کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-28 ساعت 08:13)HERMES7 نوشته:  خبر امد خبري در راه است
سرخوش ان دل كه از ان اگاه است Smile

اقا رضا لطفا این خبر خوبتون رو بما هم بدین تا اگاه بشیم Big Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: sunn789 ، smpf ، 1362amin1362 ، آزاده_امین ، kimfar ، ریحانا ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa
دوستان
سایت ایروان اپدیت شده ولی عجیب غریبه چک کنید

6780 ایروان کلیر شد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: smpf ، 1362amin1362 ، bahar101 ، hamid99 ، ARSAMNEW ، kimfar ، ریحانا ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-08-28 ساعت 09:13)houshym نوشته:  دوستان
سایت ایروان اپدیت شده ولی عجیب غریبه چک کنید

بجز ۶۷۸۰ بقیه کیسای لاتاری نیستن

شماره ۶۷۸۰ کیییییه،از ایروان؟ کلییر شده تو ceac هم or دار شده و تو سایت ایروان تا ۳۱ آگوست مهلت داره
تبریک به هرکی که هست.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Pariba ، smpf ، 1362amin1362 ، ریحانا ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ebrahim1e
(2015-08-28 ساعت 08:44)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 08:13)HERMES7 نوشته:  خبر امد خبري در راه است
سرخوش ان دل كه از ان اگاه است Smile

اقا رضا لطفا این خبر خوبتون رو بما هم بدین تا اگاه بشیم Big Grin

اگاه كردم ديگه
صبر اليه بابا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، smpf ، ARSAMNEW ، kimfar ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، hamed shayan ، ebrahim1e
با این حساب دو نفر از ۱۳۵ نفرمون کم شد و ۱۳۲ نفر موندییییم
هورااااا
در تلاش برای مثبت اندیشی ؛) D:
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
سلام به دوستان،
من 1 جولای مصاحبه داشتم، بعد از اون 2 جولای، 7 جولای در سیس، 1 جولای، 10 جولای و 20 آگوست در سایت سفارت آنکارا آپدیت داشتم، تا اینکه 26 آگوست صبرم تموم شد و به سفارت ایمیل زدم، 27 آگوست سیس برای من آپدیت شد ولی سایت سفارت نه، جوابی هم که تو ایمیل دادن بهم کم و بیش منو نا امید کرده خواستم بدونم اصلا امکان داره با این جواب به من ویزا بدن یا نه!

Your administrative process has not been completed yet. We do not know if it will be completed before the end of DV 2015 program. It is a multi agency process and our office does not have any control over it. Please be assured that the case number will be announced on our web site as soon as the result is received.
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، bahar101 ، smpf ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-08-28 ساعت 09:52)comeonbaby نوشته:  سلام به دوستان،
من ۱ جولای مصاحبه داشتم، بعد از اون ۲ جولای، ۷ جولای در سیس، ۱ جولای، ۱۰ جولای و 20 آگوست در سایت سفارت آنکارا آپدیت داشتم، تا اینکه 26 آگوست صبرم تموم شد و به سفارت ایمیل زدم، 27 آگوست سیس برای من آپدیت شد ولی سایت سفارت نه، جوابی هم که تو ایمیل دادن بهم کم و بیش منو نا امید کرده خواستم بدونم اصلا امکان داره با این جواب به من ویزا بدن یا نه!

Your administrative process has not been completed yet. We do not know if it will be completed before the end of DV ۲۰۱۵ program. It is a multi agency process and our office does not have any control over it. Please be assured that the case number will be announced on our web site as soon as the result is received.
این جوابا روتینه اصلا نامید نباشید

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، bahar101 ، hamid99 ، آزاده_امین ، smpf ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
سلام , صبح بخىر , انشا الله که امروز روز خوبى باشه براى هممون. ما که بعد از آپ هاى اوليه ,ديگه آپى نداشتىم ( 5 هفته ) , فقط همسرم که نفر اصليه به خاطر ايميل پيگيرى , هفته ى گذشته آپديت شدند . اميدوارم که هرچه زودتر تکلىف هممون , البته با نتيجه ى مثبت معلوم بشه و از اىن بلاتکليفى در بيايم .
( مصاحبه اواسط جولاى در ايروان - همسرم کارمند دولت و معاف از سربازى - خودم هم کارمند دولت )
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
(2015-08-28 ساعت 09:52)comeonbaby نوشته:  سلام به دوستان،
من ۱ جولای مصاحبه داشتم، بعد از اون ۲ جولای، ۷ جولای در سیس، ۱ جولای، ۱۰ جولای و 20 آگوست در سایت سفارت آنکارا آپدیت داشتم، تا اینکه 26 آگوست صبرم تموم شد و به سفارت ایمیل زدم، 27 آگوست سیس برای من آپدیت شد ولی سایت سفارت نه، جوابی هم که تو ایمیل دادن بهم کم و بیش منو نا امید کرده خواستم بدونم اصلا امکان داره با این جواب به من ویزا بدن یا نه!

Your administrative process has not been completed yet. We do not know if it will be completed before the end of DV ۲۰۱۵ program. It is a multi agency process and our office does not have any control over it. Please be assured that the case number will be announced on our web site as soon as the result is received.

سلام. صبح جمعه همگي دوستان به خير
دوست عزيز اين جوابهايي كه مي فرستن زياد مهم نيست. با اين جوابها نمي شه اميدوار و يا نااميد شد.صبور باشيد. انشالله همه كليريم.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: ehsan_pars ، آزاده_امین ، smpf ، ARSAMNEW ، kimfar ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa
باسلام خدمت پیشکسوتان محترم با عرض پوزش از اینکه در اینجا سوالم را می پرسم من قبولی 2016 هستم لطفا لینک یا سایت سفارت امریکا درابوظبی که جدول تاریخ مصاحبه هارا می نویسد مرقوم بفرمایید با تشکر وارزوی موفقیت و دریافت ویزا برای همگی هرچه زودتر
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، hamid99 ، smpf ، ARSAMNEW ، kimfar ، ریحانا ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، sunn789
(2015-08-28 ساعت 10:01)Pariba نوشته:  سلام , صبح بخىر , انشا الله که امروز روز خوبى باشه براى هممون. ما که بعد از آپ هاى اوليه ,ديگه آپى نداشتىم ( ۵ هفته ) , فقط همسرم که نفر اصليه به خاطر ايميل پيگيرى , هفته ى گذشته آپديت شدند . اميدوارم که هرچه زودتر تکلىف هممون , البته با نتيجه ى مثبت معلوم بشه و از اىن بلاتکليفى در بيايم .
( مصاحبه اواسط جولاى در ايروان - همسرم کارمند دولت و معاف از سربازى - خودم هم کارمند دولت )
نگران نباشید به نظرم به جولای نرسیدن ایشالله این هفته و البته از امروز با انرژی مثبت منتظر باشیم ما هم اواخر ژولای بودیم اخرین اپدیتمان هم 28 است

تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، ریحانا ، M.d ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-08-28 ساعت 08:42)amirizadi نوشته:  سلام دوستان
من معافیت خرید خدمت هستم ولی آموزش نظامی دیدم توی فرم DS-260 بزنم سربازی رفتم یا نه؟؟

ممنون

اﺯ ﻣﻦ ﻣﻴﺸﻨﻮﻱ ﺑﺰﻥ ﻧﻪ,ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﺩﻩ ﻣﺎﻩ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﻣﻴﺸﻲ.ﻧﺘﺮﺱ, اﻳﻦ ﻧﺼﻴﺤﺖ ﻣﻦ ﻳﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ,ﻧﺼﻴﺤﺘﻲ ﻛﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﮔﻮﺵ ﻧﺪاﺩﻡ.
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، M.d ، Shaft ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-08-28 ساعت 08:42)amirizadi نوشته:  سلام دوستان
من معافیت خرید خدمت هستم ولی آموزش نظامی دیدم توی فرم DS-260 بزنم سربازی رفتم یا نه؟؟

ممنون

شما اگر كارت معافيت داريد و كار دولتي نداريد و شرايط يكضربي داريد به نظر من اصلا نميخواد بگين كه آموزشي رفتيد چون وقتي كارت معافيت ارائه ميدين ديگه نميپرسن كه آموزشي رفتيد يا نه،باز هم نظر دوستان پيشكسوت را بپرسيد
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، mahyaaa ، Arshia2000
من کم کم دارم رکورد آپدیت رو میزنم. دیشب شبانه برای دوازدهمین بار آپ شدم و گمون کنم فقط دیگه یکی مونده به سر انجامش.
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

دوستان 2016 ای عزیز
یه محبت به خودتون و ما بکنین و حداقل پست شماره یک هر تاپیک رو فقط یکبار مطالعه بفرمایید.
متششششششششششکککککککککککککککررررررررررررررممممممم
والا جواب تمام سوالهاتون توش هست.

دوستان 2015 ای عزیز هم مجبت بفرمایین به جای جواب دادن به سوالات متفرقه تو تاپیک کلیرنس عزیزان رو به تاپیک درست راهنمایی کنن.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، M.d ، Shaft ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ebrahim1e

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان