کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
یعنی میشه من هم کلیر بشم
دیگه دارم به 6 ماه نزدیک میشم
آخرین آپدیت 20 مارچ
وای خدا 6 ماه وقتم به انتظار و بطالت گذشت
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، m.ghoreishi ، ebrahim1e ، آسماني ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، sunn789 ، mahyaaa ، farrokh33
هورااااااا . منم چهار ستاره شدم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-08-27 ساعت 13:20)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان بسیار عزیزم
با آرزوی کلیری هر چه زودتر وگرفتن ویزایی که در انتظارش هستیدوسفر به سرزمین فرصت ها وشروع یک زندگی جدید پر از موفقیت وشادی .
دوستان باور کنید که همگی شما تا آخر سپتامبر ویزا میگیرید .این حدس وگمان من برای دلداری ویا امید واهی به شما دادن نیست .از می ۲۰۱۴ که قبولی پسرم را در سایت دیدم با مهاجر سرا آشنا شدم و خواندن یادداشت های دوستان عضو را شروع کردم .راهنمایی های دوستان باتجربه ومدیران دلسوز کتاب قطور وارزشمندی است که به آسانی در دسترس همگان قرار گرفته .خیلی از دوستان با این راهنمایی ها به سرزمین فرصت ها سفر کردند از جمله پسرم .چون من دلهره واسترس شما را ندارم با حوصله ودقت آمارها واعداد وارقام را بررسی وتحلیل میکنم .اطلاعات ذیقیمتی که دوستان بدون هیچ چشمداشتی در اختیار قرار میدهند .تحلیل من برایند یادداشهای دوستان۲۰۱۴و۲۰۱۵ +مقایسه کارنتی های ۲۰۱۴ با ۲۰۱۵ +کات آف های این دوسال+تعداد ویزاهای صادر شده در هر ماه در این دوسال+مدت کلیری در این دوسال +...... واین مطالعه باعث شده با یقین بنویسم که تا آخر سپتامبر ویزا صادر میشود مخصوصا در ماه سپتامبر تعداد بسیار زیادی ویزا صادر میشود وهمگی دوستان ویزا میگیرند وبه سرزمین آرزوهایشان سفر میکنند .ماه سپتامبر ماه طلایی برای دوستان منتظر هست این ماه را در خاطرات شیرنتان ثبت کنید .همگی شاد باشید

شما علاوه بر اینکه قشنگ می نویسید, حرف های قشنگ هم می زنید, امیدوارم هر چه از خدا بخواهید به شما بدهد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، m.ghoreishi ، 2015reza ، Siamak ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، M.d ، bahar101 ، Pariba ، SAMBAR ، Alex 2014 ، sunn789 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:28)khalilkhah نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 13:05)hamed shayan نوشته:  دوستان صفحات اخر کلیرنس ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ رو که می خوندم خیلی ها بدون ویزا ماندن و اون فاجعه که همه می دونیم، می خواستم ببینم سالهای قبلترش چطور بوده؟
و اینکه، به غیر اینکه امسال ماه اخر کارنت نکردند واقعا ما دلیل منطقی داریم که این همه امیدوار باشیم و چشممون رو بدوزیم به مانیتور، می دونید احتمال همه چیز رو باید بدیم واقعا امیدواریم هیچکس ناامید نشه ولی همه چیز رو باید در نظر گرفت که یوقت ضربه روحی بهمون نخوره....

سال هایی که ویزا کم می آید, افراد در چک امنیتی رها می شند, چک امنیتی افراد آگستی و جولای خودمان گواه این است که چک امنیتی زمان بر نیست بلکه زمانبرش می کنند, کما اینکه افراد فوریه ابوظبی تازه در ماه می شروع به کلیر شدن اولیه کردن, ولی آگستی ها در همان ماه آگست کلیر شدند.
در نتیجه, نتیجه نهایی لاتاری ارتباط شدیدی با موجود بودن ویزا داره و اگر ویزا موجود باشه سریعا افراد را کلیر می کنند (همین الان هم چند نفر در ارمنسات کلیر شدند ولی چون ویزا ندارند باید سپتامبر ویزاهایشان را بگیرند), شما هم بهتر است لاتاری سال های ۲۰۱۲ و 2009 که ویزا مازاد آمد را بخوانید تا متوجه شوید. در ضمن امسال هرطوری که حساب کنید ویزا زیاد می آید

ما هم اگوستیم دریغ از یک دونه ap
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:31)satan نوشته:  یعنی میشه من هم کلیر بشم
دیگه دارم به ۶ ماه نزدیک میشم
آخرین آپدیت 20 مارچ
وای خدا ۶ ماه وقتم به انتظار و بطالت گذشت
انشاءالله
با امید به خدا
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، m.ghoreishi ، satan ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:30)2015reza نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 13:21)elmira esteghbal نوشته:  دوستان اين آخرين متني هست كه اينجا ميذارم چون ديگه اميدي ندارم ويزايي بهم برسه از همه شما عزيزان خداحافظي ميكنم اميدوارم كساني كه رفتين امريكا موفق باشيد و كساني هم مثل ما موندني شدين همينجا زندگي خوبي داشته باشيد...
و اين شرايط براي هيچ كس بوجود نياد كه يه همچين انتظار بي سر انجامي رو تجربه كنه!

الميرا خانم تا آخرين لحظه اميدتو از دست نده. تا ٣٠ سپتامبر همه با هم منتظريم. چه بشود چه نشود ???

(2015-08-27 ساعت 13:29)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 13:21)elmira esteghbal نوشته:  دوستان اين آخرين متني هست كه اينجا ميذارم چون ديگه اميدي ندارم ويزايي بهم برسه از همه شما عزيزان خداحافظي ميكنم اميدوارم كساني كه رفتين امريكا موفق باشيد و كساني هم مثل ما موندني شدين همينجا زندگي خوبي داشته باشيد...
و اين شرايط براي هيچ كس بوجود نياد كه يه همچين انتظار بي سر انجامي رو تجربه كنه!

الميرا جان. هنوز يك ماه طلايي ديگه مونده. اميدت رو از دست نده. انشالله كه تو همين ماه كلير مي شي.
من كه تصميم گرفتم از امروز نماز بخونمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

امين جان خيلي باحالي. كاش سعادتشو داشتم يه روز از نزديك مي ديدمت. SmileSmileBig Grin

خيلي مخلصيم دكتر جان. انشالله هيچ وقت كارمون بهت نيوفته ولي غير از مطبت هر جاي ديگه دستور بفرماييد من در خدمتمBig GrinBig GrinBig Grin آقا ستاره هات هم مبارك باشه. الحق كه برازندته
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: 2015reza ، ARSAMNEW ، M.d ، آزاده_امین ، SAMBAR ، Arshia2000 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:05)hamed shayan نوشته:  دوستان صفحات اخر کلیرنس ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ رو که می خوندم خیلی ها بدون ویزا ماندن و اون فاجعه که همه می دونیم، می خواستم ببینم سالهای قبلترش چطور بوده؟
و اینکه، به غیر اینکه امسال ماه اخر کارنت نکردند واقعا ما دلیل منطقی داریم که این همه امیدوار باشیم و چشممون رو بدوزیم به مانیتور، می دونید احتمال همه چیز رو باید بدیم واقعا امیدواریم هیچکس ناامید نشه ولی همه چیز رو باید در نظر گرفت که یوقت ضربه روحی بهمون نخوره....

سال هایی که ویزا کم می آید, افراد در چک امنیتی رها می شند, چک امنیتی افراد آگستی و جولای خودمان گواه این است که چک امنیتی زمان بر نیست بلکه زمانبرش می کنند, کما اینکه افراد فوریه ابوظبی تازه در ماه می شروع به کلیر شدن اولیه کردن, ولی آگستی ها در همان ماه آگست کلیر شدند.
در نتیجه, نتیجه نهایی لاتاری ارتباط شدیدی با موجود بودن ویزا داره و اگر ویزا موجود باشه سریعا افراد را کلیر می کنند (همین الان هم چند نفر در ارمنسات کلیر شدند ولی چون ویزا ندارند باید سپتامبر ویزاهایشان را بگیرند), شما هم بهتر است لاتاری سال های ۲۰۱۲ و 2009 که ویزا مازاد آمد را بخوانید تا متوجه شوید. در ضمن امسال هرطوری که حساب کنید ویزا زیاد می آید
در تاييد فرمايشات خليل خواه عزيز، وقتي سارا گرو مي گه ما ماههاي آخر خيلي زياد كار مي كنيم، نشون مي ده كه استعلام ها خيلي وقت نمي بره و اين وزارت خارجه هست كه بايد روي كيسها كار كنه و نتايج استعلام ها رو يك كاسه كنه. پس احتمالا اكثر ماها جواب كلير هامون اومده و حالا وزارت خارجه بايد با نوبت و اولويت بندي كه خيلي ازش سر در نمياريم ، كليرشدنمون رو رسما اعلام كنه.
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Siamak ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، khalilkhah ، SAMBAR ، Alex 2014 ، sunn789 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 12:48)mojgan m نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 09:15)houshym نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 07:38)mojgan m نوشته:  سلام دوستای گلم. صبحتون بخیر. دلم نمیاد از این تاپیک نقل مکان کنم اما چاره ای نیست. دیگه باید شروع کنم تاپیک های ضروری دیگه رو مطالعه کنم. دلم براتون تنگ میشه. تا آخر سپتامبر همش میام اینجا سر میزنم. آرزو میکنم تا نیمه سپتامبر اینجا همه ویزا گرفته باشن. آمین
خانم مژگان چه پزی دادی بهمووووون Smile ما روحیمون خرابه همینجا باشین

این که پز نیست. اظهار ناراحتیه که کمتر میتونم بینتون باشم. اینجا جمع صمیمانه ست. همه جا که اینجوری نیست جان برادر Cool
خانم شوخی کردم که یعنی ما رو تنها نزارین
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:17)ican2015 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 12:36)آزاده_امین نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 12:16)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 12:12)آزاده_امین نوشته:  هووووورااا هوووووراااا. ایمیل ما اومد ، تا ۱۸ سپتامبر وقت دادن .... خیلی خوشحاااالم خیلی..... ایشالا نصیبتون بشه این لحظه هرچی زودتر

خداروشكر. مبااااااارك باشه. آزاده جان يه بار ديگه لطف مي كني شرايط كيست رو اعلام كني. ممنونم

مرسی امین جااان ... من خودم برنده اصلی بودم که یک ضرب ، همسرم لیسانس الکترونیک کار خصوصی و سربازی ارتش
تبريك عرض ميكنم
همه چيز اين خبر عاليه جز يك چيز كه انسان رو نگران ميكنه و اون هم كات ديت 18 سپتامبره. يعني ممكن اين زمان آخرين كات ديت كلير گروهي و يا حالت خوشبينانه يكي مانده به آخرين كات ديت باشه.
اين قضيه كات ديت ديگه چيه؟ لا مصب از يه طرف خيالت راحت ميشه، از يه طرف ديگه مشكل تازه ايجاد ميشه. واقعا قضيه كات ديت جديه؟
تشکر کنندگان: satan ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33

خدا کنه اینطور باشه که شما می فرمایید فقط از این ترسیدم که انها هم خیلی به این ماه اخر دل بسته بودند و حتی فکر می کردند که فرغون فرغون قرار ویزا بدن که ندادند!
راستی به این دو دوست مون هم که کلیر شدند خیلی خیلی تبریک میگم موفق باشید واقعا دلمون گرم میشه، و به این سپتامبر امیدوار.
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: satan ، ebrahim1e ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، آسماني ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 13:38)2015reza نوشته:  

در تاييد فرمايشات خليل خواه عزيز، وقتي سارا گرو مي گه ما ماههاي آخر خيلي زياد كار مي كنيم، نشون مي ده كه استعلام ها خيلي وقت نمي بره و اين وزارت خارجه هست كه بايد روي كيسها كار كنه و نتايج استعلام ها رو يك كاسه كنه. پس احتمالا اكثر ماها جواب كلير هامون اومده و حالا وزارت خارجه بايد با نوبت و اولويت بندي كه خيلي ازش سر در نمياريم ، كليرشدنمون رو رسما اعلام كنه.

منم مطمئنم که خیلی از دوستان کلیر شده اند و منتظر سهمیه هستند تا شمارشونو اعلام کنند.
و خوشحالم از اینکه این جو مثبت اینجا حاکم شده و امیدوارم تحت هیچ شرایطی حتی اگه تا 28 سپتامبر هم کلیر نشدیم روحیمون حفظ بشه و امیدوار باشیم
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-27 ساعت 10:53)ARSAMNEW نوشته:  سلام صبح همگی بخیر و کلیری
من نمیخوام ۲۰۱۵ رو با ۲۰۱۴ مقایسه کنم به هزار و یک دلیل که همگی می دونین چه تفاوتی داره با ۲۰۱۴ ولی وقتی داشتم کامنت های ۲۰۱۴ رو می خوندم دقیقا پارسال همین موقع به کامنتی بر خورد کردم که فرضیه تموم شدن سهمیه آگوست و موندن توی Waiting List رو پر رنگ می کنه :
اینم از کانت پارسال همین موقع :
سلام دوستان
صدای من رو از ایروان میشنوید:

اگه خاطرتون باشه 8Aug که آخرین آپدیتم بود , گفتم دارم میرم ایروان. با چند روز تاخیر بالاخره اومدیم و رفتیم تمدید مدیکال رو انجام دادیم و پاس ها رو دیروز بردم و تحویل سفارت دادم , الان باهام تماس گرفتن که شما پروسه اداریتون به پایان رسیده و مشکلی ندارید , فقط سهمیه برای این ماه نداریم و تا 2SEP میتونید صبرکنید , ما شما رو در Waiting List ماه سپتامبر میذاریم. ولی اگه نمیخواید میتونید پاس هاتون رو فردا بیاید ببرید و سپتامبر مجددا بیارید. پس ویزا هست و مشکلی نیست .ShyShyShyShy
Yani shomaraton hanoz to sait ealam nashode
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، بابراس ، A2000 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
سلام دوستان عزیز
تبریک میگم به همه ویزا گرفته ها .اپدیت شده ها و همه منتظران ایمیل کلییری.
ماه می 2014 که لاتاری قبول شدیم تا اپریل 2015 اهنگهای 6 و 8 (شاد) گوش میدادم ولی از اپریل یعنی بعداز مصاحبه کم کم به سیاوش قمیشی و ابی رو اوردم.
متاسفانه از اول اگوست بجز داریوش به هیچی گوش نمیدم . امیدوارم تو سپتامبر کارمون به اهنگران و کویتی پور نکشهSmileSmileSmile
برا بچه های سربازی س هم دعا کنید.

در ضمن این پست صرفآ جهت مزاح با دوستانی بود که در مهمترین اتفاق زندگیمون با هم وجه تشابه داریم . موفق باشید Smile
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-08-27 ساعت 13:51)babak 2000 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 10:53)ARSAMNEW نوشته:  سلام صبح همگی بخیر و کلیری
من نمیخوام ۲۰۱۵ رو با ۲۰۱۴ مقایسه کنم به هزار و یک دلیل که همگی می دونین چه تفاوتی داره با ۲۰۱۴ ولی وقتی داشتم کامنت های ۲۰۱۴ رو می خوندم دقیقا پارسال همین موقع به کامنتی بر خورد کردم که فرضیه تموم شدن سهمیه آگوست و موندن توی Waiting List رو پر رنگ می کنه :
اینم از کانت پارسال همین موقع :
سلام دوستان
صدای من رو از ایروان میشنوید:

اگه خاطرتون باشه 8Aug که آخرین آپدیتم بود , گفتم دارم میرم ایروان. با چند روز تاخیر بالاخره اومدیم و رفتیم تمدید مدیکال رو انجام دادیم و پاس ها رو دیروز بردم و تحویل سفارت دادم , الان باهام تماس گرفتن که شما پروسه اداریتون به پایان رسیده و مشکلی ندارید , فقط سهمیه برای این ماه نداریم و تا 2SEP میتونید صبرکنید , ما شما رو در Waiting List ماه سپتامبر میذاریم. ولی اگه نمیخواید میتونید پاس هاتون رو فردا بیاید ببرید و سپتامبر مجددا بیارید. پس ویزا هست و مشکلی نیست .ShyShyShyShy
Yani shomaraton hanoz to sait ealam nashode

این صرفا یک نقل قول از تاپیک 2014 هست دوست عزیز
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-27 ساعت 13:56)m.ghoreishi نوشته:  سلام دوستان عزیز
تبریک میگم به همه ویزا گرفته ها .اپدیت شده ها و همه منتظران ایمیل کلییری.
ماه می ۲۰۱۴ که لاتاری قبول شدیم تا اپریل ۲۰۱۵ اهنگهای ۶ و ۸ (شاد) گوش میدادم ولی از اپریل یعنی بعداز مصاحبه کم کم به سیاوش قمیشی و ابی رو اوردم.
متاسفانه از اول اگوست بجز داریوش به هیچی گوش نمیدم . امیدوارم تو سپتامبر کارمون به اهنگران و کویتی پور نکشهSmileSmileSmile
برا بچه های سربازی س هم دعا کنید.

در ضمن این پست صرفآ جهت مزاح با دوستانی بود که در مهمترین اتفاق زندگیمون با هم وجه تشابه داریم . موفق باشید Smile

خیلی با حال بود
امیدوارم تو سپتامبر کارمون به اهنگران و کویتی پور نکشهSmileSmileSmile

به خاطرش بهت رتبه دادم
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان