کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان دوتا سوال، اول اينكه ظهر كه اومدم هتل سايت ceac رو چك كردم همين امروز آپديت خورده پروندم اول بگين اين خوبه يا نه،
دوم اينكه پاكت مديكال رو نگه داشتن فقط مدارك اضافي رو بهم پس داده، درسته؟
شد ٣ تا، سوم اينكه من يه واكسن هپاتيتم تاريخش فروردين هستش اونو بزنم كجا وارد كنم كارت واكسن دست من نيست
شد ٤ تا ?? چهارم اينكه به اميد خدا ويزام بياد چيا بايد با خودم ببرم برا گرفتن ويزا
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان:
(2015-02-17 ساعت 20:05)Amir shayan نوشته:  سلام دوستان عزيز ما ١١ فوريه مصاحبه داشتيم دوازدهم اپديت داشتيم امروز هم كه هفدهم بود هم اپديت شديم يعني دارن پروندمونو بررسي مي كنن ؟

بله موفق باشید
تشکر کنندگان: Mahboy ، ریحانا
(2015-02-17 ساعت 20:06)hamid66 نوشته:  دوستان دوتا سوال، اول اينكه ظهر كه اومدم هتل سايت ceac رو چك كردم همين امروز آپديت خورده پروندم اول بگين اين خوبه يا نه،
شد ٣ تا، سوم اينكه من يه واكسن هپاتيتم تاريخش فروردين هستش اونو بزنم كجا وارد كنم كارت واكسن دست من نيست
شد ٤ تا ?? چهارم اينكه به اميد خدا ويزام بياد چيا بايد با خودم ببرم برا گرفتن ويزا

شرایتتون درسته
نیازی به وارد کردن واکسن ندارین مگر دلتون خواست زمانی که برای تمدید مدیکال رفتید به دکتر نشون بدین
برای گرفتن ویزا شما برگه سفارت و پاستون که حداقل 1 سال اعتبار داشته باشه رو ببرین اگر بیشتر از سه ماه طول کشید کلیرنستون بهتره یه میدکال جدید بگیرید.

موفق می شید! Smile
تشکر کنندگان: hamid66 ، ریحانا ، bahar101 ، R-AL
(2015-02-17 ساعت 20:14)رضا2015 نوشته:  
(2015-02-17 ساعت 20:06)hamid66 نوشته:  دوستان دوتا سوال، اول اينكه ظهر كه اومدم هتل سايت ceac رو چك كردم همين امروز آپديت خورده پروندم اول بگين اين خوبه يا نه،

شرایتتون درسته
نیازی به وارد کردن واکسن ندارین مگر دلتون خواست زمانی که برای تمدید مدیکال رفتید به دکتر نشون بدین
برای گرفتن ویزا شما برگه سفارت و پاستون که حداقل 1 سال اعتبار داشته باشه رو ببرین اگر بیشتر از سه ماه طول کشید کلیرنستون بهتره یه میدکال جدید بگیرید.

موفق می شید! Smile
ممنونم دوست عزيز، اينكه من ٢،٣ ساعت بعد از مصاحبم آپديت خوردم خوبه يا بد؟
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-02-17 ساعت 20:01)hamid66 نوشته:  ممنون از همه بابت پاسخ هاتون، من مجرد و سرباز ارتش، شغلمم مربي ورزشي هستم، هوا فوق العاده سرده الانم داره برف شديد مياد، سوال زياد نپرسيد فقط گفت چقد درس خوندي، كارت چيه چند سال سابقه داري توش، خدمت چكار كردي همين، بعدش جمله معروف كه مراحل اداري و اين چيزا

ممنون در مورد رشته ورزشی تون پرسید؟ نگفت چرا این رشته؟
تشکر کنندگان:
فکر کنم حتما دیده باشین ، اما برای اونایی که هنوز نرفتن سایت رو چک کنن، سایت به تاریخ 13 فوریه اپدیت شده
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان:
منم 11 فوریه مصاحبه داشتم ولی امروز صبح 17 فوریه آپدیت شدم.
کسانی که مثل من یک یا چند نوبت از واکسن هپاتیتشون مانده تو اون کارت باریکه مخصوص واکسن هپاتیت براشون وارد میشه، همونو نگه دارند.
تشکر کنندگان:
شرایتتون درسته

موفق می شید! Smile
[/quote]
[/quote]

دوست عزیز این آپدیتهای نزدیک مصاحبه مهم نیستند هردفعه که پرونده را بازبینی بکنند و مدارک شما را چک بکنند، آپدیت میزنند. اصلا به این آپدیتها فکر نکنید. آپدیتها اگر هم اهمیت داشته باشند آنهایی مهمند که حداقل 2 تا سه ماه بعد از مصاحبه هستند، البته همان هم قطعی نیست. بیشتر به لیست کلیرها در سایت سفارت باید توجه کرد و قبل از کلیر شدن هم که ایمیل داده میشود
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: hamid66 ، HERMES7 ، aaraam ، ریحانا ، bahar101
(2015-02-17 ساعت 20:33)Radwin نوشته:  شرایتتون درسته

موفق می شید! Smile
[/quote]

دوست عزیز این آپدیتهای نزدیک مصاحبه مهم نیستند هردفعه که پرونده را بازبینی بکنند و مدارک شما را چک بکنند، آپدیت میزنند. اصلا به این آپدیتها فکر نکنید. آپدیتها اگر هم اهمیت داشته باشند آنهایی مهمند که حداقل 2 تا سه ماه بعد از مصاحبه هستند، البته همان هم قطعی نیست. بیشتر به لیست کلیرها در سایت سفارت باید توجه کرد و قبل از کلیر شدن هم که ایمیل داده میشود
[/quote]
ممنونم بابت پاسختون
آرزوي كليرهرچه سريعتر براي همه دوستان

(2015-02-17 ساعت 20:21)رضا2015 نوشته:  
(2015-02-17 ساعت 20:01)hamid66 نوشته:  ممنون از همه بابت پاسخ هاتون، من مجرد و سرباز ارتش، شغلمم مربي ورزشي هستم، هوا فوق العاده سرده الانم داره برف شديد مياد، سوال زياد نپرسيد فقط گفت چقد درس خوندي، كارت چيه چند سال سابقه داري توش، خدمت چكار كردي همين، بعدش جمله معروف كه مراحل اداري و اين چيزا

ممنون در مورد رشته ورزشی تون پرسید؟ نگفت چرا این رشته؟

وقتي پرسيد كارت چيه خودم گفتم كه مربي ورزشي توي رشته اسكيت هستم، بعد گفت چند سال سابقه داري گفتم ٩ سال ديگه چيزي نگفت فقط سر تكون داد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، m.ghoreishi ، bahar101
اين سايت انكارا قصد كلير كردن جديد واسه دوستان نداره ايا؟
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: bahar101
(2015-02-17 ساعت 22:17)sahar nafisi نوشته:  اين سايت انكارا قصد كلير كردن جديد واسه دوستان نداره ايا؟
ما هم منتظریم ، البته شاید یه کم زود باشه WinkWinkCoolCool
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
شادی نمادی از زیستن آگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابریزدان پاک
ما وارث این تفکریم............
شاد باش و شاد زندگی کن ، که شاد زیستن انتخــــــــاب است نه اتفـــــــــــاق

صبحتون بخیر امیدورارم همه دوستان مهاجر سرائی با انرژی مثبت و قبراق امروز رو شروع کرده باشند

این انرژی مثبتو بهم انتقال بدیم که تلخی انتظارمون رو کمتر کنه

به امید روزای مالامال از شادی و خوشی برای خودتون و خانوادتون..............
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: gholamrezaei ، mick ، HERMES7 ، negar6043 ، massii ، ریحانا ، bahar101
سلام دوستان چرا كيس نامبر هايي كه در جدول انكارا تا ٢٦ فوريه وقت دارن چرا نميرم ويزاهاشونو بگيرن تعدادشونم زياده يعني مدت چكشون تا اون موقع است يا اينكه تا اون موقع وقت دارن براي گرفتن ويزا ممنون از راهنمايتون
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان:
(2015-02-18 ساعت 08:20)Amir shayan نوشته:  سلام دوستان چرا كيس نامبر هايي كه در جدول انكارا تا ٢٦ فوريه وقت دارن چرا نميرم ويزاهاشونو بگيرن تعدادشونم زياده يعني مدت چكشون تا اون موقع است يا اينكه تا اون موقع وقت دارن براي گرفتن ويزا ممنون از راهنمايتون

نصفشون که گرفتن ویزاها رو
نصف دیگشون هم آپدیت شدن یعنی یا ویزا رو تحویل دادن یا سفارت بهشون زنگ زده یا اعلام کرده یا داره تصمیم گیری میکنه که اگه نرسیدن ویزاشون رو باطل کنه و تکلیفشون تا 26 فوریه روشن میشه اما به نظرم ویزاشون رو تحویل دادن
تنها کیس آپدیت نشده هم :
2015AS1191
یعنی ایشون نرفته سفارت.

با توجه به اینکه تا آخر فوریه وقت دادن هر کسی نرفت شانس خودش رو از دست میده و از حق دیگری نمیخوره. نگران نباشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، Mahboy ، laleht
كيس ايشون تا اپريل وقت داره منتظره نفر دوم هم كلير بشه بعد بره اگه تا اول مارچ نشه ميره ميگيره
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، Mahboy ، laleht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان