کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-04 ساعت 11:47)shahin61 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 11:26)bahar101 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 04:28)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 01:16)مهدی هژ نوشته:  بچه ها ما ۳ آگوست میشه دوشنبه اول وقت مصاحبه داریم وبچهمون ۲ سالو دو ماهش هست چه پیشنهادی میدید . کی وقت مدیکال بگیریم بهتره با توجه که شنبه و یکشنبه تعطیله و دوشنبه اول وقت مصاحبه داریم

مهدی جان متن ایمیل رو همونطور که خواستی برات فرستادم. در مورد پرواز هم به نظر من باید دوشنبه بلیط بگیری. سه شنبه صبح بری بیمارستان. با توجه به داشتن کودک دو ساله تا جمعه جواب مدیکال اماده میشه.
شنبه و یکشنبه تعطیل و دوشنبه صبح با خیال راحت به مصاحبه بری. این پیشنهاد بندست. موفق باشی
هر دو دکتر هفته اول آگوست مرخصی هستند. ما هم بخاطر بچه ها مجبور شدیم واسه 28 جولای نوبت مدیکال بگیریم . یعنی جز این تاریخ انتخاب دیگه ای نداشتیم ( مصاحبه ما هم ۴ آگوست که سه شنبه است می باشد).
مصاحبه شما چه ساعتی هست ؟ اگر ۲ ببعد باش آیا زود نمیروید؟ پرواز برای کی گرفتید؟

آخه چاره ای نداریم دکتر میگه این تاریخ می تونم واسه مدیکال نوبت بدم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: shahin61 ، smpf ، m.ghoreishi ، Daneshjo
(2015-07-04 ساعت 12:38)bahar101 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 11:47)shahin61 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 01:16)مهدی هژ نوشته:  بچه ها ما ۳ آگوست میشه دوشنبه اول وقت مصاحبه داریم وبچهمون ۲ سالو دو ماهش هست چه پیشنهادی میدید . کی وقت مدیکال بگیریم بهتره با توجه که شنبه و یکشنبه تعطیله و دوشنبه اول وقت مصاحبه داریم

مهدی جان متن ایمیل رو همونطور که خواستی برات فرستادم. در مورد پرواز هم به نظر من باید دوشنبه بلیط بگیری. سه شنبه صبح بری بیمارستان. با توجه به داشتن کودک دو ساله تا جمعه جواب مدیکال اماده میشه.
شنبه و یکشنبه تعطیل و دوشنبه صبح با خیال راحت به مصاحبه بری. این پیشنهاد بندست. موفق باشی
هر دو دکتر هفته اول آگوست مرخصی هستند. ما هم بخاطر بچه ها مجبور شدیم واسه 28 جولای نوبت مدیکال بگیریم . یعنی جز این تاریخ انتخاب دیگه ای نداشتیم ( مصاحبه ما هم ۴ آگوست که سه شنبه است می باشد).
مصاحبه شما چه ساعتی هست ؟ اگر ۲ ببعد باش آیا زود نمیروید؟ پرواز برای کی گرفتید؟

آخه چاره ای نداریم دکتر میگه این تاریخ می تونم واسه مدیکال نوبت بدم
برایتان آرزوی موفقیت دارم..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: bahar101 ، smpf ، hamed shayan ، ریحانا ، Daneshjo
(2015-07-03 ساعت 16:10)moj21 نوشته:  ضمنا یه سوال دیگه هم داشتم ،پدرومادرم روز 11اگوست ساعت 13:30سفارت وقت مصاحبه دارن ودکتر کریستین بهشون روز۱۰اگوست ساعت 12ظهر وقت معاینه داده ، ایا واقعا تا قبل از مصاحبه جوابشون حاضرمیشه که بگیرن وبه سفارت ببرن. یه مقدارنگران زمانبدیشون هستم. مصاحبه خودمون ابوظبی بود ولی مال پدرومادرم ایروان هستش واز سیستم ایروان بی اطلاعم

سلام
بله آماده میشه نگران نباشید
دکتر کریستینه(فکر کنم درستش این باشه) کارش درسته جای نگرانی نیست
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، bahar101 ، smpf ، Daneshjo
سلام بچه ها منم رسیدم ایروان
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-07-05 ساعت 00:52)ARSAMNEW نوشته:  سلام بچه ها منم رسیدم ایروان

موفق باشید منتظر خبرهای خوبتون هستیم
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Shahram914 ، m.ghoreishi ، hamed shayan ، smpf ، Daneshjo ، Alex 2014

من پیشنهادم اینه که وقت مدیکال را چهارشنبه بگیر. با خانم دکتر انوش هم بگیر چون ایشون برای بچه تا 2 روز بعد یعنی جمعه جوابو میده

من روز سه شنبه مدیکال داشتم و برای دختر 5 سال ام دکتر جواب را تا پنجشنبه صبح اماده کرد. پنج شنبه ساعت 2 بعد ظهر هم رفتم مصاحبه.

میتونی سه شنبه با پرواز ماهان بری و چهارشنبه مدیکال را انجام بدی.
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101
(2015-07-05 ساعت 10:42)Masoud.hm نوشته:  

من پیشنهادم اینه که وقت مدیکال را چهارشنبه بگیر. با خانم دکتر انوش هم بگیر چون ایشون برای بچه تا ۲ روز بعد یعنی جمعه جوابو میده

من روز سه شنبه مدیکال داشتم و برای دختر ۵ سال ام دکتر جواب را تا پنجشنبه صبح اماده کرد. پنج شنبه ساعت ۲ بعد ظهر هم رفتم مصاحبه.

مرسی غزیز ولی فکر کنم چهار شنبه نیستش الان میخام ایمیل بزنم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101
دوستان آیا دکتر کریستین جواب ایمیل درخواست وقت مدیکال رو تا الان داده؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، Daneshjo ، David2

سلام
منم 5 اگوست مصاحبه دارم
شما از کجا متوجه شدید هر دو دکتر مرخصی هستند؟؟؟؟
ممنون
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-07-05 ساعت 17:49)hamed shayan نوشته:  دوستان آیا دکتر کریستین جواب ایمیل درخواست وقت مدیکال رو تا الان داده؟
جواب ما رو داد . مصاحبه ما 4 آگوسته که دکتر گفت من در این تاریخ مرخصی هستم و با دکتر انوش هماهنگ کنید. انوش هم گفت من اون هفته مرخصی هستم . و تنها زمانی که می تونم به شما نوبت بدم 28 جولای است و من ناچارا این تاریخ را قبول کردم

(2015-07-05 ساعت 18:30)ebrahim1e نوشته:  

سلام
منم ۵ اگوست مصاحبه دارم
ممنون
خودشون در جواب ایمیل من گفتند که نیستیم .
تشکر کنندگان: hamed shayan ، ebrahim1e ، shahin61 ، smpf
بچها کسی میدونه این خیابون کبابیاش کجا هست؟ امشب کبابو بزنیم فردا هم بریم مدیکال خخخخخ
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، bahar101 ، smpf ، Alex 2014
(2015-07-05 ساعت 21:14)ARSAMNEW نوشته:  بچها کسی میدونه این خیابون کبابیاش کجا هست؟ امشب کبابو بزنیم فردا هم بریم مدیکال خخخخخ

میدان جمهوری جنب خ.نعلبندیان.خ.ابویان!
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf
(2015-07-05 ساعت 19:37)bahar101 نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 17:49)hamed shayan نوشته:  دوستان آیا دکتر کریستین جواب ایمیل درخواست وقت مدیکال رو تا الان داده؟
جواب ما رو داد . مصاحبه ما ۴ آگوسته که دکتر گفت من در این تاریخ مرخصی هستم و با دکتر انوش هماهنگ کنید. انوش هم گفت من اون هفته مرخصی هستم . و تنها زمانی که می تونم به شما نوبت بدم 28 جولای است و من ناچارا این تاریخ را قبول کردم

(2015-07-05 ساعت 18:30)ebrahim1e نوشته:  

سلام
منم ۵ اگوست مصاحبه دارم
ممنون
خودشون در جواب ایمیل من گفتند که نیستیم .

سلام
همین الان (ساعت 1 شب) دکتر کریستین به من ایمیل زدن و واسه 3 آگوست ساعت 12/5 بهم وقت دادن
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، الناز٢ ، smpf ، shahin61 ، bahar101 ، Daneshjo ، hamed shayan

من پیشنهادم اینه که وقت مدیکال را چهارشنبه بگیر. با خانم دکتر انوش هم بگیر چون ایشون برای بچه تا ۲ روز بعد یعنی جمعه جوابو میده

من روز سه شنبه مدیکال داشتم و برای دختر ۵ سال ام دکتر جواب را تا پنجشنبه صبح اماده کرد. پنج شنبه ساعت ۲ بعد ظهر هم رفتم مصاحبه.

انجام tb skinکودک ها فقط روزهای سه شنبه جمعه هست و قاعدتا برای کسانی که بچه دارند دکترسه شنبه یا جمعه وقت می دهد.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Aghaman ، smpf ، bahar101 ، Daneshjo ، shahin61
(2015-07-06 ساعت 07:20)ریحانا نوشته:  

انجام tb skinکودک ها فقط روزهای سه شنبه و پنجشنبه هست و قاعدتا برای کسانی که بچه دارند دکترسه شنبه یا جمعه وقت می دهد.

در ایمیل خود به دکتر حتما اعلام کنید که بچه 2 ساله دارین.به نظر من تست سل محدود به روز خاصی نیست و اینو دکتر باید اعلام کنه.مثل اون دوستانی که میگفتن سفارت فقط ویزا رو بعد ظهر ها تحویل میده در صورتی که ما 11 صبح تحویل گرفتیم.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان