کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
به خدا از بس ين ١٠آگوست رو ديدم حالت تهوع گرفتم!!خدايا يعني ميشه همه بچه هاي ١٠آگوست امشب آپ بخورن؟!واقعا اگه ميدونستم اين بلا سرم مياد اون دو ترم طرح رو نميرفتم!!جونمون رو به لبمون رسوندن!!حداقل يه نظم نداره كارشون آدم حساب كار دستش بياد معلوم نيست اولويتشون چيه برا كلير كردن؟؟؟!!!
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: شیدا، 1367 ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa ، moj21
(2015-08-24 ساعت 19:58)yesorno نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 18:56)sasanoush نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 18:34)yesorno نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 18:03)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 17:30)yesorno نوشته:  [quote='mehrdad_123' pid='652138' dateline='1440420952']
من موندم هی اینا کلیر میکنند اما تعداد افراد در اپ تغییر نمیکنه

یکم دقتتو بیشتر کن خب Big Grin
این دو تا رو بزار کنار هم که دو روز اختلاف دارن
لینک اول

انکارایی ها رو رندم نگاه کردم همشون کلیر شدن که

آره آنکارایی ها اکثر اونا که گذاشتم و or خوردن کلیر شدن

یه نکته عرض کنم خدمتتون اونم اینکه سایت سیس تا زمانی که ویزا برای فرد صادر نشه وضعیتش تغییر نمی کنه و در حالت AP می مونه و فقط آپدیت می خوره

مثلاً فردی امروز به تاریخ امروز کلیر میشه، این فرد به تاریخ امروز در سایت سیس فقط و فقط با حفظ همون حالت AP آپدیت می خوره و طبق حدس و گمان دوستان گلمون که بسیار قریب به واقعیت بوده تا امروز، وضعیتش از / به or تبدیل میشه.

پس در فایلی که بنده حقیر یا جناب سیمون از سیس می زاریم، افرادی که در حالت AP هستن ممکنه کلیر شده باشن اما همچنان در سیس در حالت AP باشن.

تنها راه های درک کلیر شدن:
۱. دریافت ایمیل از سفارت
۲. مشاهده کلیر شدن از طریق سایت یفارت
۳. تبدیل شدن به حالت or در سایت سیس هستش (حدس دوستان)

اما کل این تفاسیر در تعداد افراد در انتظار ویزا تأثیر ندارن چون چه فرد ایشود باشه یا AP در تعداد کل ویزا ها اثر نمی زاره.

بازم پر حرفی کردم

پس اسم ما که تو لیست آنکارا نبود میشه لطف کنید تکلیف مارو هم در این عالم برزخ مشخص بکنید ۱۴آگوست مصاحبه ۴نفر خود ۱۴یک آپدیت بعداز اون ۱۸ و ۱۹ دونفرفقط آپدیت داشتیم وبچه هاهمون ۱۸ممنونم یه تحلیلی هم راجع به ما بدید.باتشکر.

شماره کیس جالبی هم دارین Big Grin

زحمت بکشین در خصوص شغل، تحصیلات هر دو نفر و البته خدمت سربازی توضیح بدین. تا بشه دوستان عزیز کیستون رو تحلیل کنن.

من خودم کارشناس پرستاری ولی شاغل درشرکت مهندسی شوهرم که شرکت خودش خصوصی ایشون هم مهندس مکانیک وسربازی معاف کار دولتی نداشته برنده خودم و۷سال پیش بمدت چند سال مربی دانشگاه آزاد بودم که استعفا دادهام چند سال پیش . ممنونم اگه راهنمایی فرمایید
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 1362amin1362 ، ehsan_pars ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa ، moj21
(2015-08-24 ساعت 17:37)mehrdad_123 نوشته:  انکارایی ها کلیر شدند اینم لینکش
https://turkey.usembassy.gov///iv_status_check.html

از زحمات yesorno ممنونم

خوش به حالشون .ما که نبودیم .انشاالله نصیب همه ما منتظران هم بشه ......
1-کیس نامبر:2015AS3###
2-تعدادافراد کیس :3 نفر
3-مصاحبه :آنکارا ،فوریه
4-برنده اصلی:همسرم -سرباز س- شغل خصوصی
5-وضعیت:ap
پیش بمدت چند سال مربی دانشگاه آزاد بودم که استعفا دادهام چند سال پیش . ممنونم اگه راهنمایی فرمایید
[/quote]

دوست من به تحتمال خيلي زياد اينا گيرشون رو همون مربيگري است، ماهمىشرايط مشابه شما را ظاريم برنده اصلي خودم ٤سال پيش به عنوان طرح دانشگاه بودم همسرم سربازي معاف و كار خصوصي و هيچ كظام رشته حساس نداريم،بسياري از كيس هايي با شماره و تاريخ مصاحبه نزديك به ما با سربازي ارتش و س كلير شدن اما ما ٥٦ روزه كه منتظريم،ما فكر ميكرديم كه شرايط يه ضرب رو داريم!!!
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 1362amin1362 ، sasanoush ، bahar101 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-08-24 ساعت 22:02)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 21:47)Shaft نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 21:31)تدبیر نوشته:  از دوستان مارچ کسی هست هنوز کلیر نشده باشه؟ بیا با هم همدردی کنیم. راستی از تو چه سایتی چک می کنین که چند نفر کلیر شدن؟

آقا اجازه ( حاضر) من هستم

برادر من از دسامبر موندم و به شدت با شما همدردی می کنم.Sad

منم از فوريه! الان شرايط مثل پنالتي هاي فينال جام جهاني ميمونه. بايد بشينيم دعا كنيم گل شه!

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
سلام به همه منتظرایی که منتظر خبرای خوب هستن
انشالله همه کلیر میشید و خیلی خوشحال از این روزا یاد میکنید
من که به شخصه خیلی دلم روشنه که تا 10 سپتامبر همه از اینجا رفتید
خوشحال باشید و از این روزای آخری که تو ایران هستید لذت ببرید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-24 ساعت 23:14)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه منتظرایی که منتظر خبرای خوب هستن
انشالله همه کلیر میشید و خیلی خوشحال از این روزا یاد میکنید
من که به شخصه خیلی دلم روشنه که تا ۱۰ سپتامبر همه از اینجا رفتید
خوشحال باشید و از این روزای آخری که تو ایران هستید لذت ببرید

من هم اميدوارم تا نيمه سپتامبر هيچ كس تو اين تاپيك نمونه. چه اونايي كه مثل ما قديمي اند و از ما قديمي ترن و چه اونايي كه تازه مصاحبه شدن. انشالله مي خوايم پانزده سپتامبر در تاپيكو ببنديما. بجنبيد چمدونا رو ببنديد. يا علي
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

عاقا منم مطمئنم تا 30 سپتامبر تكليف همه مشخص ميشه
به همتون قول ميدم
اينقدرم حرص نخورين
Big Grinاين همه ويزا خسيس ك نيستن ميدن بهتون فقط صبر كنين يواش يواشو نوبتي
به لطف حق تعالی امروز issued شدم.RolleyesShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
سلام و شب همه خوش
شماره کیسهایی که آپ 23 آگوست ابوظبی را داشتن امروز برای 30 تاشون ویزا صادر شده و توی سیس به Issue تغییر کردن. آقا با همین فرمون برن یه هفته دیگه ابوظبی تعطیلات میشه Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: nora ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، mahyaaa ، آسماني ، moj21
(2015-08-24 ساعت 23:48)babisondes نوشته:  به لطف حق تعالی امروز issued شدم.RolleyesShy

مباركت باشه بابك جان. انشالله در ادامه مسير نيز موفق باشي و سربلند. يا علي
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-24 ساعت 23:49)areb1356 نوشته:  سلام و شب همه خوش
شماره کیسهایی که آپ 23 آگوست ابوظبی را داشتن امروز برای 30 تاشون ویزا صادر شده و توی سیس به Issue تغییر کردن. آقا با همین فرمون برن یه هفته دیگه ابوظبی تعطیلات میشه Smile

به سلامتی
مبارکشون باشه انشالله خبر صدور ویزای شما را بشنویم دوست عزیز
30 کیس بودن یا 30 نفر؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، areb1356 ، SAMBAR ، Elahe.mn ، farrokh33 ، ehsan_pars ، Pariba ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، لطف اله ، mahyaaa ، moj21
(2015-08-24 ساعت 23:55)ebrahim1e نوشته:  

به سلامتی

30 نفر
10 کیس کامل
4 کیس نصفه و نیمه
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
(2015-08-25 ساعت 00:00)areb1356 نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 23:55)ebrahim1e نوشته:  

به سلامتی

30 نفر
۱۰ کیس کامل
۴ کیس نصفه و نیمه

ایروان هم 30 کیس کامل بودن و 9 نفر نصفه نیمه جمعا 39 نفر که تا 28 آگوست وقت دارن ویزاهاشون را صادر کنن
من فقط موندم واسه چی ایروان امروز تو کما بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودم حدس میزنم دستشون بند صدور ویزاهای دوستای کلیر شدمون بوده.
کاش فردا یک حرکتی بزنن
(2015-08-24 ساعت 23:53)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 23:48)babisondes نوشته:  به لطف حق تعالی امروز issued شدم.RolleyesShy

مباركت باشه بابك جان. انشالله در ادامه مسير نيز موفق باشي و سربلند. يا علي

قربانت امین جان
ایشالا بزودی شما هم کلیر میشی و شادی تو میبینیمShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان