کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-30 ساعت 22:02)behjat نوشته:  سلام من خودم میخوام تنها برم ویزای شوهرم را بگیرم شماره ای از سفارت دارید که من بتونم زنگ بزنم سوال کنم ؟ شنبه میرم نمیخوام خیلی هزینه کنم
ضمن تبریک مجدد بخاطر کلیر همسرتون
ولی یه گله دارم ، چرا شما اینجا اعلام نکردین که همسرتون کلیر شدن؟Cool
من یه جورایی نسبت به این تاپیک غیرت دارم . بچه های ایروان هر تغییر . اتفاقی رو اول به نظر من باید توی این تاپیک اعلام کنند.Big GrinBig Grin
با وجود همه این حرفا دوستان منتظر کلیر با انرژی مثبت فراوون بچه های این تاپیک پیش به سوی موفقیت.
هورررراااااااااااااااااااااااااااااااااا
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: ehsan_pars ، fa15 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، behjat ، ARSAMNEW
(2015-05-01 ساعت 07:51)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 22:02)behjat نوشته:  سلام من خودم میخوام تنها برم ویزای شوهرم را بگیرم شماره ای از سفارت دارید که من بتونم زنگ بزنم سوال کنم ؟ شنبه میرم نمیخوام خیلی هزینه کنم
من یه جورایی نسبت به این تاپیک غیرت دارم . بچه های ایروان هر تغییر . اتفاقی رو اول به نظر من باید توی این تاپیک اعلام کنند.Big GrinBig Grin
با وجود همه این حرفا دوستان منتظر کلیر با انرژی مثبت فراوون بچه های این تاپیک پیش به سوی موفقیت.
Big GrinBig Grin چه قدر خندیدم واسه حرف شما کیوان جان
ولی خوب اشغال نداره بهجت خانم جای خواهر بزرگتر ما هستن عیبی نداره
یه هورااااااااااااااااااااااااااااااااا هم از طرف من و همه بچه هایی که تازه کلییر شدن ما رو هم دعا کنید این هفته راهی ایروان هستیم جهت مصاحبه...SmileSmileSmile
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، behjat ، ARSAMNEW ، k1_m_1358
بچه های تاپیک ارمنستان من یه چنتا سوال درمورد موارد پزشکی و مدیکال تو تاپیک پزشکی کردم
ممنون میشم اونجا من رو راهنمایی کنین
شماره کیس :2015AS5xxx/ارسال فرمها: یادم نیست /تعدادا افراد کیس:3نفر/دریافت نامه دوم:28 آپریل /کنسولگری:آنکارا که تغییرش دادن به ایروان/مصاحبه:11 جون (یکضرب شدم) /گرفتن ویزا: بخاطر مشکلی که برای سفارت بوجود اومد 28 جون Cool /مقصد : کالیفرنیا Glendale
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ehsan_pars ، k1_m_1358 ، hilda60
(2015-05-01 ساعت 11:06)fa15 نوشته:  
یه هورااااااااااااااااااااااااااااااااا هم از طرف من و همه بچه هایی که تازه کلییر شدن ما رو هم دعا کنید این هفته راهی ایروان هستیم جهت مصاحبه...SmileSmileSmile
سلام دوستان عزیز شما به بزرگی خودتون ببخشید ،من خودم تو پیغام شما کیس نامبر خودموپ دیدم به سن و سال ما که نگاه کنید میبینید از خیلی از همسن های خودمون جلوتر هم هستیم ولی واقعا نمیدونستم باید اول اینجا اعلام میکردم، حالا به نظر شما ویزای شوهرم را به من میدهند؟من هرچی زنگ زدم سفارت نشد تماس بگیرم فردا زمینی میرم ۳۸۰۰۰۰هزارتومن هزینه رفت و آمد تا بعد باز براتون بنویسم اگر به من ندادند میگم شوهرم دیرتر بیاد باز هم ممنون که مرا خواهر بزرگتر خودتون دانستید ولی من فکر میکنم جای مادر خیلی از شما باشم!
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، hilda60 ، fa15 ، h_researcher ، ehsan_pars
سرکار خانم اگه به تلفن شما جواب ندادن میتونید ایمیل بفرستید و سوالتونو مطرح کنید احتمال اینکه جواب بدن بیشتره
iranIVyerevan@state.gov
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، hilda60 ، behjat
(2015-05-01 ساعت 14:59)behjat نوشته:  [quote='fa15' pid='601510' dateline='1430462179']
[quote='k1_m_1358' pid='601455' dateline='1430450468']
[quote='behjat' pid='601255' dateline='1430415158']

سلام دوستان عزیز شما به بزرگی خودتون ببخشید ،من خودم تو پیغام شما کیس نامبر خودموپ دیدم به سن و سال ما که نگاه کنید میبینید از خیلی از همسن های خودمون جلوتر هم هستیم ولی واقعا نمیدونستم باید اول اینجا اعلام میکردم، حالا به نظر شما ویزای شوهرم را به من میدهند؟من هرچی زنگ زدم سفارت نشد تماس بگیرم فردا زمینی میرم ۳۸۰۰۰۰هزارتومن هزینه رفت و آمد تا بعد باز براتون بنویسم اگر به من ندادند میگم شوهرم دیرتر بیاد باز هم ممنون که مرا خواهر بزرگتر خودتون دانستید ولی من فکر میکنم جای مادر خیلی از شما باشم!
اختیار دارین شما بزرگ همه ما هستین و من شخصا افتخار میکنم که با شما هم سفارتی بودم.
خیالتون راحت که ویزا رو به شما میدن. چون من روز مصاحبه این سوال رو برای یکی از دوستان پرسیدم از همون خانومه که مدارک رو تحول میگرفت. که گفت یک نفر از اعضای کیس که بیاد کافیه .
موفق باشید.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، behjat ، ehsan_pars
آقای کیوان منم دقیقا همین سوال رو از همون خانومه پرسیدم که گفت باید خود شخص حتما باشه و ایروان پیکاپ پاسپورت نداره .. حالا باز نمیدونم .. به هر کی مثل اینکه یه جوابی داده
به هر حال بازم هرجور صلاحه همون کارو انجام بدید (زنگ بزنید ایمیل بزنید) بهجت خانوم....
ما رو هم در جریان امور قرار بذارید مرسی Smile Smile
امیدوارم همه دوستان ایروانی امسال راضی باشن
همسر من هم زوده زود کلیر بشه
موفق باشید
Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، behjat ، ehsan_pars
(2015-05-01 ساعت 17:36)hilda60 نوشته:  آقای کیوان منم دقیقا همین سوال رو از همون خانومه پرسیدم که گفت باید خود شخص حتما باشه و ایروان پیکاپ پاسپورت نداره .. حالا باز نمیدونم .. به هر کی مثل اینکه یه جوابی داده
به هر حال بازم هرجور صلاحه همون کارو انجام بدید (زنگ بزنید ایمیل بزنید) بهجت خانوم....
ما رو هم در جریان امور قرار بذارید مرسی Smile Smile
امیدوارم همه دوستان ایروانی امسال راضی باشن
همسر من هم زوده زود کلیر بشه
موفق باشید
Smile
من فک کنم سوال شما رو درست متوجه نشده ، چون این که یک نفر دیگه از اعضای کیس بره ویزای یه نفر دیگه رو بگیره که پیکاپ حساب نمیشه.
حالا ایشالا که خانم بهجت بدون مشکل بگیرن ویزا رو برگردند.
بامید کلیر هر جه زودتر همه منتظران.

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، behjat ، ehsan_pars
(2015-05-01 ساعت 14:59)behjat نوشته:  
بهجت عزیز درست که شاید شما به جای مادر خیلی از عزیزانی که اینجا هستندباشید ولی از خیلی از جوانترهایی که من دیدم هدفمندتر با برنامه تر ومصمم تر هستید به شخصه خودم از شما درس گرفتم و اون جمله ای که نوشتید که از هیچ چیز نمیترسم و آماده هر تغییری هستم کلی انرژی مثبت به من داد از صمیم قلب برات آرزوی موفقیت در اونور آب هم میکنم
تشکر کنندگان: fa15 ، behjat ، m.ghoreishi ، hilda60 ، k1_m_1358
(2015-05-01 ساعت 23:06)مریم معینی نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:59)behjat نوشته:  
بهجت عزیز درست که شاید شما به جای مادر خیلی از عزیزانی که اینجا هستندباشید ولی از خیلی از جوانترهایی که من دیدم هدفمندتر با برنامه تر ومصمم تر هستید به شخصه خودم از شما درس گرفتم و اون جمله ای که نوشتید که از هیچ چیز نمیترسم و آماده هر تغییری هستم کلی انرژی مثبت به من داد از صمیم قلب برات آرزوی موفقیت در اونور آب هم میکنم
سلام ممنونم عزیزم، واقعیت را نوشتم تو سن و سال ما کمتر کسی ریسک تغییر تو زندگی روتین را قبول میکنه ولی من فکر میکنم که خدا داره منو هل میده برای تغییر و من چون چیزی برای از دست دادن ندارم آماده تغییر هستم هیچ چیز منو ناامید نمیکنه، کلمات مایوس کننده آنوریها بیشتر منو تشویق میکنه که به همه ثابت کنم که میشه رفت و حتی با کمترین امکانات از این شانسی که خیلی ها آرزوش را دارند کمال استفاده را کرد ،اینو زمان و من ثابت خواهیم کرد. به امید موفقیت همه دوستان
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، k1_m_1358 ، ehsan_pars ، ziba62ka ، مریم معینی ، Aghaman
(2015-05-01 ساعت 15:30)m.ghoreishi نوشته:  سرکار خانم اگه به تلفن شما جواب ندادن میتونید ایمیل بفرستید و سوالتونو مطرح کنید احتمال اینکه جواب بدن بیشتره
iranIVyerevan@state.gov

سلام ایمیل هم دادم جوابی نگرفتم،همه چیز دست به دست هم داده که من یک سفر تنهایی برم،که خیلی هم احتیاج دارم بهر حال از اونجا شمارو در جریان میگذارمممنونم
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، k1_m_1358 ، ehsan_pars
(2015-05-02 ساعت 02:02)behjat نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 15:30)m.ghoreishi نوشته:  سرکار خانم اگه به تلفن شما جواب ندادن میتونید ایمیل بفرستید و سوالتونو مطرح کنید احتمال اینکه جواب بدن بیشتره
iranIVyerevan@state.gov

سلام ایمیل هم دادم جوابی نگرفتم،همه چیز دست به دست هم داده که من یک سفر تنهایی برم،که خیلی هم احتیاج دارم بهر حال از اونجا شمارو در جریان میگذارمممنونم
سلام بهجت خانوم
تبریک به خاطر تایید ویزای همسرتون
ما چهارشنبه وقت مصاحبه دارییم و دوشنبه وقت دکتر . نمی دونم زمان مسافرت شما کی هست . اگر کاری از دستم بر میاد در خدمتم. راستی زمان کلیرینس همسرتون چه مقدار طول کشید .؟ متشکر
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60
(2015-05-02 ساعت 08:57)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 02:02)behjat نوشته:  
iranIVyerevan@state.gov

سلام بهجت خانوم
تبریک به خاطر تایید ویزای همسرتون
ما چهارشنبه وقت مصاحبه دارییم و دوشنبه وقت دکتر . نمی دونم زمان مسافرت شما کی هست . اگر کاری از دستم بر میاد در خدمتم. راستی زمان کلیرینس همسرتون چه مقدار طول کشید .؟ متشکر
ممنون از لطفتتون ،من امروز میرم دوشنبه میرم سفارت پاس شوهرم را بدم احتمالا چهارشنبه آماده بشه شاید همدیگر را دیدیم موفق باشی.۸۰ روز طول کشید تا کلیر شد
تشکر کنندگان: alisharifi1974 ، k1_m_1358 ، hilda60 ، fa15 ، m.ghoreishi ، Daneshjo ، Daneshjo
سلام دوستان عزیز
ایا از کسانی که به مصاحبه رفتن کپی ترجمه هارو هم گرفتن و ایا نیاز هست واسه هم چین کاری؟
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، ehsan_pars
(2015-05-02 ساعت 15:51)fa15 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ایا از کسانی که به مصاحبه رفتن کپی ترجمه هارو هم گرفتن و ایا نیاز هست واسه هم چین کاری؟
کپی ترجمه دیگه چیه؟
یعنی از اون چیزی که دارالترجمه به ما داده کپی بگیریم؟؟؟

تشکر کنندگان: Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان