کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-24 ساعت 18:34)yesorno نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 18:03)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 17:30)yesorno نوشته:  [quote='mehrdad_123' pid='652138' dateline='1440420952']
من موندم هی اینا کلیر میکنند اما تعداد افراد در اپ تغییر نمیکنه

یکم دقتتو بیشتر کن خب Big Grin
این دو تا رو بزار کنار هم که دو روز اختلاف دارن
لینک اول

انکارایی ها رو رندم نگاه کردم همشون کلیر شدن که
قربون زبونت شما فقط حرف بزن وما هم نیوشا هستیمWink

آره آنکارایی ها اکثر اونا که گذاشتم و or خوردن کلیر شدن

یه نکته عرض کنم خدمتتون اونم اینکه سایت سیس تا زمانی که ویزا برای فرد صادر نشه وضعیتش تغییر نمی کنه و در حالت AP می مونه و فقط آپدیت می خوره

مثلاً فردی امروز به تاریخ امروز کلیر میشه، این فرد به تاریخ امروز در سایت سیس فقط و فقط با حفظ همون حالت AP آپدیت می خوره و طبق حدس و گمان دوستان گلمون که بسیار قریب به واقعیت بوده تا امروز، وضعیتش از / به or تبدیل میشه.

پس در فایلی که بنده حقیر یا جناب سیمون از سیس می زاریم، افرادی که در حالت AP هستن ممکنه کلیر شده باشن اما همچنان در سیس در حالت AP باشن.

تنها راه های درک کلیر شدن:
۱. دریافت ایمیل از سفارت
۲. مشاهده کلیر شدن از طریق سایت یفارت
۳. تبدیل شدن به حالت or در سایت سیس هستش (حدس دوستان)

اما کل این تفاسیر در تعداد افراد در انتظار ویزا تأثیر ندارن چون چه فرد ایشود باشه یا AP در تعداد کل ویزا ها اثر نمی زاره.

بازم پر حرفی کردم
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: بابراس ، 1362amin1362 ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، moj21 ، mahyaaa ، arveen100
من دیشب ایمیل پیگیری زدم هیچ خبری نشد امروز......!!!!!!؟
کلاً امروز انگار هیچ خبری نبوده............آخر هفته میشه, میگیم چون آخر هفتس ,اول هفته میشه میگیم تازه اومدن سر کار کلی ایمیل باید جواب بدن,وسط هفته میشه میگیم کلی مصاحبه دارن انجام میدن وقت ندارن....والا ما که نفهمیدیم بالاخره کی اینا باید مشغول کارای ما بشن
اگر روزانه به طور متوسط 5 نفر هم کلیر کنن باز آدم دلش خوش میشه پیش خودش میگه دارن یه کارایی میکنن
آمار هفت پشت ما رو هم میخواستن در بیارن تا حالا تموم شده بود
هی دوستای گلمون آمار های مختلف ارائه میدن ....هی ما صبر و صبر و انتظار....هی امیدواری که نه خوب دارن کار میکنن ...آمارها هم که میگه ویزا خیلی زیاد موجوده....ولی دریغ از یه تکونی یه تغییر وضعیتی....
واقعاً آدم از نظر روحی و روانی تحت فشار قرار میگیره ....تکلیفمون مشخص نیست ....
یکی نیست بگه بابا یا رومی روم یا زنگی زنگ....
ببخشید دوستان اگر ناراحتتون کردم واقعاً جز شما ها که با من همدردین هیچ کسی نیست که آدم بتونه دردشو به اون بگه....
خدایا بازم صبر میکنم به حق بزرگیت فرجی کن در کار منو و دوستانم
آمین
بازمانده لاتاري 2015
(2015-08-24 ساعت 19:11)بابراس نوشته:  من دیشب ایمیل پیگیری زدم هیچ خبری نشد امروز......!!!!!!؟
کلاً امروز انگار هیچ خبری نبوده............آخر هفته میشه, میگیم چون آخر هفتس ,اول هفته میشه میگیم تازه اومدن سر کار کلی ایمیل باید جواب بدن,وسط هفته میشه میگیم کلی مصاحبه دارن انجام میدن وقت ندارن....والا ما که نفهمیدیم بالاخره کی اینا باید مشغول کارای ما بشن
اگر روزانه به طور متوسط ۵ نفر هم کلیر کنن باز آدم دلش خوش میشه پیش خودش میگه دارن یه کارایی میکنن
هی دوستای گلمون آمار های مختلف ارائه میدن ....هی ما صبر و صبر و انتظار....هی امیدواری که نه خوب دارن کار میکنن ...آمارها هم که میگه ویزا خیلی زیاد موجوده....ولی دریغ از یه تکونی یه تغییر وضعیتی....
ببخشید دوستان اگر ناراحتتون کردم واقعاً جز شما ها که با من همدردین هیچ کسی نیست که آدم بتونه دردشو به اون بگه....
آمین

منم امروز ایمیل زدم اما خبری نشده هنوز . در ضمن فک کنم اگه کلیر کنن به نظرم تاریخ مراجعه به سفارت میره تو سپتامبر
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، بابراس ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، hamed shayan ، moj21 ، SAMBAR ، mahyaaa
با درود و عرض ارادت و عصر به خیر به دوستان عزیزم
دوستان کمی صبرکنید انشاله امشب خیلی هامون آپ میشییم و بقیه ماجرا . ایروان امشب طوفانیه . به زودی خبرای خوب میرسه .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: بابراس ، bahar101 ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، moj21 ، SAMBAR ، mel ، شیدا، 1367 ، mordad ، mahyaaa ، ehsan_pars
لطفا انرژی مثبت یادتون نره ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
امسال سال خوبیه همه با هم به آرزو هامون میرسیم و ویزا رو حتما میگیریم میدونین چرا . چون به خودمون مطمئنیم که برای ا م ر ی ک ا خطر محسوب نمیشیم پس با تمام قوا و نیرو های مثبت به پیش دوستان .
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
(2015-08-24 ساعت 19:21)Alex 2014 نوشته:  با درود و عرض ارادت و عصر به خیر به دوستان عزیزم
دوستان کمی صبرکنید انشاله امشب خیلی هامون آپ میشییم و بقیه ماجرا . ایروان امشب طوفانیه . به زودی خبرای خوب میرسه .

Alex جان اقا ما از اون دسته كيس ها هستيم كه ٢٨ تا ٣٠ جولاي آپ شديم البته يه آپ ٤ اگوست هم بعدش خوردم كه فريز شدم طبق تحيل شما در صفحه هاي قبل اين هفته شايد هفته شانس ما باشه ميخواستم بدونم چقدر ميشه اميد داشت كه آپ بشيم or بشيم كلير بشيم تو اين هفته
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، بابراس ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، moj21 ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-08-24 ساعت 19:27)Aliparto نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 19:21)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  با درود و عرض ارادت و عصر به خیر به دوستان عزیزم

Alex جان اقا ما از اون دسته كيس ها هستيم كه ٢٨ تا ٣٠ جولاي آپ شديم البته يه آپ ٤ اگوست هم بعدش خوردم كه فريز شدم طبق تحيل شما در صفحه هاي قبل اين هفته شايد هفته شانس ما باشه ميخواستم بدونم چقدر ميشه اميد داشت كه آپ بشيم or بشيم كلير بشيم تو اين هفته

دوستان عزيز. اين هفته هفته پاياني آگوست هستش و سفارتها تمام سعيشون رو مي كنن كه از سهميه آگوست نهايت استفاده رو ببرن. مطمئن باشيد همانند جولاي كلي ويزا رو پرينت مي گيرن قبل از حضور خودمون. دوستان عزيز نگران نباشيد و همه انرژي مثبت بديد و در حق هم دعا كنيم. براي بچه هاي سربازي س يكم بيشتر. موفق باشيد. يا علي
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: بابراس ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Aliparto ، m.ghoreishi ، moj21 ، SAMBAR ، bahar101 ، A2000 ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-08-24 ساعت 19:25)Alex 2014 نوشته:  لطفا انرژی مثبت یادتون نره ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
امسال سال خوبیه همه با هم به آرزو هامون میرسیم و ویزا رو حتما میگیریم میدونین چرا . چون به خودمون مطمئنیم که برای ا م ر ی ک ا خطر محسوب نمیشیم پس با تمام قوا و نیرو های مثبت به پیش دوستان .

الکس عزیز ممنون از انرژی مثبتی که میدی
خدا میدونه اگر دوستان گلی مثل شما و بقیه عزیزان که مدت هاست اینجا هستن و منتظرن ,نبودن ,من یکی که دیونه شده بودم
انشالله همینطور میشه که میگی.....
بازمانده لاتاري 2015
(2015-08-24 ساعت 19:25)Alex 2014 نوشته:  لطفا انرژی مثبت یادتون نره ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

بسيار عالي الكس جان. موافقم باهات. اگه همه با همين انرژي و اين طرز تفكر بريم جلو عالي مي شه. فقط مثبت باشيم و توكل به خدا
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-24 ساعت 19:17)mfte.teacher نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 19:11)بابراس نوشته:  من دیشب ایمیل پیگیری زدم هیچ خبری نشد امروز......!!!!!!؟
اگر روزانه به طور متوسط ۵ نفر هم کلیر کنن باز آدم دلش خوش میشه پیش خودش میگه دارن یه کارایی میکنن
آمین

منم امروز ایمیل زدم اما خبری نشده هنوز . در ضمن فک کنم اگه کلیر کنن به نظرم تاریخ مراجعه به سفارت میره تو سپتامبر

به آنکارایی هایی که این چند روز اخیر آپ شدن تا 28 اگوست فرصت دادن
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، بابراس ، Alex 2014 ، moj21 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، bahar101 ، A2000 ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-08-24 ساعت 19:32)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 19:21)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  با درود و عرض ارادت و عصر به خیر به دوستان عزیزم

دوستان عزيز. اين هفته هفته پاياني آگوست هستش و سفارتها تمام سعيشون رو مي كنن كه از سهميه آگوست نهايت استفاده رو ببرن. مطمئن باشيد همانند جولاي كلي ويزا رو پرينت مي گيرن قبل از حضور خودمون. دوستان عزيز نگران نباشيد و همه انرژي مثبت بديد و در حق هم دعا كنيم. براي بچه هاي سربازي س يكم بيشتر. موفق باشيد. يا علي

امین جان من به نوع خودم فکر نمیکنم انقدرها که ما فکر میکنیم اینا روی س پ ا ه حساس باشن چون بارها نقیض این قضیه ثابت شده بالاخره سربازی یه چیز اجباریه تو این مملکت حتی کسانی که توی ب س ی ج خدمت کردن....کسی که مشکل امنیتی داشته باشه خیلی سریع واسه اونا قابل ردیابیه.....ولی چشم حتماً توی دعا هامون این کیس ها رو در نظر میگیریم خصوصاً جنابعالی که یکی از بهترین های اینجایی
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Alex 2014 ، hamed shayan ، moj21 ، 1362amin1362 ، SAMBAR ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، p00ya2001 ، mahyaaa ، bahar101

دوست عزیزم علی پرتو
این هفته حتما آپ رو خواهیم خورد مطمئن باشید . چون طبق تحلیل دوستان باید سهمیه ایران تا آخر سپتامبر پر بشه . اگه بخوان با همین سرعت هفته های گذشته در جولای پیش برن که میرن این هفته و نهایت تا هفته دیگه حتما کلیر خواهیم شد .پس نگران نباشید .خونسرد باشین و زمام زندگیتون و رویاتون رو به خدای بخشنده بسپارین به همین راحتی .
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
(2015-08-24 ساعت 19:38)yesorno نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 19:17)mfte.teacher نوشته:  
آمین

به آنکارایی هایی که این چند روز اخیر آپ شدن تا 28 اگوست فرصت دادن

دقیقا به خاطر همین تاریخ هاست که میگم ایشالا اونایی که کلیر میشن آماده باشن که تو سپتامبر برن ویزاهشون رو بگیرن چون باید حساب رفتن اونام رو کرد . حالا ایروان و انکارا که ویزا نمیخاد یا همون فرودگاه میگیرن . اما برای ابوظبی حداقل سه روز وقت میخاد مگه خوش شانس باشی که ویزای فوری گیرت بیاد .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-08-24 ساعت 19:35)بابراس نوشته:  [quote='Alex ۲۰۱۴' pid='652176' dateline='1440428151']
لطفا انرژی مثبت یادتون نره ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
[/quote

الکس عزیز ممنون از انرژی مثبتی که میدی
خدا میدونه اگر دوستان گلی مثل شما و بقیه عزیزان که مدت هاست اینجا هستن و منتظرن ,نبودن ,من یکی که دیونه شده بودم
انشالله همینطور میشه که میگی.....
الکس بمب انرژیه مثبته .....ایشالا هممون کلیریم فقط این سفارتا یذره بجنبن لطفا ...با تشکر از سفارتهای محترم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-08-24 ساعت 18:56)sasanoush نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 18:34)yesorno نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 18:03)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 17:30)yesorno نوشته:  [quote='mehrdad_123' pid='652138' dateline='1440420952']
من موندم هی اینا کلیر میکنند اما تعداد افراد در اپ تغییر نمیکنه

یکم دقتتو بیشتر کن خب Big Grin
این دو تا رو بزار کنار هم که دو روز اختلاف دارن
لینک اول

انکارایی ها رو رندم نگاه کردم همشون کلیر شدن که

آره آنکارایی ها اکثر اونا که گذاشتم و or خوردن کلیر شدن

یه نکته عرض کنم خدمتتون اونم اینکه سایت سیس تا زمانی که ویزا برای فرد صادر نشه وضعیتش تغییر نمی کنه و در حالت AP می مونه و فقط آپدیت می خوره

مثلاً فردی امروز به تاریخ امروز کلیر میشه، این فرد به تاریخ امروز در سایت سیس فقط و فقط با حفظ همون حالت AP آپدیت می خوره و طبق حدس و گمان دوستان گلمون که بسیار قریب به واقعیت بوده تا امروز، وضعیتش از / به or تبدیل میشه.

پس در فایلی که بنده حقیر یا جناب سیمون از سیس می زاریم، افرادی که در حالت AP هستن ممکنه کلیر شده باشن اما همچنان در سیس در حالت AP باشن.

تنها راه های درک کلیر شدن:
۱. دریافت ایمیل از سفارت
۲. مشاهده کلیر شدن از طریق سایت یفارت
۳. تبدیل شدن به حالت or در سایت سیس هستش (حدس دوستان)

اما کل این تفاسیر در تعداد افراد در انتظار ویزا تأثیر ندارن چون چه فرد ایشود باشه یا AP در تعداد کل ویزا ها اثر نمی زاره.

بازم پر حرفی کردم

پس اسم ما که تو لیست آنکارا نبود میشه لطف کنید تکلیف مارو هم در این عالم برزخ مشخص بکنید ۱۴آگوست مصاحبه ۴نفر خود ۱۴یک آپدیت بعداز اون ۱۸ و ۱۹ دونفرفقط آپدیت داشتیم وبچه هاهمون ۱۸ممنونم یه تحلیلی هم راجع به ما بدید.باتشکر.

دوست عزيز،
پس از مصاحبه سايـت سیس آپديت مي شه. براي سايت سفارت حدود 2 هفته طول مي کشه تا کيس و اسم شما براي سفارت قابل شناسايي باشه، البته اگر يک ضرب باشيد که اصلاً بعضاً سفارت کيس و اسم شما را هم نمي ذاره. اگه 14مصاحبه داشتين بعد 28 سايت سفارت را چک کنيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: بابراس ، 1362amin1362 ، moj21 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، p00ya2001 ، mahyaaa ، آزاده_امین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان