کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-27 ساعت 17:35)2015reza نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 17:29)houshym نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 17:27)Manamehr نوشته:  در ضمن به همه عزیزانی که جدیدا کلییر شدن تبریک میگم
ما رو هم دعا کنید که بتونیم همسفرتون باشیم.
ما رو هم انرژی بدید که همسفر آمریکایی ها بشیم

Houshym هميشه مظلوم واقع مي شه. Houshym جان ممنون از زحمات واطلاعات بدرد بخورت. سپاس.
ای گفتی هااا اصلا ما رو کسی نمیبینه اخه چراااااااا Sad
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Arshia2000 ، 1362amin1362 ، A2000 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، mahyaaa ، SAMBAR ، آسماني ، m.ghoreishi ، 2015reza ، Alex 2014
(2015-08-27 ساعت 19:35)Azer نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 18:31)Arshia2000 نوشته:  هوراااا، امروز کیس ما صبح آپدیت شد، و حدود ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت اینجا که نه سفارت باز است و نه شروع ساعت کاری KCC است وضعیت همسرم از / به or تغییر کرد. حالا باید از فردا منتظر ایمیل سفارت باشیم، و از آ‌نجایی که اینجا دوشنبه تعطیل عمومی‌ است امیدوارم فردا ایمیل کلیری را دریافت کنیم. ایمیل کلیری همسرم اگر با ذکر کردن اینکه برای فرزندم هم ویزا نامبر آماده شده، میتواند نوید بخش روز‌های خوب برای همه شما دوستان منتظر باشد. فکر می‌کنم همه به یاد دارید که سفارت ۲ هفته پیش به من اعلام کرد که در حال حاضر هیچ ویزایی ندارد، و ما در ویتینگ لیست قرار داریم همانطور که حدس میزدم دارند به ترتیب اولویت کیس جلو میروند. یعنی‌ حداقل در اینجا اینطوری هست، پس به هیچ وجه نگران نباشید.به امید اینکه به زودی خبرای خوب شما را اینجا ببینم.

مبارکتون باشه. به سلامتی و میمنت. آماده شين و وسايل رو ديگه جمع کنين.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ممنونم دوست عزیز،همه چیز آماده است جز بلیط برگشت به ایران و رفت به آمریکا Cool. امیدوارم به زودی خبرهای خوب همه شما دوستان عزیز را اینجا ببینم.. فکر کنم شما هم عازم هیوستون هستید، انشالله آنجا بتوانیم کمک حال یکدیگر باشیم.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
بچه ها از الكس خبري نيست. كجاست؟ رفته گل بچينه؟ShyShyShy
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

سلام arshia2000 عزیز. بسیار تبریک میگم. هر بار که منتظران این گروه کلیر میشن خدا رو شکر میگم و آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: mahyaaa ، 1362amin1362 ، SAMBAR ، Arshia2000 ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، arveen100
نیکی و بدی که در نهاد بشر است

شادی و غمی که در قضا و قدر است

با چرخ مکن حواله کاندر ره عشق

چرخ از تو هزار بار بیچاره تر است

ای دل، چو زمانه می‌کند غمناکت

ناگه برود ز تن روان پاکت

بر سبزه نشین و خوش بزی روزی چند

زان پیش که سبزه بر دمد از خاکت

ای دوست بیا تا غم فردا نخوریم

این یک دم عمر را غنیمت شمریم

فردا که از این دیر کهن در گذریم

با هفت هزار سالگان سر به سریم

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
(2015-08-27 ساعت 20:32)Arshia2000 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 19:35)Azer نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 18:31)Arshia2000 نوشته:  هوراااا، امروز کیس ما صبح آپدیت شد، و حدود ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت اینجا که نه سفارت باز است و نه شروع ساعت کاری KCC است وضعیت همسرم از / به or تغییر کرد. حالا باید از فردا منتظر ایمیل سفارت باشیم، و از آ‌نجایی که اینجا دوشنبه تعطیل عمومی‌ است امیدوارم فردا ایمیل کلیری را دریافت کنیم. ایمیل کلیری همسرم اگر با ذکر کردن اینکه برای فرزندم هم ویزا نامبر آماده شده، میتواند نوید بخش روز‌های خوب برای همه شما دوستان منتظر باشد. فکر می‌کنم همه به یاد دارید که سفارت ۲ هفته پیش به من اعلام کرد که در حال حاضر هیچ ویزایی ندارد، و ما در ویتینگ لیست قرار داریم همانطور که حدس میزدم دارند به ترتیب اولویت کیس جلو میروند. یعنی‌ حداقل در اینجا اینطوری هست، پس به هیچ وجه نگران نباشید.به امید اینکه به زودی خبرای خوب شما را اینجا ببینم.

مبارکتون باشه. به سلامتی و میمنت. آماده شين و وسايل رو ديگه جمع کنين.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ممنونم دوست عزیز،همه چیز آماده است جز بلیط برگشت به ایران و رفت به آمریکا Cool. امیدوارم به زودی خبرهای خوب همه شما دوستان عزیز را اینجا ببینم.. فکر کنم شما هم عازم هیوستون هستید، انشالله آنجا بتوانیم کمک حال یکدیگر باشیم.

مبارك باشه دوست عزيز
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Arshia2000 ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-27 ساعت 17:47)بابراس نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 17:43)khalilkhah نوشته:  شماره 2015AS6411 از بچه های جولای ابوظبی امروز کلیر شد

پس کی ابوظبی میرسه به بچه های می و آپریل......Sad
واقعا چرا از اپریل و می پریدن ..؟؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ehsan_pars ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
از مارچ هم پریدن
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، behzadsh ، sunn789 ، AliReza.Sh ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
[عکس: thumb_HM-2013475567832989891402997528.2445.jpg]
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
اگه دوستان kcc از اول همه رو مثل بچه هاي آگوست كلير مي كردن الان هر كدوممون رفته بوديم دنبال زندگيمون. اميدوارم ختم به خير بشه اين همه انتظار.
١٢٨ روز
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-27 ساعت 19:13)yesorno نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 15:49)aria802 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 14:10)Azer نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 13:24)yesorno نوشته:  آخرین تغییرات تا الان فقط دوستان AP

دانلود فایل

yesorno جان،
مي شه بپرسم اين فايل جامع را از کجا بدست آوردي. ممنون از زحمت هايي که مي کشي.
یس او نو عزیز یکی از نخبه های ایرانه که خودش برنامه نوشته برای این کار، کارش خیلی درسته امیدوارم زودتر ویزاشو بگیره

نظر لطفته دوست گلم. شرمندم نکنین.
راستی من با توجه به وضعیت کیسم احتمالاً کلیرنس رو تجربه نمی کنم و الان دو هفتس مبنای زندگیم رو بر اساس کلیر نشدن گذاشتم و دارم ریکاوری می شم.

به بسیاری از دوستان اطمینان رو میدم که امسال دهاتون شاد خواهد بود و از لاتاری ۲۰۱۵ به عنوان سال طلایی یاد میشه و از بچه های امسال این سایت هم به عنوان با اخلاق ترین و بهترین برندگان لاتاری. شاد باشین همیشهBig Grin

اصلا این حرف را نزن من مطمعنم شما کلیرید
به چیزهای مثبت فکر کنید همون اتفاق میفته حتی تاذیخ کلیر شدنتون را پیش خودتون تکرار کنید ، به نظر من
تا دو هفته دیگه کلیری
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-08-27 ساعت 21:00)1362amin1362 نوشته:  اگه دوستان kcc از اول همه رو مثل بچه هاي آگوست كلير مي كردن الان هر كدوممون رفته بوديم دنبال زندگيمون. اميدوارم ختم به خير بشه اين همه انتظار.
١٢٨ روز

116 روز - میگذرن این روزای لعنتی ، ولی به چه قیمتی؟
(2015-08-27 ساعت 18:29)mfte.teacher نوشته:  your case remains pending under administrative processes
خوبه پندیگ هستش , under administrative process نیست . و یک آپدیت

تیچر جون این جواب همون ایمیل دیروزتون هست که متنش را زحمت کشیدین گذاشتین اینجا؟
همه نفرات کیستون آپ شدن یا فقط نفر اصلی؟
به چه تاریخی؟
ممنونم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، sunn789 ، ehsan_pars ، Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa
(2015-08-27 ساعت 21:00)1362amin1362 نوشته:  اگه دوستان kcc از اول همه رو مثل بچه هاي آگوست كلير مي كردن الان هر كدوممون رفته بوديم دنبال زندگيمون. اميدوارم ختم به خير بشه اين همه انتظار.
١٢٨ روز

۲۶۱روز.منم امیدوارم ولی طاقتم داره تموم میشه امروز جواب نامه پیگیریم و دادن ولی تکراری.SadSad
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-08-27 ساعت 20:50)mojgan m نوشته:  سلام arshia2000 عزیز. بسیار تبریک میگم. هر بار که منتظران این گروه کلیر میشن خدا رو شکر میگم و آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم.
ممنونم دوست عزیز، مطمئناً بازتاب شادی و انرژی مثبت شما به خودتان بر میگردد، منم براتون آرزوی بهترین‌ها را دارم.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان