کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-21 ساعت 16:24)Goldenstar نوشته:  من چی بگم که تا حالا دوبار نامه نوشتم جواب هیچکدوم رو ندادن تا حالا یه آپديت هم نداشتم. نکنه پرونده من افتاده پشت شوفاژ :0 انشالله که هرچه زودتر گره کار همه بازشه. گاهی فکر میکنم به جای اشتباه نامه دادم .... کلا دچار خوددرگیری میکنن ادمو :')

دوست عزیزم
شاید جواب در اسپم میل باکس قرار گرفته . بعیده اصلا جواب ندن. یک جواب کلیشه ای دارن که حتما میفرستند. ایمل رو دوباره چک کنید.
تشکر کنندگان: sahar nafisi
والا آپديت هاى من هميشه بين ساعات ٤ تا ٧ بعد از ظهره، نه صبح و نه شب! اين ديگه چى ميتونه باشه؟؟؟
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: sahar nafisi
(2015-02-21 ساعت 21:54)turadjk نوشته:  سلام ماهم سه نفر هفته اول فوریه مصاحبه داشتیم حداقل سه بار که چک کردم 9و10و19 فوریه اپدیت شدیم مرتب احتمالا دارن کارمون فوری انجام میدم
ارزوی کلیر همگی زود زودزود

دوست عزیز باید ببینید که شرایطتون چگونه بوده چون توی این مدت که کلیر کرده اند ، با این زودی نبوده آن آپدیتهایی هم که میفرمائید با فاصله کم از مصاحبه همانطور که اکثر دوستان که این اواخر مصاحبه داشته اند گفته اند همه داشته اند. اینها را گفتم که خدایی ناکرده به امید کلیر سریع نباشید و دچار ناراحتی بشوید. انشاء الله که بزودی کلیر بشوید ولی شرایطتون را بسنجید و بعد امید ببندید چون این مرحله خیلی مرحله فرسایشی است و باید با آن واقع بینانه برخورد کرد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: sahar nafisi ، Mahboy ، goliii ، hrghoreshi ، somayeh1363
دوستان به نظر من افرادي كه به تازكي به مصاحبه رفتن با هر تعداد ابديت نبايد در انتظار كلير زير يكي دو ماه بر اساس تجربه باشن و فقط نظر من اين هست كه در يك صورت ميتونن منتظر باشن به اين زوديا و اون هم اينه كه شرايط يكضربي رو واقعا داشتن ولي الكي بهشون كليرنس خورده . من كه خودم اصلا معلوم نيست نوبت مصاحبم بشه يا نه اما قلبا اميدوارم كه تمام افراد به زودي كلير بشن به خاطر اينكه واقعا مرحله ي سختي هست و ادم كاملا بلاتكليف و معلق هست Sad(((

(2015-02-21 ساعت 22:58)negar6043 نوشته:  والا آپديت هاى من هميشه بين ساعات ٤ تا ٧ بعد از ظهره، نه صبح و نه شب! اين ديگه چى ميتونه باشه؟؟؟

احتمالا اين از ايرانه Smile))))
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: negar6043 ، Abdorrezaa ، goliii ، Habib120 ، m.ghoreishi ، R-AL ، bahar101 ، solid_mercury ، mpas89 ، somayeh1363
دوستان سلام همسرم بعد از مصاحبه که 100 روز پیش بوده فقط یک بار اونهم 5 روز بعداز مصاحبه اپدیت داشته به نظرتون این هفته اگه کلیر گروهی کنن با اینگه ما اپدیتی به این نزدیکی ها نداشتیم احتمالش هست جز کلیر شده ها باشیم یا نه ؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: jupiterx
(2015-02-22 ساعت 00:08)goliii نوشته:  دوستان سلام همسرم بعد از مصاحبه که 100 روز پیش بوده فقط یک بار اونهم 5 روز بعداز مصاحبه اپدیت داشته به نظرتون این هفته اگه کلیر گروهی کنن با اینگه ما اپدیتی به این نزدیکی ها نداشتیم احتمالش هست جز کلیر شده ها باشیم یا نه ؟

حداقل بايد يه ابديت همون موقعي كه كلير اعلام ميشه يا روز قبلش داشته باشن
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii
(2015-02-22 ساعت 00:08)goliii نوشته:  دوستان سلام همسرم بعد از مصاحبه که 100 روز پیش بوده فقط یک بار اونهم 5 روز بعداز مصاحبه اپدیت داشته به نظرتون این هفته اگه کلیر گروهی کنن با اینگه ما اپدیتی به این نزدیکی ها نداشتیم احتمالش هست جز کلیر شده ها باشیم یا نه ؟

اینکه شما میفرمائید با همین کیفیت برای کلی از دوستان رخ داده است. ممکنست یکدفعه آپدیت شوند و یکدفعه ایمیلشان هم بیاید و کلیر شوند. عقل سلیم هم همین را میگوید. همین لیست منتظرسرا را اگر ببینید الان 140 روزه داریم که هنوز کلیر نشده است. باید منتظر بود که کلیرهای این سری اعلام شود به احتمال زیاد همسر شما یا این سری یا سری بعد کلیر میشوند چون اکتبر تقریبا تمام دارد میشود و نوبت نوامبریها میشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، goliii ، somayeh1363

انشالا که همین سری کلیر میشن نگران نباشید دیگه تقریبا میشه گفت کلیر دوستان نوامبری باید یواش یواش اغاز بشه
به امید کلیر شدن تک تک دوستان منتظر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: goliii ، bahar101 ، somayeh1363
سلام دوستان يه سوال دارم ما مصاحبمو تو ژانويه بود بعد كه از مصاحبه برگشتيم خانمم باردار شد بايد به سفارت اطلاع بديم يا نه؟ واسه كلير شدن مهمه؟

تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، farrokh33
(2015-02-22 ساعت 01:43)majid2015 نوشته:  سلام دوستان يه سوال دارم ما مصاحبمو تو ژانويه بود بعد كه از مصاحبه برگشتيم خانمم باردار شد بايد به سفارت اطلاع بديم يا نه؟ واسه كلير شدن مهمه؟

دو تا تبریک به شما دوست عزیز. یکی بخاطر بچه دار شدن و دومیش بخاطر برنده شدن شما در لاتاری. تصور من این هست که شما با اعلام این خبر به سفارت، نباید امید داشته باشید که پروسه کلیرنستون سریع تر انجام بشه. ولی میتونید بهشون اعلام کنید که در جریان باشن و احتمالا ممکنه راهنمایی هم بکنند که پروسه به چه شکل میتونه ادامه پیدا کنه. اصلا جای نگرانی نداره و شما باید خوشحال باشید که خداوند به شما نظری انداخته و برکت و خوشبختی به زندگی شما جاری شده است. من یک مطلب کلی راجع به بارداری و اضافه شدن فرزند در مراحل مختلف پروسه برندگان لاتاری دارم که در اسرع وقت پیدا میکنم و برای شما میفرستم. در ضمن یادتان نره که امضاتون رو اصلاح کنید. درود بر شما.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: goliii ، Leila18 ، bahar101
(2015-02-22 ساعت 01:43)majid2015 نوشته:  سلام دوستان يه سوال دارم ما مصاحبمو تو ژانويه بود بعد كه از مصاحبه برگشتيم خانمم باردار شد بايد به سفارت اطلاع بديم يا نه؟ واسه كلير شدن مهمه؟

اقا هول شدین ها! Smile تبریک بسیار

بنظرم من چیزی نمیخواد بگین کو تا 9 ماه دیگه ! کسی اضافه نشده که سفارت بخواد در جریان باشه.
شما پیگیر کلیر باش و اینکه ایشالا بخوای اونجا بابا شی داستان چطوریاس! Wink
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، bahar101 ، m.ghoreishi
سلام
مصاحبه ما 3 دسامبر بوده و در تاريخ هاي 29 دسامبر-2 ژانويه و 20 فوريه آپديت داشتيم(کيس 4 نفر)
البته فقط من و همسرم 20 فوريه آپديت شديم و بچه ها هنوز به تاريخ 29 دسامبر هستن.
تشکر کنندگان: hrghoreshi ، r.bazargan ، somayeh1363
فکر کنم تا 26 فوریه کلیر نکنند تا دوستان کلیر شده سری قبل مهلتشون تمام بشه و بعد جدیدیها را بدهند و اگر اینکار را بخواهند ادامه بدهند و ماهی یکبار کلیر کنند که انتظارش خیلی ناجوره مگر اینکه در مارچ که سر سفارت آنکارا را خلوت کردند بخواهند همه را خجالت بدهند و یکدفعه کلی کیسها را کلیر کنند. به امید کلیرهای آتشین!!
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، HERMES7 ، r.bazargan ، somayeh1363
سایت خراب بود یا من نمیتونستم لاگین کنم؟
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان:
(2015-02-23 ساعت 14:35)hrghoreshi نوشته:  سایت خراب بود یا من نمیتونستم لاگین کنم؟

این روزا سایت یک خط درمیان خرابه تازه یکساعته مشکلش حل شده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان