کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان و عزیزان
در شرایط آرمانی آدم حالش خوبه و قشنگ صحبت میکنه و همینطور قشنگ میشنوه و میخونه. تو فضای مجازی هم که کلی کیفیت خوندن و نوشتن به اقتضای محیط غیر واقعی پایین تر میاد.
حالا با این همه استرسی که ناخواسته به هم انتقال میدیم ببین چه بلبشویی میشه.
اندکی تامل و آرامش و عدم قضاوت فکر میکنم برای جمع مفید هستش که باید همگی به عمد هم شده بهش دقت کنیم.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، kimfar ، m.ghoreishi
(2015-08-26 ساعت 12:36)2015reza نوشته:  در برقراري ارتباط دو طرفه ، ٥٠ درصد ، كلام نقش داره و بقيه body language هست. در رسانه هاي نوشتاري مثل اس ام اس، تلگرام ، وايبر يا همين تاپيك ما، چون اين ٥٠ در صد حذف ميشه، امكان بروز سو تفاهم و سو برداشت زياد ميشه. ما كه به عنوان ناظر بي طرف كنار ايستاديم، كاملا متوجه ميشيم كه بحث بووجود اومده يه سو تفاهم ساده بوده. هم دكتر رادوين بزرگوار و هم تيچير عزيز و دوست داشتني رو ميشناسيم و ارادت قلبي بهشون داريم. پس لطفا قهر نكنيد و ما رو تا آخر تنها نگذاريد.

تیچر جووووووون مارا تنها نذار داداش Smile
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، bahar101 ، 2015reza ، آسماني ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mfte.teacher ، A2000
دوستان براي انكارا بايد به چه ادرسي ايميل بزنم ؟
ادرس رو ميديد ؟

Send from Tapatalk
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان: SAMBAR ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 12:43)1362amin1362 نوشته:  روحيه تاپيك لطفاً بره بالا. عشق و حال و صفا و صميميت بيشتر بشه. خوش و بش كنيد با هم. اين يه ماه آخر رو هم به شادي بگذرونيم. ويزا دادن دادن. ندادن فداي سرمون. لياقت ما رو داشته باشن ويزا مي دن. نداشته باشن هم كه همون بهتر كه ويزا ندن. اما انسجاممون رو نبايد از دست بديم.
اگه ببينم روحيه اومده پايين بدون مجوز كنسرت مي زارما. چاكر آقا رضا مدير هم هستيم.
تا دو هفته ديگه ويزا تو پاسمونه. مطمئن باشيد.

احسن احسن احسن ، دمت گرم، آورين، آورين، آورين قوی و خندان بايد باشيم.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: SAMBAR ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، kimfar
ای بابا بیخیال همه استرس دارند .
این موارد الان قابل پیش بینی بود اما با یکم سعه صدر قابل حله
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 1362amin1362 ، 2015reza ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mfte.teacher ، A2000
سلام دوستان
متاسفانه اين چن روز كه متاسفانه تحركات اين سه سفارت خونه كم شده اروپا و آفريقا مثل بنز دارن ويزا ميگيرن .
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 12:43)1362amin1362 نوشته:  روحيه تاپيك لطفاً بره بالا. عشق و حال و صفا و صميميت بيشتر بشه. خوش و بش كنيد با هم. اين يه ماه آخر رو هم به شادي بگذرونيم. ويزا دادن دادن. ندادن فداي سرمون. لياقت ما رو داشته باشن ويزا مي دن. نداشته باشن هم كه همون بهتر كه ويزا ندن. اما انسجاممون رو نبايد از دست بديم.
اگه ببينم روحيه اومده پايين بدون مجوز كنسرت مي زارما. چاكر آقا رضا مدير هم هستيم.
تا دو هفته ديگه ويزا تو پاسمونه. مطمئن باشيد.

دمت گرم امین.دلشون بخواد که ما بریم و مملکتشون رو آباد کنیم.Smile دوستان میدونم خیلی سخته ولی شاد باشید و امید داشته باشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، 2015reza ، آزاده_امین ، آسماني ، ARSAMNEW ، Alex 2014
دوستان عزيز لازم دونستم يك سري صحبت ها رو دوستانه باهاتون عنوان كنم
اولا بگم قبول دارم روزهاي سختي داريم داشتيم و خواهيم داشت هممون تو لاتاري ولي حرفم با عزيزاني است كه نااميد شدن لطفا اميد داشته باشيد به همون كسي كه از بين اون همه شركت كننده خواست اسم شما در بياد به همون كسي كه خواسته تا اينجا پيش بريد من خودم از اون دسته كساني هستم كه براي اولين بار بود شركت كردم هيچ اميدي هم نداشتم ولي تا به امروز اتفاقاتي برام افتاده كه از ذهن همه دور بوده من توكل كردم و قويً ميگم كلير ميشم اما اگر كسي اعتقادي نداره يا نااميد شده از انتظار خواهش ميكنم حرفاشون رو رو كاغذ بنويسن و كاغذ رو دور بندازن نذاريد اميد كسي نا اميد بشه با حرفاي شما همه ما در قبال هم مسئول هستيم در قبال جملاتي كه ميگيم خواهش ميكنم به عنوان يه فرد كوچك اين جمع اگر قرار به گفتن جملات منفي هست اون حرفها رو نگيم اينجا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 1362amin1362 ، 2015reza ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، violets ، Alex 2014 ، kimfar ، m.ghoreishi ، sunn789 ، Pariba
[عکس: 7ec645b507ba4d862f3e5947be12bc3d.jpg]

٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 1362amin1362 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-08-26 ساعت 12:51)saman98 نوشته:  دوستان براي انكارا بايد به چه ادرسي ايميل بزنم ؟
ادرس رو ميديد ؟

Send from Tapatalk

دوست عزیز ادرس دقیق یادم نیست ولی تو سایت از قسکت کانتکت اس یه میل ۴۰۰کارکتری میتونید بفرستید و انتهای برگه صورتی هم یه ادرس ایمیل نوشته شده.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 12:52)ican2015 نوشته:  سلام دوستان
متاسفانه اين چن روز كه متاسفانه تحركات اين سه سفارت خونه كم شده اروپا و آفريقا مثل بنز دارن ويزا ميگيرن .

آي كن عزيز. تحرك سفارت خونه ها كم نشده. چون ما خروجي رو الان نمي بينيم فكر مي كنيم كم شده. مطمئن باش دارن كار مي كنن رو كيسهاي ما تا در سپتامبر به هممون ويزا بدن. نگران هيچي نباشيد. امسال به همه ويزا مي دن. فقط با صحه صدر منتظر باشيد و تماشا كنيد. موفق باشيد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-26 ساعت 12:43)amj7 نوشته:  دوستان اگه از طرف سفارت تماس بگيرن(ابوظبى)،
١-شماره اش چنده؟
٢-آيا فقط با تماس اطلاع ميدن؟ يا ايميل "هم" ميزنن و تو سايت آپديت ميكنن؟

سفارت چند شماره داره 0097124142200و0097124476084و0097143768311

هم تماس میگرن و هم ایمیل میزننو هم سایت سفارت آپدیت میشه.

موفق باشیدCool
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-08-26 ساعت 12:58)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 12:52)ican2015 نوشته:  سلام دوستان

آي كن عزيز. تحرك سفارت خونه ها كم نشده. چون ما خروجي رو الان نمي بينيم فكر مي كنيم كم شده. مطمئن باش دارن كار مي كنن رو كيسهاي ما تا در سپتامبر به هممون ويزا بدن. نگران هيچي نباشيد. امسال به همه ويزا مي دن. فقط با صحه صدر منتظر باشيد و تماشا كنيد. موفق باشيد.

امین جان ممنون بابت این همه احساسات خوب ، منطقی و امیددهنده ات
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-26 ساعت 12:50)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 12:36)2015reza نوشته:  در برقراري ارتباط دو طرفه ، ٥٠ درصد ، كلام نقش داره و بقيه body language هست. در رسانه هاي نوشتاري مثل اس ام اس، تلگرام ، وايبر يا همين تاپيك ما، چون اين ٥٠ در صد حذف ميشه، امكان بروز سو تفاهم و سو برداشت زياد ميشه. ما كه به عنوان ناظر بي طرف كنار ايستاديم، كاملا متوجه ميشيم كه بحث بووجود اومده يه سو تفاهم ساده بوده. هم دكتر رادوين بزرگوار و هم تيچير عزيز و دوست داشتني رو ميشناسيم و ارادت قلبي بهشون داريم. پس لطفا قهر نكنيد و ما رو تا آخر تنها نگذاريد.

تیچر جووووووون مارا تنها نذار داداش Smile

رضا جان کاملاً درست گفتين. فقط در يک کتاب "business correspondence" من خوندم که در برقراري ارتباط 90% ارتباط زبان بدن، تغيير تن صدا، حالت چهره (facial expression) است. و خود کلمات حدود 10 درصد پيغام را منتقل مي کنند. در حال نوشتن حواستمان باشد که در انتخاب کلمات هم محدوديت بيشتري داريم. بنابراين تو نگارش غير رسمي مثل اينجا، نبايد خيلي جدي روي کلماتي که ممکن است تعبير دوطرفه داشته باشه موضع بگيريم، بهتره هميشه طرف مثبت را در نظر بگيريم و يادمون باشه اينجا کسي نمي خواد ما را اذيت کنه، اگه چيزي مي نويسه واسه اينه که کمکي به بقيه بکنه.
همگي موفق باشيم.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
یکی از مزایای این مدت انتظار واسم این بوده که دیگه با تمام وجودم ماه های میلادی رو یاد گرفتم و بهشون حس پیدا کردم ... ; )

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان