کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-12 ساعت 15:09)laleht نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 14:57)ALISHARIFI نوشته:  سلام کسی میدونه تست سل رو میتونیم برای بچه ها در ایران تو انیستیتو پاستور و یا هر جای دیگه انجام داد یا حتما اونجا باید انجام بشه ؟
من قبل از رفتن هم با پاستور تجریش صحبت کردم هم مرکزی هردو گفتن ما انجام نمیدیم ولی اگه بیرون انجام دادین نتیجه رو بیارین در کارت وارد میکنیم .
با بیمارستان کسری و ایرانمهر صحبت کردم هردو گفتن انجام میدیم اما آخر کار شوهرم گفت نکن چون اگه یک درصد اونجا قبول نکردن بیچاره بچه دستش دو بار سوراخ میشه و خلاصه انجام ندادم.

اگرهم انجام بدين خيلي احتمال داره دكتر سفارت نتيجه رو قبول نكنه حتي عكس قفسه سينه رو دكتر سفارت قبول نداره و خودش انجام ميده
شما دارين گرين كارت ميگيرين و يه سري هزينه ها بجاست و بايد بدين و يه سري هم سختي هايي داره كه بايد تحمل كرد ولي وقتي ويزا ويچسبه به پاسپورتتون ارزششو داره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، k1_m_1358 ، hilda60 ، Daneshjo
(2015-04-12 ساعت 12:19)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 11:22)farnaz s نوشته:  دوستان دقیقا چندتا عکس باید ببریم با خودمون؟

شما 2 تا عكس 5x5واسه سفارت ميخوايين كه بهتره هر 6 تا كه چاپ ميكنين همراهتون باشه پشت نويسي شده با خودكار نرم شامل شماره كيس
نام و نام خانوادگي و شماره تاريخ تولد
5 تا هم مديكال ابوظبي از ما خواست ارمنستان نميدونم مت 5 تا عكس 6x4 داديم قبول كردن

اصلا عکس 3 در 4 نمیخواد داشته باشیم؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo
دوستان برا ارمنستان بهتره 6 عدد عکس 3*4 و 6عدد 5*5 همراتون باشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، farnaz s ، t_arian_n ، Daneshjo
بچه هایی که اواسط می میخوان برن مصاحبه
بلیط رو زودتر تهیه کنید من دو روز دست دست کردم 50 تومن قیمتش رفت بالا
887 تومن از ماهان امروز خریدم
فقط مونده خونه?
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، laleht ، hilda60 ، Daneshjo
دوستانی که الان ایروان هستن لطفآ جواب بدن ممنون میشم
اب و هوا الان چطوره و ماکه تو این هفته عازم هستیم لباس گرم بیاریم یا نمیخواد؟
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo
(2015-04-12 ساعت 19:07)m.ghoreishi نوشته:  دوستانی که الان ایروان هستن لطفآ جواب بدن ممنون میشم
هواي روزا خوبه عصر و شب سرد يعني اينكه حتمن لباس گرم بيارين☔️
چتر هم بيارين

(2015-04-12 ساعت 11:22)farnaz s نوشته:  دوستان دقیقا چندتا عکس باید ببریم با خودمون؟
عكس واسه مديكال ٦ عدد ٣*٤
واسه مصاحبه هم ٥*٥ نياز هست ٦ عدد همراهتون باشه بهتره
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، hilda60 ، farnaz s ، t_arian_n ، Daneshjo
(2015-04-12 ساعت 19:13)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 19:07)m.ghoreishi نوشته:  دوستانی که الان ایروان هستن لطفآ جواب بدن ممنون میشم
هواي روزا خوبه عصر و شب سرد يعني اينكه حتمن لباس گرم بيارين☔️
چتر هم بيارين

اوکی مرسی کیوان جان بابت سرعت عملت در پاسخگوییWink
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، ALISHARIFI
(2015-04-12 ساعت 14:57)ALISHARIFI نوشته:  سلام کسی میدونه تست سل رو میتونیم برای بچه ها در ایران تو انیستیتو پاستور و یا هر جای دیگه انجام داد یا حتما اونجا باید انجام بشه ؟
علي جان قبول نيست كه توي ايران تست سل رو انجام بدين همينجا دكتر انجام ميده واسه بچه ها زير پوست تزريق ميكنن كه اصلن هم درد نداره و خيلي خوب و سريع انجام ميدن هزينش هم ١٠٠٠ درام معادل ٨٠٠٠ تومان هست براي بزرگا هم عكس از قفسه سينه ميگيرن كه هزينش ٨٠٠٠ درام معادل ٦٤٠٠٠ تومان
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، ALISHARIFI ، Daneshjo
دوستان توجه کنن که هیچ کدوم از دکترهای سفارت قبول نداره تست سل ایران رو . ضمنا اگر این تست در ایران انجام بشه تا یک ماه بعدش امکان تکرارش نیست و نتیجه اشتباه میده و اگر حوس کردید یه بار دیگه فکر کنید Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، Daneshjo
(2015-04-12 ساعت 16:37)farnaz s نوشته:  [quote='p00ya2001' pid='593635' dateline='1428824945']
[quote='farnaz s' pid='593615' dateline='1428821555']
دوستان دقیقا چندتا عکس باید ببریم با خودمون؟
اصلا عکس 3 در 4 نمیخواد داشته باشیم؟
روز مدیکال 6 عکس سه در چهار پشت نویسی شده (اسم و فامیل به لاتین و کیس نامبر و امضا) میخوان
روز مصاحبه هم دو عکس پنج در پنج پشت نویسی شده ( اسم و فامیل به لاتین و شماره کیس)
حالا یه چند تا هم از هرکدوم محض اطمینان همراه داشته باشید
Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، Daneshjo
اگه از اعضای کیس یه نفر ویزا بگیره و اون یکی کلیرنس بخوره تکلیف چیه؟
اونی که ویزا گرفته باید حتما بعد 6 ماه بره ورود بزنه یا نه بعد از ویرا گرفتن هردو 6 ماه فرصت دارن؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 19:35)mahtaji نوشته:  اگه از اعضای کیس یه نفر ویزا بگیره و اون یکی کلیرنس بخوره تکلیف چیه؟
اونی که ویزا گرفته باید حتما بعد 6 ماه بره ورود بزنه یا نه بعد از ویرا گرفتن هردو 6 ماه فرصت دارن؟

کسی که ویزا گرفته تا قبل از شش ماه باید وارد خاک امریکا بشه.
حالا اگر اعضای کیس هم تا قبل از شش ماه کلیر شدن میتونید همگی باهم برید
کلا هم تاریخ انقضای ویزا با تاریخ انقضای مدیکال شما یکی هست
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: mahtaji ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، ed2008
(2015-04-12 ساعت 19:44)hilda60 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 19:35)mahtaji نوشته:  اگه از اعضای کیس یه نفر ویزا بگیره و اون یکی کلیرنس بخوره تکلیف چیه؟

کسی که ویزا گرفته تا قبل از شش ماه باید وارد خاک آمریکا بشه.
حالا اگر اعضای کیس هم تا قبل از شش ماه کلیر شدن میتونید همگی باهم برید
کلا هم تاریخ انقضای ویزا با تاریخ انقضای مدیکال شما یکی هست

در ضمن به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر فرد کلیرنس خورده نفر اصلی کیس باشه هیچ کدوم از افراد کیس نمیتونن تا قبل از کلیر شدن ایشون وارد امریکا بشن
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، mahtaji ، hilda60 ، Aamed ، Daneshjo
سلام امروز اينجا هوا باروني حسابي
امروز ميريم نتيجه مديكال رو بگيريم.

تشکر کنندگان: hamid99 ، asher ، laleht ، Aamed ، m.ghoreishi ، behjat ، hilda60 ، Daneshjo
در مورد مدیکال 6 قطعه عکس 3*4 پشت نویسی شده با خودکار آبی که ترجیحا زیرش یکم فضای خالی داشته باشه اگر منشی دکتر چیزی خواست که اضافه کنید، موارد خواسته شده رو هم در سفرنامه نوشتم.
در مورد سفارت دو قطعه عکس 5*5 بدون پشت نویسی. از خانم تحویل گیرنده پرسیدم عکس با پشت نویسی بدم یا بدون پشت نویسی. گفت بدون پشت نویسی.

آب و هوا کاملا بهاری هست اینجا. لباس گرم یکی هماهتون باشه کافیه. مثل من که ترسیدم و زیاد آوردم جو زده نشید Big Grin چتر و بارونی فراموش نشه Rolleyes

ضمنا حتما مدرک اصل دیپلم رو بیارید که مثل من اینجا معطل نشید. منم فکر میکردم چون مدارک مقاطع بالاتر رو دارم مثل پیش یا دانشگاه مشکلی پیش نمیاد اما به خاطر اصل دیپلم دو هفته هست که گیر کردم! نمیخوام استرس بدم شاید از شما نخواهند اما بازم تاکید میکنم همراهتون باشه.
شماره کیس: 2015-4XXX رویت قبولی: 2 می کنسولگری: از آلماتی درخواست به Yerevan دادم تعداد افراد منظور در کیس: از 2 تبدیل به یک
ارسال فرمهای سری اول: می 2014 >>>> آنلاک سپتامبر >>>> ارسال مجدد 30 اکتبر
کارنت شدن کیس: Feb 2015 نامه دوم: 24 Feb مصاحبه 6 آوریل دریافت ویزا 15 آوریل
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، asher ، hilda60 ، k1_m_1358 ، farnaz s ، Daneshjo ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان