کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
[عکس: d0ca64e3e32dc6a5539324862824f19e.jpg]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-26 ساعت 13:41)nora نوشته:  اپ ساعت ده و ایمیل ساعت یک.
هووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااا
خبر جدید از سفارت
تمامی کلیرها ی ابوظبی ویزا دریافت می کنند .
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا
امام رضا عیدی همه ما رو داد
هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ضمن تبريك به nora،
با اين شرايط، اساتيد نظر بدن لطفا، ميشه تا آخر آگوست باز منتظر خبر بود يا رفت تا سپتامبر؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR
[/quote]

فكر ميكنم ما تنها بازمانده از آنكارا هستيم....[[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
[/quote]

میگم بیاین یه ایمیل از طرف انکارا بسازیم به همدیگه ایمیل کلیری بزنیم بعد پاشیم چارتر بگیریم همه با هم دربست Big Grin بریم در سفارت با گل و شیرینی
به زور پاسارو تحویلشون بدیم بگیم خودتون ایمیل زدین Tongue
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، sadaf44 ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، mahyaaa ، M.d ، sunn789
(2015-08-26 ساعت 14:58)آسماني نوشته:  
هووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااا
خبر جدید از سفارت
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا
هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ضمن تبريك به nora،
با اين شرايط، اساتيد نظر بدن لطفا، ميشه تا آخر آگوست باز منتظر خبر بود يا رفت تا سپتامبر؟
دوست عزيز. با يه گل بهار نمي شه. ممكنه اين يكي دو روزه چندين نفر ديگه رو هم اعلام كنن. من فقط اميدوارم مثل جولاي تا مي تونن ويزا از سهميه آگوست پرينت بگيرن و برا بچه ها بزارن كنار تا لطمه اي به سهميه سپتامبر نخوره.
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان: آسماني ، SAMBAR ، آزاده_امین ، m.ghoreishi ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، bahar101
(2015-08-26 ساعت 11:54)ali_bf1 نوشته:  دوستان نظرتون راجب ایمیل فارسی زدن به سفارت انکارا چیه؟!یکی از دوستان من فارسی ایمیل زد جواب گرفت.مرسی

چه جوابی گرفت؟ یعنی کلیر شد؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW

فكر ميكنم ما تنها بازمانده از آنكارا هستيم....[[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
[/quote]

میگم بیاین یه ایمیل از طرف انکارا بسازیم به همدیگه ایمیل کلیری بزنیم بعد پاشیم چارتر بگیریم همه با هم دربست Big Grin بریم در سفارت با گل و شیرینی
[/quote]

خدايا. تا اين بچه ها حالشون از اين بدتر نشده كليرشون كنBig GrinBig GrinBig Grin

(2015-08-26 ساعت 15:01)1362amin1362 نوشته:  
خبر جدید از سفارت

ضمن تبريك به nora،
دوست عزيز. با يه گل بهار نمي شه. ممكنه اين يكي دو روزه چندين نفر ديگه رو هم اعلام كنن. من فقط اميدوارم مثل جولاي تا مي تونن ويزا از سهميه آگوست پرينت بگيرن و برا بچه ها بزارن كنار تا لطمه اي به سهميه سپتامبر نخوره.

ممنون از پاسخ شما، اما باز اين سوْال به ذهن ميرسه كه مگه بارها اعلام نشده شماره ويزا از طرف KCC و براي كيس مشخصي در نظر گرفته ميشه؟!، پس سفارت چطور مي تونه تا آخر اين ماه ويزاي بدون نام از kcc بخواد ،ببينه به چه كيسي تعلق ميگيره؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-08-26 ساعت 14:54)لیدا59 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 14:32)satanicboy1 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 12:31)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 11:24)mordad نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 01:22)elmira esteghbal نوشته:  ما هم هستيم اكتبر

اکتبر؟؟؟؟ اکتبر ۲۰۱۴؟ هنوز AP هستین؟ واااااااای من پس دیگه انقدرغصه نخورم
تا الان فکرمیکردم خودم و SAMBAR فقط خیلی موندیم

مرداد جان ایشون خانم المیرا هستند که فکر میکردم از نوامبر باقی موندن ولی از اشتباه کردم. خانم صبر شما ستودنی هست ایشالا سریعتر کلیر میشید.

نوامبر ۲۰۱۴
فوریه۲۰۱۵

بله واقعاً....
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-08-26 ساعت 15:07)آسماني نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:01)1362amin1362 نوشته:  
خبر جدید از سفارت

ضمن تبريك به nora،

ممنون از پاسخ شما، اما باز اين سوْال به ذهن ميرسه كه مگه بارها اعلام نشده شماره ويزا از طرف KCC و براي كيس مشخصي در نظر گرفته ميشه؟!، پس سفارت چطور مي تونه تا آخر اين ماه ويزاي بدون نام از kcc بخواد ،ببينه به چه كيسي تعلق ميگيره؟
دوست عزيز منظورم اينه كه تو اين يكي دو روزه اگه كلير كنن سفارت اگه سهميه داشته باشه كه داره مي تونه اون دوستاني كه كلير شدن رو سريع ويزاشون رو پرينت بگيره و ايشود شون كنه. دقيقاً مثل جولاي.

تشکر کنندگان: آسماني ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR
مهرداد جان دوستانی که انکارا کلیر کرده مصاحبشون کی بوده قدیمی بودن یا جدید؟
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
دوستان انکارایی اون آماری که مرداد از انکارا تهیه کرده تا ۲۰سپتامبر کلیر میشن حالا ببینید.

فكر ميكنم ما تنها بازمانده از آنكارا هستيم....[[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
[/quote]
پ
[/quote]

خیلی خندیدم. به نظر من که فکر خوبیه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
(2015-08-26 ساعت 15:16)SAMBAR نوشته:  مهرداد جان دوستانی که انکارا کلیر کرده مصاحبشون کی بوده قدیمی بودن یا جدید؟

در مقابل شما همه جدید هستند ولی مارس بودند و می و جدید هم داشتند
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، لطف اله ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 15:04)mordad نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 11:54)ali_bf1 نوشته:  دوستان نظرتون راجب ایمیل فارسی زدن به سفارت انکارا چیه؟!یکی از دوستان من فارسی ایمیل زد جواب گرفت.مرسی

چه جوابی گرفت؟ یعنی کلیر شد؟

کیس دانشجویی بود ایمیل فارسی زد بهشون مشکل داشت جوابش رو دادن مشکلشم حل کردن.میخوام نظر اساتید رو بدونم که ماهم بزنیم فارسی یا نه؟!
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 15:22)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:16)SAMBAR نوشته:  مهرداد جان دوستانی که انکارا کلیر کرده مصاحبشون کی بوده قدیمی بودن یا جدید؟

فکر کنم کسانی بودند که هفته پیش اپ هاشون orشده بود درسته؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-08-26 ساعت 15:25)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:22)mehrdad_123 نوشته:  

فکر کنم کسانی بودند که هفته پیش اپ هاشون orشده بود درسته؟

میشه لطفا یه توضیحی راجع به آنکاراییهای که جدیدا کلیر شدن بدید که شماره هاشون چند وشما از کجا فهمیدید ممنون .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان