کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
حضور محترم همه دوستان ، اول خواهشا اين متن به كسي برنخوره . موضوع اينه كه تمامي اين حدسيات ، جداول و غيره ، همگي جز آمارهايي كه ما ها سر خودمون رو باهاش گرم ميكنيم نيست . باور كنيد قوانين و روند كلرينس چيزي جز همه اينهاست و از اصول گرفته تا شانس توش دخيله . اينو عرض كردم كه بگم خيلي اعصابتون رو بهم نريزد . ولي اگه به حدس و گمان هستش ، تو اين هفته بين ٧ تا ١٥ نفر كيس لاتاري اعلام ميكنه . ( نگيد خودش انشأ نوشته بود حدس و گمان بي معني هستش ها [emoji6])

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، goliii ، farrokh33
عرض شود خدمت دوستان که کیس بنده روز 20 فوریه برای سومین بار آپ شده.... البته من مصاحبم 10 دسامبر بود یعنس تقریبا بعد از 70 روز سه بار آپ خوردم...
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، goliii ، farrokh33 ، R-AL
(2015-02-21 ساعت 14:23)mordad نوشته:  عرض شود خدمت دوستان که کیس بنده روز 20 فوریه برای سومین بار آپ شده.... البته من مصاحبم 10 دسامبر بود یعنس تقریبا بعد از 70 روز سه بار آپ خوردم...

این میتونه نشانه خوبی برای شما باشه که بعد از هفتاد روز چندبار آپدیت شده اید اگرچه قطعی نیست ولی نشان میده که اتفاقات خوبی برای کیس شما داره میفته به امید خدا سری بعدی کلیرها شما هم هستید
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، farrokh33 ، R-AL
[quote='takecarenima' pid='580921' dateline='1424503758']
حضور محترم همه دوستان ، اول خواهشا اين متن به كسي برنخوره . موضوع اينه كه تمامي اين حدسيات ، جداول و غيره ، همگي جز آمارهايي كه ما ها سر خودمون رو باهاش گرم ميكنيم نيست . باور كنيد قوانين و روند كلرينس چيزي جز همه اينهاست و از اصول گرفته تا شانس توش دخيله . اينو عرض كردم كه بگم خيلي اعصابتون رو بهم نريزد . ولي اگه به حدس و گمان هستش ، تو اين هفته بين ٧ تا ١٥ نفر كيس لاتاري اعلام ميكنه . ( نگيد خودش انشأ نوشته بود حدس و گمان بي معني هستش ها [emoji6])

دوست عزیز در پروسه ای که برای همه ما کارهایش ناشناخته است طبیعی هم هست که تمام چیزها که گفته میشود براساس حدس و گمان باشد و اینکه ما سرگرم بشویم و احساس کنیم که افراد دیگر هم مثل ما درگیر این پروسه هم هستند چیز خوبیه چون میفهمیم که ما تنها نیستیم. و من فکر میکنم این تحمل گذر زمان را هم آسانتر میکند. شما هم حدستان امیدبخش هست و مفیده و اتفاقا به نظر من به واقعیت هم نزدیکه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101 ، goliii
با سلام خدمت دوستان من فکر میکنم بعد از ۲۶فوریه سفارت آنکارا یک کلیر گروهی اعلام میکنه چون سفارت خیلی شلوغ است منتظره بیان ویزاشون رو بگیرن وبعد سری جدید رو اعلام کنه چون۱۰فوریه که دم درب سفارت بودم از ساعت ۷صبح تا حدود ساعت ۱۰صبح صفی طولانی در حدود ۱۰۰متر و چند نفره پهلوی هم وجود داشت با وجودی که ساعت ۷و۴۵ دقیقه اونا رو میفرستاد داخل (فقط پاسپورتاشون رو چک میکرد ومیفرستاد داخل) ولی مرتب به نفرات صف اضافه میشد تا حدود ساعت ۱۰ صبح که صف کوتاه شد ولی تا ساعت ۱۱که من اونجا بودم هنوز میرفتن داخل.پس دوستانی که منتظر هستید اواخر فوریه رو آماده رفتن به آنکارا باشید.سفر شادی رو براتون آرزو میکنم
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، Mahboy ، jupiterx ، R-AL ، Leila18
با سلام خدمت دوستان من فکر میکنم بعد از ۲۶فوریه سفارت آنکارا یک کلیر گروهی اعلام میکنه چون سفارت خیلی شلوغ است منتظره بیان ویزاشون رو بگیرن وبعد سری جدید رو اعلام کنه چون۱۰فوریه که دم درب سفارت بودم از ساعت ۷صبح تا حدود ساعت ۱۰صبح صفی طولانی در حدود ۱۰۰متر و چند نفره پهلوی هم وجود داشت با وجودی که ساعت ۷و۴۵ دقیقه اونا رو میفرستاد داخل (فقط پاسپورتاشون رو چک میکرد ومیفرستاد داخل) ولی مرتب به نفرات صف اضافه میشد تا حدود ساعت ۱۰ صبح که صف کوتاه شد ولی تا ساعت ۱۱که من اونجا بودم هنوز میرفتن داخل.پس دوستانی که منتظر هستید اواخر فوریه رو آماده رفتن به آنکارا باشید.سفر شادی رو براتون آرزو میکنم
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان: Radwin ، m.ghoreishi ، somayeh1363
من تصمیم گرفتم از این به بعد یک گولمالی حسابی سر خودم بکنم، هر ده روز یک ایمیل بهشون بزنم اونا هم کیسمو توی سیس آپدیت کنند اونوقت تعداد آپدیتام زیاد بشه. حالشو ببرم که پروندمو باز کردن گفتن در جریانه پس پروندم پشت شوفاژ نیست. این پرونده منو که کلیر نمیکنن حداقل هی برن بازش کنن به من ایمیل بزنن. خوبیش اینه که برای بچه های سالهای دیگه میگم من پنجاه بار آپدیت شدم ولی آخرش کلیر نشدم، همین باعث میشه درس عبرتی برای آیندگان بشم که روی آپدیتها زیاد خودشونو نگران نکنن. خدایی فکرو حال کردین؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، m.ghoreishi ، bahar101 ، sahar nafisi ، Mahboy ، somayeh1363 ، farrokh33 ، kaamiran ، R-AL
(2015-02-21 ساعت 15:12)Radwin نوشته:  من تصمیم گرفتم از این به بعد یک گولمالی حسابی سر خودم بکنم، هر ده روز یک ایمیل بهشون بزنم اونا هم کیسمو توی سیس آپدیت کنند اونوقت تعداد آپدیتام زیاد بشه. حالشو ببرم که پروندمو باز کردن گفتن در جریانه پس پروندم پشت شوفاژ نیست. این پرونده منو که کلیر نمیکنن حداقل هی برن بازش کنن به من ایمیل بزنن. خوبیش اینه که برای بچه های سالهای دیگه میگم من پنجاه بار آپدیت شدم ولی آخرش کلیر نشدم، همین باعث میشه درس عبرتی برای آیندگان بشم که روی آپدیتها زیاد خودشونو نگران نکنن. خدایی فکرو حال کردین؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

راه باحالیه برای اثبات یک فرضیه
Big GrinCool
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33
(2015-02-21 ساعت 15:14)ghazaleh12324 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 15:12)Radwin نوشته:  من تصمیم گرفتم از این به بعد یک گولمالی حسابی سر خودم بکنم، هر ده روز یک ایمیل بهشون بزنم اونا هم کیسمو توی سیس آپدیت کنند اونوقت تعداد آپدیتام زیاد بشه. حالشو ببرم که پروندمو باز کردن گفتن در جریانه پس پروندم پشت شوفاژ نیست. این پرونده منو که کلیر نمیکنن حداقل هی برن بازش کنن به من ایمیل بزنن. خوبیش اینه که برای بچه های سالهای دیگه میگم من پنجاه بار آپدیت شدم ولی آخرش کلیر نشدم، همین باعث میشه درس عبرتی برای آیندگان بشم که روی آپدیتها زیاد خودشونو نگران نکنن. خدایی فکرو حال کردین؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

راه باحالیه برای اثبات یک فرضیه
Big GrinCool

ولی واقعا حال داره توی سیس آدم آپدیت بشه. در ضمن این ایمیله هم که میفرستن خیلی حس خوبی به آدم میده. نامه دوم مصاحبه، ایمیل تأئید رسیدن مدارک، ایمیل ds260 یادتونه فرستادن چه حالی داد؟؟؟ از بس میل باکس من از مزخرفات فرستاده شده پر شده که با ایمیل سفارت شدیدا صفا میکنم این یعنی با یک تیر هشتاد تا نشون زدم. از اینهمه نبوغ و ابتکار کف کردیدمیدونم منکر نشین!CoolCoolCoolCoolCool i kill two birds with one stone
تشکر کنندگان: mick ، Mahboy ، farrokh33 ، jupiterx

عاليه. من كه خوشم اومد.
منم ميگم يه چندتاييمون امروزو ايميل بارون كنيم سفارتو، اونا بگن: اييييش باز ايرانيها شروع كردن، بعد بخاطراينكه ازدستمون راحت شن ؛ همه رو از دم كلير كنن.

ولي جدي اين هفته كلير گروهي داريم، ما هم جزوشونيم. ميدونم ديگه
تشکر کنندگان: farrokh33
من چی بگم که تا حالا دوبار نامه نوشتم جواب هیچکدوم رو ندادن تا حالا یه آپديت هم نداشتم. نکنه پرونده من افتاده پشت شوفاژ :0 انشالله که هرچه زودتر گره کار همه بازشه. گاهی فکر میکنم به جای اشتباه نامه دادم .... کلا دچار خوددرگیری میکنن ادمو :')
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: goliii ، m.ghoreishi ، Mahboy ، afrand ، bahar101 ، farrokh33 ، solid_mercury ، آلیس-1980
سلام مجدد هنوز یک ماه نشده 5 بار اپدیت خوردم فکر کنم اینا هر وقت بیکار میشن یه اپدیت به من میزنند :-) البته یه 6 نفر از هم سفرام هم این شرایط رو دارن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، sahar nafisi ، afrand ، somayeh1363 ، bahar101 ، farrokh33 ، R-AL
(2015-02-20 ساعت 23:44)sahar nafisi نوشته:  
(2015-02-20 ساعت 23:41)Ali2020 نوشته:  سلام دوستان من و خانومم حدود 3 ماهی میشه که از سفارت آنکارا برگشتیم ولی دریغ از یه آپ دیت خشک و خالی ! به نظرتون طبیعیه؟ نیاز نیست یه تماسی بگیرم با سفارت یا یه ایملی بزنم بهشون؟ راستش رو بخواهید خیلی نگرانم.

اصلا ناراحت نباشيد من كليرنس ٢٠١٤ رو كه خوندم بعضي ها بعد از ١٩٠.روز يا ٢٠٠ روز ابديت شده بودن.قبل از ٦ ماه هم هر سوالي بكنيد ازشون جواب به درد بخوري نميدن.به نظرم منتظر باشيد.البته هر طور خودتون صلاح ميدونيدSmile
ممنون از راهنماییتون ، توکل به خدا فعلا صبر می کنیم بلکه یه خبری بشه!

(2015-02-20 ساعت 23:44)sahar nafisi نوشته:  
(2015-02-20 ساعت 23:41)Ali2020 نوشته:  سلام دوستان من و خانومم حدود 3 ماهی میشه که از سفارت آنکارا برگشتیم ولی دریغ از یه آپ دیت خشک و خالی ! به نظرتون طبیعیه؟ نیاز نیست یه تماسی بگیرم با سفارت یا یه ایملی بزنم بهشون؟ راستش رو بخواهید خیلی نگرانم.

اصلا ناراحت نباشيد من كليرنس ٢٠١٤ رو كه خوندم بعضي ها بعد از ١٩٠.روز يا ٢٠٠ روز ابديت شده بودن.قبل از ٦ ماه هم هر سوالي بكنيد ازشون جواب به درد بخوري نميدن.به نظرم منتظر باشيد.البته هر طور خودتون صلاح ميدونيدSmile
ممنون از راهنماییتون ، توکل به خدا فعلا صبر می کنیم بلکه یه خبری بشه!
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33
(2015-02-21 ساعت 16:14)solid_mercury نوشته:  سلام دوستان
به همه ویزا گرفته ها تبریک میگم و برای نگرفته ها هم آرزوی کلیر شدن میکنم.

دوستان یه سوال دارم داشتم که قبلا هم پرسیدم ولی کسی جواب نداد، دوباره میپرسم:
سایت سفارت ابوظبی بعد از چهل روز از مصاحبه هنوز کیس من رو نمیشناسه. خواستم ببینم این عادیه یا باید پیگیری کنم؟

ممنونم
سلام ای میل بزنید درست می کنند. ایتم CASE NOT FOUND را انتخاب کنید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، farrokh33 ، solid_mercury

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان