کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-28 ساعت 20:11)hamed shayan نوشته:  درود بر شما جناب خلیل خواه امیدوارم اوایل سپتامبر همه رابا هم کلیر کنند. سوالی داشتم . شما در امضا خودتون نوشتین (شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز. من هم 12 آگوست مصاحبه داشتم البته در ایروان .میخواستم بدونم آیا برای اطلاع از شناخته شدن نامم که امروز 16 روز شده باید وارد همین سایت سفارت در ایروان که دارای جدول کیس نامبر های کلیر شده ای است که جلوشون مهلت مراجعه به سفارت داده بشم ؟یا اشتباه میکنم باید در ceac دنبالش بگردم؟لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

تا اونجایی که من می دونم, ایروان سایتی مثل ابوظبی نداره که کسی را شناسایی کنه, اگر هم جدیدا ساخته شده من اطلاع ندارم.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، smpf ، ریحانا ، mahyaaa ، farrokh33 ، hamed shayan
(2015-08-28 ساعت 19:55)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 19:52)Manamehr نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 18:35)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 18:28)Manamehr نوشته:  دوستان ما ۲۰ آگوست که مصاحبه رفتیم فقط همون روز و روز بعدش آپ داشتیم
عادیه؟
همش نگرانم
بله درسته. بابت ارسال مداركتون بوده. همين روزا هم جواب انگشت نگاريتون مي آد.

یعنی کند داره پیش میره؟

نه اتفاقاً. خيلي عاليه. شماهايي كه آگوست مصاحبه شديد خيلي كم بهتون چك مي زنن. يه دفعه مي بيني با يكي دوتا آپ كلير مي شيد. توكلتون به خدا باشه
ان شا الله
ممنونم
ان شا الله تک تکمون کلییر میشیم و خدای بزرگ خیرمونو در مثبت شدن این برنامه قرار میده.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-08-25 ساعت 23:50)ریحانا نوشته:  دوستان عزیز
همانطور که می دانیم آزمون و خطا روشی اساسی برای حل یک مسئله یا مشکل است.این روش با تکرارهای مختلف که تا رسیدن به موفقیت ادامه می‌یابد مشخص می‌شود.
یکسال در انتخاب برندگان مشکل ایجادشد دوباره اعلام کردند
یکسال ویزا کم آمدو کلیرشده ها بدون ویزا ماندند واما امسال....
امسال کارنتی ها با یک فاصله متفاوتی از پارسال پیش میرفت و کات آف آخرهم که خارج ازانتظاربود .
این کارنتی لاک پشتی هم بنظرم نشانه خوبی برای مصاحبه شده هاست که آنها درصدد حل مشکل پارسال هستند.
آمار تهیه شده دوستانمون هم که میگه ویزا به قدر کافی هست . دوستانی هم بودند که از دهان آفیسرها شنیدند که ویزا برای ایرانی ها زیاده .
پس ما چرا طبق روال پارسالی ها و قبلی ها نگران باشیم .؟!؟!؟
اطمینان دارم امسال بهترین سال لاتاری میشه و روش امسال اینقدر کارآمد میشه که برای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و الی آخر همین روش ونحوه کارنت کردن اجرامیشه .
واقعا نمیخوام فقط انرژی مثبت بدون هیچ اساسی بدهم بلکه واقعا به این حرفهایم اعتقاددارم . من صرفا اضطرابی که ازبابت نزدیک شدن به روزهای پایانی لاتاریست را قبول دارم ولی نتیجه برای همه مان عالی خواهدبود شک نکنیدSmile

بنظرم اومدلازمه دوباره یادآوری کنم SmileSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-08-28 ساعت 19:51)nimanoush نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 19:50)maryam2020 نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 18:44)sasanoush نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 18:10)khalilkhah نوشته:  کیس 2015AS5348 از بچه های جون آنکارا امروز توی سیس ایشود شد. جالبه آنکارا فقط ۷ کیس جون دیگه داره ولی 14 کیس از ژانویه باقی مانده. احتمالا آنکارا برای هفته آینده برنامه 30 تا 40 کیس برای کلیرنس را دارد, پیشاپیش بهشون تبریک می گم

باسلام به شما خوش خبر باشید این کلیرنس شامل ما ۷۰۰۰ها هم میشه ما هم یکم امیدوار بشیم

آقای خلیلخواه عزیز پس نوبت ما نصفه نیمه های می کی میشه؟ Sad

والا ما هم جزو 7000تایی ها هستیم ولی هیچ خبری نیست

عزیز جان شما مصاحبه ات اگوست بوده انکارا دیروز تکلیف بچه های جولای رو مشخص کرد ایشالا تا ۲ هفته دیگه شما هم کلیر میشی.صبر کن صبر.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: satan ، Alex 2014 ، 1362amin1362 ، nimanoush ، آزاده_امین ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، mordad ، farrokh33 ، smpf
(2015-08-28 ساعت 20:16)mordad نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 17:57)دریای خروشان نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 14:06)hamidrezamg نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 13:01)Manamehr نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 11:46)yesorno نوشته:  سلام دوستای گل خودم
صبح روز تعطیله و من هنوز نخوابیدم Big Grin

یه نکته ای رو بگم و برم سراغ اصل کاری:
سایت هایی مثل این سایت که دارای انجمن هستن، دو تا گزینه دارن که همتون باهاشون آشنایی دارین: رتبه - تبریک و تشکر
هرچی عدد این ها بالاتر بره نه دلار بیشتری به فرد میدن و نه در بهشت باز میشه واسش و میبرنش بهشت Big Grin تقریباً 99% ماها هم دقیقاً ۳ ماه دیگه توی این سایت عمراً پیدامون بشه تا اکانت اینجا و تعداد تشکر و رتبه ها به کارمون بیاد

به نظر من این عددا واسه هر ارسال (پست یا پاسخ هرچی اسمشو بزاریم) نشون دهنده ی مقبولیت ارسال هستش. تعداد تشکر ها نشون میده متنی که ارسال شده چقدر مورد توجه قرار گرفته و کار فرد مفید بوده یا نه.
تعداد رتبه هایی که فرد دریافت می کنه هم نشون میده که آیا این فرد مورد اعتماد دوستان بوده و فعالیت ارزشمندی انجام داده یا نه

ارسال های آخر من رو که ببینین، نمیدونم چند نفر ازش استفاده ای بردن یا به کارشون اومده (آمارها و فایل ها) اما تعداد تبریک هاش انگشت شماره و من تنها برداشتم این هستش که کارم مفید نبوده و تا اون حد از ادامش سرد شدم که دیروز نیمه های استخراج داده ها، کار رو متوقف کردم و فایل هامو بستم... چون کاری که استقبال نشه لزومی نداره انجام بشه.
یا رتبم که الان مدتهاس روی 49 مونده و هی می گم ینی کی 50امین رتبه رو میده Big Grin
در نهایت یاد چند تا از دوستامون افتادم که شب تولد امام رضا با دل و جون واسه بچه ها دعا کردن و یا این عکس (کلیک کنین) رو باز کردم و یاد دل پاک دوستامون افتادم.
دوباره نیمه های شب کارو از سر گرفتم و فایل ها رو الان آماده کردم.
باز پر حرفی کردم امیدوارم مفید باشه.
ممنونم بابت زحماتتون
من رتبه دادم بشما

در این جدول تعداد نفرات خانوادگی ژانویه صفره!!?من و خانواده از ژانویه موندیم
ما هم از فوریه موندیم .
Ma az December mundim.Ankara. nafare asli AP i.
bebakhshid gushim farsi nadare.
از ماه دسامبر ابوظبی هم حداقل 2 کیس نصفه نیمه مونده هنوز.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
لعنت به 10 آگست
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ریحانا ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، ehsan_pars ، بابراس ، behzadsh ، smpf
(2015-08-28 ساعت 22:05)میثم هاشملو نوشته:  لعنت به ۱۰ آگست

نه یه بار، n بار...
n= بی نهایت....
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ریحانا ، mahyaaa ، smpf ، میثم هاشملو
(2015-08-28 ساعت 20:51)khalilkhah نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 20:00)sinapco نوشته:  سلام
ترو خدا یکی جواب بده ؟
آيا اين شماره ابوظبيه :٠٠٩٧١٤٤٦٩٦٣٤٢
دیروز miss call افتاده رو تلفن خونه ما الان دیدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینکه شماره ابوظبی بحثی نیست, ولی با شماره هایی که ما از سفارت داریم, هم خوانی ندارد, شماره را دوباره بگیر ببین مال کجاست, در ضمن اگر کلیر شدی با میل هم خبر می دن

اين شماره إمارات هستش ، ودليل نداره شماره يكي باشه شايد سفير شخصا داره تماس ميگيره باهاتون D:
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: sunn789 ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، ehsan_pars ، khalilkhah ، Alex 2014 ، farrokh33 ، kimfar ، smpf
سلام دوستای گلم
از این که دیر جواب می دم معذرت می خوام.
و از تک تکتون و الطافتون کمال تشکر رو دارم. واقعاً منو از حرفی که زدم شرمنده کردین. ممنون از تک تکتون

یه نکته که حس می کنم بسیاری از دوستان در جریانش نیستن رو عرض کنم خدمتتون:
تقریباً همه ی دوستان در جریان هستن که منبع کاری که سیمون، جناب khalilkhah، جناب 1362amin1362، جناب houshym و جناب ابراهیم (آی دیشون رو پیدا نکردمBig Grin) و بسیاری از اساتید بزرگوار دیگه که من الان اسامی گلشون خاطم نیست و بنده ی حقیر برای ارزیابی وضعیت ازش استفاده می کنیم سایت Ceac و اصطلاحاً سیس هستش. وقتی امروز 28 آگوست سایت Ceac رو چک می کنین یک سری اطلاعات که در اختیارتون قرار می گیره.

من دائماً با تاریخ ها بازی می کنم و داده هایی خدمتتون ارائه می کنم. داخل این فایل ها و داده ها تاریخی که ارائه می شه از سایت سیس استخراج میشه و تاریخ آخرین بروزشدن (آپدیت) کیس مورد نظر هستش.

وقتی جدول اطلاعاتی ارائه می دیم که نوشته مثلاً فوریه تعداد کیس خانوادگی که در حالت AP هستن صفر نفر، بدین معنا نیستش که تمام کیس های خانوادگی که در ماه فوریه به مصاحبه رفتن کلیر شدن، بلکه به این معنا هستش که تمام کیس های فوریه یا کلیر شدن و یا در ماه های بعدی آپدیت شدن و ما کیسی رو نداریم که در ماه مذکور به مصاحبه رفته باشه و هنوز آپدیتی دریافت نکرده باشه(کلیر نشده اما در ماه های بعد آپدیت شده).

پس نگین که ما از فلان ماه هستیم ولی آمار اون ماه صفر هستش پس داده ها خطا هستن. نه، تک تک شما دوستان لحاظ شدین همون جوری که کیس نامبر تک تک شما در فایل های اکسل من وجود داره و من از همون فایل ها برای بررسی و تحلیل وضعیت استفاده می کنم.

این که بتونیم متوجه بشیم کدوم کیس در چه ماهی به مصاحبه رفته کار بسیار دشواری هستش و دلیلش هم اینه که هیچ منبعی وجود نداره که بتونیم با چک کردنش این اطلاعات رو به دست بیاریم.

راستی احتمالاً اگه به قرار شنبه های هفته های قبل باشه، فردا از آپدیت و فعالیت سفارت ها خبری نخواهد بود. فردا رو اونجوری که شادتون می کنه سپری کنین تا یک هفته عالی و پر از خوشحالی و موقیت داشته باشین.

شرمنده اگه زیاده گویی کردم، چون تعدادی از دوستان گفته بودن که ما از ماه فلان هستیم اما آمارمون در تصاویر وجود نداره لازم دونستم این نکته رو عرض کنم.
سلام شب همگی بخیر
ایشالا هفته ی خیلی خوبی برا هممون باشه
ماهم جونیم .ینی ممکنه براما هم خبرای خوبی باشه
تبریک بسیارمرا بپذیر ..5348صادقانه میگم خیلی خیلی خوشحال شدم..........
دست راستون رو سر ما
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
سلام به همه دوستان
در ابتدا ممنون از جناب YES OR NO عزیز بابت این اطلاعات جدیدش که واقعا کار ما را خیلی راحت کرده و قبلا واسه چک کردن کیسها 1 ساعتی باید وقت میگذاشتیم ولی الان در عرض 2 دقیقه کل کیسها را چک میکنیم و کسایی که آپ خوردن را متوجه میشیم و سریع کلیر شده ها را اعلام میکنیم
امروز ایروان واقعا خبری نبوده فقط دو کیس تغییرات داشتند:
کیس 4147 که به تاریخ 28 آگوست ایشود شده
و کیس 6780 که توی سایت کلیر شده و به بزودی ویزاش صادر میشه که جناب خلیلخواه همان اول وقت هر دو کیس را اعلام فرمودند
انشالله دیگه از دوشنبه آپهای کلیری شروع میشه و دوستانی که آپ بخورند از دوشنبه باید بشون تبریک بگیم.
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-28 ساعت 23:42)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه دوستان
در ابتدا ممنون از جناب YES OR NO عزیز بابت این اطلاعات جدیدش که واقعا کار ما را خیلی راحت کرده و قبلا واسه چک کردن کیسها ۱ ساعتی باید وقت میگذاشتیم ولی الان در عرض ۲ دقیقه کل کیسها را چک میکنیم و کسایی که آپ خوردن را متوجه میشیم و سریع کلیر شده ها را اعلام میکنیم
و کیس 6780 که توی سایت کلیر شده و به بزودی ویزاش صادر میشه که جناب خلیلخواه همان اول وقت هر دو کیس را اعلام فرمودند
انشالله دیگه از دوشنبه آپهای کلیری شروع میشه و دوستانی که آپ بخورند از دوشنبه باید بشون تبریک بگیم.
موفق باشید
سلام دوستان
آیا پروسه کلیرنس برای لاتاری با مهاجرت از طریق گرین کارت نخبگی متفاوت است یا خیر؟ از نظر پروسه زمانی ؟؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014
(2015-08-28 ساعت 23:49)amirizadi نوشته:  
در ابتدا ممنون از جناب YES OR NO عزیز بابت این اطلاعات جدیدش که واقعا کار ما را خیلی راحت کرده و قبلا واسه چک کردن کیسها ۱ ساعتی باید وقت میگذاشتیم ولی الان در عرض ۲ دقیقه کل کیسها را چک میکنیم و کسایی که آپ خوردن را متوجه میشیم و سریع کلیر شده ها را اعلام میکنیم
موفق باشید
سلام دوستان
آیا پروسه کلیرنس برای لاتاری با مهاجرت از طریق گرین کارت نخبگی متفاوت است یا خیر؟ از نظر پروسه زمانی ؟؟
دوست عزيز. من يك چيز رو فراموش كردم بهتون بگم در مورد سئوالات صبحتون. شما نمي تونيد اقدام جهت دريافت ويزا براي نخبگيتون رو از افيسر مخفي كنيد چون پرونده شما موجوده. از شما سئوال مي شه (توسط افيسر) كه تاكنون سفر به ايالات متحده داشتيد؟ آيا تا حالا اقدام به دريافت ويزا كرديد؟ و چون اطلاعات شما موجوده موظف به پاسخگويي با صراحت و صداقت هستيد. نكته ديگه در مورد سئوال الانتون. بله ممكنه از لحاظ زماني متفاوت باشه چرا كه ممكنه آفيسر چكهاي امنيتي بيشتر و يا كمتري براتون درخواست بده. موفق باشيد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: amirizadi ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، moj21
موفق باشید
سلام دوستان

دوست عزیز بنده در مورد زمان کلیرنس گرین کارت نخبگی اطلاعاتی ندارم
ولی زمان کلیرنس ویزاهای دانشجویی و غیر مهاجرتی خیلی کوتاهتر هستند به نسبت لاتاری
برای ویزاهای غیر مهاجرتی تا 2 هفته و حداکثر یکماه میباشد و این در حالی است که اگر همان فردی که دوره کلیرنس ویزای کنفرانس و یا غیر مهاجرتی اش اگر 2 هفته بوده برای ویزای لاتاری گاهی تا چند ماه منتظر مانده است
که شما میتوانید سفرنامه های دوستان را چک کنید
سفرنامه خانم مریم معینی در سفرنامه های 2015 ایروان چک شود
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، moj21
(2015-08-28 ساعت 23:56)1362amin1362 نوشته:  
موفق باشید
سلام دوستان
دوست عزيز. من يك چيز رو فراموش كردم بهتون بگم در مورد سئوالات صبحتون. شما نمي تونيد اقدام جهت دريافت ويزا براي نخبگيتون رو از افيسر مخفي كنيد چون پرونده شما موجوده. از شما سئوال مي شه (توسط افيسر) كه تاكنون سفر به ايالات متحده داشتيد؟ آيا تا حالا اقدام به دريافت ويزا كرديد؟ و چون اطلاعات شما موجوده موظف به پاسخگويي با صراحت و صداقت هستيد. نكته ديگه در مورد سئوال الانتون. بله ممكنه از لحاظ زماني متفاوت باشه چرا كه ممكنه آفيسر چكهاي امنيتي بيشتر و يا كمتري براتون درخواست بده. موفق باشيد.
ممنون از پاسختون
فک کنم منظورم رو ذرست نرسوندم . من واسه گرین کارت از طریق لاتاری اقدام نکردم. بلکه گروه من ویزای مهاجرتی EB2-NIW بوده است. این نوع ویزا رو اصطلاحا نخبگی می گن. من در این گروه از اداره مهاجرت اکسبت گرفتم.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، ehsan_pars ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان