

مرسى ريحانا جان نتونستم مطلب رو بموقع بخونم ولى دقيقا هممونطور كه توضيح دادى بود.ازت سپاسگذارم
رویت قبولی ۱می
تعداد افراد 2نفر
کیس نامبر ***AS 6
برنده اصلی همسرم
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
مصاحبه 13 جولای ایروان
همسرم یکضرب
خودم AP بدلیل سربازی ارتش
اپدیت ها 15,14,13 جولای . 4 و 5 آگوست. 12آگوست نفر اصلی.هردو 14 آگوست. کلیر 14 آگوست
ورود به آمریکا: 30 نوامبر
دریافت گرین کارت:20 ژانویه
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101
دوستان عزیزم ارزوی ویزای یک ضرب برای همگی شما که این روزا مصاحبه دارید میکنم. به امید موفقیت.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، shahin61 ، ARSAMNEW ، smpf ، bahar101
سلام دوستان همین الان از مصاحبه برگشتم با یه برگه ابی بزرگ
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: shahin61 ، ebrahim1e ، ehsan_pars ، bahar101 ، Alex 2014 ، smpf ، mel
(2015-07-08 ساعت 10:37)ARSAMNEW نوشته:  سلام دوستان همین الان از مصاحبه برگشتم با یه برگه ابی بزرگ

کسری مدارک داشتین ؟ با کدام افسر مصاحبه داشتید ؟ ap ?
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، smpf
کسری نداشتم . فکر میکنم سربازی و شغل تو شرکت حساس کافی باشه برای کلیر خوردن. همون افسر خوش تیپ جون تو باجه ده بود
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: shahin61 ، bahar101 ، Alex 2014 ، smpf ، mel
(2015-07-08 ساعت 10:44)ARSAMNEW نوشته:  کسری نداشتم . فکر میکنم سربازی و شغل تو شرکت حساس کافی باشه برای کلیر خوردن. همون افسر خوش تیپ جون تو باجه ده بود

ایشان اگر نفرستد برا کلیر ، تعجب داره ! امیدوارم بزودی کلیر بشین و ویزا در پاس..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، bahar101 ، smpf
راستش یه خورده منطقی به نظر نمیاد! دوستان میگن 2 تا آفیسر در سفارت ایروان هست که یکی که جوانتر هست همه رو میفرسته برای کلیر و اون یکی هم که حتما افرادی به پستش میخوره که باید چک بشن با این حساب صف افراد چک خورده بسیار شلوغ خواهد شد و بر عکس خروجی این سفارت بسیار اندک میشه و این برای یه سفارت چندان مناسب نیست در واقع تعادل حجم کار اداری در زمانهایی، کاملا بهم میخوره!
CR1
تشکر کنندگان: shahin61 ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Alex 2014 ، smpf
(2015-07-08 ساعت 10:56)Haghighat نوشته:  راستش یه خورده منطقی به نظر نمیاد! دوستان میگن ۲ تا آفیسر در سفارت ایروان هست که یکی که جوانتر هست همه رو میفرسته برای کلیر و اون یکی هم که حتما افرادی به پستش میخوره که باید چک بشن با این حساب صف افراد چک خورده بسیار شلوغ خواهد شد و بر عکس خروجی این سفارت بسیار اندک میشه و این برای یه سفارت چندان مناسب نیست در واقع تعادل حجم کار اداری در زمانهایی، کاملا بهم میخوره!

درست فرمودید..این بصورت یک مورد مشهور برای ان افسر جوان در امده ، وگرنه نمیتواند صحت داشته باشد..شاید چون تصادفا موارد کلیر به ایشان خورده، اینطور برداشت شده..امیدوارم دوستانی که در اینده با ایشان مصاحبه می افتند، بی جهت استرس نداشته باشند..با فرمایش شما موافقم..

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Haghighat ، Alex 2014 ، smpf
(2015-07-07 ساعت 16:57)آیداا نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 13:23)Masoud.hm نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 10:23)ELI ۲۰۱۵ نوشته:  دوستان خواهشا یکی کمک کنه تو ارمنستان در مورد نداشتن دیپلم گیر میدن آخه من پیداش نمی کنم و هفته دیگه هم مصاحبه دارم فکر می کردم آخرین مدرک و پیش کافی باشه ولی تو سفرنامه یکی از بچه ها دیدم که آفیسر گیر داده و گفته حتما دیپلمتو بیار حالا همه جا تا آخر هفته تعطیل چی کار کنم بچه هایی که ارمنستان رفتید همه دیپلم داشتید
پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم

بله داشتن دیپلم برای برنده اصلی لازم است .یا میتونید ۲ سال سابقه کار تو یکی از رشته هایی که اعلام کردن داشته باشین .
در صورت نداشتن یکی از اینا آفیسر ریجکتتون میکنه.حتما برین دنبال سابقه کار اگر دیپلم ندارین
سلام، اصل دیپلم وپیش دانشگاهی علاوه بر ترجمه خیلی براشون مهمه اگر شما لیسانس هم داشته باشید باید اصل دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانس رو ارائه بدید تو سفارت اون خانم همه مدارک را مگیره و بعد از مصاحبه افیسر بهتون تحویل میده
یعنی اگر نداشته باشیدکسری مدرک میخورید پس هر جور شده پیدا کنید

سلام دوست عزیز نگران نباشید من با خانومی که مدارک تحویل می گرفت صحبت کردم گفت بهتر باشه شما مدرک پیش یا لیسانستون رو حتما ببرید کفایت می کنه

رتبه بنده فراموش نشه :-)
تشکر کنندگان: shahin61 ، ARSAMNEW ، smpf ، bahar101
(2015-07-07 ساعت 18:12)amin551 نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 16:31)ریحانا نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 15:45)amin551 نوشته:  دوستان من تا نيم ساعت ديگه پرواز دارم ميشه نقشه فرودگاه ايروان رو بذاريد

دوست عزیز فرصت برای آپلود نیست به محض خروج باید از پله برقی پایین بروید سمت راست دستگاه برای چنج کردن یک صددلاری دم دست بگذارو همونجا چنج کن بعد به ازای هرنفر ۳۰۰۰ درام با فرم تکمیل شده ویزا بده به قسمت روبروی همون پله ها اگر دو نفرید یکیتون بره توصف ویزا تا وقتیکه دیگری چنج کنه نشد هم مهم نیست کارها سریع انجام میشه بشرط اینکه فرمتونو آماده داشته باشید بعد هم هنگام خروج تهبه سیم کارت و اینترنت از ویوا سلvivacell

مرسى ريحانا جان نتونستم مطلب رو بموقع بخونم ولى دقيقا هممونطور كه توضيح دادى بود.ازت سپاسگذارم

عزیزان اصلا نیازی به نقشه نیست سختش نکنید مامورین خود فرودگاه خودشون شما رو در مسیر درست راهنمایی می کنند در ضمن سالن فرودگاه خیلی بزرگ نیستش(در مقایسه با کشورهای دیگه)
تشکر کنندگان: shahin61 ، smpf ، bahar101
دوستان صاحب نظر به نظرتون به لپ تاپ نیاز میشه ؟ یا بیخودی نبریم با خودمون؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf
(2015-07-08 ساعت 11:25)ehsan_pars نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 16:57)آیداا نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 13:23)Masoud.hm نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 10:23)ELI ۲۰۱۵ نوشته:  دوستان خواهشا یکی کمک کنه تو ارمنستان در مورد نداشتن دیپلم گیر میدن آخه من پیداش نمی کنم و هفته دیگه هم مصاحبه دارم فکر می کردم آخرین مدرک و پیش کافی باشه ولی تو سفرنامه یکی از بچه ها دیدم که آفیسر گیر داده و گفته حتما دیپلمتو بیار حالا همه جا تا آخر هفته تعطیل چی کار کنم بچه هایی که ارمنستان رفتید همه دیپلم داشتید
پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم

بله داشتن دیپلم برای برنده اصلی لازم است .یا میتونید ۲ سال سابقه کار تو یکی از رشته هایی که اعلام کردن داشته باشین .
در صورت نداشتن یکی از اینا آفیسر ریجکتتون میکنه.حتما برین دنبال سابقه کار اگر دیپلم ندارین
سلام، اصل دیپلم وپیش دانشگاهی علاوه بر ترجمه خیلی براشون مهمه اگر شما لیسانس هم داشته باشید باید اصل دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانس رو ارائه بدید تو سفارت اون خانم همه مدارک را مگیره و بعد از مصاحبه افیسر بهتون تحویل میده
یعنی اگر نداشته باشیدکسری مدرک میخورید پس هر جور شده پیدا کنید

سلام دوست عزیز نگران نباشید من با خانومی که مدارک تحویل می گرفت صحبت کردم گفت بهتر باشه شما مدرک پیش یا لیسانستون رو حتما ببرید کفایت می کنه

رتبه بنده فراموش نشه :-)

بمن اول گفت اخرین مدرک تحصیلیت چیه و گفت تمام مدارک از دیپلم رو اصلش و ترجمشونو بدم ..

(2015-07-08 ساعت 11:37)bahar101 نوشته:  دوستان صاحب نظر به نظرتون به لپ تاپ نیاز میشه ؟ یا بیخودی نبریم با خودمون؟

من باخودم اوردم چون گفتم ممکنه فرم نه سوالی رو بده که باید پر کنم و بفرستم لنگ نمونم ولی خوب نیازی نشد
تشکر کنندگان: shahin61 ، bahar101
(2015-07-08 ساعت 11:37)bahar101 نوشته:  دوستان صاحب نظر به نظرتون به لپ تاپ نیاز میشه ؟ یا بیخودی نبریم با خودمون؟

اگر موبایل هوشمند دارید برای چک کردن کیس ، نیازی نیست..من نیاز به پرینت یک مدرک داشتم وخیلی راحت در یک کافی نت انرا از اکانتم گرفتم.

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، bahar101 ، hamed shayan ، ed2008
یک برنامه هست برای اندروید وایفن اسمشم maps.me هست نقشه افیلاین ایروان رو میتونید دانلود کنید و بدون نیاز به اینترنت شما رو نویگیت میکنه من که خیلی به دردم خورد .رستوران ها . مال ها و جاهی مهم توش با علامت مشخص شده عالیه
تشکر کنندگان: shahin61 ، Haghighat ، ebrahim1e ، smpf ، bahar101 ، ed2008
[quote='Haghighat' pid='634113' dateline='1436336761']
راستش یه خورده منطقی به نظر نمیاد! دوستان میگن ۲ تا آفیسر در سفارت ایروان هست که یکی که جوانتر هست همه رو میفرسته برای کلیر و اون یکی هم که حتما افرادی به پستش میخوره که باید چک بشن با این حساب صف افراد چک خورده بسیار شلوغ خواهد شد و بر عکس خروجی این سفارت بسیار اندک میشه و این برای یه سفارت چندان مناسب نیست در واقع تعادل حجم کار اداری در زمانهایی، کاملا بهم میخوره!
[/quot
با سلام . خیلی ها بودن بدون سربازی و شعل دولتی باز هم کلیر شدن خیلی ها هم یکضرب دادن . فقط یه چیزی میشه گفت زورشون میرسه ما هم سر به زیر نمیتونیم کاری کنیم Sad .
خوب بدون شک اون افیسر جوونه سخت گیر تر هست شاید تازه وارده. اونا براشون مهم نیست خروجی سفارتشون کمه یا زیاده درستی کارشون براشون مهم تره
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Haghighat ، shahin61 ، smpf ، bahar101 ، ed2008

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان