کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
از ما کپیه ترجمه ی عقد نامه رو خواستن!!... به نظرم همراتون باشه بهتره شاید خواستن شایدم نخواستن..
باز خودتون صلاح میدونید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، Daneshjo
دوستان سلام
دیدم تاپیک ارمنستان خیلی خلوته گفتم یه چیزی بنویسم

هر چی گشتم نتونستم امضاء رو درست کنم

شماره کیس من 58xx بود و محل مصاحبه رو آنکارا انتخاب کرده بودم که محل مصاحبه رو تغییر دادن به ایروان که کلا همه چیز رو تغییر داد و برنامه ما رو عوض کرد .
کیس من 3 نفر هست ، خودم و همسرم و پسرم که 4 سالشه

تاریخ مصاحبه رو برای 11june ساعت 2 مشخص کردن
خوشحال میشم اگر کسی تو مهاجر سرا باشه که تو اون تاریخ مصاحبه داشته باشه و اونجا ببینیم

کاراهایی که تا الان انجام دادیم :
هنوز ترجمه مدارک رو انجام ندادم چون فکر نمیکنم زمان ببره ولی تا آخر ماه انجام میدم و نامه تمکن مالی رو هم تا آخر ماه میگیرم

در مورد پزشکی و آزمایشات تمام مراحل رو انجام دادیم یعنی آنتی بادی و کارت های پاستور رو اوکی کردیم فقط در مورد بچه 4 ساله تست آنتی بادی رو پاستور گفت که نمی تونه انجام بده و مجبور شدیم تو یک آزمایشگاه دیگه انجام بدیم و پاستور اونو تایید کنه
البته دکتر های پاستور گفتند که دکترهای ارمنستان کلا زیاد گیر نیستن و حرف شما رو قبول میکنن ولی ما مدارک رو کامل کردیم
بعد از اومدن نامه دوم یه ایمیل به دکتر کریستین زدم و افراد کیس رو معرفی و تاریخ مصاحبه رو گفتم
که دکتر در اولین تاریخ گفت که 9 ام june اونجا باشم
ولی بعد دوباره به دکتر ایمیل زدم که چون من یه بچه 4 ساله دارم نباید زودتر بیام ؟
این مکاتبات رو تو تاپیک پزشکی کامل نوشتم میتونین اونجا متن ها رو بخونین
که بعد دکتر دوباره برام جواب فرستاد که میتونی همون موقع یعنی 9 ام بیای و جواب رو بعد از مصاحبه بگیری یا اینکه 5 ام بیا و روز مصاحبه جواب هات رو با خودت ببری
و این انتخاب رو به عهده خودم گذاشت ولی گفت که باید به من اوکی روزی که میخای بیای رو بدی
بعد از این به منشی فارسی زبان دکتر کریستین زنگ زدم و ایشون هم همین توضیحات رو داد
جواب دقیق ایشون پشت تلفن به من این بود :

چون شما بچه 4 ساله دارید دکتر پس از تزریق آمپول سل باید 72 ساعت بعد محل تزریق رو چک کنه برای همین شما باید 72 ساعت بعد از تزریق دوباره بیایید
برای همین امر شما میتونید 5 ام هم بیایید و هم میتونید 9 ام بیایید ولی باید جواب مدیکال رو به صندوق سفارت بندازید

در کل من به این نتیجه رسیدم که همون 5 ام برم برای مدیکال ولی خوب زمان زیادی رو باید تو ایروان باشم
البته دوستان هم پیشنهاد دادن که همون 9 ام برو و بعدش بمون و جواب رو تحویل سفارت بده

یکم خودم هنوز مردد هستم و در این مورد شک دارم و ممنون میشم یکم راهنماییم کنین

در حال حاضر کار دیگه ای انجام ندادم بجز اینا که گفتم ببخشید یکم زیاد شد ولی گفتم که در جریان باشید شاید یه کمکی به کسی شده باشد و یا مشابه اتفاقات برای کس دیگه ای هم افتاده باشه و خوشحال میشم تجربیاتش رو با من درمیون بزاره .

با تشکر
شماره کیس :2015AS5xxx/ارسال فرمها: یادم نیست /تعدادا افراد کیس:3نفر/دریافت نامه دوم:28 آپریل /کنسولگری:آنکارا که تغییرش دادن به ایروان/مصاحبه:11 جون (یکضرب شدم) /گرفتن ویزا: بخاطر مشکلی که برای سفارت بوجود اومد 28 جون Cool /مقصد : کالیفرنیا Glendale
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، fa15 ، ehsan_pars ، behjat ، Daneshjo ، hamed shayan
ان شا الله که به خوبی و خوشی برید و با خبرهای خوب برگردید...
جواب مدیکال رو بعد مصاحبه بدید خیلی بهتره چون مشکلی پیش نمیاد یعنی برای ما هم که جواب بعد مصاحبه اماده شد مشکلی پیش نیومد. باز هم خودتون صلاح میدونید.
پنجم خیلی زوده به نظرم..
حالا بازم هر چی صلاحه همون کارو انجام بدید
موفق باشید Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، may3am ، k1_m_1358 ، Daneshjo
(2015-05-02 ساعت 18:31)hilda60 نوشته:  ان شا الله که به خوبی و خوشی برید و با خبرهای خوب برگردید...
جواب مدیکال رو بعد مصاحبه بدید خیلی بهتره چون مشکلی پیش نمیاد یعنی برای ما هم که جواب بعد مصاحبه اماده شد مشکلی پیش نیومد. باز هم خودتون صلاح میدونید.
پنجم خیلی زوده به نظرم..
حالا بازم هر چی صلاحه همون کارو انجام بدید
موفق باشید Smile

منم همین پیشنهادو دادم چون درسته که ایروان شهر زیبایی هستش ولی بعداز 3-4 روز تکراری و خسته کننده میشه .بحث افتصادی موضوع هم بجای خود
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: may3am ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo
به may3am
اگه من هم بودم 9 میرفتم یک هفته معطلی خیلی زیاده و از انجایی که خودشونم راهنمایی
کردن بعدش جوابو ببری سفارت مشکلی نداره
فوقش روز مصاحبه کلیر نقص مدرک میخوری که به محض دریافت مدارک حل میشه
تاریختو سریع فاینال کن و بلیط بگیر که قیمتا هرروز تغییر میکنه
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: may3am ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo
بچها بیاید بحثو بشکافیم
چون در مورد این کیس من یکم خودم ابهام دارم
درضمن شرمند که وقتتون رو میگیرم

فرض رو میذاریم بر اینکه من ۹أم ژوئن برم برای مدیکال یعنی‌ ۸أم دوشنبه با پرواز آسمان میرم ایروان .

۹أم میرم پیش دکتر و ۱۰أم جواب خودم و خانومم رو میگیرم و ۱۱أم میرم برای مصاحبه

حالا اگر یه ضرب بگیرم به هل و قوه الهی Big Grin چون از اونجایی که شنیدم فقط جمعه‌ها و چهارشنبه‌ها ویزا میدان به من میگن جمعه یعنی‌ ۱۲أم بیا ویزا رو بگیر Big Grin یا اینکه باهام تماس میگیرن ولی‌ قبلش باید برم جواب مدیکال بچّم رو از دکتر بگیرم چون ۷۲ ساعت از تزریق آمپول سل گذشته و می‌تونم جواب مدیکال اون رو هم ببرم و به سفارت تحویل بدم

و با این اوصاف می‌تونم شنبه برگردم

حالا به نظرتون این زمانبدی من درسته یا جائیش ایراد داره ?
شماره کیس :2015AS5xxx/ارسال فرمها: یادم نیست /تعدادا افراد کیس:3نفر/دریافت نامه دوم:28 آپریل /کنسولگری:آنکارا که تغییرش دادن به ایروان/مصاحبه:11 جون (یکضرب شدم) /گرفتن ویزا: بخاطر مشکلی که برای سفارت بوجود اومد 28 جون Cool /مقصد : کالیفرنیا Glendale
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
تا جاییکه میدونم دو تا سه روز کاری بعد از مصاحبه ویزاها آماده میشه ...
و باز هم تاجاییکه میدونم باید جواب آزمایش اعضای کیس با پاسپورت ها تحویل داده بشه و بعد ویزا تعلق بگیره .
مثلا فکر کنم کارمندا مدارک پزشکی رو وقتی تحویل میگیرن (چه بعد از مصاحبه چه موقع مصاحبه) اونا رو چک میکنن بعد ویزا رو تحویل میدن
حالا باز دوستان ببینید چه نظری دارن..
تشکر کنندگان: may3am ، k1_m_1358 ، Daneshjo
(2015-05-02 ساعت 15:51)fa15 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ایا از کسانی که به مصاحبه رفتن کپی ترجمه هارو هم گرفتن و ایا نیاز هست واسه هم چین کاری؟

من کلی پرینت و کپی برده بودم چیزی نخواستن
تشکر کنندگان: may3am ، fa15 ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Daneshjo
سلام بر دوستان

من و همسرم 11 می در سفارت ایروان مصاحبه داریم. الان تقریبا همه مدارکمون آماده است. فقط ما تست آنتی بادی آبله مرغون نداریم. به دکتر هم ایمیل زدم و این موضوع رو گفتم اما جواب نداد. به نظرتون اگه بهشون بگیم که آبله مرغون گرفتیم حرفمون رو قبول می کنند؟ کسی تجربه مشابه نداره؟

با سپاس
Case No.: 2015-51XX - ارسال فرم 260: 19 می 2014 -نفرات کیس: 2
تاریخ کارنت: 24 مارچ 2015 تاریخ مصاحبه: 11 می 2015 - سفارت: ایروان - نتیجه: AP-
خودم و همسرم: شغل دولتی-همسرم: سربازی ارتش
آپدیت ها: 11-13-14-19 می و 2 جون (آپ سفارت)- آپدیت کلیرنس 20 جولای
کلیرنس:21 جولای Rolleyes - دریافت ویزا:28 جولای

تشکر کنندگان: mel ، k1_m_1358 ، hilda60
(2015-05-02 ساعت 23:04)nmir نوشته:  سلام بر دوستان

من و همسرم 11 می در سفارت ایروان مصاحبه داریم. الان تقریبا همه مدارکمون آماده است. فقط ما تست آنتی بادی آبله مرغون نداریم. به دکتر هم ایمیل زدم و این موضوع رو گفتم اما جواب نداد. به نظرتون اگه بهشون بگیم که آبله مرغون گرفتیم حرفمون رو قبول می کنند؟ کسی تجربه مشابه نداره؟

با سپاس

آنتی بادی آزمایش خاصی نیست فقط فکر میکنم یکم زمانبر باشه آزمایشه اون ...
میتونید از هر آزمایشگاهی بگیرید و ببرید فکر نکنم حتما تایید پاستور یا حلال احمر رو بخواد . اینجوری حداقل حرفتون رو باور میکنن ...
دکتر حتما جواب ایمیل رو میده ... نهایتا بیشتر از 2 روز طول نمیکشه که جواب بده
من دیروز زنگ زدم منشی اش گفت امروز نمیاد ... ایشا الله تا فردا یا پس فردا بهتون جواب میده ...
ما پسرمون پارسال آبله مرغون گرفت ولی آزمایش آنتی بادیش نشون میداد که آبله مرغون نگرفته Sad که خیلی عجیب بود برا همین ما داریم با خودمون عکس میبریم که نشون بدیم گرفته Big Grin
نهایتش یه واکسن بهتون میزنه که اونم فکر میکنم بعید باشه ...
زیاد خودتون رو نگران نکنید ...

به قول دوستمون ایروان جای نگرانی نداره ...
تشکر کنندگان: hilda60
سلام دوستان
شماره کیس من 2015ASXX5XXX و تاریخ 2 جون به من وقت مصاحبه دادن در ارمنستان که نمیتونم برم!!! ایمیل زدم درخواست کردم وقت مصاحبه منو یک هفته عقب بندازن ولی هنوز جواب ندادن.
کسی تجربه عقب انداختن وقت مصاحبه رو داره؟ قبول میکنن؟

ممنون
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-05-03 ساعت 00:05)mohd74 نوشته:  سلام دوستان
شماره کیس من 2015ASXX5XXX و تاریخ 2 جون به من وقت مصاحبه دادن در ارمنستان که نمیتونم برم!!! ایمیل زدم درخواست کردم وقت مصاحبه منو یک هفته عقب بندازن ولی هنوز جواب ندادن.
کسی تجربه عقب انداختن وقت مصاحبه رو داره؟ قبول میکنن؟

ممنون

سلام
بله دوست عزیز معمولا موافقت میکنن و قبلا هم بودن کسانی که این کارو انجام دادن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60

با سپاس

ايروان واكسن ابله مرغون نداره يعني اگه فرض رو بزاره رو اين موضوع كه شما نگرفتيد و بايد واكسن بزنيد باز نميتونه بزنه فقط يادداشت ميكنه كه رفتيد امريكا بايد بزنيد بنابراين جاي نگراني نيست ، درضمن منم همون روز مصاحبه دارم به همراه دو نفر ديگه از دوستان يه خانواده ٣ نفره و يه خانواده ٢ نفره ؛)
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، hilda60 ، msar
(2015-05-03 ساعت 08:37)mel نوشته:  

با سپاس

ايروان واكسن ابله مرغون نداره يعني اگه فرض رو بزاره رو اين موضوع كه شما نگرفتيد و بايد واكسن بزنيد باز نميتونه بزنه فقط يادداشت ميكنه كه رفتيد امريكا بايد بزنيد بنابراين جاي نگراني نيست ، درضمن منم همون روز مصاحبه دارم به همراه دو نفر ديگه از دوستان يه خانواده ٣ نفره و يه خانواده ٢ نفره ؛)

11 می چقدر شلوغه!! ما هم همون روز هستیم
این چهارشنبه میریم ایروان، امیدوارم بتونیم ویزای یکضرب بگیریمWink
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: h_researcher ، k1_m_1358 ، fa15 ، may3am ، hilda60 ، mel ، Daneshjo ، Daneshjo ، Daneshjo ، msar
(2015-05-03 ساعت 08:43)farnaz s نوشته:  [quote='mel' pid='603066' dateline='1430626020']
[quote='nmir' pid='602856' dateline='1430591696']

11 می چقدر شلوغه!! ما هم همون روز هستیم
این چهارشنبه میریم ایروان، امیدوارم بتونیم ویزای یکضرب بگیریمWink
ارزوی ویزای یک ضرب برای همه شما دوستان گل امیدوارم که همتون با ویزای یکضرب برگردین.
کلی انرژی مثبت +++++++++++++++++++++++++++++++++
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: may3am ، farnaz s ، m.ghoreishi ، behjat ، hilda60 ، mel ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان