کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-24 ساعت 19:35)بابراس نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 19:25)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  لطفا انرژی مثبت یادتون نره ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
امسال سال خوبیه همه با هم به آرزو هامون میرسیم و ویزا رو حتما میگیریم میدونین چرا . چون به خودمون مطمئنیم که برای ا م ر ی ک ا خطر محسوب نمیشیم پس با تمام قوا و نیرو های مثبت به پیش دوستان .

الکس عزیز ممنون از انرژی مثبتی که میدی
خدا میدونه اگر دوستان گلی مثل شما و بقیه عزیزان که مدت هاست اینجا هستن و منتظرن ,نبودن ,من یکی که دیونه شده بودم
انشالله همینطور میشه که میگی.....

بابراس جان انشاله که خدا هم مثل اسمت نقاشی های زیبا برای رویاهات کشیده باشه .ممنون من که کاری نمیکنم فقط میگم از فرصتی که با هم هستیم چرا با دلهره سپری کنیم ، بیایم از کلیری دوستانمون خوشحال بشیم ، از آپ های همدیگه آسوده بشیم و از رسیدن یک همنوع به آرزوش بخندیم که امیدوارم خدا هم بهمون لبخند بزنه .یا مفتح الابواب یا مسبب الاسباب .
درپایان برای رسیدن به آرامش ، دوستان ، این روزا حتما روزی یکبار سوره یس رو بخونید و بعد از آن حتما دعای معراج رو بخونید که آرامش دهنده است .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، بابراس ، 1362amin1362 ، moj21 ، sunn789 ، areb1356 ، SAMBAR ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، p00ya2001 ، mahyaaa ، ebrahim1e
دوستان
یکی از مسایلی که درگیرش هستیم اینه که ویزا کم میاد یا نه من الان با خلیلخواه گپ زدیم و فهمیدم که فایل سیمون در جمعهایی که میده اشکال داره به عنوان مثال تعداد افراد کل اماده در افریقا در شیت اولش میزنه 10935 ولی وقتی خود شیت را محاسبه میکنی میشه 8660 که باید بفهمیم اشکال کجاست.

اقای yes/no ; لطفا کمک کنید که این مشکل بر طرف بشه اگه اطلاعات شیتها درست باشه اونوقت این حالت میشه 59906 نفر کل افراد واجد شرایط برای گرفتن ویزا هستند که با تقریب بالا 9000 نفر در کل مصاحبه نرفته اندو نخواهند رفت که میشود دقیق 50000 ویزا یعنی اصلا ویزا کم نمیاد

اقای خلیلخواه
شما هم چک کنید و اظهار نظر کنید سایر دوستان تحلیلگر هم کمک کنند خیلی مهمه که ویزا به اندازه کافی باشه یعنی همه رو کلیر میکنند و این عالیه واقعا عالیه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، moj21 ، m.ghoreishi ، hamed shayan ، Alex 2014 ، hamid99 ، ARSAMNEW ، p00ya2001 ، nimanoush ، A2000 ، mahyaaa ، bahar101 ، arveen100 ، SAMBAR
(2015-08-24 ساعت 19:35)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 19:25)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  لطفا انرژی مثبت یادتون نره ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
امسال سال خوبیه همه با هم به آرزو هامون میرسیم و ویزا رو حتما میگیریم میدونین چرا . چون به خودمون مطمئنیم که برای ا م ر ی ک ا خطر محسوب نمیشیم پس با تمام قوا و نیرو های مثبت به پیش دوستان .

بسيار عالي الكس جان. موافقم باهات. اگه همه با همين انرژي و اين طرز تفكر بريم جلو عالي مي شه. فقط مثبت باشيم و توكل به خدا
امین جان درود و سپاس دوست عزیزم
همینه و غیر ازاین نیست دوست من ، ما موفق میشیم چون خدارو داریم .
به زودی همه دوستان خواهند دید که این روزها هم رفتنیه و به رویاشون دست یافنه اند .
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
(2015-08-24 ساعت 18:56)sasanoush نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 18:34)yesorno نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 18:03)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 17:30)yesorno نوشته:  [quote='mehrdad_123' pid='652138' dateline='1440420952']
من موندم هی اینا کلیر میکنند اما تعداد افراد در اپ تغییر نمیکنه

یکم دقتتو بیشتر کن خب Big Grin
این دو تا رو بزار کنار هم که دو روز اختلاف دارن
لینک اول

انکارایی ها رو رندم نگاه کردم همشون کلیر شدن که

آره آنکارایی ها اکثر اونا که گذاشتم و or خوردن کلیر شدن

یه نکته عرض کنم خدمتتون اونم اینکه سایت سیس تا زمانی که ویزا برای فرد صادر نشه وضعیتش تغییر نمی کنه و در حالت AP می مونه و فقط آپدیت می خوره

مثلاً فردی امروز به تاریخ امروز کلیر میشه، این فرد به تاریخ امروز در سایت سیس فقط و فقط با حفظ همون حالت AP آپدیت می خوره و طبق حدس و گمان دوستان گلمون که بسیار قریب به واقعیت بوده تا امروز، وضعیتش از / به or تبدیل میشه.

پس در فایلی که بنده حقیر یا جناب سیمون از سیس می زاریم، افرادی که در حالت AP هستن ممکنه کلیر شده باشن اما همچنان در سیس در حالت AP باشن.

تنها راه های درک کلیر شدن:
۱. دریافت ایمیل از سفارت
۲. مشاهده کلیر شدن از طریق سایت یفارت
۳. تبدیل شدن به حالت or در سایت سیس هستش (حدس دوستان)

اما کل این تفاسیر در تعداد افراد در انتظار ویزا تأثیر ندارن چون چه فرد ایشود باشه یا AP در تعداد کل ویزا ها اثر نمی زاره.

بازم پر حرفی کردم

پس اسم ما که تو لیست آنکارا نبود میشه لطف کنید تکلیف مارو هم در این عالم برزخ مشخص بکنید ۱۴آگوست مصاحبه ۴نفر خود ۱۴یک آپدیت بعداز اون ۱۸ و ۱۹ دونفرفقط آپدیت داشتیم وبچه هاهمون ۱۸ممنونم یه تحلیلی هم راجع به ما بدید.باتشکر.

شماره کیس جالبی هم دارین Big Grin

زحمت بکشین در خصوص شغل، تحصیلات هر دو نفر و البته خدمت سربازی توضیح بدین. تا بشه دوستان عزیز کیستون رو تحلیل کنن.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، moj21 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-08-24 ساعت 19:46)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 19:35)بابراس نوشته:  [quote='Alex ۲۰۱۴' pid='652176' dateline='1440428151']
لطفا انرژی مثبت یادتون نره ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
[/quote

الکس عزیز ممنون از انرژی مثبتی که میدی
خدا میدونه اگر دوستان گلی مثل شما و بقیه عزیزان که مدت هاست اینجا هستن و منتظرن ,نبودن ,من یکی که دیونه شده بودم
انشالله همینطور میشه که میگی.....
الکس بمب انرژیه مثبته .....ایشالا هممون کلیریم فقط این سفارتا یذره بجنبن لطفا ...با تشکر از سفارتهای محترم

از لطفتون ممنونم دوست عزیزم .من انجام وظیفه میکنم چون دوست دارم همه موفق بشیم آرسام جان .
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، moj21 ، m.ghoreishi ، nora ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، mordad ، mahyaaa
هيچكس آپ نخورده؟
شايد اول هفته س حال ندارن كار كنن???
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mordad ، nora-nora ، mahyaaa ، moj21 ، m.ghoreishi
(2015-08-24 ساعت 20:54)1362amin1362 نوشته:  هيچكس آپ نخورده؟
دوستان
ما به اخر اگوست نزدیک میشویم و برای همه افراد جدید فرصت 28 اگوست را دادند که برن ویزاشون رو بگیرن حدس من اینه که سهمیه اگوست پر شده به نظر میرسه که یه جورایی سهمیه اگوست تمومه و باید ببینم توی سپتامبر چطوریه

اپدیتها تازه از امشب میتونه شروع بشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، nora ، ARSAMNEW ، hamid99 ، moj21 ، A2000 ، mahyaaa ، آزاده_امین ، bahar101 ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، ebrahim1e
من اپ خوردم ولی نمیتونم خوشحالی کنم چون نه خانواده ام اپ دارند و نهor کذایی رو دارم و عادت کردم هفته ایی یکی دو بار اپ بخورم .والا نمیدونم چکاره اینجا بودم که در 76 روز این همه باید اپ داشته باشم.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، 1362amin1362 ، moj21 ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، ehsan_pars
بادرودوشب به خیر
آرسام جان از آپ ماپ چه خبر داداش ؟WinkBig Grin
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، moj21 ، mahyaaa ، ehsan_pars ، ARSAMNEW
(2015-08-24 ساعت 21:20)nora-nora نوشته:  
من اپ خوردم ولی نمیتونم خوشحالی کنم چون نه خانواده ام اپ دارند و نهor کذایی رو دارم و عادت کردم هفته ایی یکی دو بار اپ بخورم .والا نمیدونم چکاره اینجا بودم که در 76 روز این همه باید اپ داشته باشم.

ببخشید شما کدوم سفارت بودین ؟ یه سرنخ به ما بدین درست میشه امشب چند چندیم .شبتون هم به خیر و شادی .
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: Aliparto ، 1362amin1362 ، moj21 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
من شاکیم چرا کسی جواب من رو نداد میشه کسی آپدیت نشه ولی کلیر بشه امکانش هست اساتید و صاحب نظران نظر بدن لطفا
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، moj21 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، ehsan_pars ، farrokh33 ، لطف اله
از دوستان مارچ کسی هست هنوز کلیر نشده باشه؟ بیا با هم همدردی کنیم. راستی از تو چه سایتی چک می کنین که چند نفر کلیر شدن؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، moj21 ، mahyaaa ، Shaft ، ARSAMNEW
(2015-08-24 ساعت 21:26)sunn789 نوشته:  من شاکیم چرا کسی جواب من رو نداد میشه کسی آپدیت نشه ولی کلیر بشه امکانش هست اساتید و صاحب نظران نظر بدن لطفا

نه دوست عزيز نمي شه. بودن كساني كه با يه آپ كلير شدن. ولي اينكه اصلاً پرونده آپ نشه نه نمي شه. شاكي هم نباش??
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-24 ساعت 19:55)houshym نوشته:  دوستان
یکی از مسایلی که درگیرش هستیم اینه که ویزا کم میاد یا نه من الان با خلیلخواه گپ زدیم و فهمیدم که فایل سیمون در جمعهایی که میده اشکال داره به عنوان مثال تعداد افراد کل اماده در افریقا در شیت اولش میزنه 10935 ولی وقتی خود شیت را محاسبه میکنی میشه 8660 که باید بفهمیم اشکال کجاست.

اقای yes/no ; لطفا کمک کنید که این مشکل بر طرف بشه اگه اطلاعات شیتها درست باشه اونوقت این حالت میشه 59906 نفر کل افراد واجد شرایط برای گرفتن ویزا هستند که با تقریب بالا 9000 نفر در کل مصاحبه نرفته اندو نخواهند رفت که میشود دقیق 50000 ویزا یعنی اصلا ویزا کم نمیاد

اقای خلیلخواه
شما هم چک کنید و اظهار نظر کنید سایر دوستان تحلیلگر هم کمک کنند خیلی مهمه که ویزا به اندازه کافی باشه یعنی همه رو کلیر میکنند و این عالیه واقعا عالیه

البته مایه کاری حساب شد, انشالله همه ویزا گیرشون میاد کسی هم ناامید نباشه, اگه شده تا 30 سپتامبر هم طول بکشه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-08-24 ساعت 20:56)houshym نوشته:  
دوستان
ما به اخر اگوست نزدیک میشویم و برای همه افراد جدید فرصت 28 اگوست را دادند که برن ویزاشون رو بگیرن حدس من اینه که سهمیه اگوست پر شده به نظر میرسه که یه جورایی سهمیه اگوست تمومه و باید ببینم توی سپتامبر چطوریه

اپدیتها تازه از امشب میتونه شروع بشه

تایید صحبتاتون, امروز ابوظبی بدون اینکه در سایتش کلیر کنه مستقیما در سیس ایشود کرد که احتمالا تتمه ویزاها بوده, و بقیه می ره برای سپتامبر که ممکنه, یک آپ همگانی 28 یا 29 آگست داشته باشیم (آقامند هم تایید کرد)
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، A2000 ، mahyaaa ، bahar101 ، ehsan_pars ، farrokh33 ، AliReza.Sh ، moj21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان