کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
شوهر من امروز صبح رفته پاسپورت ها رو ببره سفارت خبری بود حتما بهتون میگه
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، milad.nas ، rezasadeghi ، Alex 2014 ، behdadK ، massii ، ریحانا ، Mahboy ، kaamiran ، jupiterx ، farrokh1675 ، Iaccept
The administrative processing on your file has been completed. However, "a visa number may not be available for your file within this month.
دوستان در مورد این جمله نظرتان چیه؟
وقتی کلیرهای جدید مدت انقضاء ویزا براشون 26 و 28 فوریه است، و از طرفی هم در این ایمیل آمده که سریع مراجعه کنید، اونوقت در این متن گفته ممکنه در این ماه ویزا نامبر برای شما نباشد، پس کسانی که کلیر شده اند بروند آنکارا و ابوظبی و ایروان و بدون ویزا برگردند. این جمله و تاریخها گیج کننده اند. پس کسیکه کلیر شد چه کند؟
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: milad.nas ، farrokh1675 ، Iaccept
(2015-02-02 ساعت 13:16)Radwin نوشته:  The administrative processing on your file has been completed. However, "a visa number may not be available for your file within this month.
دوستان در مورد این جمله نظرتان چیه؟
وقتی کلیرهای جدید مدت انقضاء ویزا براشون 26 و 28 فوریه است، و از طرفی هم در این ایمیل آمده که سریع مراجعه کنید، اونوقت در این متن گفته ممکنه در این ماه ویزا نامبر برای شما نباشد، پس کسانی که کلیر شده اند بروند آنکارا و ابوظبی و ایروان و بدون ویزا برگردند. این جمله و تاریخها گیج کننده اند. پس کسیکه کلیر شد چه کند؟

اینو میزنن به این معنی که دیر رفتی خونت پای خودتهBig Grin
اگر بلافاصله مراجعه نکنید ممکنه ویزا گیرتون نیاد حتی اگر اون تاریخ AP تون باقی مونده باشه. واسه همین پیشنهاد میشه آب دستتون دارید بزارید زمین برید ویزا بگیرید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Radwin ، milad.nas ، Mahboy ، Kaveh ، m.ghoreishi ، afrand ، farrokh1675 ، soruosh ، aaraam
بهدادجان میبینی دارند مثل بنز از اول گروهی کلیر میکنند. نفرات ایروان هم قبل از 20 اکتبر مصاحبه داشته اند کم کم دارند اکتبریها را یکسره میکنند میان جلو . این تاریخ چینی هم یک چیزهایی حالیشه!!!!
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، m.ghoreishi ، farrokh1675 ، goliii
يعني بعدش نوبته ماست يعني ميشه

شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، afrand ، farrokh1675
(2015-02-02 ساعت 11:25)behdadK نوشته:  همون برای من سئواله
البته 5 ماه رو میگن باید دوباره مدیکال بدی
اما اینها 4 ماه و بعضا کمتر هم دارند. رامین فکر کنم 3 ماهه.

البته یه جورایی متن توصیه ای هست اما کلیرهای قبلی اینجوری نبود
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New medical examination is required.

بهداد جان من برداشتم از جمله آخر درباره مديكال اينه كه گفته: اگر خواهان ويزا با اعتبار كامل (شش ماهه) هستيد شما بايد مديكال جديد ارائه كنيد و آزمايشات مديكال مجدد مورد نياز است.
حالا باز دوستاني كه ايشاالله مراجعه ميكنند ميتونند موضوع رو روشن تر كنند.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: kaamiran ، farrokh1675 ، Iaccept
(2015-02-02 ساعت 13:23)aidin2015 نوشته:  يعني بعدش نوبته ماست يعني ميشه

حالا اکتبریها تمام بشن، بعد نوبت ماست. البته این وسط از ماههای دیگه که ظاهرا اصلا نباید کلیرنس بهشون میخورده هم هستند. ولی این چیزی که در این چند روز دیده شده امسال کارهاشون مرتب و منظمه و دارند پیش میان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، afrand ، farrokh1675 ، Iaccept ، goliii
(2015-02-02 ساعت 13:22)Radwin نوشته:  بهدادجان میبینی دارند مثل بنز از اول گروهی کلیر میکنند. نفرات ایروان هم قبل از 20 اکتبر مصاحبه داشته اند کم کم دارند اکتبریها را یکسره میکنند میان جلو . این تاریخ چینی هم یک چیزهایی حالیشه!!!!

از ایروانی ها شما خبر دارید که مصاحبه شون کی بوده؟ من روشی نداشتم چک کنم که برای اکتبر هستند یا خیر اما حاضرم شرط ببندم برای اکتبر بودنBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، Iaccept
من كه اخرين updatam 2 jan هست خدا كنه كلير كنه

شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: satanicboy1
(2015-02-02 ساعت 13:24)Mahboy نوشته:  
(2015-02-02 ساعت 11:25)behdadK نوشته:  همون برای من سئواله
البته 5 ماه رو میگن باید دوباره مدیکال بدی
اما اینها 4 ماه و بعضا کمتر هم دارند. رامین فکر کنم 3 ماهه.

البته یه جورایی متن توصیه ای هست اما کلیرهای قبلی اینجوری نبود
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New medical examination is required.

بهداد جان من برداشتم از جمله آخر درباره مديكال اينه كه گفته: اگر خواهان ويزا با اعتبار كامل (شش ماهه) هستيد شما بايد مديكال جديد ارائه كنيد و آزمايشات مديكال مجدد مورد نياز است.
متوجه هستم قربان. اما برای 2 کلیر شده قبلی ابوظبی این جمله نبود. اما این 3 تا جدیدها این جمله رو دارند.
تشکر کنندگان: milad.nas ، Mahboy ، m.ghoreishi ، farrokh1675
[/quote]

کاملا صحیحه. این جمله آخر میگه اعتبار ویزای شما به تاریخ اعتبار مدیکالتان بستگی داره و اگر میخواهید که از اعتبار کامل یعنی 6 ماهه استفاده کنید یعنی اگر زمان رفتنتون به آمریکا معلوم نیست و ممکنه طول بکشه مدیکالتون را تجدید بکنید. در حقیقت چیز جدیدی نگفته همون چیزیه که قبلا هم همه میدونستند ولی امسال دارند خیلی سفت کاری میکنند و همه چیز را تذکر میدهند و بیان میکنند. این خیلی خوبه
تشکر کنندگان: kaamiran ، Mahboy ، m.ghoreishi ، afrand ، Iaccept ، farrokh1675
(2015-02-02 ساعت 13:27)behdadK نوشته:  
(2015-02-02 ساعت 13:22)Radwin نوشته:  بهدادجان میبینی دارند مثل بنز از اول گروهی کلیر میکنند. نفرات ایروان هم قبل از 20 اکتبر مصاحبه داشته اند کم کم دارند اکتبریها را یکسره میکنند میان جلو . این تاریخ چینی هم یک چیزهایی حالیشه!!!!

از ایروانی ها شما خبر دارید که مصاحبه شون کی بوده؟ من روشی نداشتم چک کنم که برای اکتبر هستند یا خیر اما حاضرم شرط ببندم برای اکتبر بودنBig Grin

اون لیست مصاحبه ها که یکی از دوستان شیر کردند تمام مصاحبه ها از 20 اکتبر به بعد را داشت. این افراد ایروان داخل اون لیست نبودند پس باید تاریخ مصاحبشون قبل از 20 اکتبر باشد
تشکر کنندگان: bahar101 ، Iaccept ، farrokh1675
اون لیست مصاحبه ها که فقط واسه آنکارا بود!
لیست مصاحبه های ایروان و ابوظبی هیچ جا اعلام نمیشه.
تشکر کنندگان: milad.nas ، rbrb-2015 ، Iaccept ، farrokh1675
سلام به همه عزیزان ما کلیر شششششششششششششششششششششششدیم
امیدوارم برا همه به همین زودی جواب بیاد مرسی از راهنمایی همه شما عزیزان
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
(2015-02-02 ساعت 13:36)behdadK نوشته:  اون لیست مصاحبه ها که فقط واسه آنکارا بود!
لیست مصاحبه های ایروان و ابوظبی هیچ جا اعلام نمیشه.

چون اون دوستمون گفته بودند لیست کامله من فکر کردم که تمام مصاحبه هاست. پس ابوظبی و ایروان لیست جدول مصاحبه هاشون را اعلام نمیکنند؟
تشکر کنندگان: Iaccept ، farrokh1675

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان