کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-28 ساعت 11:46)yesorno نوشته:  سلام دوستای گل خودم
صبح روز تعطیله و من هنوز نخوابیدم Big Grin

یه نکته ای رو بگم و برم سراغ اصل کاری:
سایت هایی مثل این سایت که دارای انجمن هستن، دو تا گزینه دارن که همتون باهاشون آشنایی دارین: رتبه - تبریک و تشکر
هرچی عدد این ها بالاتر بره نه دلار بیشتری به فرد میدن و نه در بهشت باز میشه واسش و میبرنش بهشت Big Grin تقریباً 99% ماها هم دقیقاً ۳ ماه دیگه توی این سایت عمراً پیدامون بشه تا اکانت اینجا و تعداد تشکر و رتبه ها به کارمون بیاد

به نظر من این عددا واسه هر ارسال (پست یا پاسخ هرچی اسمشو بزاریم) نشون دهنده ی مقبولیت ارسال هستش. تعداد تشکر ها نشون میده متنی که ارسال شده چقدر مورد توجه قرار گرفته و کار فرد مفید بوده یا نه.
تعداد رتبه هایی که فرد دریافت می کنه هم نشون میده که آیا این فرد مورد اعتماد دوستان بوده و فعالیت ارزشمندی انجام داده یا نه

ارسال های آخر من رو که ببینین، نمیدونم چند نفر ازش استفاده ای بردن یا به کارشون اومده (آمارها و فایل ها) اما تعداد تبریک هاش انگشت شماره و من تنها برداشتم این هستش که کارم مفید نبوده و تا اون حد از ادامش سرد شدم که دیروز نیمه های استخراج داده ها، کار رو متوقف کردم و فایل هامو بستم... چون کاری که استقبال نشه لزومی نداره انجام بشه.
یا رتبم که الان مدتهاس روی 49 مونده و هی می گم ینی کی 50امین رتبه رو میده Big Grin
در نهایت یاد چند تا از دوستامون افتادم که شب تولد امام رضا با دل و جون واسه بچه ها دعا کردن و یا این عکس (کلیک کنین) رو باز کردم و یاد دل پاک دوستامون افتادم.
دوباره نیمه های شب کارو از سر گرفتم و فایل ها رو الان آماده کردم.
باز پر حرفی کردم امیدوارم مفید باشه.

[عکس: 4y1nY.jpg]

[عکس: UAmUJ.jpg]

[عکس: eEfVD.jpg]
یس نو عزیز ، ممنون از همه زحمتی که میکشی خدا اجرت را تو ام ر یکا بده ، همه از تو تشکر میکنند ولی من فکر میکنم بیشتر دوستان استفاده کننده از تاپاتک دلشون میخواهند تشکر کنند و رتبه بدن ولی متاسفانه این امکان را نداره. اگر تعداد یوزرهای تاپاتاک را ببینی نظرم را تایید میکنی ، پس با انرژی تمام کارت را ادامه بده ، دعای ما برای زودتر کلیر شدنت و موفقیت همراهت است.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، saharbb ، Manamehr ، bahar101 ، 1362amin1362 ، Pariba ، yesorno ، آزاده_امین
(2015-08-28 ساعت 13:27)houshym نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 12:31)yesorno نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 12:27)houshym نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 12:23)houshym نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 12:20)houshym نوشته:  اقا ولی سیمون که باید جلوت لنگ بندازه

یک سوال امکانش هست که بگی چند تا ویزا در کل برای اسیا صادر شده و حداکثر چقدر ویزا مورد نیاز است با فرض اینکه همه کلیر بشوند و تعدادی باید بروند مصاحبه؟

فایلی که گذاشتی مال انکاراست فقط ما همه رو بزار لطفا

دوست گلم پايين فايل رو ببينين صفحه بندي داره شما الان روي sheet آنكارا هستين ABU رو بزنين ميره ابوظبي و YRV رو بزنين ميره ايروان. فايل هر سه سفارته فقط توي سه صفحه جدا جدا هستش پايين سمت چپ ....
آسيا رو نميشه خيلي وقت گيره بايد همه ي كيسا رو بزارم واسه استخراج ك يك روز كامل وقت ميبره اما واسه ايران رو خودتون جمع كنين از داخل عكسا. Smile
درسته با تشکر
فقط یک نکته اگر توی هر شیت کسانی که در وضعیت ready هستند و جلویشان / یا or ندارد را محاسبه کنیم میشود کسانی که به مصاحبه نرفته اند
برای انکارا 153 نفر میشه
برای ابوظبی هم میشه 153 نفر
برای ایروان میشه 40 نفر
یعنی در کل 346 نفر از ایران مصاحبه نرفتند.

اما در کل 2125 نفر ویزا گرفتند و با حساب شما در کل 790 نفر دیگر هم ویزا خواهند گرفت که در نهایت میشود 2915 کل ویزای ایران خواهد بود
متوسط ۴ سال گذشته 2659 نفر بوده است

بنابراین به طور کلی واقعا شرایط خوب است ویزا در کل دنیا به نظر من در بدترین حالت حدود 2500 تا کم است که باعث نمیشود که سهم یک منطقه را به منطقه دیگری بدهند بدون حساب وکتاب. بنابراین سهم ایران از این 2500 مورد بیشتر از 50 مورد نخواهد بود لذا فقط امیدوار باشیم که بخواهند سهمیه کل دنیا را هدف بزنند دیگر مشکلی نیست

بشرطی که عادلانه توزیع شود
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، bahar101 ، 1362amin1362 ، yesorno ، AliReza.Sh
(2015-08-28 ساعت 11:46)yesorno نوشته:  سلام دوستای گل خودم
صبح روز تعطیله و من هنوز نخوابیدم Big Grin

یه نکته ای رو بگم و برم سراغ اصل کاری:
سایت هایی مثل این سایت که دارای انجمن هستن، دو تا گزینه دارن که همتون باهاشون آشنایی دارین: رتبه - تبریک و تشکر
هرچی عدد این ها بالاتر بره نه دلار بیشتری به فرد میدن و نه در بهشت باز میشه واسش و میبرنش بهشت Big Grin تقریباً 99% ماها هم دقیقاً ۳ ماه دیگه توی این سایت عمراً پیدامون بشه تا اکانت اینجا و تعداد تشکر و رتبه ها به کارمون بیاد

به نظر من این عددا واسه هر ارسال (پست یا پاسخ هرچی اسمشو بزاریم) نشون دهنده ی مقبولیت ارسال هستش. تعداد تشکر ها نشون میده متنی که ارسال شده چقدر مورد توجه قرار گرفته و کار فرد مفید بوده یا نه.
تعداد رتبه هایی که فرد دریافت می کنه هم نشون میده که آیا این فرد مورد اعتماد دوستان بوده و فعالیت ارزشمندی انجام داده یا نه

ارسال های آخر من رو که ببینین، نمیدونم چند نفر ازش استفاده ای بردن یا به کارشون اومده (آمارها و فایل ها) اما تعداد تبریک هاش انگشت شماره و من تنها برداشتم این هستش که کارم مفید نبوده و تا اون حد از ادامش سرد شدم که دیروز نیمه های استخراج داده ها، کار رو متوقف کردم و فایل هامو بستم... چون کاری که استقبال نشه لزومی نداره انجام بشه.
یا رتبم که الان مدتهاس روی 49 مونده و هی می گم ینی کی 50امین رتبه رو میده Big Grin
در نهایت یاد چند تا از دوستامون افتادم که شب تولد امام رضا با دل و جون واسه بچه ها دعا کردن و یا این عکس (کلیک کنین) رو باز کردم و یاد دل پاک دوستامون افتادم.
دوباره نیمه های شب کارو از سر گرفتم و فایل ها رو الان آماده کردم.
باز پر حرفی کردم امیدوارم مفید باشه.
Y/N عزيزم ، زحمات تو با تشكر و لايك و رتبه، قابل جبران نيست. تو تو قلب ما جاداري. لطفا با اطمينان از اينكه بچه ها پيگير اطلاعات جالبت هستن، ما رو همراهي كن.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، mahyaaa ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، Manamehr ، areb1356 ، 1362amin1362 ، Pariba ، yesorno ، Arshia2000 ، moj21
(2015-08-28 ساعت 14:19)khalilkhah نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 13:27)houshym نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 12:31)yesorno نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 12:27)houshym نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 12:23)houshym نوشته:  یک سوال امکانش هست که بگی چند تا ویزا در کل برای اسیا صادر شده و حداکثر چقدر ویزا مورد نیاز است با فرض اینکه همه کلیر بشوند و تعدادی باید بروند مصاحبه؟

فایلی که گذاشتی مال انکاراست فقط ما همه رو بزار لطفا

دوست گلم پايين فايل رو ببينين صفحه بندي داره شما الان روي sheet آنكارا هستين ABU رو بزنين ميره ابوظبي و YRV رو بزنين ميره ايروان. فايل هر سه سفارته فقط توي سه صفحه جدا جدا هستش پايين سمت چپ ....
آسيا رو نميشه خيلي وقت گيره بايد همه ي كيسا رو بزارم واسه استخراج ك يك روز كامل وقت ميبره اما واسه ايران رو خودتون جمع كنين از داخل عكسا. Smile
درسته با تشکر
فقط یک نکته اگر توی هر شیت کسانی که در وضعیت ready هستند و جلویشان / یا or ندارد را محاسبه کنیم میشود کسانی که به مصاحبه نرفته اند
برای انکارا 153 نفر میشه
برای ابوظبی هم میشه 153 نفر
برای ایروان میشه 40 نفر
یعنی در کل 346 نفر از ایران مصاحبه نرفتند.

اما در کل 2125 نفر ویزا گرفتند و با حساب شما در کل 790 نفر دیگر هم ویزا خواهند گرفت که در نهایت میشود 2915 کل ویزای ایران خواهد بود
متوسط ۴ سال گذشته 2659 نفر بوده است

بنابراین به طور کلی واقعا شرایط خوب است ویزا در کل دنیا به نظر من در بدترین حالت حدود 2500 تا کم است که باعث نمیشود که سهم یک منطقه را به منطقه دیگری بدهند بدون حساب وکتاب. بنابراین سهم ایران از این 2500 مورد بیشتر از 50 مورد نخواهد بود لذا فقط امیدوار باشیم که بخواهند سهمیه کل دنیا را هدف بزنند دیگر مشکلی نیست

بشرطی که عادلانه توزیع شود
دلیلی نداره عادلانه نباشه

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، 1362amin1362
(2015-08-27 ساعت 23:03)farshad_dg نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 22:31)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 22:27)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان .
امروز بعد سه تا آپدیت پشت سر هم یک ایمیل از سفارت ترکیه امد که بررسی پرونده شما تمام شده و ظرف چند روز اخیر با پاسپورت به سفارت مراجعه کنید.
اما سایت سیس و خود سفارت هنوز تغییر نکرده.
و تو ایمیل تاکید کرده که دیگه نیازی نیست به سایت مراجعه کنید و این ایمیل مبنای کار شماس و براساس توضیحات آن انجام دهید.
دوستان با این موضوع برخورد داشتن؟؟؟؟؟؟؟
میشه راهنمایی بکنید منو؟؟؟؟؟؟
مرسی.

دوست عزیز اولا تبریک میگم ثانیآ اصلا درنگ جایز نیست و اگر شده شبانه از راه کوه به کوه خودتو بزار انکارا Smile
کلییر شدی داداش کلییر. مبارکت باشه

واقعاااااااااااااااااا .

مرسی از جواب .
مرسی از همه دوستان که تا همین الان هر راهنمایی خواستم بهترینشو در اختیارم گذاشتن.

مباركه دوست عزيز خدمت كجا يودين؟
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، 1362amin1362 ، Pariba
خدا چرا ابوظبی کاری نمیکنه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mahyaaa ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، behzadsh
دوستان نگران نباشید من نحلیلم اینه که هر سه سفارت سهمیه اگوست رو تموم کردن تا جایی که میشد یه ضرب دادن و باقی رو هم از خو اگوست کلیر کردن و باقمانده رو کیسهای قبلی و منتطرن سهمیه سپتامبر اعلام شه
مطمین باشید ویزا برای همه مناطق هست و سهم هیچ منطقهای رو منطقه دیگه نمیخوره فقط دعا کنیم ویزاها رو چاپ کنن
بازم تاکید میکنم با دقت بالا 2500 ویزا کم میاد یعنی همه برن مصاحبه و هم ه کلیر بشن که بعیده

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، bahar101 ، 1362amin1362 ، behjan ، hamid99 ، ARSAMNEW ، 2015reza ، Alex 2014 ، Arshia2000
ابوظبی تعطیلاته؟
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: mahyaaa ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، behzadsh
(2015-08-26 ساعت 22:43)nora نوشته:  دوستان عزیزم یک خبری رو اعلام کنم که خیلی ها رو ممکنه خوشحال کنه من 77 روز کلیرنس بودم و امروز ساعت ده اپ و یک ایمیل کلیر دریافت داشتم . و خبر مهم اینه که من برنده لاتاری نیستم و سهمیه شما رو کم نکردم . هووووووررررررررررااااااااا
من فکر میکنم بالاترین تعداد اپ رو دریافت کردم و شاید رکورد زدم .ته دلم دیگه خالی شده بود. نمیدونم دیشب که حرف دل بچه ها با خدا رو می خوندم اشکم دراومد من بلد نیستم پس کلاه من پس معرکس .شدیدا دل نگران بودم و هاج و واج.
لحظه به لحظه از شش صبح چک کردم و...

نورا جان خیلی خوشحال شدم که به حقتون با پشتکاری رسیدین امیدوارم اینده پیش رو سرشار از موفقیت و پیشرفت برای شما و خانواده باشه فقط یادتون نره جواب سوالهای ما را بدی تجربه شما خیلی ارزشمنده بازم تبریک
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: mahyaaa ، 1362amin1362 ، hamid99 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-08-28 ساعت 15:08)aria802 نوشته:  خدا چرا ابوظبی کاری نمیکنه
هوررررررررررررااااااااااااااااا
ما کلير نشدیم،Big Grin
هورای خونم کم شده بود، گفتم سنگ مفت جنجيشکم مفتBig Grin

پروردگار بزرگ ما تا کار ما به تیمارستان نکشیده، حلش کن.Big Grin
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، HERMES7 ، Manamehr ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، behzadsh ، Arshia2000 ، moj21
(2015-08-28 ساعت 15:16)mehdi_a_3084 نوشته:  ابوظبی تعطیلاته؟

دوست عزیز
ابوظبی جمعه و شنبه ها تعطیله. بعضی وقتها میان اضافه کاری.
ظاهرن این ماه سقف اضافه کاریشون پرشده Big Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014
آى خدااا،
چى ميشه چشم رو هم بذاريم باز كنيم ببينيم اين پروسه از لحظه ثبت نام تا حالا فقط يه خوااااب بوده!!
باور كنين ديگه نميييييخوااام!
فقط ميخوام تموم شه!!!
فقط تموم شه!
ويزا و كشورشون بخوره تو سرشون.

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
خوش بحال اونایی که لااقل یکیشون ویزا گرفتن
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mahyaaa ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، Shaft ، Manamehr ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، mordad ، Alex 2014 ، behzadsh ، Pariba ، Arshia2000
(2015-08-28 ساعت 16:06)aria802 نوشته:  خوش بحال اونایی که لااقل یکیشون ویزا گرفتن

واقعا..درسته سخته ولي بهتر از اينه كه بعد اين همه مدت هيچي به هيچي
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، mordad ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، behzadsh
مثکه یواش یواش داره مصاحبه ها تمام می شه, آنکارا فقط یک مصاحبه داشته
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: mahyaaa ، m.ghoreishi ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، mordad ، ehsan_pars ، sunn789 ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، behzadsh ، SAMBAR ، moj21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان