کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-27 ساعت 14:00)houshym نوشته:  خیلی با حال بود
امیدوارم تو سپتامبر کارمون به اهنگران و کویتی پور نکشهSmileSmileSmile

به خاطرش بهت رتبه دادم
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ممنون دوست عزیزم. منم رفتم رتبه بدم دیدم 22 جولای رتبه دادم خدمتتون.
به امید دریافت ویزا خوشگله و نواخته شدن اهنگهای 6و8 بیشتر
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
لطفا یه تحلیل کامل از بچه های ابوظبی هم اینجا بزارید.
چند نفر در حالت ap باقی موندن و حداکثر در سپتامبر به چند نفر ویزا میتونه تخصیص داده بشه؟
ممنون
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، آسماني ، بابراس ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:24)yesorno نوشته:  آخرین تغییرات تا الان فقط دوستان AP

دانلود فایل

yesorno جان،
مي شه بپرسم اين فايل جامع را از کجا بدست آوردي. ممنون از زحمت هايي که مي کشي.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، peyman55 ، 1362amin1362 ، آسماني ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:56)m.ghoreishi نوشته:  سلام دوستان عزیز
تبریک میگم به همه ویزا گرفته ها .اپدیت شده ها و همه منتظران ایمیل کلییری.
ماه می ۲۰۱۴ که لاتاری قبول شدیم تا اپریل ۲۰۱۵ اهنگهای ۶ و ۸ (شاد) گوش میدادم ولی از اپریل یعنی بعداز مصاحبه کم کم به سیاوش قمیشی و ابی رو اوردم.
متاسفانه از اول اگوست بجز داریوش به هیچی گوش نمیدم . امیدوارم تو سپتامبر کارمون به اهنگران و کویتی پور نکشهSmileSmileSmile
برا بچه های سربازی س هم دعا کنید.

در ضمن این پست صرفآ جهت مزاح با دوستانی بود که در مهمترین اتفاق زندگیمون با هم وجه تشابه داریم . موفق باشید Smile

درود ...

شاید یه معجزه خاموش برات رخ بده داداش نازنین م.

الان که کاری از من و تو برنمیاد، یه نون و پنیر و سبزی بزن سیاوش جون، این راه من ه راه توئه. کاریش نمیشه کرد.

امان از این آشفته بازاری که KCC واسه همه راه انداخته. گلایه ای نیست، گر هم گله ای هست دگر حوصله ای نیست برادر.

دنیای این روزای من و دنیای این روزای همه مون باید خوب و خوش بگذره سیاوش.

بــــــــخند. Big GrinBig GrinBig Grin انقـــدرم داریوش گوش نده خو ... Cool
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2015-08-27 ساعت 14:09)peyman55 نوشته:  لطفا یه تحلیل کامل از بچه های ابوظبی هم اینجا بزارید.
چند نفر در حالت ap باقی موندن و حداکثر در سپتامبر به چند نفر ویزا میتونه تخصیص داده بشه؟
ممنون

دوستان آناليز سريع کیس ها بر اساس جدولي که yesorno زحمتش را کشيده:
ابوظبي: تعداد کل کيس:380، صادر شده: 73، رفيوز 3، AP تعداد : 290 ريدي: 14
آنکارا : تعداد کل کيس:404، صادر شده: 113، رفيوز 13، APتعداد : 258 ريدي: 20
ايروان : تعداد کل کيس:207، صادر شده: 48، رفيوز 0، APتعداد : 153 ريدي: 16
من سر انگشتي حساب کردم. شايد نيار به تصحيح باشه.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: بابراس ، 1362amin1362 ، ehsan_pars ، peyman55 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، yesorno ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:29)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 13:21)elmira esteghbal نوشته:  دوستان اين آخرين متني هست كه اينجا ميذارم چون ديگه اميدي ندارم ويزايي بهم برسه از همه شما عزيزان خداحافظي ميكنم اميدوارم كساني كه رفتين امريكا موفق باشيد و كساني هم مثل ما موندني شدين همينجا زندگي خوبي داشته باشيد...
و اين شرايط براي هيچ كس بوجود نياد كه يه همچين انتظار بي سر انجامي رو تجربه كنه!

الميرا جان. هنوز يك ماه طلايي ديگه مونده. اميدت رو از دست نده. انشالله كه تو همين ماه كلير مي شي.
من كه تصميم گرفتم از امروز نماز بخونمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

درست ميگه امين جان،شما كه صبر كرديد يك ماه طلايي ديگه هم صبر كنيد،خواهشا اميدتان را از دست ندهيد انشالله انشالله كه همين روزها كلير ميشين
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
چه سکوتی ......چه آرامشی.......خسته ام از هر چی سکون و آرومش و صبره ......منتظر طوفانم .......یه طوفان بزرگ .....
هر چه زودتر بیاد و همه چیزو زیر و رو کنه ......هممون رو ببره از این تاپیک لعنتی.....
خدایا کیس های نصفه نیمه رو دریاب.....الهی هیچ خانواده ایی تو این پروسه از هم جدا نشن آمین
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Amir.AA ، 1362amin1362 ، 2015reza ، hamid99 ، bahar101 ، Pariba ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، sunn789 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:29)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 13:21)elmira esteghbal نوشته:  دوستان اين آخرين متني هست كه اينجا ميذارم چون ديگه اميدي ندارم ويزايي بهم برسه از همه شما عزيزان خداحافظي ميكنم اميدوارم كساني كه رفتين امريكا موفق باشيد و كساني هم مثل ما موندني شدين همينجا زندگي خوبي داشته باشيد...
و اين شرايط براي هيچ كس بوجود نياد كه يه همچين انتظار بي سر انجامي رو تجربه كنه!

الميرا جان. هنوز يك ماه طلايي ديگه مونده. اميدت رو از دست نده. انشالله كه تو همين ماه كلير مي شي.
من كه تصميم گرفتم از امروز نماز بخونمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

الميرا خانم و ديگر دوستاني كه گهگاه به اين حال دچار ميشين،
جهت اطلاعتون اگه شرايط شما مثل من بود كه همون اول پا تو اين فروم نميذاشتين و اصلا فكر اينكه يه جايي لاتاري برنده شدين هم نمي كردين... البته شرايط من از ديد خيليا بايد critical باشه اما خودم ميگم نيست.?
ضمنا اون دوستاني كه از ماهها قبل منتظر كلير شدن بعد از مصاحبه هستن، خدمتشون عارضم كه ما آگوستي ها هم به همون مقدار قبل مصاحبه انتظار كشيديم و به نظر من استرس به يك ميزان بوده. خلاصه اينكه :

١) اگه من كلير بشم ، همتون كليرين ?
٢) آنقدر هم آيه ياس نخونيد كه حال ما به يه تلنگر نظرات دوستان بنده
2015AS74xx/ NO VISA
(2015-08-27 ساعت 14:09)peyman55 نوشته:  لطفا یه تحلیل کامل از بچه های ابوظبی هم اینجا بزارید.
ممنون

پیمان جان به نظرم کیس منو و شما خیلی شبیه همه ....آیا کیس شما 10 آگوست آپدیت شده؟
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، peyman55 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33
سلام به همه
کیسهای
5636
7470
از ابوظبی کلیر شدن.
و کیسهای
5486
5714
5718
5803
6411
تقریبن کلیر هستند.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، بابراس ، peyman55 ، ebrahim1e ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، sunn789 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 14:46)areb1356 نوشته:  سلام به همه
کیسهای
5636
7470
از ابوظبی کلیر شدن.
و کیسهای
5486
5714
5718
5803
6411
تقریبن کلیر هستند.

دو شماره اول چه ساعتی کلیر شدن؟آمار مربوط به امروزه؟
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ehsan_pars ، آزاده_امین ، areb1356 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-08-27 ساعت 12:25)Azer نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 11:46)babisondes نوشته:  من از همین تریبون میخاستم از همه دوستان که تو این مدت منو راهنمایی کردن و به سوالهام جواب دادن تشکر کنم و ارزوی کلیر شدن دوستان منتظر .
من دیروز پاسمو که مزین به ویزا بودو تحویل گرفتم و از دبی برگشتم مشهد. Rolleyes

اولا به شما تبريک مي گم و اميد که در مراحل مهاجرت هم موفق باشيد. مي شه بفرماييد از زمان تحويل پاسپورت به سفارت تا تحويل ويزا به شما توسط سفارت چند روز طول کشيد.

ممنون از لطف شما
سوال دوسته دیگه رو هم جواب میدم اینجا
من خدمت اموزشی ارتش بودم و بعد اموزشی امریه اداره جهاد کشاورزی، شغل ازاد و یکی از علتهایی که دیرتر از همگروهیا کلیر شدم این بود که صداقت به خرج دادم از اداره گواهی خدمت بردم و اونا حساستر شدن و ۱۰ روز طول کشید نسبت به بقیه کلیر بشم.
خدمت شما عرض کنم که من روز یکشنبه پاسو دادم سفارت و چهارشنبه تحویلم دادن و پاس دوست دیگمونو سه شنبه تحویل دادن
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
ماه می ۲۰۱۴ که لاتاری قبول شدیم تا اپریل ۲۰۱۵ اهنگهای ۶ و ۸ (شاد) گوش میدادم ولی از اپریل یعنی بعداز مصاحبه کم کم به سیاوش قمیشی و ابی رو اوردم.
متاسفانه از اول اگوست بجز داریوش به هیچی گوش نمیدم . امیدوارم تو سپتامبر کارمون به اهنگران و کویتی پور نکشهSmileSmileSmile

در ضمن این پست صرفآ جهت مزاح با دوستانی بود که در مهمترین اتفاق زندگیمون با هم وجه تشابه داریم . موفق باشید Smile

با نوای کی سی سی ....میرویم از این تاپیک ....
(همه با هم) این کاروان قصد می سی سی پی دارد....این کاروان قصد واشنگتن دی سی دارد .....WinkBig Grin
بازمانده لاتاري 2015
دوستان ما كلير شديم .
فقط تو ايميلي كه زدند گفتن كه نفر اصلي كلير شده و گفتن پاسپورت نفر اصلي و فرزند رو ببريم سفارت . اما الان تو كيس ما اين نفر سوم هست كه هنوز / داره نه نفر دوم ، الان اين يعني چي ؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ehsan_pars ، hamid99 ، 1362amin1362 ، M.d ، Pariba ، ARSAMNEW ، khalilkhah ، Shaft ، Alex 2014 ، AliReza.Sh ، sunn789 ، mahyaaa
(2015-08-27 ساعت 15:01)بابراس نوشته:  

با نوای کی سی سی ....میرویم از این تاپیک ....
(همه با هم) این کاروان قصد می سی سی پی دارد....این کاروان قصد واشنگتن دی سی دارد .....WinkBig Grin

خیلی باحال بود و بجا
کلی خندودندی منو
آفرین
خوش شانس تر از من نیست ......

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان