کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-04 ساعت 12:56)Daneshjo نوشته:  سلام من ویزا گرفتم ولی همسرم‌کلیرنس خورد ، گفتن بین ۳ ماه تا ۶ ماه، هیچ مشکلی نداشت حتی معاف شده بود فقط چون من برنده و بعدا ازدواج کرده بودیم کلیرنس خورد حتی همسرم سوال کرد نقص مدارک داشتم ، گفتن نه ،‌فقط مراحل اداری باید طی بشه ،
فقط میخوام بدونم که ممکنه زودتر از اون تاریخی که گفتن همسرم کلیر بشه ؟؟؟ زودتر از ۳ -۶ ماه ؟؟؟

سلام
تبریک میگم خدمتتون چون شما 80% راه رو طی کردین و انشالا بزودی همسرتون کلییر خواهد شد. اگر قرار بر ریجکت کردن بود افیسر بدون رودربایستی این کارو میکرد پس حالا که به مراحل اداری رسیدین خوشحال باشید و شاکر. فقط یک سوال: از شما البوم عکس یا مدرکی دال بر اثبات ارتباط قبل از اعلام نتایج لاتاری نخواستند؟ معمولا برای همچین مواردی اینگونه عمل میکنند. پس شما هم عکس یا هر مدرکی که ثابت کننده ارتباط قبلی شماست اماده کنید.ممکنه با ایمیل بهتون اعلام کنن که این مدارک رو بیارید و ویزاتون رو بگیرید
((البته با توجه به اینکه گفتید همسرتون نه شغل دولتی و نه سربازی داشتند))
در مورد 3 تا 6 ماه معمولا افیسر ماکزیمم تایم رو اعلام میکنه و در مورد شمام همینطور شده پس نگران نباشید و از 30-40 روز اینده منتظر خبرهای خوب باشید.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: fa15 ، Daneshjo ، hilda60 ، k1_m_1358
تبريك تبريك تبريك،به قول جناب قريشي ٨٠٪ راهو رفتين پس نگران باقي راه نباشين،ما هم دعا ميكنيم زودتر از انتظار همسرتون كلير شن
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، p00ya2001 ، Daneshjo
تبريك تبريك تبريك،به قول جناب قريشي ٨٠٪ راهو رفتين پس نگران باقي راه نباشين،ما هم دعا ميكنيم زودتر از انتظار همسرتون كلير شن
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-04 ساعت 14:36)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 12:56)Daneshjo نوشته:  سلام من ویزا گرفتم ولی همسرم‌کلیرنس خورد ، گفتن بین ۳ ماه تا ۶ ماه، هیچ مشکلی نداشت حتی معاف شده بود فقط چون من برنده و بعدا ازدواج کرده بودیم کلیرنس خورد حتی همسرم سوال کرد نقص مدارک داشتم ، گفتن نه ،‌فقط مراحل اداری باید طی بشه ،
فقط میخوام بدونم که ممکنه زودتر از اون تاریخی که گفتن همسرم کلیر بشه ؟؟؟ زودتر از ۳ -۶ ماه ؟؟؟

سلام
تبریک میگم خدمتتون چون شما 80% راه رو طی کردین و انشالا بزودی همسرتون کلییر خواهد شد. اگر قرار بر ریجکت کردن بود افیسر بدون رودربایستی این کارو میکرد پس حالا که به مراحل اداری رسیدین خوشحال باشید و شاکر. فقط یک سوال: از شما البوم عکس یا مدرکی دال بر اثبات ارتباط قبل از اعلام نتایج لاتاری نخواستند؟ معمولا برای همچین مواردی اینگونه عمل میکنند. پس شما هم عکس یا هر مدرکی که ثابت کننده ارتباط قبلی شماست اماده کنید.ممکنه با ایمیل بهتون اعلام کنن که این مدارک رو بیارید و ویزاتون رو بگیرید
((البته با توجه به اینکه گفتید همسرتون نه شغل دولتی و نه سربازی داشتند))
در مورد 3 تا 6 ماه معمولا افیسر ماکزیمم تایم رو اعلام میکنه و در مورد شمام همینطور شده پس نگران نباشید و از 30-40 روز اینده منتظر خبرهای خوب باشید.

سلام
نه، از ما آلبوم عكس نخواستند ولي عكس همراهمان بود. به شما چند روز كليرنس دادند؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-05-04 ساعت 14:12)behjat نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 13:29)Daneshjo نوشته:  سلام من خط ندارم اینجا ،ساعت ده میرم سفارت بقیه روز هم تو شهر میچرخم انشاالله همدیگر را میبینیم براتون آرزوی ویزای یکضرب میکنم موفق باشید
سلام بهجت خانم تبریک مجدد برای اینکه همسرتون کلیر شد ، امروز صب من ویزا گرفتم ولی همسرم کلیرنس خورد الان حال شمارو درک میکنمSad خیلی بد!!
به همسر شما گفتن چند ماه کلیرنس خورده ، و آیا دقیقا همون چیزیکه گفتن بود یا زودتر کلیر شد ، آفیسر به من گفت به شما پیشنهاد میکنم تا قبل از ۶ ماه بری آمریکا و به همطرم گفت ۳-۶ ماه ممکنه طول بکشه !!! مدارکمون کامل بود آفیسرم گفت نقص مدرک ندارید فقط مراحل اداری باید طی بشه ، به شما همینو گفت ؟! همسرم نه کار دولتی داشت نه سربازی رفته بود معاف شده بود ...

سلام، نگران نباشید ویزای خودتون مبارک باشه شوهرمن هم معاف شده بود و کار دولتی هم نداشت اول که به گفتن هردو قبولید فرداش زنگ زدند گفتند شوهرتون بررسی نیاز داره شما میگیرید یا صبر میکنید که من گفتم میگیرم نگفتند کارش چند ماه طول میکشه ولی ۸۰روز طول کشید موارد با هم فرق میکنه انشاالله زود درست میشه توکل به خدا موفق باشید
[/quote]

ممنون از راهنماييت. اگر كاري از دست ما بر مياد خبر بدين. ما تا 5 شنبه صبح ايروان ميمونيم.

تشکر کنندگان:
(2015-05-04 ساعت 16:02)الناز٢ نوشته:  تبريك تبريك تبريك،به قول جناب قريشي ٨٠٪ راهو رفتين پس نگران باقي راه نباشين،ما هم دعا ميكنيم زودتر از انتظار همسرتون كلير شن

ممنون
انشااله شما يك ضرب بگيريد.
اگر شماره شخصي رو براي اجاره خونه خواستيد به ما بگيند. در ضمن در خصوص موندن در ايروان ميتونم بازم راهنمايي كنم.

تشکر کنندگان:
(2015-05-04 ساعت 16:18)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 14:12)behjat نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 13:29)Daneshjo نوشته:  سلام من خط ندارم اینجا ،ساعت ده میرم سفارت بقیه روز هم تو شهر میچرخم انشاالله همدیگر را میبینیم براتون آرزوی ویزای یکضرب میکنم موفق باشید
سلام بهجت خانم تبریک مجدد برای اینکه همسرتون کلیر شد ، امروز صب من ویزا گرفتم ولی همسرم کلیرنس خورد الان حال شمارو درک میکنمSad خیلی بد!!
به همسر شما گفتن چند ماه کلیرنس خورده ، و آیا دقیقا همون چیزیکه گفتن بود یا زودتر کلیر شد ، آفیسر به من گفت به شما پیشنهاد میکنم تا قبل از ۶ ماه بری آمریکا و به همطرم گفت ۳-۶ ماه ممکنه طول بکشه !!! مدارکمون کامل بود آفیسرم گفت نقص مدرک ندارید فقط مراحل اداری باید طی بشه ، به شما همینو گفت ؟! همسرم نه کار دولتی داشت نه سربازی رفته بود معاف شده بود ...

سلام، نگران نباشید ویزای خودتون مبارک باشه شوهرمن هم معاف شده بود و کار دولتی هم نداشت اول که به گفتن هردو قبولید فرداش زنگ زدند گفتند شوهرتون بررسی نیاز داره شما میگیرید یا صبر میکنید که من گفتم میگیرم نگفتند کارش چند ماه طول میکشه ولی ۸۰روز طول کشید موارد با هم فرق میکنه انشاالله زود درست میشه توکل به خدا موفق باشید

ممنون از راهنماييت. اگر كاري از دست ما بر مياد خبر بدين. ما تا 5 شنبه صبح ايروان ميمونيم.
[/quote]
ممنونم نه فقط منتظر تماس سفارتهستم تا ویزارو بگیرم بر میگردم بهتون خوش بگذره و نگرانم نباشید انشاالله شوهرت زود کارش درست میشه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-04 ساعت 12:56)Daneshjo نوشته:  [quote='m.ghoreishi' pid='603642' dateline='1430690548']
[quote='Daneshjo' pid='603618' dateline='1430687264']
سلام من ویزا گرفتم ولی همسرم‌کلیرنس خورد ، گفتن بین ۳ ماه تا ۶ ماه، هیچ مشکلی نداشت حتی معاف شده بود فقط چون من برنده و بعدا ازدواج کرده بودیم کلیرنس خورد حتی همسرم سوال کرد نقص مدارک داشتم ، گفتن نه ،‌فقط مراحل اداری باید طی بشه ،
به به مبارکه ویزاتون . اصلا نگران نباشید به زودی همسر عزیز هم کلیر میشن و باهم پرواز میکنید . فقط من موندم چقد اون افیسر بی سلیقه بوده ، چطور دلش اومد به اون گل پسر ویزا یه ضرب نده؟؟؟!!!!!
ولی در کل نگران نباشید.
چند روز باقیمونده که اونجا هستین برین خوش بگذرونید.
دیگه ناچارا اقا باید یه سفر مجردی هم بره ایروان WinkBig GrinWinkBig Grin
منم اگه بودم حاضرم همراهش برم اگه سرکار خانم همسر گرامی بنده اجازه بدن.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-04 ساعت 12:29)الناز٢ نوشته:  هورااااااااا براي همه بچه هايي كه ماه مي خبر كلير شدن يا گرفتن ويزاي يكضربشونو شنيديم يا قرار به زودي بشنويم
ممنون ميشم اگه يه كوچولو در مورد هزينه ونوع پروازتون و اقامتتون هم توضيح بدين،ما اخر مي مصاحبه داريم
يه سؤال هم در مورد كپي ،ايا كپي هم از مدرك و هم از ترجمه؟و ايا كپي برابر اصل؟
براي تك تكتون بهترين و بزرگترين موفقيت هارو إرزو دارم.......
سلام
همه چیز به خودتون ربط داره . اگه بچه کوچک داریید هوایی بهتر از زمینی چون راه طولانی . تور خوبی داره بدی هم داره . بدی اینکه امکان تمدید زمان موندن در ارمنستان نیست اگر هم باشه هزینه کنسلی بلیط هواپیما خیلی زیاده .
آپارتمانهای خوبی وجود داره که میشه در اختیار گرفت . که به نظر من از هتل اقتصادی تره.
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: Daneshjo
مرسي از راهنمايي بچه ها،من و همسرم ٢نفري،قصد رفتن با هواپيما داريم كه سه شنبه وقت مصاحبه و دوشنبه وقت مديكالمون،تا حالا كه تور مناسبي پيدا نكردم،دنبال جايي مناسب با حداقل هزينم،اگر در مورد هر كدوم پيشنهادي دارين ممنون ميشم
تشکر کنندگان: asher ، p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-05 ساعت 03:11)الناز٢ نوشته:  مرسي از راهنمايي بچه ها،من و همسرم ٢نفري،قصد رفتن با هواپيما داريم كه سه شنبه وقت مصاحبه و دوشنبه وقت مديكالمون،تا حالا كه تور مناسبي پيدا نكردم،دنبال جايي مناسب با حداقل هزينم،اگر در مورد هر كدوم پيشنهادي دارين ممنون ميشم

سلام
یک شنبه هم پرواز دارم شما کی هست پروازتون ؟
منم دوشنبه وقت دکتر دارم و چهار شنبه مصاحبه
پس اونجا میبینمتون
شماره کیس: ***2015AS5 ,کنسولگری: Yerevan ,تعداد افراد منظور در کیس : 1 ,مصاحبه: May , کلیر بعد از ۲۱ روز
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، Daneshjo
(2015-05-05 ساعت 03:11)الناز٢ نوشته:  مرسي از راهنمايي بچه ها،من و همسرم ٢نفري،قصد رفتن با هواپيما داريم كه سه شنبه وقت مصاحبه و دوشنبه وقت مديكالمون،تا حالا كه تور مناسبي پيدا نكردم،دنبال جايي مناسب با حداقل هزينم،اگر در مورد هر كدوم پيشنهادي دارين ممنون ميشم

ماهم سه شنبه وقت مصاحبه داریم و یک شنبه پرواز
پس حتما میبینیمتون اونجا
برا اپارتمان هم من از هیور رزو کردم تخفیف هم دادن
اگه کمکی خواستی من درخدمتم
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: k1_m_1358
بچه ها کسی هست بدونه من چه جوری میتونم اسمم رو عوض کنم
لطفا کمک کنید
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان:
سلام، بچه هایی که الان ارمنستان هستن آب و هوا چه جوریه؟ هواشناسی میگفت بارونیه، درسته؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
بچه ها منم 3ماه قبل از اعلام نتایج عقد کردم. دارم با خودم چند تا عکس هم میبرم که اگه خواستن نشون بدم.اما از کجا میفهمن عکسها مال قبل نتایجه؟!! چه جوری میشه ثابت کرد؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: hilda60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان