کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
یعنی هیچکدوم از سفارت ها مثل آنکارا لج درار نیستن
خیر سرشون با این سیستم سایتشون که ماهایی که قبل مارچ مصاحبه داشتیم کلا تو برزخ اندر برزخیم. حتی متوجه آپ دیت شدن سایتشون هم نمیشیم چون شماره کیس نامبرمون و نمیشاسه !
اون قسمت قدیمیش هم که گیر کرده تو 27 جولای و انگار نه انگار!
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کممممممممممممممممممک
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
ceac که کلا تاخییر داره
ما هم که از سایت سفارت چیزی نمتونیم ببینیم
پس فقط باید منتظر ایمیل باشیم!
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-08-26 ساعت 16:14)sasanoush نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:47)sasanoush نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:25)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:22)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:16)SAMBAR نوشته:  مهرداد جان دوستانی که انکارا کلیر کرده مصاحبشون کی بوده قدیمی بودن یا جدید؟

در مقابل شما همه جدید هستند ولی مارس بودند و می و جدید هم داشتند

فکر کنم کسانی بودند که هفته پیش اپ هاشون orشده بود درسته؟

میشه لطفا یه توضیحی راجع به آنکاراییهای که جدیدا کلیر شدن بدید که شماره هاشون چند وشما از کجا فهمیدید ممنون .
میشه لطفا جواب سوال بنده رو هم بدید آقایون کارشناس .
متاسفانه من سر کار هستم و دسترسی به فایل هام ندارم و در ضمن من روی کیس های جدید کار نمیکنم اما اگه به صفحه 1549 همین تاپیک مراجعه کنید من دیشب ی کیس اعلام کردم 2015as2059 این کیس دیشب آپ داشت و امروز صبحم همینطور پس این کیس کلیر شده .
(این ها نظر شخصی من هستند)
میخوام برای انکارایی های عزیز ی راه حل ارائه بدم البته بیشتر به درد 2016 ها میخوره اما بزار یادگار بمونه
وقتی شماره همین کیس را در سایت انکارا میزنی
https://turkey.usembassy.gov///iv_status_check.html
متن اسپشیالش ارجاع میده به ی نامه من اوائل فکر میکردم این یعنی افیسر طرف را فرستاده به جایی که عرب نی انداخته بعد فهمیدم که اینطور نیست این کیس ها احتمالا دارای مکاتبه ای خاص با سفارت هستند پس از کلی تلاش فهمیدم این کیس ها در وزارت خارجه ببرسی میشوند و به اف بی آی یا غیره نمیروند . این دسته کیس ها کلیر میشوند اما سرعت کلیرشون لاک پشتی هست . من ی لیست درست کردم از مارچ تا آخر می و همه ی این دسته افراد که این متن را داشتند تو لیست نوشتم 16کیس شد که تا حالا 3 تا شون موندند
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: mshahavi ، 1362amin1362 ، آسماني ، mahyaaa ، SAMBAR ، لطف اله ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
دوستان ابوظبی
وقتی ایمیل بزنیم نفر اصلی آپ میشه معمولا یا همه نفرات؟
من خودم تا حالا همیشه بعد از ایمیل فقط نفر اصلی آپ میشد. امروز همه کیسمون آپ شده از بس ایمیل زدم نمیدونم آپ ایمیله یا واقعی؟
دوستان نظر بدین آپ همه اعضا آپ ایمیله یا واقعی؟ ( ضمنا جواب ایمیلی هم بهم ندادن)
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، لطف اله ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-08-26 ساعت 14:32)satanicboy1 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 12:31)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 11:24)mordad نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 01:22)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 20:40)mr_mo نوشته:  منم هستم. ۵ آگوست

ما هم هستيم اكتبر

اکتبر؟؟؟؟ اکتبر ۲۰۱۴؟ هنوز AP هستین؟ واااااااای من پس دیگه انقدرغصه نخورم
تا الان فکرمیکردم خودم و SAMBAR فقط خیلی موندیم

مرداد جان ایشون خانم المیرا هستند که فکر میکردم از نوامبر باقی موندن ولی از اشتباه کردم. خانم صبر شما ستودنی هست ایشالا سریعتر کلیر میشید.

نوامبر ۲۰۱۴

ما هم هستیم 10 فوریه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، لطف اله ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 17:13)aria802 نوشته:  دوستان ابوظبی
من خودم تا حالا همیشه بعد از ایمیل فقط نفر اصلی آپ میشد. امروز همه کیسمون آپ شده از بس ایمیل زدم نمیدونم آپ ایمیله یا واقعی؟
دوستان نظر بدین آپ همه اعضا آپ ایمیله یا واقعی؟ ( ضمنا جواب ایمیلی هم بهم ندادن)

آريا جان برعكسش مشاهده شده كه جواب ايميل بدن ولي آپ نزنن. در مورد شما نمي تونم جواب دقيق بهت بدم. اما ممكنه كه از بابت ايميلت نباشه. بعضي وقتا در جواب ايميل كل كيس آپ مي خوره و بعضي وقتا نفر اصلي. در خصوص خودم فقط نفر اصلي آپ شد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: mahyaaa ، آسماني ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-08-26 ساعت 17:22)1362amin1362 نوشته:  

آريا جان برعكسش مشاهده شده كه جواب ايميل بدن ولي آپ نزنن. در مورد شما نمي تونم جواب دقيق بهت بدم. اما ممكنه كه از بابت ايميلت نباشه. بعضي وقتا در جواب ايميل كل كيس آپ مي خوره و بعضي وقتا نفر اصلي. در خصوص خودم فقط نفر اصلي آپ شد.

چه جالب.چون ما ١٢ آگوست ايميل زديم، ٤ ساعت بعد جوابمونو دادن و هر دو نفر در سياك آپ شديم.يعني ممكنه آپمون واقعي باشه؟آخه آخرين آپ واقعي ما ١٥ جولاي بوده!!
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: لطف اله ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
من فکر میکنم هفته اول سپتامبر و نهایتا هفته دوم خیلی حیاتی و تعیین کننده باشند و از روی اپهای خورده و نخورده بشه اخر این قصه رو پیش بینی کرد عملا تا ۲هفته دیگه تکلیف خیلی هامون مشخصه. خدایا یه وقت یادت نره ما اینجا منتظر معجزه ات نشستیم ها.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: لطف اله ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، M.d ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، kimfar
(2015-08-26 ساعت 17:01)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 16:14)sasanoush نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:47)sasanoush نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:25)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:22)mehrdad_123 نوشته:  در مقابل شما همه جدید هستند ولی مارس بودند و می و جدید هم داشتند

فکر کنم کسانی بودند که هفته پیش اپ هاشون orشده بود درسته؟

میشه لطفا یه توضیحی راجع به آنکاراییهای که جدیدا کلیر شدن بدید که شماره هاشون چند وشما از کجا فهمیدید ممنون .
میشه لطفا جواب سوال بنده رو هم بدید آقایون کارشناس .
متاسفانه من سر کار هستم و دسترسی به فایل هام ندارم و در ضمن من روی کیس های جدید کار نمیکنم اما اگه به صفحه 1549 همین تاپیک مراجعه کنید من دیشب ی کیس اعلام کردم 2015as2059 این کیس دیشب آپ داشت و امروز صبحم همینطور پس این کیس کلیر شده .
(این ها نظر شخصی من هستند)
میخوام برای انکارایی های عزیز ی راه حل ارائه بدم البته بیشتر به درد ۲۰۱۶ ها میخوره اما بزار یادگار بمونه
وقتی شماره همین کیس را در سایت انکارا میزنی
https://turkey.usembassy.gov///iv_status_check.html
متن اسپشیالش ارجاع میده به ی نامه من اوائل فکر میکردم این یعنی افیسر طرف را فرستاده به جایی که عرب نی انداخته بعد فهمیدم که اینطور نیست این کیس ها احتمالا دارای مکاتبه ای خاص با سفارت هستند پس از کلی تلاش فهمیدم این کیس ها در وزارت خارجه ببرسی میشوند و به اف بی آی یا غیره نمیروند . این دسته کیس ها کلیر میشوند اما سرعت کلیرشون لاک پشتی هست . من ی لیست درست کردم از مارچ تا آخر می و همه ی این دسته افراد که این متن را داشتند تو لیست نوشتم 16کیس شد که تا حالا ۳ تا شون موندند

با سلام وخسته نباشید من هم کیس نامبرم رو که میزنم تو سایت آنکارا همین نامه میاد وتاریخ آپدیت سایت هم همون ۲۰ آگوست میشه لطفا یه تحلیلی هم در مورد ما بگید مصاحبه ۱۴آگوست.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 17:28)mahyaaa نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:22)1362amin1362 نوشته:  

چه جالب.چون ما ١٢ آگوست ايميل زديم، ٤ ساعت بعد جوابمونو دادن و هر دو نفر در سياك آپ شديم.يعني ممكنه آپمون واقعي باشه؟آخه آخرين آپ واقعي ما ١٥ جولاي بوده!!

مهیا جان اصلا دلم ممیخوتد ناامیدت کنم ولی شما انکارا بودی انکارا برای ایمیل کل کیس رو اپ میکنه و جواب نامه رو میده.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، Alex 2014
دوستان ببخشید جسارتا لطفا دوستانی که توی لیست مرداد اعلام حضور کردند اخرین اپ واقعیشون رو اعلام میکنند. مخصوصا بالای ۶ماهی ها.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، لطف اله ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
اي كاش اين امضاي من هم فعال بود يه نظري، تحليلي از كيس من هم مي فرمودين?
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
سلام به همه دوستان
الان داشتم تمام کیسهای AP ایروان را بررسی میکردم
تقریبا همه بچه هایی کلیر شدن ویزاهاشوون ایشو شده
فقط و فقط سه کیس نصفه نیمه از ایروان مونده
4678
7518
7605
این دو نفر اخری که یکیشون 8 اگوست مصاحبه داشته و دومی هم 13 آگوست بوده اون کیس اولی هم 19 آگوست آپ خورده شاید اونم کلیر شده باشه هنوز ویزاش ایشود نشده
این نتایج نشون میده ایروان بی نهایت در مورد کیسهای نصفه نیمه خوب عمل کرده
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-26 ساعت 17:36)آسماني نوشته:  اي كاش اين امضاي من هم فعال بود يه نظري، تحليلي از كيس من هم مي فرمودين?

ارسالهاتون به ۱۰تا رسیده حالا میتونید امضاتون رو درست کنید.
(2015-08-26 ساعت 17:28)SAMBAR نوشته:  من فکر میکنم هفته اول سپتامبر و نهایتا هفته دوم خیلی حیاتی و تعیین کننده باشند و از روی اپهای خورده و نخورده بشه اخر این قصه رو پیش بینی کرد عملا تا ۲هفته دیگه تکلیف خیلی هامون مشخصه. خدایا یه وقت یادت نره ما اینجا منتظر معجزه ات نشستیم ها.

موافقم فرهاد. و چون سپتامبر آخرين ماه هستش آنچنان طوفاني به پا خواهد شد كه هممون رو از اين تاپيك مستقيم مي بره آمريكا. به شخصه تا پايان هفته سوم سپتامبر اميد خواهم داشت. در حق هم دعا كنيم تا هيچكدام از ما از اين قافله جا نمونيم. خدايا اگر ما گنه كاريم و رو سياه تو به بچه هامون رحم كن و اين هديه رو به بچه هامون بده.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: SAMBAR ، 2015reza ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، areb1356 ، samirakn ، آزاده_امین ، m.ghoreishi ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان