کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-01 ساعت 14:24)ahuraee نوشته:  دوستان با كمك و راهنمايي دوستان كار مديكال ما با دكتر انوش خيلي ساده انجام شد و فردا ميريم جواب رو ميگيريم

موفق باشید

دوستان
توی ارمنستان بخواهیم هتل بگیریم حول و حوش کجا بگیریم بهتره ؟یا اصلا مهم نیست به لحاظ رفت و امد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Daneshjo ، smpf ، bahar101
(2015-07-02 ساعت 13:51)houshym نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 14:24)ahuraee نوشته:  دوستان با كمك و راهنمايي دوستان كار مديكال ما با دكتر انوش خيلي ساده انجام شد و فردا ميريم جواب رو ميگيريم

موفق باشید

دوستان
توی ارمنستان بخواهیم هتل بگیریم حول و حوش کجا بگیریم بهتره ؟یا اصلا مهم نیست به لحاظ رفت و امد
حوالی میدان جمهوری.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: Daneshjo ، bahar101 ، ed2008
سلام دوستان
خواهشن كساني كه تجربه دارند راهنمايي كنند
ما الان از مصاحبه امديم و يه برگه ابي به ما داد و به ما گفت مدارك بيشتر از رابطه و ازدواجتون ميخوام
من ده تا عكس بهش دادم ولي درست نگاه نكرد و گفت عكساي بيشتر و يا ايميل و چيزاي ديگه برام بياريد بندازيد دوشنبه تو صندوق
كسي تجربه داره راهنمايي كنه كه چيكار كنم واقعا گيج شدم
ازدواج ما سه ماه قبل از قبولي بود
بهمن نود و دو
مرسي از همه

شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: Daneshjo ، bahar101
(2015-07-02 ساعت 16:10)ahuraee نوشته:  سلام دوستان
خواهشن كساني كه تجربه دارند راهنمايي كنند
ما الان از مصاحبه امديم و يه برگه ابي به ما داد و به ما گفت مدارك بيشتر از رابطه و ازدواجتون ميخوام
من ده تا عكس بهش دادم ولي درست نگاه نكرد و گفت عكساي بيشتر و يا ايميل و چيزاي ديگه برام بياريد بندازيد دوشنبه تو صندوق
كسي تجربه داره راهنمايي كنه كه چيكار كنم واقعا گيج شدم
ازدواج ما سه ماه قبل از قبولي بود
بهمن نود و دو
مرسي از همه

نگران نباشيد
هر دو نفر كليرنس خوردين ؟
از اونجاييكه بهتون گفتن چه مداركي براشون ببريد يعني بعد از بردن مدارك بيشتر و جلب اعتماد اونها كلير ميشين اين پروسه بعيد ميدونم بيشتر از بيست روز يا يه ماه طول بكشه بازم علماي گروه پاسخ بدن، شما بياييد توي تاپيك كليرنس 2015 اونجا از مديران و افراد پيشكسوت كمك بگيرين.
ما هم ازدواجمون قبل از اعلام نتايج بود، ولي از ما هيچي نخواستن شانسيه از هز كيسي يه چيزي ميخوان ولي در عوض همسرم كليرنس خورد.
تجربه ي كيس هايي شبيه شما و خودمون رو قبلا خوندم دوستاني بودن كه حتي پرينت مكالماتشون رو بردن و عكس هاي مربوط به دوران نامزدي و عكسهاي عروسيشون كه به همراه خونواده هاشون عكس گرفته بودن ، كلا يه آلبوم واسشون عكس ببر حله نگران نباش، اگر از خانواده تون كسي ميتونه با هواپيما يا اتوبوس براتون عكسهارو بفرسته بگين براتون بفرسته و دوشنبه صب براشون ببرين .بايد ببرين داخل سفارت بندازين توي صندوقي كه كارمند سفارت راهنماييتون ميكنه .تا چهارشنبه هم بايد ويزاتون رو بدن.
به نظر من اين كليرنس رو واسه اين به شما دادند كه زمان بيشتري داشته باشن تا اين 20 روز خرابي سيستم كه كارشون رو عقب انداخته و خيلي از دوستان كه بايد كلير بشن و ويزاشون داره دير ميشه رو ، رسيدگي كنن....
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: bahar101 ، smpf ، ed2008 ، الناز٢
مرسي دوست من ولي من يك البوم از عكس عروسي و ديگر عكسها بهش دادم كه اصلا نگاه نكرد و گفت ممكنه همه تو يه روز باشه
باز همون عكسها رو بندازم تو صندوق؟
مسيج به درد ميخوره پرينت بگيرم ببرم از دو سال قبل همه تو گوشي هست؟
ما ماه عسل تركيه رفتيم و تو پاس خروجمون خورده اين ميتونه مدرك خوبي باشه كه روز بعد عروسي رفتيم؟

تشکر کنندگان: Daneshjo ، bahar101 ، smpf
(2015-07-02 ساعت 16:35)ahuraee نوشته:  مرسي دوست من ولي من يك البوم از عكس عروسي و ديگر عكسها بهش دادم كه اصلا نگاه نكرد و گفت ممكنه همه تو يه روز باشه
باز همون عكسها رو بندازم تو صندوق؟
مسيج به درد ميخوره پرينت بگيرم ببرم از دو سال قبل همه تو گوشي هست؟
ما ماه عسل تركيه رفتيم و تو پاس خروجمون خورده اين ميتونه مدرك خوبي باشه كه روز بعد عروسي رفتيم؟

آره همون آلبوم رو ببر دوباره چون ميگي نديده ، پرينت مسيجاتم اگر ميتوني بگير بي تاثير نيست همونطور كه گفتم يكي پرينت تلفنشون رو برده بود
حتما هم از صفحه ي مربوط به خروجي تركيه كپي بگير و توضيح بده كه بعد از ازدواج دوتايي رفتيد ماه عسل، حتي ميتوني پرينت هزينه هاي كلي كه براي عروسيت كردي رو كه مربوط به 92 هست رو از بانك بگيري و بگي اينم مربوط ميشه به همون تاريخ كه هزينه ي عروسيمون بوده ...
بعضي از عكسها پايينش تاريخ ميخوره اگر بتوني عكسايي كه با اون مدل دوربين گرفته شده رو بهشون بدي ديگه حرفي نميمونه
اين چيزا از نظر ما شايد خنده دار باشه ولي براي اونا مدركه ديگه....و يه كار ديگه اي كه ميتوني انجام بدي اينه طي نامه اي كه ميخواي بندازي توي صندوق بگي كه ميتونم دوباره براتنون قسم بخورم چون به قسم خيلي معتقدن..
اميدوارم موفق بشي

تشکر کنندگان: smpf ، الناز٢
مرسي از دوستان من يه تعداد ديگه عكس از گوشيم چاپ كردم شد پنجاه تا با قبليا و با پاي قبليم و توضيحش كه مال ماه عسل هست و فرداي ازدواج رفتيم با پاس اصليمون انداختم تو صندوق
و تا دوشنبه صبح مسيجهام و يه تعداد محدودي مكالمه در وايبر دارم كه اونم پرينت ميگيرم و ميندازم
اميدوارم بشه
فقط اگه اينا كافي نباشه ممكنه كلن ريجكن كنن و يا وقت دارم بيام ايران پرينت خط رو بگيرم؟
مرسي از راهنمايي تك تك دوستان

تشکر کنندگان: Daneshjo ، bahar101 ، smpf
(2015-07-02 ساعت 11:16)h_researcher نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 21:17)khatarnak نوشته:  برای منم دعا کنید چون توی زمستان قرار برم ارمنستان حال نمی دونم

با قطار برم یا با اتوبوس یا با هواپیما ...Big Grin

دوستانی که عازمند موفق و پیروز باشند

من بهمن ماه زمینی رفتم،نگران نباشید
ایشالا همه چی بر وفق مراد خواهد بود

من منتظر پاسخ سفارتم ولی به احتمال قوی توی زمستان هست

همیشه دوست داشتم که یکبار سفر زمینی برم گرچه پدرم درومده با اتوبوس

و قطار سفر های 24 ساعته به شهرهای جنوبی داشتم اما همیشه

دوست داشتم یکبار با ماشین شخصی برم دور کشورهای همسایه

حال اگر کسانی مابل بودند دوستانه برای اموریات سفارت برن چند نفر بشیم

و با یک ماشین سخصی دوستانه سفر کنیم اینم نظر من بود
تشکر کنندگان: Daneshjo ، bahar101 ، smpf ، h_researcher
(2015-07-02 ساعت 18:31)ahuraee نوشته:  مرسي از دوستان من يه تعداد ديگه عكس از گوشيم چاپ كردم شد پنجاه تا با قبليا و با پاي قبليم و توضيحش كه مال ماه عسل هست و فرداي ازدواج رفتيم با پاس اصليمون انداختم تو صندوق
و تا دوشنبه صبح مسيجهام و يه تعداد محدودي مكالمه در وايبر دارم كه اونم پرينت ميگيرم و ميندازم
اميدوارم بشه
فقط اگه اينا كافي نباشه ممكنه كلن ريجكن كنن و يا وقت دارم بيام ايران پرينت خط رو بگيرم؟
مرسي از راهنمايي تك تك دوستان

خير خيلي بعيد ميدونم ريجكت بشين اگر قرار بود ريجكتتون كنن همين امروز ريجكت ميشدين
يكي از دوستاني كه با ما مصاحبه داشت ولي لاتاري نبودن مهاجرتي بودن پسرشون كه امريكا بود براشون درخواست داده بود از ايشون برگه مالياتي پسرشون رو خواستن ، كه اين بنده خداها برگشتن ايران بعد از حدود بيست روز رفتن ايروان و برگه مالياتي رو بردن و خانم ويزاش رو گرفت رفت امريكا ولي همسرشون هنوز كلير نشدن كه برن
اينو گفتم براي اينكه ممكنه به شما هم اين زمان رو بدن كه بيايي ايران و پرينت بگيري و برگردي....
ولي اميدوارم دوشنبه عصر بيايي پيغام بزاري كه ويزات رو گرفتيRolleyes
اصلا نا اميد نباش سيستم اينا يكم پيچيدست يه دفعه يه كارايي ميكنن كه غير قابل پيش بيني هست...

تشکر کنندگان: shahin61 ، hilda60 ، bahar101 ، smpf
مرسي از همه دوستان واقعا اين بلاتكليفي حس بديه من حتي نميدونم بليط برگشت رو كي بگيرم

تشکر کنندگان: smpf ، الناز٢
بچه ها هرکی هفته اول اگوست مصاحبه داره بگین با هم هماهنگ کنیم استرسمون کمتر میشه
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: smpf
سلام دوستان
من درمورد پدرومادرم که ازطریق خانوادگی وقت مصاحبه توی ایروان در مرداد ماه دارند ازتون راهنمایی میخواستم. از اونجایی که سنشون بالاست ، اگه میشه یه هتل خوب که هم از سفارت وهم از بیمارستان زیاد دور نباشه معرفی کنید ، ممنون از لطف و کمکتون
ضمنا یه سوال دیگه هم داشتم ،پدرومادرم روز 11اگوست ساعت 13:30سفارت وقت مصاحبه دارن ودکتر کریستین بهشون روز10اگوست ساعت 12ظهر وقت معاینه داده ، ایا واقعا تا قبل از مصاحبه جوابشون حاضرمیشه که بگیرن وبه سفارت ببرن. یه مقدارنگران زمانبدیشون هستم. مصاحبه خودمون ابوظبی بود ولی مال پدرومادرم ایروان هستش واز سیستم ایروان بی اطلاعم
(2015-07-03 ساعت 16:10)moj21 نوشته:  ضمنا یه سوال دیگه هم داشتم ،پدرومادرم روز 11اگوست ساعت 13:30سفارت وقت مصاحبه دارن ودکتر کریستین بهشون روز۱۰اگوست ساعت 12ظهر وقت معاینه داده ، ایا واقعا تا قبل از مصاحبه جوابشون حاضرمیشه که بگیرن وبه سفارت ببرن. یه مقدارنگران زمانبدیشون هستم. مصاحبه خودمون ابوظبی بود ولی مال پدرومادرم ایروان هستش واز سیستم ایروان بی اطلاعم

نگران نباشید.روز بعد ساعت 12 جواب مدیکال اماده خواهد بود.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ed2008 ، moj21 ، bahar101 ، smpf
دوستان من همچنان منتظر پیشنهاد یه هتل خوب وتمیز درمنطقه ای مناسب ازنظر فاصله به سفارت وبیمارستان و همینطور از نظر محیط اطراف هتل، هستم. ممنون از راهنمایی عزیزان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان