کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
درود دوستان یه خواهشی داشتم لطفا دوستانی که درمنتظرسرا ثبت نام نکردن ثبت نام کنن و اونهایی که ثبت نام کردن و کلیر شدن هم برن وضعیتشون رو تغییر بدن واونهایی هم که امضاءشون کامل نیست یا اصلا ندارن لطفا درست کنن بخدا واسه خودتون هم خوبه خارج ازین بالاخره این همه مهاجرسرا بهتون کمک کرده باید یه کاری انجام بدین دیگه بابا ! مگه چقدر از وقتتون رو میگیره؟ حداقل یه حساب سرانگشتی میشه انجام داد
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: R-AL ، m.ghoreishi ، ریحانا ، mehdiii82 ، A_A ، Radwin ، milad.nas ، bahar101 ، HERMES7 ، Iaccept
سلام دوستان تصمیم گرفتم از این به بعد فقط خواننده موضوع ها باشم و دیگه اطلاعاتی ندم چون برای زدن نامه هرچند بار کمک خواظتم ادرس سایت رو به من بدید کسی کمکی نکرد اخر اس آفای رضا 2015 رو اوردم بهمن کمک کنه خدا عمرش مثل مدیر دلسوزه . حالا این اطلاعات رومیدم مصاحبه ما نوامبر بوده و 2 فوریه همه ما آپدیت شدیم البته قبلش شوهرم 2 بار اپدیت شده بود برنده اصلی ایشون بوده است .
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Iaccept
سلام این ماجرای سه ماه چیست برای اعتبار ویزا، مگر تا پایان مدیکال مهلت نداریم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-02-04 ساعت 09:30)goliii نوشته:  درود دوستان یه خواهشی داشتم لطفا دوستانی که درمنتظرسرا ثبت نام نکردن ثبت نام کنن و اونهایی که ثبت نام کردن و کلیر شدن هم برن وضعیتشون رو تغییر بدن واونهایی هم که امضاءشون کامل نیست یا اصلا ندارن لطفا درست کنن بخدا واسه خودتون هم خوبه خارج ازین بالاخره این همه مهاجرسرا بهتون کمک کرده باید یه کاری انجام بدین دیگه بابا ! مگه چقدر از وقتتون رو میگیره؟ حداقل یه حساب سرانگشتی میشه انجام داد

دوست عزیز صحبت این نیست که بعضی دوستان برایشان کار سختیه که عضو منتظرسرا بشوند فکر میکنند اطلاعاتشون را جایی نگذارند و لی چیزی که من نمیدونم اینه که کدام اطلاعات چون تنها چیزی که مهمه کیس نامبرشونه که ان هم از چهارتا میشود یکی را گذاشت. واقعا نمیدانم کار به این تمیزی و شسته رفته ای که میتواند هم به درد خود افراد، هم دیگران در امسال و سالهای دیگر بخورد چرا امسال با اقبال و توجه روبرو نمیشود، خدا عالم است. از اینهمه افراد عضو مهاجرسرا که تا حالا کلیر شده اند یا یکضرب گرفته اند فقط 21 نفر ثبت کرده اند واقعا من یکی که ماندم
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: R-AL ، m.ghoreishi ، mehdiii82 ، kaamiran ، bahar101 ، goliii ، HERMES7
(2015-02-03 ساعت 17:31)reza.aa نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 15:55)jupiterx نوشته:  ببخشید اقا رضا ولی فک کنم جواب ازمایش رو 24 ساعته میدن نه دوروزه
باتشکر
شاید درست منظورم رو نرسوندم ، دو روز : روز اول آزمایش ،روز دوم جواب آزمایش

مگه واسه بعد کلیر شدن که زیر ۶ ماه باشه حتمن بایستی پیش دکتر بریم?
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-02-04 ساعت 08:02)reza-alavi نوشته:  
(2015-02-04 ساعت 07:52)magmag3 نوشته:  سلام دوستان

من و همسرم در اکتبر مصاحبه داشتیم که به من گفتن ویزا یکضرب می‌تونن بدن، ولی‌ همسرم کلیر خورد. من خواستم که ویزام رو همون موقع صادر نکنن چون گفتن سه ماهه باطل می‌شه، به امید اینکه با همسرم با هم ویزا بگیریم.
و به من گفته شد هروقت خواستم می‌تونم بیام ویزام رو بگیرم.

الان در سایت سی‌ اک که چک می‌کنم، هر دوی ما رو می‌زنهAP.
می‌خواستم بپرسم برای بقیه دوستان که همچین شرایطی دارن هم همینطوره؟ من فکرمیکردم مال من رو باید بزنه Ready
ممنون از کمکتون

سلام دوست عزيز
نگران نباشيد، تا ويزاتون توي پاسپورتتون نخوره، توي سايت ceac وضعيت AP ميمونه و فقط زماني به Issued تغيير ميكنه كه ويزا توي پاسپورت خورده باشه. بنابراين اصلا جاي نگراني نيست.
انشالله بزودي ويزاتون رو بگيريد
پيروز باشيد Shy

ممنون از جوابتون
یه سوال دیگه هم داشتم، برای گرفتن ویزا باید حتما یکی از اعضای کیس حضور داشته باشه؟ نمی شه با پیکهایی که ویزاهای دیگه رو تحویل می گیرن ویزا رو تحویل گرفت؟
ممنون از کمکتون
تشکر کنندگان:
کسی تا حالا بوده که سربازی رفته باشه ولی چون نه شغلش ونه رشته ی تحصیلیش مورد خاصی نداشته(جزء رشته های خاص نبوده)کلیرنس نخوره؟
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101
(2015-02-04 ساعت 11:58)magmag3 نوشته:  ممنون از جوابتون
یه سوال دیگه هم داشتم، برای گرفتن ویزا باید حتما یکی از اعضای کیس حضور داشته باشه؟ نمی شه با پیکهایی که ویزاهای دیگه رو تحویل می گیرن ویزا رو تحویل گرفت؟
ممنون از کمکتون

شما میتونید از اژانسهایی که کار پیکاپ ویزا رو انجام میدن استفاده کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-02-04 ساعت 12:15)سجاد دال نوشته:  کسی تا حالا بوده که سربازی رفته باشه ولی چون نه شغلش ونه رشته ی تحصیلیش مورد خاصی نداشته(جزء رشته های خاص نبوده)کلیرنس نخوره؟

بله سالهای گذشته بودن کسانی که با اینچنین شرایطی کلییرنس بهشون نخورده باشه ولی این موضوع معمولا در مورد همه صادق نیست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Iaccept
(2015-02-04 ساعت 11:56)babisondes نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 17:31)reza.aa نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 15:55)jupiterx نوشته:  ببخشید اقا رضا ولی فک کنم جواب ازمایش رو 24 ساعته میدن نه دوروزه
باتشکر
شاید درست منظورم رو نرسوندم ، دو روز : روز اول آزمایش ،روز دوم جواب آزمایش

مگه واسه بعد کلیر شدن که زیر ۶ ماه باشه حتمن بایستی پیش دکتر بریم?
تغریبا سه ماه وقت داشتن ، ولی چون میخواستن تو تابستون برن ،ترجیح داد که مدیکال رو تمدید کنه تا اعتبار شش ماه به ویزاش بدن
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، babisondes ، Iaccept
(2015-02-03 ساعت 19:22)sunn789 نوشته:  امشب ایا اپدیت خواهد شد، تا چه ساعتی؟

گرچه هممون ميدونيم حساب و كتابي نداره آپديت شدن سايت ولي من اينطوري حدس ميزنم :
١- ١٠٪ امشب ( ٤ شنبه )
٢- ٣٠٪ فردا ( پنجشنبه )
٣- ٦٠٪-٧٠٪ ( جمعه )
حالا چرا ٧٠٪ ( چون جمعش ميشه ١١٠٪) اينه كه ١٠٪ احتمال اينكه بره تا هفته بعد هم هست . انشاالله كه تو همين هفته باشه و مثل دفعه قبل ١٥-٢٠ تا كيس اعلام كنه برسيم به نوامبري ها و بلكه جلوتر . خوشحالي همتون رو از ته دل ميخوام . شاد باشيد و پر انرژي.

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Mahboy ، bahar101 ، goliii ، mick
این قضیه ای که دوستمون magmag گفتن ، آیا مورد تائید هست ؟ اعتبار ویزا مگر شش ماه بشرطی که مدیکال هم اعتبار داشته نیست؟
اولین بار هست که می شنویم اعتبار ویزای صادر شده سه ماهه هست. دوستان اگه مطمئن نیستید لطفا نقل قول نکنید چون خیلی ها روی این حرفها حساب میکنن و برنامه زندگیشون ممکنه تغییر کنه .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان:
من ميگم هفته ديگه اعلام ميكنن

شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2015-02-04 ساعت 13:37)gholamrezaei نوشته:  این قضیه ای که دوستمون magmag گفتن ، آیا مورد تائید هست ؟ اعتبار ویزا مگر شش ماه بشرطی که مدیکال هم اعتبار داشته نیست؟
اولین بار هست که می شنویم اعتبار ویزای صادر شده سه ماهه هست. دوستان اگه مطمئن نیستید لطفا نقل قول نکنید چون خیلی ها روی این حرفها حساب میکنن و برنامه زندگیشون ممکنه تغییر کنه .
بله امکانش هست در بعضی موارد مدیکال سه ماهه اکسپایر میشه ولی معمولا شش ماهست .
که همونطور که میدونیم ، تاریخ اعتبار ویزا به تاریخ اعتبار مدیکال بستگی داره
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: Mahboy ، gholamrezaei ، bahar101
امیدوارم جمعه اعلام کنند.
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: bahar101 ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان