کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به هم قطارهای ایروانی
من امروز با اتوبوس راهی هستم به ایروان ... اگه کاری داشتین اونجا و بتونم حتما براتون انجام میدم.
واسه منم دعا کنید به این ویزا خیلی نیاز دارم .
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، ehsan_pars ، faravaz ، Daneshjo
سلام دوستان
با تبریک فراوان به همه دوستانی که ویزاشون رو دریافت کردن
من 9 jun مصاحبه دارم
یک سوالی که دارم البته ممکن هست تکراری باشه
می خواستم بدونم مدارک رو باید روز سفارت همراه ببریم یا مثل آنکارا باید دوهفته قبل پست کنیم
ممنون میشم از راهنماییتون
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، Daneshjo
سلام دوستان
من 9 jun مصاحبه دارم
می خواستم بدونم مدارک رو باید روز سفارت همراه ببریم یا مثل آنکارا باید دوهفته قبل پست کنیم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 9 jun مصاحبه دارم
تشکر کنندگان:
لطفا اگر کسی از دوستان روز 9 jun مصاحبه دارن پیام توی خصوصی بذارن که تو کدوم هتل اقامت دارن
تشکر کنندگان: hamid99
(2015-05-06 ساعت 14:59)پرشاد نوشته:  سلام دوستان
من 9 jun مصاحبه دارم

سلام
مدارک رو همان روز ببرید سفارت،نیاز به پست نیست
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi
(2015-05-06 ساعت 14:59)پرشاد نوشته:  سلام دوستان
من 9 jun مصاحبه دارم
سلام احتیاج به ارسال مدارک نیست اونجا از شما میگیرن . کلا دنگ و فنگ ایروان خیلی کمتر از انکارا هست موقف باشید
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، hilda60 ، Daneshjo ، m.ghoreishi ، hamid99
(2015-05-05 ساعت 13:26)farnaz s نوشته:  سلام، بچه هایی که الان ارمنستان هستن آب و هوا چه جوریه؟ هواشناسی میگفت بارونیه، درسته؟

سلام ابری و بارونی ولی جمهع و شنبه /افتابی خواهد بود لباسی که یه مقدار گرم باشه بردارید کاپشن بهاری کافیه پالتو و ... نمی خواد
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-05 ساعت 13:31)farnaz s نوشته:  بچه ها منم 3ماه قبل از اعلام نتایج عقد کردم. دارم با خودم چند تا عکس هم میبرم که اگه خواستن نشون بدم.اما از کجا میفهمن عکسها مال قبل نتایجه؟!! چه جوری میشه ثابت کرد؟

سلام بر اساس تجربه سایر دوستان بهتره پرینت از مکالمات هرر دو نفر و پرینت از ایمیل هاتون که قبل از اعلام نتایج لاتاری باشه حتما ببریید
(#) کلریر 27 july
تشکر کنندگان: hilda60
سلام به همه دوستان
میخواستم نظرتون راجع به این که تا جلفا یا تبریز با قطار بریم و از اونجا به مرز ارمنستان بریم و از مرز تا ایروان تاکسی کرایه کنیم رو بدونم . به نظرتون انتخاب این نحوه رفت چقدر ریسک داره ؟
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-06 ساعت 18:19)faravaz نوشته:  سلام به همه دوستان
میخواستم نظرتون راجع به این که تا جلفا یا تبریز با قطار بریم و از اونجا به مرز ارمنستان بریم و از مرز تا ایروان تاکسی کرایه کنیم رو بدونم . به نظرتون انتخاب این نحوه رفت چقدر ریسک داره ؟
دوست عزیز سفرنامه من رو بخونید من کاملن توضیح دادم . موفق باشید
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، m.ghoreishi ، faravaz
خوب دوستان عزیز من بالاخره ویزای شوهرم را گرفتم سه روز طول کشید گفته بودند زنگ میزنند امروز صبح که تو سایت ceace. دیدم کیسش ایشود شده، ساعت دوازده و نیم رفتم سفارت موقع نهارشون بود یکساعت معطل شدم بین دوستان مصاحبه ای منو فرستاد تو گفت پنج روز کاری طول میکشه آماده نیست خلاصه برگشتم دیدم دخترم پیغام گذاشته که ایمیل زدند ساعت سه برو ویزارو بگیر نیومده دوباره برگشتم و ویزارو گرفتم خلاصه کار ما به پایان رسید انشاالله همه موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، SomeOneX ، m.ghoreishi ، mel ، ARSAMNEW ، faravaz ، ehsan_pars ، hamid99 ، hamed shayan
(2015-05-06 ساعت 18:39)behjat نوشته:  خوب دوستان عزیز من بالاخره ویزای شوهرم را گرفتم سه روز طول کشید گفته بودند زنگ میزنند امروز صبح که تو سایت ceace. دیدم کیسش ایشود شده، ساعت دوازده و نیم رفتم سفارت موقع نهارشون بود یکساعت معطل شدم بین دوستان مصاحبه ای منو فرستاد تو گفت پنج روز کاری طول میکشه آماده نیست خلاصه برگشتم دیدم دخترم پیغام گذاشته که ایمیل زدند ساعت سه برو ویزارو بگیر نیومده دوباره برگشتم و ویزارو گرفتم خلاصه کار ما به پایان رسید انشاالله همه موفق باشید
تبریک فراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااوان من و همسرم رو پذیرا باشید....
دوشنبه تحویل دادید و چهارشنبه یعنی امروز ویزا رو گرفتید درسته؟
همون خانوم ایرانیه گفت پنج روز طول میکشه؟؟ امروز بهتون گفتن یا روز اول؟
پس اینجور که تا الان دیدیدم دو روز بعد از تحویل پاسپورت به سفارت
روز دوم بعدازظهر یا با تماس تلفنی یا با ایمیل اطلاع میدن
درسته
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Daneshjo ، behjat
(2015-05-06 ساعت 18:39)behjat نوشته:  خوب دوستان عزیز من بالاخره ویزای شوهرم را گرفتم سه روز طول کشید گفته بودند زنگ میزنند امروز صبح که تو سایت ceace. دیدم کیسش ایشود شده، ساعت دوازده و نیم رفتم سفارت موقع نهارشون بود یکساعت معطل شدم بین دوستان مصاحبه ای منو فرستاد تو گفت پنج روز کاری طول میکشه آماده نیست خلاصه برگشتم دیدم دخترم پیغام گذاشته که ایمیل زدند ساعت سه برو ویزارو بگیر نیومده دوباره برگشتم و ویزارو گرفتم خلاصه کار ما به پایان رسید انشاالله همه موفق باشید
به سلامتی یه نورااااااااااااااااااااااااااااااااا هم به همسرتون بدهکارم بودم.
ارزوی کلیر برای بقیه همسران از جمله همسر هیلدا خانم ، خانم معینی . بقیه رو یادم نیس . کلن همه کلیرنس خورده ها
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، h_researcher ، hilda60 ، Daneshjo ، m.ghoreishi ، mel ، ARSAMNEW ، مریم معینی
(2015-05-06 ساعت 19:08)hilda60 نوشته:  
تبریک فراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااوان من و همسرم رو پذیرا باشید....
دوشنبه تحویل دادید و چهارشنبه یعنی امروز ویزا رو گرفتید درسته؟
همون خانوم ایرانیه گفت پنج روز طول میکشه؟؟ امروز بهتون گفتن یا روز اول؟
پس اینجور که تا الان دیدیدم دو روز بعد از تحویل پاسپورت به سفارت
روز دوم بعدازظهر یا با تماس تلفنی یا با ایمیل اطلاع میدن
درسته

ممنون از لطفتون من دوشنبه روز اول کاری تحویل دادم اول گفت سه چهار روز امروز بدون اینکه زنگ زده باشن ظهر رفتم که گفت پنج روز طول میکشه اگر یک سوال از داخل میکرد شاید دوباره مجبور نبودم برم و برگردم بستگی به شلوغی سفارت هم داره امروز کلی ویزای توریستی اومده بودند که اکثر جوانهارو رد کردند شما هم حتما جوری برید که صبح دوشنبه آنجا باشید موفق باشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان