کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-01 ساعت 19:07)behdadK نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 13:55)milad.nas نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 13:51)behdadK نوشته:  19 کیس ابوظبی همه افراد کیس به تاریخ امروز آپدیت شدند. زمان آپدیت بین ساعت 7:30 و 10 بوده پس احتمالا از ابوظبی بوده

جالب اینه که 12 کیس آپدیت نشدند و فراوانی آپدیت نشده ها در مصاحبه های نوامبر و دسامبر و ژانویه بیشتره.

یکم بیشتر توضیح بده من کامل متوجه نشدم Big Grin
قربان شما بفرمایید کجاش رو متوجه نشدید که من بهتر توضیح بدم. شرمنده ام من نتونستم جای سخت نوشته ام رو پیدا کنم.
(2015-02-01 ساعت 15:59)ramin5589 نوشته:  سلام بهداد جان ما دوباره آپدیت شدیم . به نظر شما قبلی که 30 دسامبر بود اونم از ابوظبی بود آخه شب بود که آپدیت شد. توی امضا همه اپدیتا رو ذکر کردم
شما از کجا میدونید آپدیت قبلیتون که 30 دسامبر بوده شب بوده؟ مگر 1 ژانویه سی اک پروندتون رو نشناخت؟ خوب اینجوری معلوم نیست که 30 دسامبریه صبح بوده یا شب که!

(2015-02-01 ساعت 18:55)Goldenstar نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 13:51)behdadK نوشته:  19 کیس ابوظبی همه افراد کیس به تاریخ امروز آپدیت شدند. زمان آپدیت بین ساعت 7:30 و 10 بوده پس احتمالا از ابوظبی بوده

جالب اینه که 12 کیس آپدیت نشدند و فراوانی آپدیت نشده ها در مصاحبه های نوامبر و دسامبر و ژانویه بیشتره.

سلام. میشه شماره کیسها رو بگید؟ من حتی نامه هم نوشتم اما اپدیت نشدم. دارم غصه میخورم؟ این طوری که پیش میره و تا حالا حتی یک اپدیت هم نداشتم خدا میدونه تا کی طول بکشه؟ :"(

قربان متاسفم اما امکان ارسال شماره کیس نامبر ها رو ندارم متاسفانه سایت ابوظبی اسم و فامیل رو هم اعلام میکنه و به همین خاطر می بایست به حریم خصوصی برندگان احترام بگذاریم. شماره شما رو دیدم. البته 5 کیس از 13 کیس نوامبری ابوظبی آپدیت نشدند که شما هم یکیشون هستید (شاید من هم یکیشون باشم Big Grin شاید هم نباشم Wink ) حقیقتش من تحلیل این آپدیت رو نمیدونم که خوب هست یا بد پس زیاد به خاطر اینکه آپدیت نشدید ناراحت نباشید. ابوظبی هم هر وقت جواب داد منتظر آپدیت باشید تا جواب نداده آپدیت نمیشید.

عذر خواهی میکنم 30 ژانویه بود چون تا دیر وقت شب چک کردم خبری نبود ولی صبح زود که چک کردم آپدیت شده بود.تاریخ آپدیت ها رو در امضا آوردم البته تو سایت سفارت همون تاریخ مصاحبه است
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، HERMES7 ، bahar101
سلام دوستان
كسي مي دونه كه كلا كليرنس در خود سفارت انجام مي شه يا فرستاده مي شه امريكا؟ چون من در سيدني مصاحبه داشتم و فكر نمي كنم افراد زيادي اونجا كلير بخورن؟
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101
(2015-02-02 ساعت 04:34)Betsa_f1 نوشته:  سلام دوستان
كسي مي دونه كه كلا كليرنس در خود سفارت انجام مي شه يا فرستاده مي شه امريكا؟ چون من در سيدني مصاحبه داشتم و فكر نمي كنم افراد زيادي اونجا كلير بخورن؟
سلام
بعداز اینکه کیسی مشمول کلییرنس یا AP شد پرونده جهت تحقیقات لازمه و گرفتن استعلام به ارگانهای خاصی مثل FBI و ... فرستاده میشه و این وسط سفارت فقط پل ارتباطی هستش. شما با توجه به شرایط خودتون اگر افیسر تشخیص بده که مورد مشکوکی دارین درخواست مراحل اداری (AP) میده و این ارتباطی به سفارت سیدنی یا انکارا یا هر جای دیگه نداره. امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Betsa_f1 ، r.bazargan ، farrokh1675 ، bahar101 ، ریحانا
(2015-02-02 ساعت 04:45)m.ghoreishi نوشته:  
سلام
بعداز اینکه کیسی مشمول کلییرنس یا AP شد پرونده جهت تحقیقات لازمه و گرفتن استعلام به ارگانهای خاصی مثل FBI و ... فرستاده میشه و این وسط سفارت فقط پل ارتباطی هستش. شما با توجه به شرایط خودتون اگر افیسر تشخیص بده که مورد مشکوکی دارین درخواست مراحل اداری (AP) میده و این ارتباطی به سفارت سیدنی یا انکارا یا هر جای دیگه نداره. امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه

ممنون از پاسختون دقيقا همين رو ميخواستم بدونم كه اينا چه كاري انجام ميدن در كليرنس
تشکر کنندگان: bahar101 ، m.ghoreishi
(2015-02-01 ساعت 22:14)ebrahim1e نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 13:10)behdadK نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 13:04)farrokh1675 نوشته:  با سلام خدمت همگی دوستان و با تبریک صمیمانه از ته قلبم وآرزوی هر چه کلیر شدن سایر دوستان منتظر .همون طوری که در پست های قبلی نوشتم که دوستانی که در اکتبر مصاحبه رفتید در ژانویه منتظر خبر های خوب و شاد باشید باید عرض کنم دوستانی که در نوامبر مصاحبه رفتند در فوریه منتظر خبر های شاد باشند و همین طور دسامبری ها در مارچ این برای کسایی که تو سال ۲۰۱۴ مصاحبه رفتن (مدت انتظار حدود چهار ماه) پیش بینی میکنم کسایی که تو ۲۰۱۵ مصاحبه میرن مدت کلیرشدنشون کوتاه تر باشه و کسایی که تو ماه جون و جولای و اگست مصاحبه میرن دو تا یک ماه بیشتر نباشه باور کنیم که تا آخر سپتامبر صدور ویزاشون برا ایرانیا ن فعاله .به احتمال زیاد بیشتر از ۹۵ در صد ایرانیان ویزا میگیرن و سهمیه ۳۵۰۰ تایی ما کامل میشه . برنامه سفری خاطره انگیز رو تدارک ببینید و برای دنیای زیبایی که در انتظارتون هست آماده باشید . همگی شاد باشید

فرخ جان اگر با 6000 برنده 2013 مقایسه کنیم میبینیم که 6000 تا اگر همه هم ویزا میگرفتند میشد 3900 ویزا (با احتساب کنسلی ها و ریجکتی ها) که البته 3700 ویزا صادر کردند و به 200 نفر ویزا نرسید. حالا که بیش از 1000 تا کم شده برنده های امسال حتی اگر تاثیر 260 رو هم در نظر نگیرید نهایت 3250 ویزای ایرانی ها پر میشه و سهمیه 3500 تایی ایران پر نخواهد شد. اضافه اش نوش جون بقیه آسیا.

دوست عزیز ممنون که اینقدر انرژی مثبت میدید خاستم بدونم شما فکر میکنید تاٍثیر 260 اینه که کیسهای کمتری ثبت نام میکنند؟ در حالی که من فکر میکنم چون اینترنتی شده افراد بیشتری ثبت نام میکنند
در کل فکر کنم تعداد کمتری ثبت نام میکنند. اما منظور من تعداد ثبت نام ها نبود. منظورم تاخیری است که KCC در بررسی فرم ها داره و اصلا ممکنه فرم هایی که یکی دو ماه دیگه ارسال بشه (یا حتی الان به مصاحبه نرسند)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، farrokh1675 ، HERMES7 ، Alex 2014
(2015-02-01 ساعت 21:08)kaamiran نوشته:  درود
در سایت سفارت ابوظبی (http://www.abudhabiivo.net) تاریخ آخرین آپدیت ما همان روز مصاحبه قید شده ولی در سایت سی اک(https://ceac.state.gov/ceac/) تاریخ آخرین آپدیت یک روز بعد از آن میباشد، از طرفی امروز اولین آپدیت را در سی اک داشتیم ولی در سایت سفارت همان تاریخ قبلی نشان داده می شود و عوض نشده است، آیا روند کار باید به همین ترتیب باشد؟
نگران نباش واسه منم همینطور هست ظاهرا سایت سفارت همیشه یک روز عقب هست!!!
تشکر کنندگان: kaamiran ، farrokh1675 ، bahar101
سلام دوستان
با آرزوي كلير شدن همگي...
من واسم ايميل اومده و گفته تا قبل از ٢٦ فوريه بايد برم آنكارا ...
از دوستاني كه از روند كار اطلاع دارن خواهش ميكنم يه راهنمايي كلي بكنن...
توي سايت ptt از تعيين وقت حرف زده ..يه كم گيج شدم،ممنون ميشم راهنمايي كنيد??
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان: sunn789 ، farrokh1675 ، bahar101
با سلام بستگی به پرونده شما داره اگر فقط آفیسر نیاز به وقت بیشتری برای بررسی پرونده شما داره خودش اونو دو باره بررسی میکنه و در مدت کوتاهی کلیر میشید ولی اگه موردی باشه که نیاز به استعلام داشته باشه پرونده رو میفرسته واشنگتن و مدت طولانی تری پروسه کلیر شما طول میکشه شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: bahar101 ، Betsa_f1
هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
ابوظبی هم 3 نفر رو کلیر کرد
2 تاشون هم از بچه های مهاجرسرا هستند سومی رو نمیدونم
همه هم اکتبر مصاحبه داشتند
به "برنده 2015" و "ramin5589" (اگر اشتباه نکرده باشم) تبریک میگم

امیدوارم همینجوری بیاد جلو
جالب اینه که هر سه تاشون 1 فوریه برای همه اعضای خانواده آپ شدند.
از این آپ ها واسه همه آرزومندم

رسمی شد. قطار کلیر شدن ها راه افتــــــــــــــــــــــــــــــــــاد. سوار شین همه تا جانموندین.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، rbrb-2015 ، Mahboy ، HERMES7 ، bahar101 ، Alex 2014 ، Kaveh ، R-AL ، m.ghoreishi ، sh_mm10 ، jupiterx ، afrand ، Aghaman ، aaraam
هوراااااااا!انشالله نفر بعدی بهداده!تبریک میگم !
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: behdadK ، Mahboy ، HERMES7 ، bahar101 ، kaamiran ، m.ghoreishi
سلام لطفاجواب بدی د ما هم می خواهیم نامه بزنیم ادر سAnkaraIV@state.gov می باشد . با تشکر
تشکر کنندگان: HERMES7
(2015-02-02 ساعت 09:37)h.mina93 نوشته:  سلام دوستان
با آرزوي كلير شدن همگي...
من واسم ايميل اومده و گفته تا قبل از ٢٦ فوريه بايد برم آنكارا ...
از دوستاني كه از روند كار اطلاع دارن خواهش ميكنم يه راهنمايي كلي بكنن...
توي سايت ptt از تعيين وقت حرف زده ..يه كم گيج شدم،ممنون ميشم راهنمايي كنيد??

با سلام دوست عزیز شما تا ۲۶فوریه وقت دارید برید سفارت و پاسپورتتون رو برا گرفتن ویزا تحویل بدید اگر حتی یک روز دیر تر برید ویزای شما متاسفانه از بین میره کاری به ptt نداشته باشید شما پستی را که قبلا انتخاب کرده اید (که همون pttاست) پاسپورت رو سفارت بعد از زدن ویزا به اونجا میفرسته خواهش میکنم از دوستان کار هاتون رو نذارید برا دقیقه ۹۰ (فرهنگ غلطی که نمیدونم از کجا وارد فرهنگ ایرانیان شده) .سفری توام با شادی رو براتون ارزو میکنم
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: bahar101 ، HERMES7 ، Leila18 ، Mahboy ، afrand ، h.mina93
(2015-02-02 ساعت 10:54)behdadK نوشته:  هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
ابوظبی هم 3 نفر رو کلیر کرد
2 تاشون هم از بچه های مهاجرسرا هستند سومی رو نمیدونم
همه هم اکتبر مصاحبه داشتند
به "برنده 2015" و "ramin5589" (اگر اشتباه نکرده باشم) تبریک میگم

امیدوارم همینجوری بیاد جلو
جالب اینه که هر سه تاشون 1 فوریه برای همه اعضای خانواده آپ شدند.
از این آپ ها واسه همه آرزومندم

رسمی شد. قطار کلیر شدن ها راه افتــــــــــــــــــــــــــــــــــاد. سوار شین همه تا جانموندین.

هورااااااا هورااااااااااااااااااا
خووووووش خبر باشید Rolleyes
ایشالا بزودی زوووووود شما و همه مهمون های این تاپیک اسباب کشی کنین به تاپیک اولین سفر به امریکا . . .
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، behdadK ، milad.nas ، massii ، rezasadeghi ، Alex 2014 ، kaamiran ، m.ghoreishi ، farrokh1675
ابوظبی کلیرنسی فوریه ای ایرانی فقط 1 مورد مونده که اونم فکر کنم از مهاجرسرا نیست.
دارن از اون ته جارو میکنن میان جلو.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rbrb-2015 ، bahar101 ، milad.nas ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، farrokh1675
لطفا جواب منو هم بدید دیگههههههههههههههههههSadTongue آدرس سایتی که میخام نامه بزنم AnakaraIV@state.gov درسته. آقای رضا 2015 لطفا جواب بدید
تشکر کنندگان: farrokh1675

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان