کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-25 ساعت 10:09)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 09:58)bahar101 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 09:53)khalilkhah نوشته:  آنکارا مصاحبه ها را شروع کرده
ایروان هم انگار مصاحبه داشته 7638 امروز رفیوز شده!!!
من هم کارشناس شدم ها . دیدین؟

سلام
این کیس مال ایروان نیست دوست گرامی
2015AS7638 01 PHP

آره ببخشید . هنوز کارشناس نشدمTongue
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ehsan_pars ، hamed shayan ، 1362amin1362 ، Hopeman ، babak90 ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، A2000
کیس 2015AS5842 دیروز در ایروان مصاحبه داشته و ap خورده .. 4 نفر
ضمنا از بیست کیس ready ایروان 15 تا شون در فاصله 18 تا 21 آگوست آپدیت داشتن که ظاهرا این تعداد در آگوست و سپتامبر به مصاحبه میرن پس سر سفارت ها زیادم خلوت نیست .
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mahyaaa ، ebrahim1e ، 1362amin1362 ، Hopeman ، babak90 ، SAMBAR
ولا من دیروزم ایمیل زدم٬ امروز هم دوباره ایمیل زدم اما هنوز خبری نیست

(2015-08-25 ساعت 10:49)mehrdad_123 نوشته:  من این هفته کلیر ام به اضافه 200 نفر از دوستان قدیمی
ایشالا مهرداد خان

کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mahyaaa ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، babak90 ، SAMBAR
سلام دوستان
ایروان همچنان در کما به سر می برد و حتی یک کیس را هم آپدیت نکرده
اگر فردا هم همین منوال باشد فرضیه ای که میگوید سهمیه آگوست تمام شده احتمالا درست است و باید منتظر سهمیه سپتامبر باشیم
از نظر من که ایرادی ندارد. همانطور که سری آخر رفتیم مصاحبه در آخر هم ویزا میگیریم.
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
سلام به همه دوستانم
من به دلایلی نتونستم به مصاحبه برسم و سفارت ارمنستان گفت که میتونی دوباره درخواست مصاحبه کنی اگه الان درخواست کنم احتمالا 2 هفته دیگه حدودا 7 یا 8 سپتامبر برام مصاحبه میزارن به نظر شما با توجه به اتمام مهلت و شانس پایین گرفتن ویزا تو ماه آخر (سپتامبر) اینکارو انجام بدم یا نه چند درصد احتمالا داره و آیا ارزششو داره که هزینه کنم و برم برای مصاحبه؟
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:2 نفر
تاریخ مصاحبه اول: jun 1th
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، ehsan_pars ، 1362amin1362 ، babak90 ، mahyaaa
(2015-08-25 ساعت 10:59)north_ntgh58 نوشته:  سلام به همه دوستانم
من به دلایلی نتونستم به مصاحبه برسم و سفارت ارمنستان گفت که میتونی دوباره درخواست مصاحبه کنی اگه الان درخواست کنم احتمالا ۲ هفته دیگه حدودا ۷ یا ۸ سپتامبر برام مصاحبه میزارن به نظر شما با توجه به اتمام مهلت و شانس پایین گرفتن ویزا تو ماه آخر (سپتامبر) اینکارو انجام بدم یا نه چند درصد احتمالا داره و آیا ارزششو داره که هزینه کنم و برم برای مصاحبه؟
به نظر من حتما برید چون ثابت شده اگر حتی یک ضرب نگیرید در روزهای آخر شانس کلیر شدن خیلی خیلی زود ، هست ... به هر حال من اگه جای شما بودم حتما میرفتم و بعدا خودم رو سرزنش نمیکردم .
موفق باشید
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، آزاده_امین ، ehsan_pars ، 1362amin1362 ، babak90 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، A2000 ، moj21
من به دلایلی نتونستم به مصاحبه برسم و سفارت ارمنستان گفت که میتونی دوباره درخواست مصاحبه کنی اگه الان درخواست کنم احتمالا ۲ هفته دیگه حدودا ۷ یا ۸ سپتامبر برام مصاحبه میزارن به نظر شما با توجه به اتمام مهلت و شانس پایین گرفتن ویزا تو ماه آخر (سپتامبر) اینکارو انجام بدم یا نه چند درصد احتمالا داره و آیا ارزششو داره که هزینه کنم و برم برای مصاحبه؟

این سؤالا رو از خودت بپرس:
چقدر دلت می خواد از این مملکت بری؟
اگه سر سوزنی شانس باشه، حاضری واسه اون سر سوزن هزینه کنی؟
چقدر هزینه ی رفتن واست سنگینه؟
میتونی به سفر به ارمنستان به دید یه سفر سیاحتی نگاه کنی؟

آخرش اینکه اگه یه کوچولو هم امید داری برو مصاحبهBig Grin
نا امید نباش اصلاً که اوضاع بچه های دقیقه نودی بهتر از ما بوده
بازم اگه الان می تونی بری بهتر از دو هفته ی دیگس
(2015-08-25 ساعت 10:51)mfte.teacher نوشته:  ولا من دیروزم ایمیل زدم٬ امروز هم دوباره ایمیل زدم اما هنوز خبری نیست

(2015-08-25 ساعت 10:49)mehrdad_123 نوشته:  من این هفته کلیر ام به اضافه 200 نفر از دوستان قدیمی
ایشالا مهرداد خان

تيچر جان من هم ٤بار ايميل زدم دريغ از يه كلمه جواب!!
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، mfte.teacher ، babak90 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa
سفارت آنکارا همچنان در سکوت چرا کلیرهارو اعلام نمیکنه حداقل یه آپدیت کنه یه امیدی داشته باشیم
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
Cool
(2015-08-25 ساعت 11:05)yesorno نوشته:  

من هم با نظر بالا موافقم. اگر به هر دليلي از زندگي خودت راضي هستي، و خيلي هم اهل ريسک نيستي، رفتنت خيلي قابل توصيه نيست.
ببينيد، گرفتن ويزا اول و شروع مهاجرته، دردسرهاي بعديش تازه بعد رفتن به اون وره.
اگه خودت را آماده درگيري هاي جديد کردي، شک نکن برو ويزا هم به لطف خدا مي گيري. من قبلاً هم گفتم، روز مصاحبه با ما يک زوج هر دو کارمند دولت، (شوهر سربازي داشته) به انضمام دو بچه در دو هفته کلير شدند. اين خودش جاي اميد واريه (هر چند کيس هاي بدون خدمت سربازي و بدون کار دولتي هم بودند که کليرنس خوردند) ولي همه اين ها مقدمه مهاجرته.
اگر واقعاً قصد مهاجرت نداري خودت را به درد سر ننداز.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
(2015-08-25 ساعت 10:37)minan نوشته:  من ايميل زدم به سفارت و اين جواب و داده!
Thank you for your email. Please be advised that admin processing is still pending in this case.

من هم دیروز ایمیل زدم ، البته جواب ایمیل قبلیم همین بود ، فقط یه سوال ایمیل دریافتی از چه ایمیلی بود و شما به کدوم ایمیل ایمیل زده بودین ؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، babak90 ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa
نخیر دوستان انگار این هفته هم خبری نمیشه عجبآاااااااااااا
کیس نامبر : 2015as1xxx /سفارت : ابو ظبی / مصاحبه : فوریه / آخرین آپ 19
اگست / تعدا کیس :4 نفر/مقصد : کالیفرنیا / ( فقط خدا ست که میداند آخر این داستان چه میشود )Cool
(2015-08-25 ساعت 10:11)mfte.teacher نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 10:04)Azer نوشته:  سلام و صبحتون به خير،
کسي از ایمیل Ceac خبر داره. من ایميل این سایت (و يا Contact) که بشه باهشون تماس بگيرم را نياز دارم. ممنون مي شم راهنمايي کنين.

سلام دوست عزیز، با سیس کاری نداشته باشین چون نه کار دست اوناست و نه سفارت !!! اما برای ایمیل زدن به سفارت ها به Home page سفارت ها قسمت contact us مراجعه کنین. به ایمیل زدن هم امید چندانی نداشته باش چون اگه موقعش رسیده باشه خودشون کلیر می کنن در غیر اینصورت یه آپ الکی می خورین

ممنون ازراهنماييت تيچر جان،
آخه بابا موقع مصاحبه به ما گفت که دوهفته اي کلير هستي، ما که انتظاري ازش نداشتيم. اونجا فقط مي خنديد، و خوش وبش مي کرد، انگار هدفش فقط تقويت زبان فارس خودش بوده، در عمل ماه داره تموم مي شه و خبري از کليرنسي نيست.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
(2015-08-25 ساعت 11:20)Azer نوشته:  Cool
(2015-08-25 ساعت 11:05)yesorno نوشته:  

من هم با نظر بالا موافقم. اگر به هر دليلي از زندگي خودت راضي هستي، و خيلي هم اهل ريسک نيستي، رفتنت خيلي قابل توصيه نيست.
ببينيد، گرفتن ويزا اول و شروع مهاجرته، دردسرهاي بعديش تازه بعد رفتن به اون وره.
اگه خودت را آماده درگيري هاي جديد کردي، شک نکن برو ويزا هم به لطف خدا مي گيري. من قبلاً هم گفتم، روز مصاحبه با ما يک زوج هر دو کارمند دولت، (شوهر سربازي داشته) به انضمام دو بچه در دو هفته کلير شدند. اين خودش جاي اميد واريه (هر چند کيس هاي بدون خدمت سربازي و بدون کار دولتي هم بودند که کليرنس خوردند) ولي همه اين ها مقدمه مهاجرته.
اگر واقعاً قصد مهاجرت نداري خودت را به درد سر ننداز.

دوست عزیز
چند ماهی است که دارم با تردید زندگی می کنم و تصمیم برام مشکله میشه منو بیشتر راهنمایی کنید. مرسی
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، babak90 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، بابراس ، mahyaaa
سلام به دوستان پیشکسوت

انگار همونطور که شما منتظر کلیرنس هستید ما هم باید منتظر نامه دوم باشیم .فکر کنم کارمنداشون رو فرستادن تعطیلات تابستونی Big Grin

امیدوارم شما زودتر کلیر بشین و نامه دوم ما هم زودتر بیاد بابا دوهفته شد Sad
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان