کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-30 ساعت 11:52)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 11:39)r.f.h نوشته:  Salam dostan

Hamsare man ye update be tarikh 28 Agust dasht benazareton key kelier mishe

Case:7605
Sarbaze artesh

سلام دوست عزیز
تجربه نشان داده که سربازی نسبت به کار شخص اهمیت کمتری دارد و دوستانی که صرفا بخاطر سربازی کلیر خورده بودند نهایتا یکماه کلیر شده اند.
شما طبق چک لیست من روز 13 آگوست به مصاحبه رفته اید. من فکر نمیکنم آپ 28 آگوست از اون آپهای نزدیک مصاحبه باشد. و آپدیت فقط متعلق به کیس دوم می باشد. که اینها نشانه های خوبی برای کلیر شدن هستند
به احتمال زیاد جزء سری اول کلیری هست و تا سه شنبه یا چهار شنبه باید صبر کنیم
موفق باشید

Mamnon az deghat va pasokhdehiton
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، بابراس ، mordad ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
(2015-08-30 ساعت 14:51)بابراس نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 14:37)SINA FALL نوشته:  بالاخره تموم شد. انتظار ما به سر رسید. امید وارم این انتظار برای همه به سر برسه. خدارا شکر.
به قول دوستان هوراااااااااااااااااااااااااا...............

مبارك باشه
انشاالله در ادامه مسير مهاجرت موفق باشيد

ممنونم دوست من
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

مبارکه sina fall عزیز.
مثل اینکه دوستمون MASTAN1 هم امروز یه آپدیت طلایی خورده.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تبریک به دوستان عزیزی که کلیر شدند
ابوظبی خدا را شکر شروع کرد ابوظبی معمولا آخر ماه شروع میکرد به کلیر کردن اما این ماه نشون داد که حسابی کمر همت را بسته تا همه دوستان را کلیر کنه و از همین امروز که 30 آگوست هست شروع کرده و ما را منتظر سپتامبر نگذاشت
انشالله ایروان و آنکارا هم از فردا شروع کنن و منتظر سپتامبر نمونن
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-29 ساعت 09:19)sunn789 نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 04:12)ssprotest نوشته:  دوستان عزیز فاکتور های بسیار زیادی در فرآیند کلیرنس دخیل هستند که هممون کم و بیش ازشون خبر داریم. مثلا شغل، رزومه کاری، خدمت سربازی و محل اون و ارگانی که توش خدمت کردیم...
ارسال به موقع مدارک و پر کردن دقیق فرم ها. مخصوصا پر کردن دقیق فرم ds260 که متاسفانه این مورد رو خیلی هامون سر سری می گیریم. این مورد به صورت مستقیم توی مدت زمان کلیرنس شدن تاثیر داره چون تنها رفرنس پیش از مصاحبه هست که از روش می تونن ما رو محک بزنن. یکی دیگه ش هم نحوه پاسخ دادن به سوالات و صادق بودن ما در روز مصاحبه هست. توجه داشته باشید که تمام مامورانی که مصاحبه انجام میدن دوره های فشرده و پیشرفته روان شناسی رو باید بگذرونن به طوری که حتی می تونن راست و دروغ شما رو از زبان بدن شما بلافاصله بفهمند یا همون body language
مهم ترین فرد و فاکتور توی تصمیم گیری و مدت زمان کلیرنس هم همین افسر مصاحبه کننده و نحوه جواب دادن ما توی زمان مصاحبه ست. توی همون موقع هست که آفیسر تصمیم می گیره که کیس شما رو از چند لایه ی امنیتی عبور بده.این کار با یه تیک زدن ساده توسط همین آفیسر جان انجام میشه و همه می تونن بشمارن که چند تا تیک خوردن!!! تیک خوردن بیشتر رابطه ی مستقیم با طولانی شدن کلیرنس داره ولی چون اون موقع همه تو اضطرابیم اصلا نمی فهمیم چی شد!!! تیک به زبان انگلیسی همون check خودمونه!!! :دی اصلا به همین خاطره که یه اسم دیگه کلیرنس security check هستSmile کلا شش لایه ی امنیتی برای کلیرنس وجود داره که هر کدومش توسط یک ارگان امنیتی و به صورت جداگانه و مستقل از هم انجام میشه. پس مسلما هر چی صادق تر و روراست تر باشیم آفیسر پرونده مون رو از لایه های امنیتی کمتری عبور میده و زمان کلیرنس کمتر می شه. خیلی فاکتور های دیگه هم هست که از حوصله اینجا خارجه ولی اگه وقت شد برای کمک به دوستان دریغ نمی کنم.
سلام ممنون از توضیحات تون منتظر بقیه اطلاعات شما هستیم ،هر کدوم از دوستان که قصد مهاجرت دارن نه خلاف کردن نه مشکلی دارن همهی ماها به قصد یه زندگی بهتر و آینده ی بهتر قصد مهاجرت داریم از قبل برنامه ریزی داشتیم حالا زد و لاتاری برنده شدیم حالا اینا چه چیز بدی در ما دیدن خدا داند ولی خدایش انتظار این همه استرس رو نداشتیم فکر نمی کردیم این همه مهم باشیم خدایی قدر خودمون رو بدونیم چقدر مهم هستیم و خبر نداریم ممنون
اینو من وشما می گیم. اونا باید مطمئن بشن و متاسفانه تنها وسیله شون برای این امر A.P هست.
F4 Category, PD 25Feb2002, Approval Date 21Oct2005, Current Date 1Jan2015, Interview 12May2015, cleared 18May 2016, Issued 24JUNE2016 Big Grin :
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، بابراس ، mordad ، areb1356 ، homayoon1972 ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، nora ، sunn789
(2015-08-30 ساعت 14:42)SINA FALL نوشته:  دوستان لطفا به من لیست آژانس های معتبر برای پیکاپ رو بگید. من فرصت نمیکنم خودم برم. تا ۷ سپتامبر فرصت دارم.

دوست عزيز من اعتبار آژآنس را نمي دونم ولي یزدان گشت سفیران آژانسي هست که من باهاشون تماس گرفتم در صورت اکي شدن کليرنس ويزا را برامون پيک آپ کنه تلفنس هم 88537418 هست آدرسش توي مطهري، ازدوستان ديگه هم نظرشون را جويا شو، شايد آزانس بهتري گيرت بياد. در ضمن اينها دوهفته طول مي کشه که پاست را با ويزا به شما تحويل بدن، ولي گفتن که هر روز اگه تا ظهر پاسو بهشون بدهي واست به امارات مي فرستن.
موفق باشي.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: بابراس ، mordad ، SAMBAR ، homayoon1972 ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، moj21
سلام
دوستان من تا الان سه تا ایمیل زدم و به خاطر هیچ کدومشون آپ دیت نشدم .. به نظر شما دلیلشش چی میتونه باشه
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: بابراس ، mordad ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
دوستان کلیر شده مبارکتون باشه و به امید موفقیت توی مراحل بعدی مهاجرت فقط یادتون باشه تا اخرین روز باید برای ما ها که باقی موندیم انرژی بفرستید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-08-30 ساعت 15:14)ملايي نوشته:  سلام
دوستان من تا الان سه تا ایمیل زدم و به خاطر هیچ کدومشون آپ دیت نشدم .. به نظر شما دلیلشش چی میتونه باشه

فکر میکنم فقط آنکاراست که به خاطر ایمیل ها آپدیت میکنه. ابوظبی رو یادمه قبلا دوستان در موردش گفته بودن که با ایمیل آپ نمیکنن
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-08-30 ساعت 14:37)SINA FALL نوشته:  بالاخره تموم شد. انتظار ما به سر رسید. امید وارم این انتظار برای همه به سر برسه. خدارا شکر.
به قول دوستان هوراااااااااااااااااااااااااا...............

خیلی تبریک میگم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: SINA FALL ، mordad ، ریحانا ، بابراس ، rashidchavosh ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 15:14)houshym نوشته:  دوستان کلیر شده مبارکتون باشه و به امید موفقیت توی مراحل بعدی مهاجرت فقط یادتون باشه تا اخرین روز باید برای ما ها که باقی موندیم انرژی بفرستید

دوستان واقعا تبریک میگم بهتون. امیدوارم ما رو فراموش نکنین و برامون دعا کنین که کلیر بشیم
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
قابل توجه دوستان بویژه بابراس عزیز
کیس 5100 آخرین آپ قبل از آخریش (28 آگوست) همون آپ معروف 10 آگوست بود.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
(2015-08-30 ساعت 15:14)ملايي نوشته:  سلام
ايميل هاي كه زديد همشون در ماه آگوست بوده؟
منم ايميل آخري كه كه در ماه آگوست زدم هيچ جوابي ندادنSad
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، areb1356 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-08-30 ساعت 15:17)areb1356 نوشته:  قابل توجه دوستان بویژه بابراس عزیز
کیس 5100 آخرین آپ قبل از آخریش (28 آگوست) همون آپ معروف ۱۰ آگوست بود.

ای بترکه این 10 آگست...
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
(2015-08-30 ساعت 15:07)ssprotest نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 09:19)sunn789 نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 04:12)ssprotest نوشته:  دوستان عزیز فاکتور های بسیار زیادی در فرآیند کلیرنس دخیل هستند که هممون کم و بیش ازشون خبر داریم. مثلا شغل، رزومه کاری، خدمت سربازی و محل اون و ارگانی که توش خدمت کردیم...
ارسال به موقع مدارک و پر کردن دقیق فرم ها. مخصوصا پر کردن دقیق فرم ds260 که متاسفانه این مورد رو خیلی هامون سر سری می گیریم. این مورد به صورت مستقیم توی مدت زمان کلیرنس شدن تاثیر داره چون تنها رفرنس پیش از مصاحبه هست که از روش می تونن ما رو محک بزنن. یکی دیگه ش هم نحوه پاسخ دادن به سوالات و صادق بودن ما در روز مصاحبه هست. توجه داشته باشید که تمام مامورانی که مصاحبه انجام میدن دوره های فشرده و پیشرفته روان شناسی رو باید بگذرونن به طوری که حتی می تونن راست و دروغ شما رو از زبان بدن شما بلافاصله بفهمند یا همون body language
مهم ترین فرد و فاکتور توی تصمیم گیری و مدت زمان کلیرنس هم همین افسر مصاحبه کننده و نحوه جواب دادن ما توی زمان مصاحبه ست. توی همون موقع هست که آفیسر تصمیم می گیره که کیس شما رو از چند لایه ی امنیتی عبور بده.این کار با یه تیک زدن ساده توسط همین آفیسر جان انجام میشه و همه می تونن بشمارن که چند تا تیک خوردن!!! تیک خوردن بیشتر رابطه ی مستقیم با طولانی شدن کلیرنس داره ولی چون اون موقع همه تو اضطرابیم اصلا نمی فهمیم چی شد!!! تیک به زبان انگلیسی همون check خودمونه!!! :دی اصلا به همین خاطره که یه اسم دیگه کلیرنس security check هستSmile کلا شش لایه ی امنیتی برای کلیرنس وجود داره که هر کدومش توسط یک ارگان امنیتی و به صورت جداگانه و مستقل از هم انجام میشه. پس مسلما هر چی صادق تر و روراست تر باشیم آفیسر پرونده مون رو از لایه های امنیتی کمتری عبور میده و زمان کلیرنس کمتر می شه. خیلی فاکتور های دیگه هم هست که از حوصله اینجا خارجه ولی اگه وقت شد برای کمک به دوستان دریغ نمی کنم.
سلام ممنون از توضیحات تون منتظر بقیه اطلاعات شما هستیم ،هر کدوم از دوستان که قصد مهاجرت دارن نه خلاف کردن نه مشکلی دارن همهی ماها به قصد یه زندگی بهتر و آینده ی بهتر قصد مهاجرت داریم از قبل برنامه ریزی داشتیم حالا زد و لاتاری برنده شدیم حالا اینا چه چیز بدی در ما دیدن خدا داند ولی خدایش انتظار این همه استرس رو نداشتیم فکر نمی کردیم این همه مهم باشیم خدایی قدر خودمون رو بدونیم چقدر مهم هستیم و خبر نداریم ممنون
اینو من وشما می گیم. اونا باید مطمئن بشن و متاسفانه تنها وسیله شون برای این امر A.P هست.

دوست عزيز من فکر نمي کنم مليت ما در کليرنس ما بي تاثير باشه.
شما کليرنس ساير سفارتخونه ها و ساير ملت ها را نگاه کن. کدوم ملت از مصر (که زادگاه اخوان المسلمين هست) تا سوريه و عراق و عربستان سعودي و نپال و سومالي و... هيچ کدوم به اندازه ايراني ها کليرنس نمي خورند.
اين یعني بر خلاف ادعاها که سياست هاي اونها فقط دولت ايران رو هدف قرار داده، ملت ايران فعلاً سیبل شدن و به طرفشون داره کليرنس ها پرتاب مي شه. خداييش هر دولتي بخواد کار اطلاعاتي ها هر کار ديگه اي بکنه، مياد نفرش را از طريق لاتاري بفرسته!!!! آقا خلاصه اش من فکر مي کنم، کليرنس يک سده که ورودي کشورهايي را دوست ندارند را محدود کنند، حالا به هر طريقي که شده، يا کليرنستون نيامده، يا اومده و ويزا تموم شده. Sad
ولي خداييش، از ملت ايران تو سفارتخانه ها آرومتر و مظلوم تر ديدين. نه جداً ديدين!!! پس چه مرگشونه که اين همه اذيتمون مي کنند.

بهتره من ديگه ادامه ندم که منفجر مي شم. بهتره فعلاً به خودم و مشکلاتم بخندم شايد فرجي بشهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: areb1356 ، SAMBAR ، ehsan_pars ، ریحانا ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، mahyaaa ، h_researcher ، ARSAMNEW ، moj21 ، ssprotest

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان