کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
نمیدونم باورتون بشه یا نه. .. من تو این سه ماه اخیر کلی از موهای سرم سفید شده از بس استرس داشتم. تو این هفته شروع کرده به ریزش!
امیدوارم تا آخر سپتامبر یه چند تایی تار مو روی سرم باقی مونده باشه....
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
(2015-08-28 ساعت 16:17)peyman55 نوشته:  نمیدونم باورتون بشه یا نه. .. من تو این سه ماه اخیر کلی از موهای سرم سفید شده از بس استرس داشتم. تو این هفته شروع کرده به ریزش!

Same here
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
(2015-08-28 ساعت 16:26)Shaft نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 16:17)peyman55 نوشته:  نمیدونم باورتون بشه یا نه. .. من تو این سه ماه اخیر کلی از موهای سرم سفید شده از بس استرس داشتم. تو این هفته شروع کرده به ریزش!

Same here
مال مااااا هم

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، 2015reza ، mahyaaa ، Alex 2014 ، behzadsh ، آزاده_امین
ما که برنده 2016 با کیس بالا هستیم چی؟ احتمالا دیگه پودر میشیم تا سال دیگه

sent from phone.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، آزاده_امین
اقایون داداشام فضا داره منفی میشه هااا مدیر Smile هم که اومد گفت خبری امد که خبر خوب در راه است نگران نباشید تا 10 سپتامبر همه اکی هستیم

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-08-28 ساعت 16:58)houshym نوشته:  اقایون داداشام فضا داره منفی میشه هااا جدیر هم که اومد گفت خبری امد که خبر خوب در راه است نگران نباشید تا ۱۰ سپتامبر همه اکی هستیم

بخدا هر وقت آقا رضا اینو می نویسه یه خبرایی میشه من بهش اعتقاد دارم
میگی نه وایسا تماشا کن
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
بچه های ابوظبی کسی امروز آپ نداشته؟
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 17:05)areb1356 نوشته:  بچه های ابوظبی کسی امروز آپ نداشته؟

من همین حالا چک کردم در سیس آپ شدم
تشکر کنندگان: nimanoush ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، sunn789 ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، areb1356
پرستو جان این اپ های شما مربوط به مصاحبه اتون هست Smile ولی مایه خوشحالیه سفارت ابوظبی روز جمعه در حال کار هستا
(2015-08-28 ساعت 16:26)Shaft نوشته:  

Same here

لاتاری برای ما هم مویی باقی نگذاشتBig Grin
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-08-28 ساعت 14:06)hamidrezamg نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 13:01)Manamehr نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 11:46)yesorno نوشته:  سلام دوستای گل خودم
صبح روز تعطیله و من هنوز نخوابیدم Big Grin

یه نکته ای رو بگم و برم سراغ اصل کاری:
سایت هایی مثل این سایت که دارای انجمن هستن، دو تا گزینه دارن که همتون باهاشون آشنایی دارین: رتبه - تبریک و تشکر
هرچی عدد این ها بالاتر بره نه دلار بیشتری به فرد میدن و نه در بهشت باز میشه واسش و میبرنش بهشت Big Grin تقریباً 99% ماها هم دقیقاً ۳ ماه دیگه توی این سایت عمراً پیدامون بشه تا اکانت اینجا و تعداد تشکر و رتبه ها به کارمون بیاد

به نظر من این عددا واسه هر ارسال (پست یا پاسخ هرچی اسمشو بزاریم) نشون دهنده ی مقبولیت ارسال هستش. تعداد تشکر ها نشون میده متنی که ارسال شده چقدر مورد توجه قرار گرفته و کار فرد مفید بوده یا نه.
تعداد رتبه هایی که فرد دریافت می کنه هم نشون میده که آیا این فرد مورد اعتماد دوستان بوده و فعالیت ارزشمندی انجام داده یا نه

ارسال های آخر من رو که ببینین، نمیدونم چند نفر ازش استفاده ای بردن یا به کارشون اومده (آمارها و فایل ها) اما تعداد تبریک هاش انگشت شماره و من تنها برداشتم این هستش که کارم مفید نبوده و تا اون حد از ادامش سرد شدم که دیروز نیمه های استخراج داده ها، کار رو متوقف کردم و فایل هامو بستم... چون کاری که استقبال نشه لزومی نداره انجام بشه.
یا رتبم که الان مدتهاس روی 49 مونده و هی می گم ینی کی 50امین رتبه رو میده Big Grin
در نهایت یاد چند تا از دوستامون افتادم که شب تولد امام رضا با دل و جون واسه بچه ها دعا کردن و یا این عکس (کلیک کنین) رو باز کردم و یاد دل پاک دوستامون افتادم.
دوباره نیمه های شب کارو از سر گرفتم و فایل ها رو الان آماده کردم.
باز پر حرفی کردم امیدوارم مفید باشه.

[عکس: 4y1nY.jpg]

[عکس: UAmUJ.jpg]

[عکس: eEfVD.jpg]
ممنونم بابت زحماتتون
من رتبه دادم بشما

در این جدول تعداد نفرات خانوادگی ژانویه صفره!!?من و خانواده از ژانویه موندیم
ما هم از فوریه موندیم .
1-کیس نامبر:2015AS3###
2-تعدادافراد کیس :3 نفر
3-مصاحبه :آنکارا ،فوریه
4-برنده اصلی:همسرم -سرباز س- شغل خصوصی
5-وضعیت:ap
کیس 2015AS5348 از بچه های جون آنکارا امروز توی سیس ایشود شد. جالبه آنکارا فقط 7 کیس جون دیگه داره ولی 14 کیس از ژانویه باقی مانده. احتمالا آنکارا برای هفته آینده برنامه 30 تا 40 کیس برای کلیرنس را دارد, پیشاپیش بهشون تبریک می گم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
دوستان ما ۲۰ آگوست که مصاحبه رفتیم فقط همون روز و روز بعدش آپ داشتیم
عادیه؟
همش نگرانم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، آزاده_امین
(2015-08-28 ساعت 18:10)khalilkhah نوشته:  کیس 2015AS5348 از بچه های جون آنکارا امروز توی سیس ایشود شد. جالبه آنکارا فقط ۷ کیس جون دیگه داره ولی 14 کیس از ژانویه باقی مانده. احتمالا آنکارا برای هفته آینده برنامه 30 تا 40 کیس برای کلیرنس را دارد, پیشاپیش بهشون تبریک می گم

ابوظبی چی؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، بابراس
(2015-08-28 ساعت 18:28)Manamehr نوشته:  دوستان ما ۲۰ آگوست که مصاحبه رفتیم فقط همون روز و روز بعدش آپ داشتیم
عادیه؟
همش نگرانم
بله درسته. بابت ارسال مداركتون بوده. همين روزا هم جواب انگشت نگاريتون مي آد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: mahyaaa ، sunn789 ، Alex 2014 ، behzadsh ، Manamehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان