کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-15 ساعت 12:34)farnaz s نوشته:  بچه ها تو این هفته هر جا زنگ میزنم پرواز سیستمی ماهان رو چک کنن هر روز قیمتش فرق میکنه! من میخوام 6 یا 7 می برم ایروان از الان زوده تور بگیرم؟ یکم صبر کنم تا قیمت ثابت شه؟ یا سریع تر بگیرم یه وقت پر نشه؟

من برا ده می الان یه هفته هست بلیط گرفتم
البته یکی دوروز دیر گرفتم قیمتش رفته بود بالا
اما امروز دوباره تماس گرفتم که یه بلیط دیگه براهمون تاریخ بگیرم حدود 180 قیمتش زیاد شده بود قیمت بلیطه که تغییر میکنه و کلاسای ارزونترش پر میشه و فکرکنم زودتر بگیرید بهتره
تشکر کنندگان: asher ، ریحانا
(2015-04-15 ساعت 12:34)bidad نوشته:  از دوستانی که ایروان مصاحبه داشتن کسی هست که مدارک دانشگاهیش موقت باشه؟
بله دوستان ابوظبی رفتن و مدارک موقت رو قبول نکردن! ولی دیپلم و پیش رو گرفتن و گفتن همین ها اوکی هست .
ولی اگه شد بگیرین اصل مدرک رو .
تشکر کنندگان: bidad ، hilda60
(2015-04-14 ساعت 22:25)h_researcher نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 21:52)?!Seattle نوشته:  اون دوستانی که زمینی رفتن اگه امکانش هست بعد از برگشت یه برآورد هزینه داشته باشن ممنون می شم.

با تعاونی دیدار سیر رفتش 150 بود،برگشت حدود 210،یکی که تو تعطیلات رفته بود می گفت رفت و برگشت براش 420 تموم شد.
اما اگه بخواین از مرز با سواری برید کرایه تا مرز جای خود،اونطرف 100 دلار میگیرن تا ایروان
باز اگه سوالی باشه در خدمتم
ممنون از شما
والا تو فکر اینم از لب مرز با ماشین شخصی رفت و برگشت حدودا چقدر هزینه داره؟
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
با سلام به دوستان
بعد از کلیر شدن برای دریافت ویزا چه مدارکی رو سفارت می خوان
2015AS6XX / ایروان / تعداد :4 / کارنت شدن :13July / مصاحبه: 14 jan /کلیرنس 14jan/ دریافت ویزا : 20Apr / ورود به آمریکا: LA/10july /دریافت Smileگرین کارت: /جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 15:04)رضا2015 نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 12:34)bidad نوشته:  از دوستانی که ایروان مصاحبه داشتن کسی هست که مدارک دانشگاهیش موقت باشه؟
بله دوستان ابوظبی رفتن و مدارک موقت رو قبول نکردن! ولی دیپلم و پیش رو گرفتن و گفتن همین ها اوکی هست .

من فوق لیسانسم ،همه مدارکم موقت بود ،هم دیپلم هم دانشگاهی ، گفت باید اصل دیپلم رو به همراه ترجمه بیاری، ولی مدارک دانشگاهی رو نگفت.
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 21:30)mehdiyk نوشته:  

من فوق لیسانسم ،همه مدارکم موقت بود ،هم دیپلم هم دانشگاهی ، گفت باید اصل دیپلم رو به همراه ترجمه بیاری، ولی مدارک دانشگاهی رو نگفت.
سلام دوست عزیز
شما کجا بود مصاحبتون!؟
گفتن فقط اصل دیپلمو بیارین و ب اصل آخرین مدرکتون نیازی نیست!؟
اینو برا زمانی ک کلیر میشی گفت!؟

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
بچه ها یه تخمینی از هزینه ترجمه میگید؟؟؟؟؟؟؟
میخوام این مواردو ترجمه کنم
کارت ملی
شناسنامه صفحه اول
دیپلم
پیش دانشگاهی
دو نسخه سند ازدواج
لیسانس
فوق لیسانس
مدارک بالا برای دو نفر
کارت پایان خدمت
اگه چیزی هم از قلم افتاده ممنون میشم یاداوری کنید
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 23:47)mahtaji نوشته:  بچه ها یه تخمینی از هزینه ترجمه میگید؟؟؟؟؟؟؟
کارت ملی
شناسنامه صفحه اول
دیپلم
پیش دانشگاهی
دو نسخه سند ازدواج
لیسانس
فوق لیسانس
مدارک بالا برای دو نفر
کارت پایان خدمت
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان:
(2015-04-16 ساعت 00:08)Kia robani نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 23:47)mahtaji نوشته:  بچه ها یه تخمینی از هزینه ترجمه میگید؟؟؟؟؟؟؟
کارت ملی
شناسنامه صفحه اول
دیپلم
پیش دانشگاهی
دو نسخه سند ازدواج
لیسانس
فوق لیسانس
مدارک بالا برای دو نفر
کارت پایان خدمت

حدود سىصد تا چهارصد هزار تومان
تشکر کنندگان: HERMES7
(2015-04-15 ساعت 21:42)Iaccept نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 21:30)mehdiyk نوشته:  

سلام دوست عزیز
شما کجا بود مصاحبتون!؟
گفتن فقط اصل دیپلمو بیارین و ب اصل آخرین مدرکتون نیازی نیست!؟
اینو برا زمانی ک کلیر میشی گفت!؟

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

اینجا مگه صفحه ایروان نیست؟ !!
همه مدارک بودند به همراه ترجمه ولی موقت بودن، ترجمه مدارک دانشگاهی رو نگه داشتن ولی مدرک اصل دیپلم به همراه ترجمه رو گفتن موقع ویزا بیاری
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:
کارت ملی
شناسنامه صفحه اول
دیپلم
پیش دانشگاهی
دو نسخه سند ازدواج
لیسانس
فوق لیسانس
مدارک بالا برای دو نفر
کارت پایان خدمت
من برای مدارک بالا (به اضافه 1سری ریز نمرات و منهای فوق لیسانس) 197 دادم.
کارت ملی رو نگرفتن(نه اصلش نه ترجمه)،ریزنمرات ضروری نیست،برای همراه آخرین مدرک تحصیلی کافیه
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: mahtaji ، Daneshjo
(2015-04-15 ساعت 17:17)?!Seattle نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 22:25)h_researcher نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 21:52)?!Seattle نوشته:  اون دوستانی که زمینی رفتن اگه امکانش هست بعد از برگشت یه برآورد هزینه داشته باشن ممنون می شم.

با تعاونی دیدار سیر رفتش 150 بود،برگشت حدود 210،یکی که تو تعطیلات رفته بود می گفت رفت و برگشت براش 420 تموم شد.
اما اگه بخواین از مرز با سواری برید کرایه تا مرز جای خود،اونطرف 100 دلار میگیرن تا ایروان
باز اگه سوالی باشه در خدمتم
ممنون از شما
والا تو فکر اینم از لب مرز با ماشین شخصی رفت و برگشت حدودا چقدر هزینه داره؟
اگه اشتباه نکنم بنزین لیتری 4 یا 5 هزار تومه،با توجه به مسیر کوهستانی و طولانی، مصرف بنزین خیلی بالا میشه.اونجا اکثر ماشینا 2گانه سوزن،من SLK دیدم با کپسول گاز
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ?!Seattle
(2015-04-15 ساعت 12:34)farnaz s نوشته:  بچه ها تو این هفته هر جا زنگ میزنم پرواز سیستمی ماهان رو چک کنن هر روز قیمتش فرق میکنه! من میخوام 6 یا 7 می برم ایروان از الان زوده تور بگیرم؟ یکم صبر کنم تا قیمت ثابت شه؟ یا سریع تر بگیرم یه وقت پر نشه؟

من 6 می مصاحبه دارم 10 روز پیش رفت و برگشت ماهان گرفتم . دیروز بررسی کردم گرونتر شده بود. درباره تور بررسی کردم تو این وقت سال به صرف نیست . یه دلیلش اینه که اگه خدای نکرده بخواهید تاریخ برگشت رو عوض کنید (مثلا سفارت بگه چند روز دیگه باید اینجا بمونید) اون وقت باید تمام نفرات همراه و خودتون بلیط هارو کنسل کنید و بلیط یه سره بخرید که خیلی گرونه و سایر موارد . البته نظر شخصی من اینه
تشکر کنندگان: mahtaji ، m.ghoreishi ، farnaz s ، Daneshjo
خب ديدين انرژي مثبتاتون جواب داد
ديروز صب رفتيم مصاحبه سه تا ويزاي يه ضرب گرفتيم
امروز هم ساعت ٤ بعداظهر رفتيم پاسپورتاي مزّين به ويزا رو تحويل گرفتيم
هوررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
همه به صف بشين ميخام ماچتون كنم
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: litho ، laleht ، mel ، bidad ، mahtaji ، hamed shayan ، asher ، ?!Seattle ، behjat ، ARSAMNEW ، h_researcher ، m.ghoreishi ، hilda60 ، khalilkhah ، fati.d ، Aamed ، hamid99
(2015-04-16 ساعت 17:26)k1_m_1358 نوشته:  خب ديدين انرژي مثبتاتون جواب داد
ديروز صب رفتيم مصاحبه سه تا ويزاي يه ضرب گرفتيم
امروز هم ساعت ٤ بعداظهر رفتيم پاسپورتاي مزّين به ويزا رو تحويل گرفتيم
هوررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
همه به صف بشين ميخام ماچتون كنم

تبريك فراوان دوست عزيز
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان