کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
عزیزانی که قصد آمدن به ارمنستان رو دارن لباس گرم فراموش نشه :-) (بعضی ها با لباس گرم میان بیرون بعضی ها با لباس باز .... :-) )

بارون آنچنان با شدت نیست از این بارون است که بگیر نگیر داره :-)

بیرون از شهر (دریاچه سوان) هوا بشدت بارونی و سرد و شدت باد زیاد هستش :-) اگر قصد بازدید از دریاچه رو دارید لباس گرم همراه خودتون داشته باشید
تشکر کنندگان: laleht ، asher ، mel ، ARSAMNEW ، k1_m_1358
(2015-04-20 ساعت 18:36)ehsan_pars نوشته:  عزیزانی که قصد آمدن به ارمنستان رو دارن لباس گرم فراموش نشه :-) (بعضی ها با لباس گرم میان بیرون بعضی ها با لباس باز .... :-) )

بارون آنچنان با شدت نیست از این بارون است که بگیر نگیر داره :-)

بیرون از شهر (دریاچه سوان) هوا بشدت بارونی و سرد و شدت باد زیاد هستش :-) اگر قصد بازدید از دریاچه رو دارید لباس گرم همراه خودتون داشته باشید

دوست عزیز داخل شهر ایروان چه جاهایی برای دیدن پیشنهاد میکنید؟
تشکر کنندگان: mel ، k1_m_1358
سهم امروز من از ايروان يك برگه ابى شد،
فكر كنم افيسر ميدونست استقلاليم برگه ابى داد بهم ؛)
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: behjat ، mel ، k1_m_1358 ، ریحانا
(2015-04-20 ساعت 11:07)Kia robani نوشته:  دوستان الان از مصاحبه اومدم با يک برگه ابى کليرنس

شراىط کيس برنده اقا لىسانس کار خصوصى سربازى

ااا نكنه شما همون خونواده ٣نفره كه تو سالن نشسته بودين، اى دل قافل گفتم شبيح ايرانيا هستين ولى دوباره گفتم بشين سرجات باباجون شيطونى نكن Tongue
تشکر کنندگان:
بچه ها جدی از بچه های مهاجرسرا کسی 12 می مصاحبه نداره اونجا ببینیم همدیگه رو؟
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 20:06)m.ghoreishi نوشته:  سهم امروز من از ايروان يك برگه ابى شد،

ایشالا به زودی ویزا میگیرید و حداقل شما یه ماه بیشتر از ماه فرصت دارید
شما شرایطتون چی بود که برگه ابی گرفتید؟
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
کسی هست منو کمک کنه؟
به نظرتون هئیت علمی دانشگاه ازاد کار دولتیه یا نه؟
یعنی میشه رو ویزا یه ضرب فکر کرد
کسی میدونه شرایط مشابهی بوده که یه ضرب بگیره
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-04-20 ساعت 20:38)mahtaji نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 20:06)m.ghoreishi نوشته:  سهم امروز من از ايروان يك برگه ابى شد،

ممنون دوست عزيز،انشالا،
شرايط من مجرد ليسانس مواد شغل شركت خصوصى و سربازى سپاه داشتم
تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 20:43)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 20:38)mahtaji نوشته:  

ممنون دوست عزيز،انشالا،
شرايط من مجرد ليسانس مواد شغل شركت خصوصى و سربازى سپاه داشتم

غمت نباشه ، فقط یه سرچی راجع به سربازیه و بس ، از همین الآن خودت رو تو US ببین فقط آفیسر خواسته یکم نمک و خاطره ی گرفتن ویزا رو برات بیشتر کنه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ARSAMNEW
(2015-04-20 ساعت 20:12)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 11:07)Kia robani نوشته:  دوستان الان از مصاحبه اومدم با يک برگه ابى کليرنس

ااا نكنه شما همون خونواده ٣نفره كه تو سالن نشسته بودين، اى دل قافل گفتم شبيح ايرانيا هستين ولى دوباره گفتم بشين سرجات باباجون شيطونى نكن Tongue

بله ما ىک خانواده سه نفره هستيم من روز مديکال هم شمارو ديدم
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: asher ، ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، ریحانا
سلام منم مصاحبم 12 می هست البته می 20 بود ولی زنگ زدن آوردن 12 می
تشکر کنندگان: mel ، ARSAMNEW ، k1_m_1358
(2015-04-20 ساعت 23:39)Kia robani نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 20:12)m.ghoreishi نوشته:  

بله ما ىک خانواده سه نفره هستيم من روز مديکال هم شمارو ديدم

حداقل يه اشنايى ميدادى كه مهاجرسرايى هستى، اميدوارم بزودى كليير شده و رهسپار ايالات متحده بشيد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، k1_m_1358
(2015-04-20 ساعت 12:06)farnaz s نوشته:  بچه ها من مصاحبم دوشنبه ساعت 9 صبحه، دکتر کریستسن 5شنبه آخرین تایمشو یعنی ساعت 12:30 وقت داده. میخوام یه هفته تور با پرواز سیستمی بگیرم. 2تا گزینه دارم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟
گزینه اول) پنجشنبه صبح روز مدیکالم با پرواز آسمان برم و پنجشنبه بعدش برگردم که اینطوری یکم استرس دارم که نکنه پرواز تاخیرش زیاد باشه و به مدیکال دیر برسم
گزینه دوم) چهارشنبه روز قبل مدیکال با پرواز ماهان برم تا 4شنبه هفته بعدش که اینطوری اگه خدا بخواد و ویزامون یکضرب صادر شه شاید برای 4شنبه آماده نشه و مجبور شم برگشتمو کنسل کنم که بعضی آژانسها قبول نمیکنن

شما اخرين تايم نيستي من وقتم ساعت ١٤:٣٠ هست، از اين نظر نگران نباش ولي كلا از نظر من سر مرزي هيچ وقت سفرنكن ، به پروازاي ايران اطمينان نكن، چهارشنبه با ماهان بگير تن منم نلرزون خواهشن ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، farnaz s ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، dd7472003
امروز بهم ايميل زدن تاريخ مصاحبم رو يه هفته انداختن جلو.وووووووي
[/quote]

الان چه تاریخی شدین؟! 11 می؟
[/quote]

بله ١١ مي
[/quote]
پس روز مصاحبه همو میبینیم احتمالا Wink
[/quote]

ايشالا حتما
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، storagemeter ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، Hamraaz Jng

زود زود كلير ميشي نگران نباش هم گروهي جان Smile
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، nilgoon1982 ، k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان