کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
تبريك فراوان بهداد جان ???
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: behdadK
به خدا من نگفتم کلیر شدمBig Grin
مبارکه هر کسی که کلیر شده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mel ، Radwin ، bahar101 ، A_A ، areb1356 ، babak12 ، بابراس ، Alex 2014 ، ریحانا ، ممرم44
(2015-02-16 ساعت 17:18)behdadK نوشته:  به خدا من نگفتم کلیر شدمBig Grin
به همون دلايلي كه براي لاله خانم توضيح داديد زياد شفاف سازي نميكنيم ولي ما فرضو گذاشتيم رو كلير شدن شما ،يعني دوست داريم شما بوده باشي ???
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: bahar101 ، laleht ، A_A ، goliii ، ریحانا ، behdadK ، aghamilad
شانس بهداد اون زمانی که مصاحبه رفته چند تا کیس محدود 2 نفره بوده که مصاحبه داشته حالا خوبه ایشون ماه گذاشته وگر نه دم سفارت ممکن بود به اسم هم صداش کنن بچه ها!
اینکه میگه میشه اطلاعات کسی رو در اورد واقعا میشه ولی به نظر من افیسر نمیاد پیج مهاجر سرا رو بخونه ببینه شما چه میکنی چه نمیکنی ردت کنه!
مگر شما اونجا بری دست از پا خطا نمیکنی؟
در کل دوستان در این فضای مجازی قدر هم رو بدونید به شخصه امسال بنظر من سبک هستش !
این دوستی رو می تونید از رتبه هایی که به هم دادین هم ببینید واقعا یکی از لذت های من اینکه میرم پیغام های رتبه شما ها رو میخونم و کلی هایپر میشم !

همه برای همه ! هییییییییییییییییییییییییییپیییییییییییییییییییییییییپ هوووووووووووووووووووووووووووووراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تشکر کنندگان: mendoosh ، R-AL ، ashkan.h56 ، laleht ، reza.h ، mick ، m.ghoreishi ، Mahboy ، somayeh1363 ، bahar101 ، kaamiran ، A_A ، shahin2737 ، k1_m_1358 ، goliii ، fa15 ، behjat ، behdadK ، aghamilad ، AliReza.Sh
اخ جون شیرینی ما اینه کنه دیگه پیغامهامون پاک نمیشه!!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، behdadK
من تایید میکنم بهداد هنوز کلیرنس نشده دست از سرش بردارین Big Grin
کلیرشد و شیرینی نداد من خودم آدرس میدم بریم شیرینیش کنیم Smile)
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، HERMES7 ، R-AL ، reza.h ، Mahboy ، bahar101 ، shahin2737 ، goliii ، babak12 ، بابراس ، behdadK ، aghamilad ، AliReza.Sh
(2015-02-16 ساعت 17:43)saboteur نوشته:  من تایید میکنم بهداد هنوز کلیرنس نشده دست از سرش بردارین Big Grin
کلیرشد و شیرینی نداد من خودم آدرس میدم بریم شیرینیش کنیم Smile)

آخ گل گفتی پس از این به بعد خودت باید پاسخگو باشی هم شیرینی یکضرب گرفتن خودتو باید بدی هم شیرینی کلیر بهدادو. تقصیر خودت بود. ولی خداییش این منتظرسرا خیلی خوبه یک ذره تبلیغ کن بچه ها همه بیان ثبت نام کنند خیلی مفیده
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: saboteur ، bahar101 ، kaamiran ، goliii ، babak12 ، بابراس ، behdadK
من برنده شدن خودم در لاتاری رو کلا تکذیب میکنم Smile) شیرینی بهداد رو چرا من بدم آخه ؟ Smile)) من آدرس میدم خودتون بگیرین واس منم بیارین Smile))
منتظرسرا یک چیز اختیاری هست. اگر دوستان هس میکنن به این فروم مدیونن و ازش کمک گرفتن و میخواهند یجوری به بقیه هم کمک کنن منتظرسرا یکی از راه ها هستش. منم مثل شما دوست دارم همه برن عضو بشن و اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار بدن.ولی خوب برخی دوست ندارن یا موکول کردن به بعد Big Grin
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: Mahboy ، somayeh1363 ، bahar101 ، goliii ، babak12 ، m.ghoreishi ، بابراس ، behdadK
(2015-02-16 ساعت 17:18)behdadK نوشته:  به خدا من نگفتم کلیر شدمBig Grin
در هر حال موفق باشی دوست خوبم.[emoji631] [emoji631] [emoji631]
تشکر کنندگان: bahar101 ، behdadK ، ریحانا ، goliii ، babak12 ، m.ghoreishi ، بابراس
سلام به همه
مثل این که خبریه اینجاااااا
بهداد کلیر شدی ایا ؟؟؟
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، fa15 ، kaamiran ، m.ghoreishi ، بابراس ، Alex 2014 ، behdadK ، aghamilad
سلام دوستان
بطور معمول بعد از شروع کليرهاي گروهي ، حداکثر فاصله کليرهاي گروهي چند روز بوده؟منظورم آمار سالهاي 2014 و2013 هستش.
وآيا ممکنه هر روز يا يک روز در ميون کلير گروهي انجام بشه؟
تشکر کنندگان:
حداقل یکهفته و نهایتا یک ماه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، Mahboy
ایا قبل از کلیر حتماً اپدیت خواهیم شد ،؟ بر اساس سالهای گذشته پرسیدم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
فکر کنم این توقعی که همه از اقا بهداد واسه گرفتن شیرینی دارند از افیسر روز مصاحبه برای گرفتن ویزا ندارند
کاری نکنید اقا بهداد بره استعفا بدهههه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: behdadK ، saboteur ، sahar nafisi ، rbrb-2015 ، bahar101 ، aaraam ، R-AL ، ریحانا ، AliReza.Sh
(2015-02-17 ساعت 13:23)sunn789 نوشته:  ایا قبل از کلیر حتماً اپدیت خواهیم شد ،؟ بر اساس سالهای گذشته پرسیدم

99% بله
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، Mahboy ، aaraam ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان