کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-26 ساعت 11:57)AliReza.Sh نوشته:  من کوچیکتر از اونیم که بخوام وساطت یا موعظه کنم دوستان، ولی این سوتفاهم ها فقط و فقط دلیل ش فشار روانی هست که روی بچه هاست.

وگرنه در مخیله ی هیچکدوم مون نمیگنجه که بحث جدی بین رادوین عزیز و تیچر دوست داشتنی اتفاق بیوفته. هر دو انسان های محترم و باشخصیتی هستید و این موضوع به همگان ثابت شده ست.

مطمئن هستم که گاهی نوشته ها باعث سوتفاهم میشه و اگه کنار هم حضور فیزیکی داشتیم شاید این مسائل پیش نمیومد، من خواهش میکنم که بی هیچ دلخوری روی همدیگه رو ببوسید ... Shy

موفق و شاد باشید.

همه دوستان از جناب رادوین گرفته تا بقیه سرور هستین. با اجازه همه بزرگترها من دیگه اینجا پستی نمیذارم. مخلص همگی، به امید کلیری همه دوستان عزیز
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ریحانا ، ebrahim1e ، bahar101 ، m.ghoreishi ، sunn789 ، SAMBAR
گیله مرد میگفت : حسِ خوشایندِ " داشتن یک دوست خوب " بیش از چیزیه که بشه توصیفش کرد؛

این حس خوب رو براتون آرزومندم ...
بنده با نظر دوستمون موافق هستم در text سو تفاهم زیاد ایجاد میشه
خودم خاطرات جالبی از این سو تفاهمات دارم :-)
دوستان عزیز من همه شما رو درک می کنم منم در شرایط مشابه شما قرار دارم
اما امیدوارم بتونیم خودمونو کنترل کنیم میدونم خیلی سخته واقعا درک می کنم منم مثل شما هستم
من خودم با قوانین لاتری آشنا نبودم شاید اگر می بودم اصلا اجازه ثبت نام نمی دادم
اما بهر حال این پزوسه همه ما رو درگیر خودش کرده
منم امیدوارم به زودی 30 سپتامبر بیاد
با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان
خدایی دیگه کلی تلاش دارم میکنم که سوءتفاهم بین تون حل بشه، Cool
چون واقعاً هر دو واسه مون عزیز هستید.

[عکس: qowojnb8q3l2hbashba3.jpg]
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
بزرگواران،
به نظر حقير وقتي در تالاري به بزرگي اينجا افراد با تجربيات مختلف و سنين مختلف قبول كرده ايم كه تشريك مساعي در موضوعاتي با چنين استرس بالا داشته باشيم، بنابراين حتما از مناعت طبع بالا و عزت نفس بر خورداريم. پيش آمدن چنين گفتماني بين اعضا كاملا يك امر طبيعي است اما رعايت انتخاب كلمات قطعا به شفاف سازي موضوع و عدم بوجود آمدن دلخوري منجر خواهد شد. بازم عذر خواهم!
تشکر کنندگان: sadaf44 ، ehsan_pars ، ریحانا ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، 2015reza ، A2000 ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، sunn789
(2015-08-26 ساعت 10:58)aria802 نوشته:  جناب خلیل خواه جان
این لیست کیسها را از کجا آوردین و مطمعنید بر اساس ترتیب زمانی صدور ویزا سورت شده؟

این فایل سیمون مربوط به 2013 است ولی مثله اینکه خیلی اشکال داره, بهتره بی خیالش شین, تا یکی بهتر پیدا کنم.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ریحانا ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، AliReza.Sh ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-08-26 ساعت 12:02)mfte.teacher نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 11:57)AliReza.Sh نوشته:  من کوچیکتر از اونیم که بخوام وساطت یا موعظه کنم دوستان، ولی این سوتفاهم ها فقط و فقط دلیل ش فشار روانی هست که روی بچه هاست.

وگرنه در مخیله ی هیچکدوم مون نمیگنجه که بحث جدی بین رادوین عزیز و تیچر دوست داشتنی اتفاق بیوفته. هر دو انسان های محترم و باشخصیتی هستید و این موضوع به همگان ثابت شده ست.

مطمئن هستم که گاهی نوشته ها باعث سوتفاهم میشه و اگه کنار هم حضور فیزیکی داشتیم شاید این مسائل پیش نمیومد، من خواهش میکنم که بی هیچ دلخوری روی همدیگه رو ببوسید ... Shy

موفق و شاد باشید.

همه دوستان از جناب رادوین گرفته تا بقیه سرور هستین. با اجازه همه بزرگترها من دیگه اینجا پستی نمیذارم. مخلص همگی، به امید کلیری همه دوستان عزیز

مگه دست خودته؟ مگه ما مي زاريم كه تو نباشي؟تو و رادوين ناسلامتي پيشكسوت هستين. اگه شما نباشيد كه ما ول معطليم. عليرضا پيشنهاد خوبي داد. بريد تو خصوصي روي همديگه رو ببوسيد. بعد بيايد اينجا پيام هاي خوبتون رو ادامه بديد. يا علي
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-26 ساعت 11:24)mordad نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 01:22)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 20:40)mr_mo نوشته:  منم هستم. ۵ آگوست
(2015-08-25 ساعت 15:25)mordad نوشته:  تا جایی که من متوجه شدم اینایی که اسمشون و مینویسم آنکارا بودیم و منتظر کلیری هستیم. اگه نفر دیگه ای هم هست بیاد خودش اعتراف کنه Wink
mordad مصاحبه ۱۰ دسامبر
SAMBAR مصاحبه ۹ دسامبر
sunn789 مصاحبه 25 ژانویه
دریای خروشان مصاحبه فوریه
2015reza مصاحبه ۴می
mehrdad123 مصاحبه ۵می
آزاده-امین مصاحبه ۸جولای
mahyaa مصاحبه ۹ جولای
homayoon1972 مصاحبه ۹ جولای
nimanoush مصاحبه 11 آگوست
hamidrezamg
ali-bf1
siamak.k

دیگه نبود؟ بریم؟

ما هم هستيم اكتبر

اکتبر؟؟؟؟ اکتبر ۲۰۱۴؟ هنوز AP هستین؟ واااااااای من پس دیگه انقدرغصه نخورم
تا الان فکرمیکردم خودم و SAMBAR فقط خیلی موندیم

مرداد جان ایشون خانم المیرا هستند که فکر میکردم از نوامبر باقی موندن ولی از اشتباه کردم. خانم صبر شما ستودنی هست ایشالا سریعتر کلیر میشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ebrahim1e ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، satanicboy1
در برقراري ارتباط دو طرفه ، ٥٠ درصد ، كلام نقش داره و بقيه body language هست. در رسانه هاي نوشتاري مثل اس ام اس، تلگرام ، وايبر يا همين تاپيك ما، چون اين ٥٠ در صد حذف ميشه، امكان بروز سو تفاهم و سو برداشت زياد ميشه. ما كه به عنوان ناظر بي طرف كنار ايستاديم، كاملا متوجه ميشيم كه بحث بووجود اومده يه سو تفاهم ساده بوده. هم دكتر رادوين بزرگوار و هم تيچير عزيز و دوست داشتني رو ميشناسيم و ارادت قلبي بهشون داريم. پس لطفا قهر نكنيد و ما رو تا آخر تنها نگذاريد.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
دوستان جديد الانتظار و دوستان قديم الانتظار. نگران هيچي نباشيد
همسر نگار با ٢٩٧ روز انتظار كلير شد. شما هم مي شيد. منم مي شمTongueTongue
انرژي مثبت بديد. شاد باشيد كه سلامتي جسم و روح از همه چيز مهمتره. يا علي
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

موفق و شاد باشید.

از شما علیرضای عزیز ممنونم. من کاملا به استرسهای دوستان واقفم و علت اینکه بعد از پنج ماه هنوز در این تاپیک می آیم اینست که اگر کمکی از دستم بربیاید به دوستان بکنم و استرسشون را کم بکنم برای همین چسباندن انگ دست انداختن برای من سنگینه. چون چنین کاری اصلا توی خونم نیست.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
من دقیقا۱۵روز پیش ایمیل زدم ولی هیچ جوابی ندادن دیشب یه ایمیل دیگه فرستادم ببینم چی میشه فکر کنم جواب این ایمیل(اگه جواب بدن) تکلیفم رو روشن بکنه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
دوستان اگه از طرف سفارت تماس بگيرن(ابوظبى)،
١-شماره اش چنده؟
٢-آيا فقط با تماس اطلاع ميدن؟ يا ايميل "هم" ميزنن و تو سايت آپديت ميكنن؟

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
روحيه تاپيك لطفاً بره بالا. عشق و حال و صفا و صميميت بيشتر بشه. خوش و بش كنيد با هم. اين يه ماه آخر رو هم به شادي بگذرونيم. ويزا دادن دادن. ندادن فداي سرمون. لياقت ما رو داشته باشن ويزا مي دن. نداشته باشن هم كه همون بهتر كه ويزا ندن. اما انسجاممون رو نبايد از دست بديم.
اگه ببينم روحيه اومده پايين بدون مجوز كنسرت مي زارما. چاكر آقا رضا مدير هم هستيم.
تا دو هفته ديگه ويزا تو پاسمونه. مطمئن باشيد.

تشکر کنندگان: Radwin ، ebrahim1e ، bahar101 ، 2015reza ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، kimfar ، m.ghoreishi ، areb1356 ، mfte.teacher ، SAMBAR ، nora ، A2000
(2015-08-26 ساعت 12:00)ahmad3ptop نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 10:46)mfte.teacher نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 10:33)mfte.teacher نوشته:  ولا دوستان منم اونقد ایمیل می زنم تا جونشون در بیاد . این روند رو به صورت روزانه ادامه میدم
دوستان حلالم کنین یا کلیرم می کنن این بار یا ریجکت. خیلی هم عامیانه نوشتم.
Dear Sirs/Madams I don't really know what are you looking for in my case!!!!! IF THERE IS A PROBLEM WITH ME YOU CAN EASILY " REJECT" ME, THAT'S ALL. and I'll continue my normal life. this process almost ruined my life. in previous mail during this week I explained that I'm going to withdraw if you tell me you won't be cleared, so let the other Iranians get the visa.
آورين
حرف دل همه رو زدي

نه تيچر جان،
اين چه ايميلي اه که زدي؟ من هم آدمي هستم که بعضاً از کوره در ميرم، ولي گفتن چيزي با نوشتن اون به يک مقام رسمي - که سفارت باشه - خيلي فرق مي کنه.
ببين عزيزم، خودت را يک لحظه جاي اون مسئولي بگذار که اين مکتوب را مطالعه کنه، و ممکن است هيچ وقت شما را نبينه!!! آيا پوزيشن مثبت به کيس مقابلتون مي گيريد، بي تفاوت مي شيد، و يا ممکن است منفي باشيد. اگه روي مود خوبي باشيد، احتمالا بي تفاوت مي شيد، و گرنه ممکن است شما کيس را بپيچونيد. احتمال اينکه بگيد اون هم حق داره، اعصابش خورده ، خيلي خيلي کمه!!!
من خودم هم با سفارت در رابطه با کيسم مکاتبه مي کنم، حتي اگه 10 تا ايميل بزنم و جواب ندهند، و حتي اگر ريجکت کنند کيسم را سعي مي کنم مثبت بنويسم. طوري که طرف رغبت کنه کيس را بررسي کنه، و حالت همکاري داشته باشه. وگرنه رفتن و يا نرفتن من واسه طرف چه فرقي مي کنه.

من وقتي خيلي عصباني هستم ميرم يک جاي خلوت داد ميزنم، فحش مي دم تا تخليه بشم. فکر مي کنم اين کار اثر مخربي به هيچ کس نداشته باشه ولي من را راحت ميکنه. خوب اگه اين کار را با يک نفر ديگه بکنم، در هر شرايطي، فکر نکنم طرف مقابلم خوشش بياد.

من جاي شما باشم، بلافاصله يک ايميل مودبانه به سفارت مي زنم و بهشون توضيح مي دم که واقعاً از انتظار زياد خسته شدم و زندگيم داره فلج مي شه، در صورت امکان و با توجه با اينکه بر اساس اطلاعات موجود در سايت مهاجرت دوهفته تا حداکثر شش ماه AP بايد طول بکشه، خواهش ميکنم، دستور به رسيدگي کيس من بدهيد (و خانواده هایي را شنگول و خوشحال کنيد.Big GrinBig GrinBig Grin داخل پارانتزي را يکهو ننويسي ها فقط واسه بچه هاي مهاجرسراست. CoolTongue)
در کيس شما اگه امکانش را داريد خيلي سريع با وکيل مهاجرتي تماس بگيريد، در غير اينصورت، حتي الامکان سعي کنيد، سفارت را متقاعد کنيد که به شما ويزا بدهد.
و اما يک ديالوگ از فيلم خوب، بد، زشت. "Never pull the gun, if you pull just shoot." آقا پات که اونور رسيد، و تو ايالتي ساکن شدي و جا افتادي خيلي راحت مي توني عليه اداره مهاجرت شکايت کني، و تلافي اين کارهايي که کردن را دربياري.
ببخشيد طولاني شد. قصد نصيحت نداشتم. فتط به عنوان کسي که در دو کشور متفاوت خارج از ايران قبلاً رزيدنت و ساکن بودم خواستم تجربه ام را با شما قسمت کنم.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Radwin ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، bahar101 ، hamid99 ، 2015reza ، آسماني ، M.d ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، mfte.teacher ، sunn789 ، Pariba ، nora ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان