کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
هفته ايي پر از از خبراي خوب و پر از كليري براي همه شما دوستاي گلم آرزومندم
120 روز طي شد......خداي بزرگم منتظرتم......
بازمانده لاتاري 2015
پس چرا خبري يوخ
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: behzadsh ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، SAMBAR
(2015-08-28 ساعت 22:05)میثم هاشملو نوشته:  لعنت به ۱۰ آگست

جناب هاشملو اپدیتهای منو شما شبیه همه ... شرایط کیستونو اگه بگین ممنون میشم
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، ebrahim1e ، SAMBAR
دوستان با تجربه ابوظبي:
يك سئوال:
با توجه با اينكه احتمالاً سفارت ديگه براي كلير كردن و بردن پاسپورت ها براي ماه سپتامبر برنامه ريزي خواهد كرد و انشالله در اين ماه پيش رو ، همگي كلير شويم، به نظرتون بهتره خودمون بريم براي دريافت ويزا يا پيكاپ كنيم البته با توجه به اينكه نخواهيم تمديد مديكال داشته باشيم؟
معمولاً پيكاپ هايي كه تا امروز توسط آژانس هاي معتبر انجام شده چقدر زمان برده ؟
در ضمن اگر كسي آژانس معتبري در خصوص پيكاپ سراغ داره ممنون ميشم اسم و آدرس و شماره تلفن اونو به صورت پيام خصوصي براي من ارسال كنه....ممنون
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: 2015reza ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789 ، khalilkhah ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، farrokh33 ، moj21
(2015-08-29 ساعت 04:24)amj7 نوشته:  آپ؟!!؟
"/" ؟!!!!
[emoji15][emoji15]

وات ده فاز؟؟ Wink
تشکر کنندگان: mordad ، بابراس ، Alex 2014 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، behzadsh ، آزاده_امین ، Pariba ، moj21
(2015-08-29 ساعت 08:36)HERMES7 نوشته:  
"/" ؟!!!!
[emoji15][emoji15]

وات ده فاز؟؟ Wink

احتمالا آپ شده ولی or نشده!Cool
یا شده ولی میخواد سوپرایزمون کنه Big Grin
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: بابراس ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، آزاده_امین ، Pariba
(2015-08-29 ساعت 07:46)Erwin نوشته:  دوستان گرامی، جنابان Yesorno و ebrahim1e؛ آیا صحبت‌های فردی با نامِ کاربریِ Fudo808 را با سایمون در وبسایتش دیده اید؟ نظرتان در این باره چیست؟ (گفتگو ذیلِ پُست CEAC data August 17 انجام شده است)

خيلي مرموز و رمزآلوده اين سئوالتون....حالا چي بوده اين صحبت ها...چي گفتن...؟!!!!!
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، 2015reza ، 1362amin1362 ، mahyaaa
(2015-08-29 ساعت 08:45)mordad نوشته:  
"/" ؟!!!!
[emoji15][emoji15]

وات ده فاز؟؟ Wink

احتمالا آپ شده ولی or نشده!Cool
me too on 28th Aug. With / also Rolleyes
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، mahyaaa
(2015-08-29 ساعت 04:12)ssprotest نوشته:  دوستان عزیز فاکتور های بسیار زیادی در فرآیند کلیرنس دخیل هستند که هممون کم و بیش ازشون خبر داریم. مثلا شغل، رزومه کاری، خدمت سربازی و محل اون و ارگانی که توش خدمت کردیم...
ارسال به موقع مدارک و پر کردن دقیق فرم ها. مخصوصا پر کردن دقیق فرم ds260 که متاسفانه این مورد رو خیلی هامون سر سری می گیریم. این مورد به صورت مستقیم توی مدت زمان کلیرنس شدن تاثیر داره چون تنها رفرنس پیش از مصاحبه هست که از روش می تونن ما رو محک بزنن. یکی دیگه ش هم نحوه پاسخ دادن به سوالات و صادق بودن ما در روز مصاحبه هست. توجه داشته باشید که تمام مامورانی که مصاحبه انجام میدن دوره های فشرده و پیشرفته روان شناسی رو باید بگذرونن به طوری که حتی می تونن راست و دروغ شما رو از زبان بدن شما بلافاصله بفهمند یا همون body language
مهم ترین فرد و فاکتور توی تصمیم گیری و مدت زمان کلیرنس هم همین افسر مصاحبه کننده و نحوه جواب دادن ما توی زمان مصاحبه ست. توی همون موقع هست که آفیسر تصمیم می گیره که کیس شما رو از چند لایه ی امنیتی عبور بده.این کار با یه تیک زدن ساده توسط همین آفیسر جان انجام میشه و همه می تونن بشمارن که چند تا تیک خوردن!!! تیک خوردن بیشتر رابطه ی مستقیم با طولانی شدن کلیرنس داره ولی چون اون موقع همه تو اضطرابیم اصلا نمی فهمیم چی شد!!! تیک به زبان انگلیسی همون check خودمونه!!! :دی اصلا به همین خاطره که یه اسم دیگه کلیرنس security check هستSmile کلا شش لایه ی امنیتی برای کلیرنس وجود داره که هر کدومش توسط یک ارگان امنیتی و به صورت جداگانه و مستقل از هم انجام میشه. پس مسلما هر چی صادق تر و روراست تر باشیم آفیسر پرونده مون رو از لایه های امنیتی کمتری عبور میده و زمان کلیرنس کمتر می شه. خیلی فاکتور های دیگه هم هست که از حوصله اینجا خارجه ولی اگه وقت شد برای کمک به دوستان دریغ نمی کنم.
سلام ممنون از توضیحات تون منتظر بقیه اطلاعات شما هستیم ،هر کدوم از دوستان که قصد مهاجرت دارن نه خلاف کردن نه مشکلی دارن همهی ماها به قصد یه زندگی بهتر و آینده ی بهتر قصد مهاجرت داریم از قبل برنامه ریزی داشتیم حالا زد و لاتاری برنده شدیم حالا اینا چه چیز بدی در ما دیدن خدا داند ولی خدایش انتظار این همه استرس رو نداشتیم فکر نمی کردیم این همه مهم باشیم خدایی قدر خودمون رو بدونیم چقدر مهم هستیم و خبر نداریم ممنون
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: بابراس ، ARSAMNEW ، 2015reza ، 1362amin1362 ، hamid99 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Pariba ، arveen100
(2015-08-29 ساعت 04:19)aria802 نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 23:06)zohrehm نوشته:  سلام شب همگی بخیر
ایشالا هفته ی خیلی خوبی برا هممون باشه
ماهم جونیم .ینی ممکنه براما هم خبرای خوبی باشه
تبریک بسیارمرا بپذیر ..5348صادقانه میگم خیلی خیلی خوشحال شدم..........
دست راستون رو سر ما

ما هم از جون موندیم ابوظبی

خدا نکنه

(2015-08-29 ساعت 08:24)بابراس نوشته:  دوستان با تجربه ابوظبي:
يك سئوال:
با توجه با اينكه احتمالاً سفارت ديگه براي كلير كردن و بردن پاسپورت ها براي ماه سپتامبر برنامه ريزي خواهد كرد و انشالله در اين ماه پيش رو ، همگي كلير شويم، به نظرتون بهتره خودمون بريم براي دريافت ويزا يا پيكاپ كنيم البته با توجه به اينكه نخواهيم تمديد مديكال داشته باشيم؟
معمولاً پيكاپ هايي كه تا امروز توسط آژانس هاي معتبر انجام شده چقدر زمان برده ؟
در ضمن اگر كسي آژانس معتبري در خصوص پيكاپ سراغ داره ممنون ميشم اسم و آدرس و شماره تلفن اونو به صورت پيام خصوصي براي من ارسال كنه....ممنون

ایول به این همه روحیه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: بابراس ، sunn789 ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، SAMBAR ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، Pariba
آينده متعلق به كساني است كه در آرزوي آن هستند و به آن ايمان دارند.

مصطفي كمال پاشا
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
(2015-08-28 ساعت 20:16)mordad نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 17:57)دریای خروشان نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 14:06)hamidrezamg نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 13:01)Manamehr نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 11:46)yesorno نوشته:  سلام دوستای گل خودم
صبح روز تعطیله و من هنوز نخوابیدم Big Grin

یه نکته ای رو بگم و برم سراغ اصل کاری:
سایت هایی مثل این سایت که دارای انجمن هستن، دو تا گزینه دارن که همتون باهاشون آشنایی دارین: رتبه - تبریک و تشکر
هرچی عدد این ها بالاتر بره نه دلار بیشتری به فرد میدن و نه در بهشت باز میشه واسش و میبرنش بهشت Big Grin تقریباً 99% ماها هم دقیقاً ۳ ماه دیگه توی این سایت عمراً پیدامون بشه تا اکانت اینجا و تعداد تشکر و رتبه ها به کارمون بیاد
والا ما هم خانواده هستیم که از فوریه موندیم

به نظر من این عددا واسه هر ارسال (پست یا پاسخ هرچی اسمشو بزاریم) نشون دهنده ی مقبولیت ارسال هستش. تعداد تشکر ها نشون میده متنی که ارسال شده چقدر مورد توجه قرار گرفته و کار فرد مفید بوده یا نه.
تعداد رتبه هایی که فرد دریافت می کنه هم نشون میده که آیا این فرد مورد اعتماد دوستان بوده و فعالیت ارزشمندی انجام داده یا نه

ارسال های آخر من رو که ببینین، نمیدونم چند نفر ازش استفاده ای بردن یا به کارشون اومده (آمارها و فایل ها) اما تعداد تبریک هاش انگشت شماره و من تنها برداشتم این هستش که کارم مفید نبوده و تا اون حد از ادامش سرد شدم که دیروز نیمه های استخراج داده ها، کار رو متوقف کردم و فایل هامو بستم... چون کاری که استقبال نشه لزومی نداره انجام بشه.
یا رتبم که الان مدتهاس روی 49 مونده و هی می گم ینی کی 50امین رتبه رو میده Big Grin
در نهایت یاد چند تا از دوستامون افتادم که شب تولد امام رضا با دل و جون واسه بچه ها دعا کردن و یا این عکس (کلیک کنین) رو باز کردم و یاد دل پاک دوستامون افتادم.
دوباره نیمه های شب کارو از سر گرفتم و فایل ها رو الان آماده کردم.
باز پر حرفی کردم امیدوارم مفید باشه.

[عکس: 4y1nY.jpg]

[عکس: UAmUJ.jpg]

[عکس: eEfVD.jpg]
ممنونم بابت زحماتتون
من رتبه دادم بشما

در این جدول تعداد نفرات خانوادگی ژانویه صفره!!?من و خانواده از ژانویه موندیم
ما هم از فوریه موندیم .
Ma az December mundim.Ankara. nafare asli AP i.
bebakhshid gushim farsi nadare.

(2015-08-28 ساعت 20:16)mordad نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 17:57)دریای خروشان نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 14:06)hamidrezamg نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 13:01)Manamehr نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 11:46)yesorno نوشته:  سلام دوستای گل خودم
صبح روز تعطیله و من هنوز نخوابیدم Big Grin

یه نکته ای رو بگم و برم سراغ اصل کاری:
سایت هایی مثل این سایت که دارای انجمن هستن، دو تا گزینه دارن که همتون باهاشون آشنایی دارین: رتبه - تبریک و تشکر
هرچی عدد این ها بالاتر بره نه دلار بیشتری به فرد میدن و نه در بهشت باز میشه واسش و میبرنش بهشت Big Grin تقریباً 99% ماها هم دقیقاً ۳ ماه دیگه توی این سایت عمراً پیدامون بشه تا اکانت اینجا و تعداد تشکر و رتبه ها به کارمون بیاد
والا ما هم خانواده هستیم که از فوریه موندیم

به نظر من این عددا واسه هر ارسال (پست یا پاسخ هرچی اسمشو بزاریم) نشون دهنده ی مقبولیت ارسال هستش. تعداد تشکر ها نشون میده متنی که ارسال شده چقدر مورد توجه قرار گرفته و کار فرد مفید بوده یا نه.
تعداد رتبه هایی که فرد دریافت می کنه هم نشون میده که آیا این فرد مورد اعتماد دوستان بوده و فعالیت ارزشمندی انجام داده یا نه

ارسال های آخر من رو که ببینین، نمیدونم چند نفر ازش استفاده ای بردن یا به کارشون اومده (آمارها و فایل ها) اما تعداد تبریک هاش انگشت شماره و من تنها برداشتم این هستش که کارم مفید نبوده و تا اون حد از ادامش سرد شدم که دیروز نیمه های استخراج داده ها، کار رو متوقف کردم و فایل هامو بستم... چون کاری که استقبال نشه لزومی نداره انجام بشه.
یا رتبم که الان مدتهاس روی 49 مونده و هی می گم ینی کی 50امین رتبه رو میده Big Grin
در نهایت یاد چند تا از دوستامون افتادم که شب تولد امام رضا با دل و جون واسه بچه ها دعا کردن و یا این عکس (کلیک کنین) رو باز کردم و یاد دل پاک دوستامون افتادم.
دوباره نیمه های شب کارو از سر گرفتم و فایل ها رو الان آماده کردم.
باز پر حرفی کردم امیدوارم مفید باشه.

[عکس: 4y1nY.jpg]

[عکس: UAmUJ.jpg]

[عکس: eEfVD.jpg]
ممنونم بابت زحماتتون
من رتبه دادم بشما

در این جدول تعداد نفرات خانوادگی ژانویه صفره!!?من و خانواده از ژانویه موندیم
ما هم از فوریه موندیم .
Ma az December mundim.Ankara. nafare asli AP i.
bebakhshid gushim farsi nadare.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، khalilkhah ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 08:52)بابراس نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 07:46)Erwin نوشته:  دوستان گرامی، جنابان Yesorno و ebrahim1e؛ آیا صحبت‌های فردی با نامِ کاربریِ Fudo808 را با سایمون در وبسایتش دیده اید؟ نظرتان در این باره چیست؟ (گفتگو ذیلِ پُست CEAC data August 17 انجام شده است)

خيلي مرموز و رمزآلوده اين سئوالتون....حالا چي بوده اين صحبت ها...چي گفتن...؟!!!!!

من سر حرفم هستم ویزا هست ... اگه یه اتفاق خاص نیفتهSad کم نمیاد ... مگر اون چیزی که ازش می ترسم اتفاق بیفته که نپرسین نمیگم (خودمم نمی دونمBig Grin)

خارج از شوخی واسه ارمنستان و آنکارا ویزا هست به مقدار کافی مگر اینکه این دوسفارت تبعیض قائل بشن و سهمیه ها رو خرج مناطق دیگه کنن.

ابوظبی هم سهمیه داره، 90% از دوستان می گیرن و دست پر می رن اونهایی که دست خالی می مونن هم مهاجر سرایی نیستن.

شما دوست گلم هم ایشالا می گیری. فقط سفارتتون اروپاییاش زیاده. آفریقایی ها رو زیاد جدی حسابشون نکون. با سفارت فقط در تماس باش تا به محض شروع سپتامبر ویزاتو بدن در خونتون Big Grin

(2015-08-29 ساعت 09:02)areb1356 نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 08:45)mordad نوشته:  
"/" ؟!!!

وات ده فاز؟؟ Wink

احتمالا آپ شده ولی or نشده!
me too on 28th Aug. With / also Rolleyes

amj آپ شده؟ مگه میشه ؟ مگه داریم؟ Cool
اگه ایمیل بدون پاسخ نداشتی شاد باش که توی سپتامبر ویزا خوشگله میاد Wink

areb1356 و amj ویزا گرفتین بچه ها شام میخوان قرمه سبزی هم نباشه ها. کبابی بریونی جوچه ای چیزی کلاً گوشت داشته باشه خرجتون بالا بره Big Grin
(2015-08-29 ساعت 08:52)بابراس نوشته:  

بابراس گرامی، با سلام، یک نفر به نقل قول از سفارت آمریکا در توکیو گفته که ویزایی برای ماه سپتامبر نمانده. بعدش هم به یارو گفتن، گوش بزنگ باش، شاید در نیمه دوم سپتامبر، ویزاهای محدودی اعلام بشه. بعد از سایمون سوال کرده آیا ممکن است ویزاهای بیشتری برای سپتامبر اختصاص بدن (بجز اونهایی که در مصاحبه رد میشن یا اونایی که نمیان مصاحبه) و سایمون هم حرفشو تأیید کرده و گفته بعیده که بجز ویزاهای «افراد رد شده» و یا «نیامده به مصاحبه»، ویزای دیگه ای موجود باشه. اگه هم باشه، خیلی محدوده. مایلم بدونم دوستانی که میگن ویزا برای آسیا زیاده و کم نمیاد، این حرف رو بر اساس اطمینان کامل میگن یا صرفاً حدس و گمانه؟ نظر جنابعالی چیه؟ گویا جناب houshym هم در همین مهاجرسرا، معتقدن «تحت شرایطی خاص» احتمال داره در تمام دنیا حدود 2500 ویزا کم بیاد که خب، عدد کمی هم نیست. (پست 23832؛ نقل قول پائین):

(2015-08-28 ساعت 15:12)houshym نوشته:  ......بازم تاکید میکنم با دقت بالا 2500 ویزا کم میاد یعنی همه برن مصاحبه و هم ه کلیر بشن که بعیده
تشکر کنندگان: sunn789 ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، بابراس ، ebrahim1e ، SAMBAR ، bahar101 ، Alex 2014
amj تایید کن آپ شدی ما خوشحال بشیم هورا بگیم امیدوارم که شده باشی مبارکه
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، بابراس ، SAMBAR ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان