کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
بگذارید یه کم خوشحالتون کنم ، ما 21 ماه قبل مصاحبه داشتیم تا الان 15 روز و جالب اینکه 4 بار اپدیت شدیم و با احتساب ارسال ایمیل 5 بار ، دیروز اپدیت شدم و امروز هم اپدیت شدم ، تحلیل شخصی خودم اینه که این خبر خوبیه و همونجوری که گفتن سرعت کلیر شدن خوبه ، به امید روز های خوب برای همه .
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: goliii ، rbrb-2015 ، R-AL ، m.ghoreishi ، bahar101 ، آلیس-1980
دوستان اطلاع دارید که این کیس نامبر مال کدام قاره است 2015EU18 شش نفر بودن یه ضرب هم گرفتن 2 روز پیش
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
EU مال اروپاست دوست گرامی
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: goliii ، Memolk ، bahar101 ، آلیس-1980
(2015-02-04 ساعت 20:19)goliii نوشته:  دوستان اطلاع دارید که این کیس نامبر مال کدام قاره است 2015EU18 شش نفر بودن یه ضرب هم گرفتن 2 روز پیش

اروپا
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: goliii ، bahar101
دوستان فردا یا پس فردا قیامت میشه، منتظر باشید. اینم یک پیش بینی باحال و درجه یک
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، rezasadeghi ، Mahboy ، bahar101 ، آلیس-1980 ، mick ، goliii
امدم دیدم بعضی دوستان کلیر شدند مبارک باشد امیدوارم همگی موفق باشید و خدا را شکر که روند بهتری دارید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
سلام دوستان
من دوم اكتبر در سفارت مونترال مصاحبه داشتم ولي هنوز خبري نيست از كليرنس. به نظر شما دير نشده؟

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، goliii
(2015-02-05 ساعت 02:31)kamranzareipour نوشته:  سلام دوستان
من دوم اكتبر در سفارت مونترال مصاحبه داشتم ولي هنوز خبري نيست از كليرنس. به نظر شما دير نشده؟

جهت اطمینان با سفارتی که مصاحبه کرده اید، مکاتبه کنید دوست من.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، asizamoha
با سلام
من از روز دوشنبه پاسم را تحویل سفارت دادم اما هنوز هیچ خبری نیست خیلی نگرانم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 09:26)Vandadi نوشته:  با سلام
من از روز دوشنبه پاسم را تحویل سفارت دادم اما هنوز هیچ خبری نیست خیلی نگرانم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

٢روز كه بيشتر نشده نگران نباشيد بابا اينقدر ???
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: bahar101
دوستانی که سفارت میرن بیزحمت یه پیگیری هم وضعیت ویزای منتظران رو بکنن اینجا خبر بدن دل یه جماعت رو شاد کنن.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: R-AL ، bahar101 ، afrand ، laleht ، jupiterx ، mick ، rbrb-2015 ، goliii ، سوین
سلام دوستان
من دوشنبه مدارک و پاسپورتم رو تحویل سفارت دادم و به من گفتن بعد 3 تا 5 روز برم پاسپورتمو بگیرم . الان 3 روز گذشته و تا حالا سایت ceac دوبار آپدیت شده و هربار هم زده adminstrative processing و تغییر نکرده ، یکی از دوستان به من گفته بودن که وقتی ویزا صادر بشه بعد دوبار آپدیت شدن به issue تبدیل میشه
این یعنی این که امکان داره دوباره اف بی آی چک بخورم ؟ یا امکانش هست سایت بازم آپدیت بشه ؟
من خیلی استرس دارم
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 12:10)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان
من دوشنبه مدارک و پاسپورتم رو تحویل سفارت دادم و به من گفتن بعد 3 تا 5 روز برم پاسپورتمو بگیرم . الان 3 روز گذشته و تا حالا سایت ceac دوبار آپدیت شده و هربار هم زده adminstrative processing و تغییر نکرده ، یکی از دوستان به من گفته بودن که وقتی ویزا صادر بشه بعد دوبار آپدیت شدن به issue تبدیل میشه
این یعنی این که امکان داره دوباره اف بی آی چک بخورم ؟ یا امکانش هست سایت بازم آپدیت بشه ؟
من خیلی استرس دارم

نه بابا این چه حرفیه احتمالا امروز ایشو میشه و فردا میتونید از پست بگیرین
تا باشه از این حالت ها ما که هنوز اندرخم نامه دوممیم اینقدر نگران نیستیم!
تشکر کنندگان: nazanin_nmk ، Mahboy ، bahar101 ، farrokh1675
(2015-02-05 ساعت 12:10)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان
من خیلی استرس دارم

سلام مبارک باشه بعید میدونم که دیگه مشکلی باشه اگر انکارا هستید

https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservic...ry_welcome
این سایت رو چککنید شاید تحویل پست شده باشه وایمیل نیومده باشه موفق باشید
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: HERMES7 ، nazanin_nmk ، rbrb-2015 ، bahar101 ، farrokh1675
به شرطی که قبل از تاریخی که سفارت برای انقضای کلیرنستون اعلام کرده به سفارت تشریف ببرید مجدد چک نمیخورید. فقط ممکنه ویزا موجود نباشه که شما اگر جزو این سری جدید باشید که اعلام کردن با توجه به اینکه سریع رفتید سفارت تقریبا امکان این واقعه هم نزدیک به صفره واسه همین هم هست که میگن بلافاصله که اعلام کردن برین به سفارت که ویزا کم نیاد.
نگران نباشید به زودی وضعیت شما تغییر میکنه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Mahboy ، rbrb-2015 ، bahar101 ، goliii ، farrokh1675

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان