کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان سلام. من از آپریل تو این سایت اومدم و به تالار شما زیاد سر زدم. با شادیهاتون شاد میشدم و همیشه نگران این بودم که همه ویزا بگیرن. شاید ندونید که در این چند ماه اخیر رسیدگی به کیسهای خانوادگی بسیار کند بود ولی من میگفتم اشکال نداره بذار این دوستای لاتاری ویزا بگیرن واسه ما دیر نمیشه، با اینکه از خانواده دور هستم. به امید خدا امروز آپدیتهای منم شروع شد و ساعت 5 تو سایت سفارت کلیرم اعلام شد. ولی میخوام بگم که از صمیم قلب آرزو میکنم همه ویزا بگیرید مخصوصا دوستان نصفه نیمه و دوست عزیزم shaft که دور از خانواده نمونن که من تجربه شو دارم. به خدا یه لحظه است پس امیدوار باشد. به هرحال ما بازم در کنار دوستان هستیم لحظه به لحظه تا همه به خیر و خوشی برن از اینجا. مطمعن باشید سرعتشون زیاد شده و دیگه چیزی نمونده. ما بچه های ایران مخصوصاً دهه پنجاهی ها دردکشیده ایم پس این چیزا نمی تونه مارو از میدون به در کنه. یا حق
کتگوری: F2A
تارخ مصاحبه: مارچ ۲۰۱۵
محل مصاحبه: ابوظبی
نتیجه: دریافت برگه سفید A.P
آپدیت: ۲ بار تا کنون- 》17 آپریل》۲۰ آگوست با ایمیل 》27 آگوست》
کلیرنس: بلاخره 27 آگوست تو سایت سفارت ابوظبی
ویزا: 10 سپتامبر 2015
عزیمت : اکتبر 2015
4 اکتبر 2015 ورود از مرز هوایی تگزاس به شهر مقدس سن آنتونیو
همش همین بود کلاغه هم به خونه اش رسید Big Grin
با سلام به دوستان کلیر شده و آپدیت شده مبارکتون باشه امیدوارم موفق باشید
دست دوستانی که این همه اطلاعات رو جمع آوری می کنن هم درد نکنه خسته هم نباشید ممنون که وقت گرانبهاتون رو میذارید
همه ی دوستان به رو به رو نگاه کنید مطمئن هستم که نور و روشنایی می بینید تاریکی پشت سر شماست امیدوار باشید و صبور همه چی رو به خداوند واگذارید++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: pari pari ، areb1356 ، 1362amin1362 ، آسماني ، m.ghoreishi ، Jefferson ، mel ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa
(2015-08-27 ساعت 21:00)1362amin1362 نوشته:  اگه دوستان kcc از اول همه رو مثل بچه هاي آگوست كلير مي كردن الان هر كدوممون رفته بوديم دنبال زندگيمون. اميدوارم ختم به خير بشه اين همه انتظار.
١٢٨ روز

خدا از دهنت بشنوه! پرونده ما هم جزو پشت شوفاژيا شده؟!؟ خودم ميدونم هنوز واسم زوده??
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، sunn789 ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa
(2015-08-27 ساعت 21:16)karo.eng نوشته:  دوستان سلام. من از آپریل تو این سایت اومدم و به تالار شما زیاد سر زدم. با شادیهاتون شاد میشدم و همیشه نگران این بودم که همه ویزا بگیرن. شاید ندونید که در این چند ماه اخیر رسیدگی به کیسهای خانوادگی بسیار کند بود ولی من میگفتم اشکال نداره بذار این دوستای لاتاری ویزا بگیرن واسه ما دیر نمیشه، با اینکه از خانواده دور هستم. به امید خدا امروز آپدیتهای منم شروع شد و ساعت ۵ تو سایت سفارت کلیرم اعلام شد. ولی میخوام بگم که از صمیم قلب آرزو میکنم همه ویزا بگیرید مخصوصا دوستان نصفه نیمه و دوست عزیزم shaft که دور از خانواده نمونن که من تجربه شو دارم. به خدا یه لحظه است پس امیدوار باشد. به هرحال ما بازم در کنار دوستان هستیم لحظه به لحظه تا همه به خیر و خوشی برن از اینجا. مطمعن باشید سرعتشون زیاد شده و دیگه چیزی نمونده. ما بچه های ایران مخصوصاً دهه پنجاهی ها دردکشیده ایم پس این چیزا نمی تونه مارو از میدون به در کنه. یا حق

دوست عزیزم انشالله بسلامتی و خوشی به خانواده بپیوندی .
امروز که گفتی تبدیل به or شدی خوشحال شدم که دوری 4 ساله بسر اومد
موفق باشی
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
(2015-08-27 ساعت 21:31)آسماني نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 21:00)1362amin1362 نوشته:  اگه دوستان kcc از اول همه رو مثل بچه هاي آگوست كلير مي كردن الان هر كدوممون رفته بوديم دنبال زندگيمون. اميدوارم ختم به خير بشه اين همه انتظار.
١٢٨ روز

خدا از دهنت بشنوه! پرونده ما هم جزو پشت شوفاژيا شده؟!؟ خودم ميدونم هنوز واسم زوده??

٥ آگوست پشت شوفاژ؟؟؟؟ خدانكنه. شما زير كولري عزيز جان???
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-27 ساعت 21:39)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 21:31)آسماني نوشته:  
١٢٨ روز

٥ آگوست پشت شوفاژ؟؟؟؟ خدانكنه. شما زير كولري عزيز جان???

منم ترسم از اينه كه تو اين ماه كسي به شوفاژ اصلا سر نميزنه چه برسه به پشتش
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: sunn789 ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33
160 روزبدون آپدیت
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: sadaf44 ، 1362amin1362 ، آسماني ، m.ghoreishi ، Shaft ، bahar101 ، 2015reza ، mel ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33 ، h_researcher
سلام دوستان امروز کاملا بیخیال لاتاری شدم و دل کندم از این داستان ولی ازون جایی کهاعتیاد به چک ceasو چک میل پیدا کردم دیدم آپدیت خوردم ...3روز پیش ایمیل پیگیری زدم و خواستم به سفارت برم و با افیسر صحبت کنم و بپرسم چرا حدود 8ماه این پروسه طول کشیده.جواب ایمیلم رو امروز دادن .متن ایمیل رو میزارم بعدا ولی نوشتن برنامه پروسه ap تا پایان سپتامبر تمام میشه و شما مرتب ایمیلت رو چک کن و آماده باش در فرصت کوتاهی به ترکیه سفر کنی.یعنی الان در حالت گان نام استایلیم با دخترم.......
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
سلام به همه دوستان .
امروز بعد سه تا آپدیت پشت سر هم یک ایمیل از سفارت ترکیه امد که بررسی پرونده شما تمام شده و ظرف چند روز اخیر با پاسپورت به سفارت مراجعه کنید.
اما سایت سیس و خود سفارت هنوز تغییر نکرده.
و تو ایمیل تاکید کرده که دیگه نیازی نیست به سایت مراجعه کنید و این ایمیل مبنای کار شماس و براساس توضیحات آن انجام دهید.
دوستان با این موضوع برخورد داشتن؟؟؟؟؟؟؟
میشه راهنمایی بکنید منو؟؟؟؟؟؟
البته فراموش کردم بگم من هفته پیش به سفارت ایمیل زدم و تقریبا متنی شبیه متن آقای hamidrezamg را برایم فرستادن.
مرسی.
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
(2015-08-27 ساعت 22:27)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان .
امروز بعد سه تا آپدیت پشت سر هم یک ایمیل از سفارت ترکیه امد که بررسی پرونده شما تمام شده و ظرف چند روز اخیر با پاسپورت به سفارت مراجعه کنید.
و تو ایمیل تاکید کرده که دیگه نیازی نیست به سایت مراجعه کنید و این ایمیل مبنای کار شماس و براساس توضیحات آن انجام دهید.
مرسی.

دوست عزیز اولا تبریک میگم ثانیآ اصلا درنگ جایز نیست و اگر شده شبانه از راه کوه به کوه خودتو بزار انکارا Smile
کلییر شدی داداش کلییر. مبارکت باشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
مرسی.
مبارك باشه دوست عزيز. همون ايميل رو پرينت بگير و در اولين فرصت برو. موفق باشي
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

البته فراموش کردم بگم من هفته پیش به سفارت ایمیل زدم و تقریبا متنی شبیه متن آقای hamidrezamg را برایم فرستادن.
مرسی.

دوست عزیز اولا تبریک میگم ثانیآ اصلا درنگ جایز نیست و اگر شده شبانه از راه کوه به کوه خودتو بزار انکارا Smile
کلییر شدی داداش کلییر. مبارکت باشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Siamak ، Arshia2000 ، آزاده_امین ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، lighthouse ، farrokh33 ، smpf ، satan ، moj21
(2015-08-27 ساعت 22:25)hamidrezamg نوشته:  سلام دوستان امروز کاملا بیخیال لاتاری شدم و دل کندم از این داستان ولی ازون جایی کهاعتیاد به چک ceasو چک میل پیدا کردم دیدم آپدیت خوردم ...۳روز پیش ایمیل پیگیری زدم و خواستم به سفارت برم و با افیسر صحبت کنم و بپرسم چرا حدود ۸ماه این پروسه طول کشیده.جواب ایمیلم رو امروز دادن .متن ایمیل رو میزارم بعدا ولی نوشتن برنامه پروسه ap تا پایان سپتامبر تمام میشه و شما مرتب ایمیلت رو چک کن و آماده باش در فرصت کوتاهی به ترکیه سفر کنی.یعنی الان در حالت گان نام استایلیم با دخترم.......

متن خيلي خوبيه حميدرضا جان. پس آماده باش كه مي خوان كليرت كنن. پيشاپيش تبريك

(2015-08-27 ساعت 20:54)behzadsh نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 17:47)بابراس نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 17:43)khalilkhah نوشته:  شماره 2015AS6411 از بچه های جولای ابوظبی امروز کلیر شد

پس کی ابوظبی میرسه به بچه های می و آپریل......Sad
واقعا چرا از اپریل و می پریدن ..؟؟

دوست عزیز ما از مارچ موندیم. بیا با هم گریه کنیم!!!
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، sunn789 ، m.ghoreishi ، آسماني ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ehsan_pars ، farrokh33 ، smpf ، ریحانا ، satan
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
فردا میشه 141 روز
ما از 6 آپریل منتظریم.
خدای بزرگ تو اگه بخاي یه لحظه هس...
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، m.ghoreishi ، sunn789 ، mel ، آسماني ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، ehsan_pars ، farrokh33 ، smpf ، ریحانا ، satan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان