کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
[quote='bahar101' pid='652445' dateline='1440489634']
دوستان گلم ما بعد از تحویل پاسپورت ها به سفارت در تاریخ21 آگوست آپدیت شدیم و بعد از آن امروز هم دوباره آپدیت شدیم و or تبدیل به / شد . کسی نظری نداره؟
[/quotدوست عزیز

این مربوط به پروسه اداری خود سفارت واین اتفاق دوبار بعد از ایشود شدن ویزاها برای ما هم افتاد و آخرینش هم آپدیت17 آگوست بود.

موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101 ، SAMBAR ، babak90 ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، 1362amin1362
هيچ كي حتي آپ هم نشده امروز؟!
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، babak90 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، 1362amin1362
سلام
سفارت ایروان برای ما سپتامبر
94 کیس به تعداد 220 نفر از اروپا مصاحبه دارد
1 کیس به تعداد یک نفر هم از آفریقا مصاحبه داره
و تقریبا سرشون خلوت هست
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، آزاده_امین ، 1362amin1362
(2015-08-25 ساعت 12:26)yesorno نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 12:18)north_ntgh58 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 11:59)Azer نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 11:34)north_ntgh58 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 11:20)Azer نوشته:  Cool
من هم با نظر بالا موافقم. اگر به هر دليلي از زندگي خودت راضي هستي، و خيلي هم اهل ريسک نيستي، رفتنت خيلي قابل توصيه نيست.
ببينيد، گرفتن ويزا اول و شروع مهاجرته، دردسرهاي بعديش تازه بعد رفتن به اون وره.
اگه خودت را آماده درگيري هاي جديد کردي، شک نکن برو ويزا هم به لطف خدا مي گيري. من قبلاً هم گفتم، روز مصاحبه با ما يک زوج هر دو کارمند دولت، (شوهر سربازي داشته) به انضمام دو بچه در دو هفته کلير شدند. اين خودش جاي اميد واريه (هر چند کيس هاي بدون خدمت سربازي و بدون کار دولتي هم بودند که کليرنس خوردند) ولي همه اين ها مقدمه مهاجرته.
اگر واقعاً قصد مهاجرت نداري خودت را به درد سر ننداز.

دوست عزیز
چند ماهی است که دارم با تردید زندگی می کنم و تصمیم برام مشکله میشه منو بیشتر راهنمایی کنید. مرسی

ما که کوچکترين ترديدي در رفتن نداشتيم، الان مدتيه که واقعاً در برزخ زندگي مي کنيم و اگر مي دونستم که چنين شرایطي پيش خواهد آمد عمراً دنبال لاتاري مي اومدم و يک کيس مطمئن تر مثل کانادا، استراليا يا دانمارک را از ۲۰۱۴ پيگيري مي کردم.
اين طرف قضيه را هم ببينيم. اگر به هر دليلي کليرنس و يا دريافت ويزا تا 30 سپتامبر (بله 30 سپتامبر، چرا که سپتامبر 31 روزه هيچ وقت نداريم) اتفاق نيافته، اين همه زحمت کشيديم، هزينه کرديم (از آزاد کردن مدارک تحصيلي، ترجمه، گواهي پليس زندگي خارج از کشور و ترجمه اونها و....) منتظر مونديم، استرس کشيديم. آخرش هم هيچ چي!!!! به همين راحتي Sad
بدبختي هيچ جا هم نمي توني مراجعه کني.
واقعاٌ تصورش هم وحشتناکه!!!!!

دوست عزیز سوالاتی که در بالا مطرح کردید خیلی کلیدیه. من هم به همین قضیه فکر میکنم که اگر تا 30 سپتامبر نشه ویزا گرفت همه هزینه ها و زحمتها هدر میره. ظاهرا هرکی تو جریانه لاتاری میوفته دچار این استرسها و رنجها میشه حتی اونهاییکه شدیدا مشتاق مهاجرت هستن چه برسه ....
به نظر شما اگه فقط دنبال گرین کارت باشیم و مهاجرت نکنیم کار درستیه؟
از دوستان معذرت می خوام خودم باز پاسخ دادم اما دیدم واقعاً گفتن این حرفا نیازه شاید برخی دوستان در جریانش نباشن

دوست عزیز در این خصوص مطالعه بیشتری کنین.
هر فرد بعد از دریافت گرین کارت :
۱. حق اقامت در خارج از خاک آمریکا رو بدون هماهنگی برای بیش از ۶ ماه نخواهد داشت.
۲. در صورت اقامت بیش از ۶ ماه در خارج از خاک آمریکا، دفعه اول باخواست شده و دفعه دوم امتیاز گرین کارت از شما گرفته میشه.
۳. تعداد سفر زیاد در طول سال به خارج از خارج آمریکا باعث شک و سلب امتیاز گرین کارت میشه
۴. تنها راه اقامت در خارج از خاک آمریکا به مدت دو سال دریافت «وایت پاس» یا پاس سفید هستش که فقط به فرد یک باز در طول مهاجرت تعلق می گیره و حداکثر مدت مجاز رو دو سال میزنه.
۵. گرفتن گرین کارت آخرین گام شهروندی در آمریکا نیست و شما باید و باید ۵ سال ساکن یکی از ایالت های آمریکا بوده و حق بیمه و مالیات پرداخت کنین تا بتونین به شهروند تبدیل بشین
در عجبم قبل از ثبت نام لاتاری چرا در جریان این قضایا قرار نگرفتینSad

yesorno عزيز من داشتم غذام را مي جويدم که جواب دوستمون را بدم که ديدم شما زحمتش را کشيدين. روز به روز شرايط مهاجرتي سخت تر مي شه واسه کشورهاي جهان سوم ، مخصوصآً واسه کشورهاي مسلمون ،، بالاخص برا ...
بگذريم. قبلاٌ اگه گرين کارت داشتي ديگه خيالت راحت بود و هر سه چهارسال يکبار مي تونستي بري سري بزني و بياي، ولي با شرايط جديد که گذاشتند، اگه کسي قصد و يا شرايط اقامت حداقل پنچ ساله نداشته باشه، گرين کارتش تا چشم به هم بزنه باطله. اين مخصوص ايران هم نيست، از فاميل هاي ما که شهروند ترکيه هستند، هم همين شرايط سرشون اومد، و گرين کارتشون باطل شد.
ايشون مي گفت، قبلاً که تقاضاي ويزاي بيزنس يا توريستي مي داديم سريع جواب مي دادند، ولي حالا بايد به مصاحبه بريم و توضيح بديم که چرا ما که گرين کارت داشتيم اونجا نمونديم، و دوره AP را بايد بگذرونيم که ويزاي موقت بهمون بدن.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: north_ntgh58 ، ebrahim1e ، yesorno ، babak90 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، 1362amin1362 ، moj21
دوستان کسی میدونه واسه ماه آگوست در ایروان چند ویزا واسه اسیا یا همون ایرانیها صادر شده؟؟؟؟
با تشکر
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، 1362amin1362
(2015-08-25 ساعت 12:18)north_ntgh58 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 11:59)Azer نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 11:34)north_ntgh58 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 11:20)Azer نوشته:  Cool
(2015-08-25 ساعت 11:05)yesorno نوشته:  این سؤالا رو از خودت بپرس:
چقدر دلت می خواد از این مملکت بری؟
اگه سر سوزنی شانس باشه، حاضری واسه اون سر سوزن هزینه کنی؟
چقدر هزینه ی رفتن واست سنگینه؟
میتونی به سفر به ارمنستان به دید یه سفر سیاحتی نگاه کنی؟

آخرش اینکه اگه یه کوچولو هم امید داری برو مصاحبهBig Grin
نا امید نباش اصلاً که اوضاع بچه های دقیقه نودی بهتر از ما بوده
بازم اگه الان می تونی بری بهتر از دو هفته ی دیگس

من هم با نظر بالا موافقم. اگر به هر دليلي از زندگي خودت راضي هستي، و خيلي هم اهل ريسک نيستي، رفتنت خيلي قابل توصيه نيست.
ببينيد، گرفتن ويزا اول و شروع مهاجرته، دردسرهاي بعديش تازه بعد رفتن به اون وره.
اگه خودت را آماده درگيري هاي جديد کردي، شک نکن برو ويزا هم به لطف خدا مي گيري. من قبلاً هم گفتم، روز مصاحبه با ما يک زوج هر دو کارمند دولت، (شوهر سربازي داشته) به انضمام دو بچه در دو هفته کلير شدند. اين خودش جاي اميد واريه (هر چند کيس هاي بدون خدمت سربازي و بدون کار دولتي هم بودند که کليرنس خوردند) ولي همه اين ها مقدمه مهاجرته.
اگر واقعاً قصد مهاجرت نداري خودت را به درد سر ننداز.

دوست عزیز
چند ماهی است که دارم با تردید زندگی می کنم و تصمیم برام مشکله میشه منو بیشتر راهنمایی کنید. مرسی

ما که کوچکترين ترديدي در رفتن نداشتيم، الان مدتيه که واقعاً در برزخ زندگي مي کنيم و اگر مي دونستم که چنين شرایطي پيش خواهد آمد عمراً دنبال لاتاري مي اومدم و يک کيس مطمئن تر مثل کانادا، استراليا يا دانمارک را از ۲۰۱۴ پيگيري مي کردم.
اين طرف قضيه را هم ببينيم. اگر به هر دليلي کليرنس و يا دريافت ويزا تا 30 سپتامبر (بله 30 سپتامبر، چرا که سپتامبر 31 روزه هيچ وقت نداريم) اتفاق نيافته، اين همه زحمت کشيديم، هزينه کرديم (از آزاد کردن مدارک تحصيلي، ترجمه، گواهي پليس زندگي خارج از کشور و ترجمه اونها و....) منتظر مونديم، استرس کشيديم. آخرش هم هيچ چي!!!! به همين راحتي Sad
بدبختي هيچ جا هم نمي توني مراجعه کني.
واقعاٌ تصورش هم وحشتناکه!!!!!

دوست عزیز سوالاتی که در بالا مطرح کردید خیلی کلیدیه. من هم به همین قضیه فکر میکنم که اگر تا 30 سپتامبر نشه ویزا گرفت همه هزینه ها و زحمتها هدر میره. ظاهرا هرکی تو جریانه لاتاری میوفته دچار این استرسها و رنجها میشه حتی اونهاییکه شدیدا مشتاق مهاجرت هستن چه برسه ....
به نظر شما اگه فقط دنبال گرین کارت باشیم و مهاجرت نکنیم کار درستیه؟
میشه مشخصات بیشتر از خودتون بدید که شانس یک ضرب گرفتن رو دوستان کارشناس بررسی کنند
اگه برنده خانم است و کار دولتی ندارد البته فوق لیسانس ندارد و رشته حساس ندارد بروید این میتواند شانس بالا باشد 90%
اگر برنده خانم است ولی بعضی شرایط فوق را ندارد شانس میرسد به 50% برای یکضرب گرفتن
اگر برنده اقا است ولی سربازی نرفته باز شانس یک ضرب همان حدود 50% است به شرط نداشتن کار خاص
اگر برنده اقای است و سربازی دارد شانس حدود 20%

شرایطتان را بگویید کمکتان تحلیل کنیم ولی اون اصل است که مهاجرت الزامات خاص خود را دارد و باید کمربندتان را سفت بسته باشید
اگر برنده
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، north_ntgh58 ، 1362amin1362 ، moj21
دوستان چرا انکارا هیچ حرکتی نمیکنه؟!! واقعا خسته شدیم ما.از 6 می موندیم.خیلی این برزخ بلاتکلیفی بده.اگر امکانش هست یه امار از انکارا بدین.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، 1362amin1362
طبق فایل سیمون از 1 آگوست تا 14 آگوست 40 ویزا در ایروان ایشود شده که بعدشم 39 نفر تا حالا کلیر شدند مجموعا 79 نفر
دوستانی که آمار دقیقتری دارند لطفا اعلام کنند
می خوام بدونم چند تا ویزا در ایروان هر ماه صادر میشه
آخه از بچه های AP حدوده 140 نفر موندن البته از READY ها هم یک سری دارند می روند مصاحبه
با تشکر
(2015-08-25 ساعت 13:02)ali_bf1 نوشته:  دوستان چرا انکارا هیچ حرکتی نمیکنه؟!! واقعا خسته شدیم ما.از ۶ می موندیم.خیلی این برزخ بلاتکلیفی بده.اگر امکانش هست یه امار از انکارا بدین.
من از ژانویه مانده ام و خانواده رفته اند و خودم لحظه شماری میکنم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، آزاده_امین ، 1362amin1362 ، moj21
(2015-08-25 ساعت 13:05)sunn789 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 13:02)ali_bf1 نوشته:  دوستان چرا انکارا هیچ حرکتی نمیکنه؟!! واقعا خسته شدیم ما.از ۶ می موندیم.خیلی این برزخ بلاتکلیفی بده.اگر امکانش هست یه امار از انکارا بدین.

هیچی آنکارا در سکوت محض
حتی سایتوش هم آپلود نکرده
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس ، mahyaaa ، آزاده_امین ، 1362amin1362
خدایا ازت متشکرم که ویزای منو یه ضرب ندادی تا بیام اینجا و اینهمه دوست خوب پیدا کنم. من و فرستادی اینجا که وقتی رفتم یو اس با دوستام باشم و اونجا تنهایی اذیتم نکنه خدایا پسر من و ۲قلوهای امین قراره یه مدرسه برن. خدایا امشب شب تولد امام رضاست یه پارتی بازی اساسی برای ما داشته باش واقعا هممون خسته و کلافه ایم.

(2015-08-25 ساعت 13:07)homayoon1972 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 13:05)sunn789 نوشته:  

هیچی آنکارا در سکوت محض

آنکارا میت شده.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
دوستان روزتون بخیر وخوشی .امروز دیگه بیشترمطمئن شدم پرونده ما روز مصاحبه اون پشتا، جایی که دست بهش نمیرسه افتاده .دوباره امروز ایمیل فرستادم ببینیم چی میشه !!!!!!!!اگه هم خدا بخواهد فردا میریم سفر تا از خونه وهر چی بحث در مورد این لاتاری هستش دور بمونیم ........داشتیم زندگیمون رو میکردیم همش از خودم میپرسم این لاتاری دیگه از کجای آسمون اون هم اینطوریش با این همه استرس افتاد برامون. ..باز هم راضیم به رضای خدا .حتما خیری توش بوده ....و باز هم امیدوار..
1-کیس نامبر:2015AS3###
2-تعدادافراد کیس :3 نفر
3-مصاحبه :آنکارا ،فوریه
4-برنده اصلی:همسرم -سرباز س- شغل خصوصی
5-وضعیت:ap
(2015-08-25 ساعت 13:19)دریای خروشان نوشته:  دوستان روزتون بخیر وخوشی .امروز دیگه بیشترمطمئن شدم پرونده ما روز مصاحبه اون پشتا، جایی که دست بهش نمیرسه افتاده .دوباره امروز ایمیل فرستادم ببینیم چی میشه !!!!!!!!اگه هم خدا بخواهد فردا میریم سفر تا از خونه وهر چی بحث در مورد این لاتاری هستش دور بمونیم ........داشتیم زندگیمون رو میکردیم همش از خودم میپرسم این لاتاری دیگه از کجای آسمون اون هم اینطوریش با این همه استرس افتاد برامون. ..باز هم راضیم به رضای خدا .حتما خیری توش بوده ....و باز هم امیدوار..

بچه ها بیایم بخودمون اطمینان بدیم که ویزا میگیریم امشب شب تولد حضرت امام رضا (ع) هستش بیایم همه امشب از ته دل دعا کنیم که موفق باشیم حتی اگه نرفتیم یا انشااله ویزا گرفتیم و رفتیم اونجا تو کشور غریب بتونیم دست همو بگبریم
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
(2015-08-25 ساعت 12:56)ebrahim1e نوشته:  دوستان کسی میدونه واسه ماه آگوست در ایروان چند ویزا واسه اسیا یا همون ایرانیها صادر شده؟؟؟؟
با تشکر

متاسفانه من آمار دقیقی از ویزاهای آگوست ندارم دوستان دیگر اگر دارند اعلام کنند .

من خیلی بعید می دونم که سهمیه ویزای آگوست تموم شده باشه تازه یک هفته از آگوست باقی مونده و اینها هم تعداد خیلی زیادی ویزا ندادن.
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: babak90 ، ehsan_pars ، bahar101 ، Alex 2014 ، بابراس ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Jefferson ، 1362amin1362 ، moj21
سلام عزیزان
من مرتب به این قسمت سر میزنم و چشم انتظار کلیر شدن بقیه عزیزان هستم امیدوارم به حق این شب عزیز که تولد امام رضاست خیلی زود خبر کلیر شدن همه عزیزان رو توی این تایپیک ببینم
کیس نامبر:**47//نفرات کیس:4نفر//تاریخ تکمیل فرم ها:8july//تاریخ کارنت:9February//دریافت نامه دوم:24February//تاریخ مصاحبه :14April//محل مصاحبه : ایروان //نتیجه مصاحبه:نفر اصلی و فرزندان یکضرب وهمسرم کلیرینس آپدیت ها 17Aprilو19Mayو فقط نفر اصلی16July - تمام اعضای کیس 18 آگوست- 20 آگوست فقط شخص AP- کل اعضا 21 آگوست (با OR)-شکر خدا کلیر 21 آگوست:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان