کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها ما فردا مصاحبه داريم لطططططفا براى ما دعا کنيد
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: ?!Seattle ، hilda60 ، m.ghoreishi ، danii ، behjat ، sepideh jan ، ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، fa15 ، mel
(2015-04-19 ساعت 19:18)m.ghoreishi نوشته:  هم اكنون نيازمند يارى سبزتان هستيم، كمتر از ١٤ ساعت به مصاحبه:
دعاى شب مصاحبه لطفأ
انرژى مثبت لطفأ

من ميگم شما بگيد آميـــــن:

خداوندا ويزاى يكضرب عنايت بفرما
خداوندا اين جوان سربازى رفته را همين الان و قبل از مصاحبه كليير بفرما
خداوندا ارگان سپاه را در نظر افيسر يك ارگان بى خطر و صلح طلب تلقى بفرما
خداوندا راستى بهش بگو سربازى تو ايران اجباريه و هيچ حق انتخابى درش نيست Cool
آميييييين يا رب العالمين
متشكرمWink

آمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین ، انشألله خبر خوش گرفتن ویزای یکضربت رو فردا اطلاع بدی
همشهری گلم
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، danii ، sepideh jan ، ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، hilda60
(2015-04-19 ساعت 22:32)Kia robani نوشته:  بچه ها ما فردا مصاحبه داريم لطططططفا براى ما دعا کنيد
انشاالله همه چیز حله با دست پر از سفارت برگردین
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، behjat ، hilda60
(2015-04-19 ساعت 22:32)Kia robani نوشته:  بچه ها ما فردا مصاحبه داريم لطططططفا براى ما دعا کنيد

ایشالا که یک ضرب می گیری بسپارش به خدا حلههههههBig Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60
دو ساعت دیگه وقت مدیکال دارم تو لابی هتل نشستم و ...
اینجا هوای خوب و تمیزی داره دیشب حسابی گویا بارون زده :-) بر عکس شهرهای بزرگ خودمون که هوا آلوده است و...
منم مجددا حرف دوستان رو از این نظر که در اینجا به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام گذاشته میشه تایید می کنم :-)
البته همه جا خلاف کار و قانون شکن وجود داره :-)
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، maria2000 ، ARSAMNEW ، hilda60
(2015-04-19 ساعت 18:41)mel نوشته:  
(2015-04-18 ساعت 11:08)farnaz s نوشته:  
(2015-04-16 ساعت 18:20)mel نوشته:  امروز بهم ايميل زدن تاريخ مصاحبم رو يه هفته انداختن جلو.وووووووي

الان چه تاریخی شدین؟! 11 می؟

بله ١١ مي
پس روز مصاحبه همو میبینیم احتمالا Wink
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mel
سلام برای همراهان هم عکس 5*5 و 3*4 در روز مدیکال و روز مصاحبه نیاز است ؟ یا خیر
تشکر کنندگان:
دوستان الان از مصاحبه اومدم با يک برگه ابى کليرنس

شراىط کيس برنده اقا لىسانس کار خصوصى سربازى
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behjat ، ARSAMNEW ، hilda60 ، Mahmood129 ، mel ، k1_m_1358 ، Daneshjo
بچه ها من مصاحبم دوشنبه ساعت 9 صبحه، دکتر کریستسن 5شنبه آخرین تایمشو یعنی ساعت 12:30 وقت داده. میخوام یه هفته تور با پرواز سیستمی بگیرم. 2تا گزینه دارم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟
گزینه اول) پنجشنبه صبح روز مدیکالم با پرواز آسمان برم و پنجشنبه بعدش برگردم که اینطوری یکم استرس دارم که نکنه پرواز تاخیرش زیاد باشه و به مدیکال دیر برسم
گزینه دوم) چهارشنبه روز قبل مدیکال با پرواز ماهان برم تا 4شنبه هفته بعدش که اینطوری اگه خدا بخواد و ویزامون یکضرب صادر شه شاید برای 4شنبه آماده نشه و مجبور شم برگشتمو کنسل کنم که بعضی آژانسها قبول نمیکنن
تشکر کنندگان: mel ، Daneshjo
(2015-04-20 ساعت 11:07)Kia robani نوشته:  دوستان الان از مصاحبه اومدم با يک برگه ابى کليرنس

دوست داشتيم خبر ويزاي يكضربتونو ميدادين،اما نگران نباشيد مطمئنان به زودي كلير ميشين
اگه امكان داره كمي در مورد افيسر تون برامون بگين
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hilda60 ، k1_m_1358
(2015-04-20 ساعت 11:07)Kia robani نوشته:  دوستان الان از مصاحبه اومدم با يک برگه ابى کليرنس

نگران نباشین، امیدوارم هر چی زودتر کلیر شین
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hilda60 ، k1_m_1358
(2015-04-20 ساعت 12:12)الناز٢ نوشته:  [quote='Kia robani' pid='596261' dateline='1429511879']
دوستان الان از مصاحبه اومدم با يک برگه ابى کليرنس

دوست داشتيم خبر ويزاي يكضربتونو ميدادين،اما نگران نباشيد مطمئنان به زودي كلير ميشين
اگه امكان داره كمي در مورد افيسر تون برامو
افيسر اقاىى بسيار مودب بود که فقط در مورد سربازى سوال کرد و شغل و سوال خاصى نکرد مدارک رو هم گرفت مدارک تحصىلى ديپلم که گواهى ان رو داشتم و فوق ديپلم و ليسانس رو گرفت و مدارک همراه خانم رو اصلا نگرفت در ضمن لىسانس هم موقت بودمى ترسىدم چون ديم هم گواهى است و لىسانس هم موقت قبول نکنند ولى مشکلى نبود و ريز نمره را هم اصلا نخواستند در مورد گواهى پزشکى هم دکتر کريستىن خيلى راحت برخورد کرد
تشکر کنندگان: maria2000 ، behjat ، ARSAMNEW ، hilda60
(2015-04-20 ساعت 10:48)ALISHARIFI نوشته:  سلام برای همراهان هم عکس 5*5 و 3*4 در روز مدیکال و روز مصاحبه نیاز است ؟ یا خیر

سلام،بله
برای تمام اعضا لازمه
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hilda60 ، ALISHARIFI ، mel ، k1_m_1358
(2015-04-20 ساعت 12:12)الناز٢ نوشته:  

اگه امكان داره كمي در مورد افيسر تون برامون بگين

آفیسر یه آقای خوش تیپ و عینکی،با موها و ریش جو گندمی
ازش آرامش ساطع میشه،در کل خیلی باحاله
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: asher ، ARSAMNEW ، hilda60 ، behjat ، m.ghoreishi ، mel ، k1_m_1358 ، ریحانا
(2015-04-20 ساعت 12:06)farnaz s نوشته:  بچه ها من مصاحبم دوشنبه ساعت 9 صبحه، دکتر کریستسن 5شنبه آخرین تایمشو یعنی ساعت 12:30 وقت داده. میخوام یه هفته تور با پرواز سیستمی بگیرم. 2تا گزینه دارم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟
گزینه اول) پنجشنبه صبح روز مدیکالم با پرواز آسمان برم و پنجشنبه بعدش برگردم که اینطوری یکم استرس دارم که نکنه پرواز تاخیرش زیاد باشه و به مدیکال دیر برسم
گزینه دوم) چهارشنبه روز قبل مدیکال با پرواز ماهان برم تا 4شنبه هفته بعدش که اینطوری اگه خدا بخواد و ویزامون یکضرب صادر شه شاید برای 4شنبه آماده نشه و مجبور شم برگشتمو کنسل کنم که بعضی آژانسها قبول نمیکنن
به نظرمن اگه پرواز اسمان هم مثل ماهان ساعت8 صبحه مطمئن به 12.5 میرسی
ولی خوب اگه استرس میگیری همون چهارشنبه برو
من از اژانسا پرسیدم گفتن پرواز سیستمی قابل تغییربه وقت بعدی هست اگه همون کلاس جابده با40 تومن اختلاف ولی اگه کلاس بالاترجابده اختلافشو باید بدید که اگه اینجوربشه جمعه میتونی برگردی
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: asher ، farnaz s ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان